м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Албания

10 причин відвідати Албанію

10 причин посетить Албанию

 

Побувати в найбільшому місті Албанії, її столиці - Тирані. Найбільша її пам'ятка знаходиться в самому центрі - це площа Скандербега. Вона сама виробляє ну дуже велике враження, але ще і є початком всіх туристичних маршрутів по місту. Поруч знаходиться знаменита мечеть Ефімов Бея, оздоблена фантастичними фресками і підноситься годинникова башта, розташовані музеї та галереї, фешенебельні готелі і державні будівлі, і навіть «піраміда» - будівля, де мала бути усипальниця диктатора Едварда Ходжа, але прийшов «вітер змін» і тепер там просто конференц-зал.

 

Побывать в самом большом городе Албании, её столице – Тиране. Самая большая её достопримечательность находится в самом центре – это площадь Скандербега. Она сама производит ну очень большое впечатление, но ещё и является началом всех туристических маршрутов по городу. Рядом находится знаменитая мечеть Эфим Бея, разукрашенная фантастическими фресками и возвышается часовая башня, расположены музеи и

галереи, фешенебельные отели и государственные здания, и даже «пирамида» - здание, где должна была быть усыпальница диктатора Эдварда Ходжа, но пришёл «ветер перемен» и теперь там просто конференц-зал.

 

В Албанії ера диктатора Едварда Ходжа пройшла, але залишила на албанської землі незабутні сліди, причому в прямому сенсі цього слова. До цього дня по всій країні то там, то тут можна побачити бетонні бункери. Їх побудовано, вдумайтеся тільки, ні багато, ні мало, а майже 700 000 штук. Заповзятливі албанці використовують їх як тільки можуть придумати - під склади, сховища овочів, переробляють їх під курники і корівники. На пляжах з них роблять магазинчики, кафешки та роздягальні. У Дурресе можна відвідати ресторанчик албанської кухні на березі моря Bunkeri Blu ( «Синій Бункер») і побачити навіть кіоск для морозива з бетонної півсфери.

 

В Албании эра диктатора Эдварда Ходжа прошла, но оставила на албанской земле неизгладимые следы, причём в прямом смысле этого слова. По сей день по всей стране то там, то здесь можно увидеть бетонные бункеры. Их построено, вдумайтесь только, ни много, ни мало, а почти 700 000 штук. Предприимчивые албанцы используют их как только могут придумать – под склады, хранилища овощей, переделывают их под курятники и коровники. На пляжах из них делают магазинчики, кафешки и раздевалки. В Дурресе можно посетить ресторанчик албанской кухни на берегу моря Bunkeri Blu («Синий Бункер») и увидеть даже киоск для мороженого из бетонной полусферы.

 

Придбати тур в Албанію, щоб зрозуміти і відчути цей зовсім невеликий за чисельністю народ - албанців, знайомство з цією країною радимо починати з національного етнографічного музею в Бераті. Він зберігає величезну кількість предметів побуту, незвичайних меблів і начиння, які самі говорять про культуру народу, про його простому і дуже працьовитого характер. А після перегляду експозиції дуже приємно побродити по вуличках Берат - самобутнього містечка, погуляти по старовинної фортеці, кварталам Мангалем і Гориця.

 

Купить тур в Албанию, чтобы понять и почувствовать этот совсем небольшой по численности народ – албанцев, знакомство с этой страной советуем начинать с национального этнографического музея в Берате. Он хранит огромное количество предметов быта, необычной мебели и утвари, которые сами говорят о культуре народа, о его простом и очень трудолюбивом характере. А после просмотра экспозиции очень приятно побродить по улочкам Берата – самобытного городка, погулять по старинной крепости, кварталам Мангалем и Горица.

 

Зовсім недалеко від Берат знаходиться виноробня Чобо. Виробництво вина - це одна з національних традицій, що передається з покоління в покоління. Тому виноробні обслуговуються зазвичай сім'ями, переходять від батька до сина. Відвідайте Албанську виноробню і господарі з задоволенням і гордістю розкажуть Вам про те, як і будь виноград визріває під жарким албанським сонцем, як з нього готують вино і яке, дадуть спробувати і розкажуть, як його потрібно пити і головне - чим закушувати.

 

Совсем недалеко от Берата находится винодельня Чобо. Производство вина – это одна из национальных традиций, передаваемая из поколения в поколение. Поэтому винодельни обслуживаются обычно семьями, переходят от отца к сыну. Посетите Албанскую винодельню и хозяева с удовольствием и гордостью расскажут Вам о том, как и какой виноград вызревает под жарким албанским солнцем, как из него готовят вино и какое, дадут попробовать и расскажут, как его нужно пить и главное – чем закусывать.

 

Обов'язково потрібно подивитися на величний природний пам'ятник - Скадарське озеро. Це найбільше озеро на Балканському півострові і знаходиться на кордоні Албанії і Чорногорії. Кордон проходить майже посередині. Так що ненароком можна заплисти в територіальні води іншої країни.

 

Обязательно нужно посмотреть на величественный природный памятник – Скадарское озеро. Это самое большое озеро на Балканском полуострове и находится на границе Албании и Черногории. Граница проходит почти посередине. Так что ненароком можно заплыть в территориальные воды другой страны.

 

А ще пропонуємо поніжитися на білосніжному пляжі «Албанських Мальдів» - курорті Ксаміль. Море, сонце, пісок і ... мідії. Тут можна побувати на морський фермі з вирощування цих делікатесів. І в найближчому ресторанчику можна продегустувати мідії, креветки, восьминоги і кальмари ...

 

А ещё предлагаем понежится на белоснежном пляже «Албанских Мальдив» - курорте Ксамиль. Море, солнце, писок и …мидии. Здесь можно побывать на морской ферме по выращиванию этих деликатесов. И в ближайшем ресторанчике можно продегустировать мидии, креветки, осьминоги и кальмары…

 

Крім того, можна недорого і комфортно відпочити на Іонічному морі, споглядаючи далеко грецький острів Корфу. Побачити місце, де зустрічаються Іонічне і Адріатичне моря.

 

Кроме того, можно недорого и комфортно отдохнуть на Ионическом море, созерцая вдали греческий остров Корфу. Увидеть место, где встречаются Ионическое и Адриатическое моря.

 

Чудеса природи Албанії численні. Одним з них є карстовий джерело «Блакитне око». З надр землі, з величезною глибини б'є холодний джерело. Температура в озері приблизно 9-10 градусів. Купатися холоднувато, але сміливці знаходяться.

 

Чудеса природы Албании многочисленны. Одним из них является карстовый источник «Голубой глаз». Из недр земли, с огромной глубины бъет холодный источник. Температура в озере примерно 9-10 градусов. Купаться холодновато, но смельчаки находятся.

 

А є ще й чудеса археологічні, такі як стародавнє місто Бутринті. Це музей під відкритим небом. Це місто заснували греки в 7 столітті ДО НАШОЇ ЕРИ. Багато століть він стояв на перехресті торгових шляхів, його будували і перебудовували, руйнували і знову будували. Тут як на зрізі можна побачити багатовікову історію цивілізації.

 

А есть ещё и чудеса археологические, такие как древний город Бутринти. Это музей под открытым небом. Этот город основали греки в 7 веке ДО НАШЕЙ ЭРЫ. Многие века он стоял на перекрестке торговых путей, его строили и перестраивали, рушили и снова строили. Здесь как на срезе можно увидеть многовековую историю цивилизации.

 

Придбати чисто албанські сувеніри: коньяк Скандербег і албанські вина, овечий сир, гірський чай і свіжий ореган зі схилів албанських гір, а ще, звичайно, магнітікі- півсфери - це тільки тут, в Албанії.

 

Приобрести чисто албанские сувениры: коньяк Скандербег и албанские вина, овечий сыр, горный чай и свежий ореган со склонов албанских гор, а ещё, конечно, магнитики- полусферы - это только здесь, в Албании.

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!