м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Аргентина, Туры

ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ:

ЭКСКУРСИОННЫЕ ТУРЫ:

 

Вартість туру 6 800 $ Контакти за двох туристів
 

 

Опис Буенос Айрес-Ігуасу-Сальта-Ель-Калафате-Ушуая:
День 1: Буенос-Айрес

 

Прибуття в Буенос-Айрес, зустріч пасажирів. Індивідуальний трансфер з гідом, що говорять російською мовою, з міжнародного аеропорту в готель. Розміщення на 2 ночі.

 

День 2: Буенос-Айрес
Індивідуальна Оглядова екскурсія по Буенос-Айресу з гідом, що говорять російською мовою. Відвідування історичного центру міста: Травневої площі, Будинку Уряду (Casa Rosada), Kафедрального собору і Кабільдо. Знайомство з міськими районами. У Сан Тельмо і Ла Боке жили в 19 ст. емігранти з Европи і зароджувалося танго. Реколетта - один з найбільш фешенебельних і мальовничих районів столиці. Палермо порадує великою кількістю садів і парків. Найновіший район міста - стильний Пуерто Мадеро, знаменитий мальовничій набережній, шикарними магазинами, готелями і ресторанами. Тривалість: 3,5 години

 

Увечері вечеря і шоу в «Танго Портеньо» в партері, де ви насолодитеся прекрасним спектаклем танго. Старий і улюблений кінотеатр «Метро», в декількох метрах від Обеліска, на сьогоднішній день «Танго Портеньо», місце, де поєднані стиль арт-деко і сучасна група артистів, які подарують вам незабутній вечір танго. У меню включені: закуски, головне блюдо, десерт, кава, вино або пиво, мінеральна вода. Групові трансфери включені. Тривалість 4 години. Включає урок танго

 

День 3: Буенос-Айрес / Ігуасу
Індивідуальний трансфер з гідом, що говорить на Російському мовою, з готелю до місцевого аеропорту. Прибуття в Ігуасу. Індивідуальний трансфер c російськомовним гідом з аеропорту в готель в Ігуасу. Розміщення на 2 ночі.

 

бразильські водоспади

 

Індивідуальна екскурсія на півдня c російськомовним гідом на Водоспади з боку Бразилії, з можливістю відвідати його традиційні містки з чудовим панорамним видом. Водоспад Игуассу є каскад з 275 водоспадів, які утворилися на місці впадання річки Ігуасу. Найзнаменитіші dодопади це: Флоріано, Деодоро, Бенгамін Констант і Каньйон Глотка Диявола. Цей унікальний природний заповідник вражає пишністю і різноманітністю флори і фауни. Вхідний квиток в Національний Парк Ігуасу входить у вартість. Не включає обід. Тривалість туру: 5 годин. Будь ласка, перевірте, якщо для вашої національності потрібна віза для в'їзду до Бразилії.

 

Після повернення c екскурсії "Водоспади Ігуасу Бразилії" пропонується індивідуальний тур для покупок в торговий дім з Duty Free, який знаходиться на потрійний кордоні між Бразилією, Парагваєм і Аргентиною, недалеко від моста, який об'єднує Аргентину з Бразилією. Цей заклад має: кондиціонер, туалет, місця для відпочинку, майданчики для дітей, центр краси, обмін валюти серед інших послуг. Тривалість туру: 1 година 15 хв приблизно. Примітка: тільки для туристів, які проживають в готелях Аргентини.

 

День 4: Ігуасу
Індивідуальна екскурсія на цілий день у супроводі російськомовного гіда на Водоспади з боку Аргентини, з можливістю відвідати містки звідки відкриваються чудові панорамні види. На водоспаді з боку Аргентини ви прогуляєтеся під і над водоспадами і підійдете до знаменитого водоспаду Глотка Диявола і зможете насолодитися мальовничою тропічною рослинністю, веселкою над паряться в повітрі водяним пилом -заворажівающім пейзажем, ополняемим надзвичайним шумом води. Екскурсія складається з декількох прогулянок, одна з них (прогулянка під водоспадами) довжиною в 1.200 метрів, під час якої ми будемо спостерігати за найбільшою частиною водоспаду, тривалість цього шляху складе приблизно 2 години. Інша це прогулянка над водоспадами довжиною в 1.300 метрів (туди і назад), тривалістю приблизно 1 годину. Екскурсія не включає обід. Bключает вхідний квиток в парк. Тривалість туру: 9 годин.

День 5: Ігуасу / Сальту
Індивідуальний трансфер c російськомовним гідом з готелю в аеропорт в Ігуасу. Індивідуальний трансфер з англомовним гідом з аеропорту в готель

Розміщення на 2 ночі.

Оглядова індивідуальна екскурсія по Салт:

Екскурсія по найбільш привабливим місцях міста: Собор 1855 року, де зберігаються людські останки генерала Гюмеса, культурного центру Північної і Південної Америки, Історичний музей Півночі (Кабілдо) з виставками Священного мистецтва і кімнати, присвячені першим сім'ям Сальти, Базиліка Малої Сан-Франциско, монастир Сан-Бернардо ордену кармелітів, пам'ятник Гуемусу, сходження Серро-Сан-Бернардо і його панорамний вид на місто, що проходить повз пам'ятник 20 лютого, де він був проведений Сальта) і Парк. Потім відвідайте річну село Сан-Лоренцо на околиці міста з її субтропічним мікрокліматом і Ринковою ринком, де виставлені ремесла з сертифікацією походження всієї провінції. З англомовним гідом. Тривалість: 3 години.

День 6: Сальта
Екскурсія Salta - Cafayate: тур починається з долини Лерма, що проходить через поля вирощування тютюну і села колоніальної архітектури, яка раніше була кінцевою точкою залізниці Бельграно. Вхід в ущелину річки Лас-Кончас, де цікаві різьблені фігури з каменю, розмиті вітром і водою, будуть головною визначною пам'яткою: дюни, жаба, єпископ, горло диявола, замки, амфітеатр та інші. Потім продовжуємо по Національному Маршрутом 68, який прибув в Кафа, наймолодше місто в долинах Кальчакі, всесвітньо визнаний за штами їх вин, зокрема Торронтеc, які можна спробувати при відвідуванні їх виноробних підприємств, ручний або промисловий. Після повертається в Сальту по тому ж маршруту, але з абсолютно іншим сонячним світлом, освітлення якого змінить всю панораму. Індивідуальна Екскурсія на цілий день з англомовним гідом.

День 7: Сальта / Ель Калафате
Індивідуальний трансфер з англійським гідом з готелю в аеропорт. Прибуття в місто El Calafate. Індивідуальний трансфер з російським або англомовним гідом з аеропорту в готель. Розміщення на 2 ночі.

День 8: Ель Калафате
Індивідуальна екскурсія на цілий день з англо або російськомовним гідом в Національний Парк Perito Moreno. Виїзд з ранку, щоб проїхати 80 кілометрів, які відділяють El Calafate і льодовик Perito Moreno, єдиний льодовик в світі, що знаходиться в постійному русі. По дорозі ми побачимо красиві місця в передгір'ях Анд, уздовж південного берега озера Argentino. Після перетину річок Sentinelа і Mitre, ми підходимо до Brazo Rico, щоб увійти в Національний парк Los Glaciares. Продовжуючи шлях по берегу озера Rico ми побачимо айсберги, які плавають на воді і, нарешті, ми зможемо оцінити в повній мірі це чудо природи, яке було оголошено ЮНЕСКО Природним спадщиною людства. Після деякого часу повертаємося в El Calafate. Вхідний квиток в парк включений у вартість екскурсії. Тривалість: близько 8 годин.

День 9: Ель Калафате / Ушуая
Індивідуальний трансфер з русько або англомовним гідом від готелю до аеропорту. Індивідуальний трансфер в супроводі Русскова перекладача з аеропорту в готель. Розміщення на 2 ночі.

День 10: Ушуая
Індивідуальна екскурсія з англомовним гідом і російським традуктором в Національний Парк "Вогняна Земля". Цей парк є найпівденніший заповідник в світі, будучи єдиним Національним Парком, який також має в своєму розпорядженні морської берегової лінією шириною 6 км (Канал Beagle) і площею в 63.000 га. По дорозі в парк ми проїдемо близько річки Pipo, гори Susana, затоки Ensenada, і побачимо видали острів Redonda, озеро Roca, Casita del Bosque, Лагуни Verde і Negra, греблю бобрів, Залив Lapataia. Топографія Парку вкрай різноманітна це ряд скелястих гір, річок, долин і озер, які формують дуже різноманітні пейзажі. Квиток в парк включений. Тривалість: Пол дня

День 11: Ушуая / Буенос Айрес
Індивідуальний трансфер в супроводі Русскова перекладача з готелю в аеропорт. Прибуття в Буенос-Айрес. Індивідуальний трансфер c гідом, що говорить російською мовою, з місцевого аеропорту в готель. Розміщення на 1 ніч

День 12: Буенос Айрес
Індивідуальний трансфер з гідом, що говорить російською мовою, з готелю до міжнародного аеропорту.

ГОТЕЛІ ПО ПРОГРАМІ:

 • Буенос-Айрес: Art Hotel 5 * / El Conquistador 4 *
 • Ігуасу: La Aldea de la Selva Lodge 5 * / El Pueblito Hotel Boutique 4 *
 • Ель-Калафате: Imago hotel & Spa 5 * / Alto Calafate 4 *
 • Сальта: Alejandro I 5 * / Amerian 4 *
 • Ушуая: Las Hayas resort 5 * / Los Acebos 4 *

У вартість включено:

 • проживання за програмою
 • харчування за програмою
 • Трансфери по програмі
 • екскурсії за програмою
 • квитки в національні парки зазначені в програми

Додатково оплачується:

 • Міжнародний авіа переліт від 1050 дол / чол нетто
 • Внутрішній авіа переліт від 750 дол / чол
 • Страховка 12 дол / чол нетто

 

 

Стоимость тура: 6 800$ за двоих туристов

 

Описание Буэнос Айрес-Игуасу-Сальта-Эль-Калафате-Ушуая:

День 1: Буэнос-Айрес

Прибытие в Буэнос-Айрес, встреча пассажиров. Индивидуальный трансфер с гидом, говорящим на русском языке, из международного аэропорта в отель. Размещение на 2 ночи.

День 2: Буэнос-Айрес

Индивидуальная обзорная экскурсия по Буэнос-Айресу с гидом, говорящим на русском языке. Посещение исторического центра города: Майской площади, Дома Правительства (Casa Rosada), Kафедрального собора и Кабильдо. Знакомство с городскими районами. В Сан Тельмо и Ла Боке жили в 19 в. эмигранты из Eвропы и зарождалось танго. Реколетта – один из самых фешенебельных и живописных районов столицы. Палермо порадует обилием садов и парков. Самый новый район города - стильный Пуэрто Мадэро, знаменит живописной набережной, шикарными магазинами, отелями и ресторанами. Длительность: 3,5 часа

Вечером ужин и шоу в «Танго Портеньо» в партере, где вы насладитесь прекрасным спектаклем танго. Старый и любимый кинотеатр « Мэтро», в нескольких метрах от Обелиска, на сегодняшний день «Танго Портеньо», место, где совмещены стиль арт-деко и современная группа артистов, которые подарят вам незабываемый вечер танго. В меню включены: закуски, главное блюдо, десерт, кофе, вино или пиво, минеральная вода. Групповые трансферы включены. Длительность 4 часа. Включает урок танго

День 3: Буэнос-Айрес/Игуасу

Индивидуальный трансфер с гидом, говорящим на Русском языке, из отеля до местного аэропорта. Прибытие в Игуасу. Индивидуальный трансфер c русскоговорящим гидом из аэропорта в отель в Игуасу. Размещение на 2 ночи.

Бразильские водопады

Индивидуальная экскурсия на полдня c русскоговорящим гидом на Водопады со стороны Бразилии, с возможностью посетить его традиционные мостики с чудесным панорамным видом. Водопад Игуассу представляет собой каскад из 275 водопадов, которые образовались на месте впадения реки Игуасу. Самые знаменитые dодопады это: Флориано, Дэодоро, Бенгамин Констант и Каньон Глотка Дьявола. Этот уникальный природный заповедник поражает великолепием и разнообразием флоры и фауны. Входной билет в Национальный Парк Игуасу входит в стоимость. Не включает обед. Длительность тура: 5 часов. Пожалуйста, проверьте, если для вашей национальности требуется виза для въезда в Бразилию.

После возвращения c экскурсии " Водопады Игуасу Бразилии" предлагается индивидуальный тур для покупок в торговый дом с Duty Free, который находится на тройной границе между Бразилией, Парагваем и Аргентиной, недалеко от моста, объединяющий Аргентину с Бразилией. Это заведение имеет: кондиционер, туалет, места для отдыха, площадки для детей, центр красоты, обмен валюты среди других услуг. Длительность тура: 1 час 15 мин приблизительно. Примечание: только для туристов, проживающих в отелях Аргентины.

День 4: Игуасу

Индивидуальная экскурсия на целый день в сопровождении русскоговорящего гида на Водопады со стороны Аргентины, с возможностью посетить мостики откуда открываются чудесные панорамные виды. На Водопадах со стороны Аргентины вы прогуляетесь под и над водопадами и подойдете к знаменитому водопаду Глотка Дьявола и сможете насладиться живописной тропической растительностью, радугой над парящей в воздухе водяной пылью –завораживающим пейзажем, ополняемым необычайным шумом воды. Экскурсия состоит из нескольких прогулок, одна из них (прогулка под водопадами) длиной в 1.200 метров, во время которой мы будем наблюдать за самой большой частью водопада, продолжительность этого пути составит примерно 2 часа. Другая –это прогулка над водопадами длиной в 1.300 метров ( туда и обратно), длительностью приблизительно 1 час. Экскурсия не включает обед. Bключает входной билет в парк. Длительность тура: 9 часов.

День 5: Игуасу/Сальту

Индивидуальный трансфер c русскоговорящим гидом из отеля в аэропорт в Игуасу. Индивидуальный трансфер с англоговорящим гидом из аэропорта в отель

Размещение на 2 ночи.

Обзорная индивидуальная экскурсия по Салте:

Экскурсия по наиболее привлекательным местам города: Cобор 1855 года, где хранятся человеческие останки генерала Гюмеса, культурного центра Северной и Южной Америки, Исторический музей Севера (Кабилдо) с выставками Священного искусства и комнаты, посвященные первым семьям Сальты, Базилика Малой Сан-Франциско, монастырь Сан-Бернардо ордена кармелитов, памятник Гуемусу, восхождение Серро-Сан-Бернардо и его панорамный вид на город, проходящий мимо памятника 20 февраля, где он был проведен Сальта) и Парк. Затем посетите летнюю деревню Сан-Лоренцо на окраине города с ее субтропическим микроклиматом и Рыночным рынком, где выставлены ремесла с сертификацией происхождения всей провинции. С англоговорящим гидом. Продолжительность: 3 часа.

День 6: Сальта

Экскурсия Salta - Cafayate: тур начинается с долины Лерма, проходящей через поля выращивания табака и деревни колониальной архитектуры, которая раньше была конечной точкой железной дороги Бельграно. Вход в ущелье реки Лас-Кончас, где любопытные резные фигуры из камня, размытые ветром и водой, будут главной достопримечательностью: дюны, жаба, епископ, горло дьявола, замки, амфитеатр и другие. Затем продолжаем по Национальному Маршруту 68, прибывшему в Кафаят, самый молодой город в долинах Кальчаки, всемирно признанный за штаммы их вин, в частности Торронтеc, которые можно попробовать при посещении их винодельческих предприятий, ручной или промышленный. После возвращается в Сальту по тому же маршруту, но с совершенно другим солнечным светом, освещение которого изменит всю панораму. Индивидуальная Экскурсия на целый день с англоговорящим гидом.

День 7: Сальта/ Эль Калафате

Индивидуальный трансфер с английским гидом из отеля в аэропорт. Прибытие в город El Calafate. Индивидуальный трансфер с русским или англоговорящим гидом из аэропорта в отель. Размещение на 2 ночи.

День 8: Эль Калафате

Индивидуальная экскурсия на целый день с англо или русскоязычным гидом в Национальный Парк Perito Moreno. Выезд с утра, чтобы проехать 80 километров, которые отделяют El Calafate и ледник Perito Moreno, единственный ледник в мире, находящийся в постоянном движении. По пути мы увидим красивые места в предгорьях Анд, вдоль южного берега озера Argentino. После пересечения рек Sentinelа и Mitre, мы подходим к Brazo Rico, чтобы войти в Национальный парк Los Glaciares. Продолжая путь по берегу озера Rico мы увидим айсберги, плавающие на воде и, наконец, мы сможем оценить в полной мере это чудо природы, которое было объявлено ЮНЕСКО Природным наследием человечества. После некоторого времени возвращаемся в El Calafate. Входной билет в парк включен в стоимость экскурсии. Длительность: около 8 часов.

День 9: Эль Калафате/ Ушуая

Индивидуальный трансфер с руско или англоговорящим гидом от отеля до аэропорта. Индивидуальный трансфер в сопровождении руссково переводчика из аэропорта в отель. Размещение на 2 ночи.

День 10: Ушуая

Индивидуальная экскурсия с англоговорящим гидом и русским традуктором в Национальный Парк "Огненная Земля". Этот парк представляет собой самый южный заповедник в мире, являясь единственным Национальным Парком, который также располагает морской береговой линией шириной 6 км (Канал Beagle) и площадью в 63.000 га. По дороге в парк мы проедем около реки Pipo, горы Susana, залива Ensenada, и увидим издали остров Redonda, озеро Roca, Casita del Bosque, Лагуны Verde и Negra, плотину бобров, Залив Lapataia. Топография Парка крайне разнообразна это ряд скалистых гор, рек, долин и озер, которые формируют очень разнообразные пейзажи. Билет в парк включен. Длительность: Пол дня

День 11: Ушуая/ Буэнос Айрес

Индивидуальный трансфер в сопровождении руссково переводчика из отеля в аэропорт. Прибытие в Буэнос-Айрес. Индивидуальный трансфер c гидом , говорящим на русском языке, из местного аэропорта в отель. Размещение на 1 ночь

День 12: Буэнос Айрес

Индивидуальный трансфер с гидом, говорящим на русском языке, из отеля в международный аэропорт.

ОТЕЛИ ПО ПРОГРАММЕ:

Буэнос-Айрес:  Art Hotel 5* / El Conquistador 4*

Игуасу: La Aldea de la Selva Lodge 5* / El Pueblito Hotel Boutique 4*

Эль-Калафате: Imago hotel & Spa 5* / Alto Calafate 4*

Сальта:  Alejandro I 5*/Amerian 4*

Ушуая: Las Hayas resort 5* / Los Acebos 4*

В стоимость включено:

 • проживание по программе
 • питание по программе
 • трансферы по программе
 • экскурсии по программе
 • билеты в национальные парки указанные в программы

Дополнительно оплачивается:

 • Международный авиа перелет от 1050 дол/чел нетто
 • Внутренний авиа перелет от 750 дол/чел
 • Страховка 12 дол/чел нетто

 

КРАЩІ ГОТЕЛІ АРГЕНТИНИ:

ЛУЧШИЕ ОТЕЛИ АРГЕНТИНЫ:

 

 

Готель Intercontinental Buenos Aires розташувався в історичному центрі Буенос-Айреса в крокової доступності від головних визначних пам'яток: театру «Колон», Обеліска, різних музеїв.
В інтер'єрах готелю знайшла вираження атмосфера цього величного і динамічного міста. Просторі номери в світло-кавових тонах прикрашає вишукана меблі темного дерева.
Розкішні ресторани готелю пропонують шедеври аргентинської і міжнародної кухні. Гості зможуть відпочити з чашкою аргентинського кави або келихом вина в затишному кафе на першому поверсі готелю.
Заслуговує на увагу чудовий SPA-центр, в якому вас чекають закритий басейн, сауна, парна, різні масажі і процедури по догляду за обличчям і тілом.

 

Отель Intercontinental Buenos Aires расположился в историческом центре Буэнос-Айреса в шаговой доступности от главных достопримечательностей: театра «Колон», Обелиска, различных музеев.
В интерьерах отеля нашла выражение атмосфера этого величественного и динамичного города. Просторные номера в светло-кофейных тонах украшает изысканная мебель темного дерева.
Роскошные рестораны отеля предлагают шедевры аргентинской и международной кухни. Гости смогут отдохнуть с чашкой аргентинского кофе или бокалом вина в уютном кафе на первом этаже отеля.
Заслуживает внимания великолепный SPA-центр, в котором вас ожидают закрытый бассейн, сауна, парная, различные массажи и процедуры по уходу за лицом и телом.

 

 

Ексклюзивний Recoleta Grand Hotel пропонує гостям сучасні номери. Готель є прикладом архітектури стилю арт-деко Буенос-Айреса.

Колонний театр, Campanopolis і Кладовище Реколета знаходяться в 450 метрах від готелю. Гості опиняться в центрі Буенос-Айреса за 30 хвилин пішки.

Поблизу готелю знаходяться бутики і торгові центри.

Готельний комплекс складає 88 номерів, які оснащені супутниковим телебаченням, особистим сейфом, звуконепроникними вікнами, робочим столом і міні-баром. У номерах доступні кавоварка і холодильник.

У Recoleta Grand Hotel день пропонують почати з дуже рясного сніданку. Гості можуть насолодитися ексклюзивними стравами місцевої кухні в цілодобовому ресторані. Гості можуть спробувати чай, полуденок і кави, які подаються в лобі-барі. Надаючи гостям широкий вибір страв, La Olla de Felix і Melo знаходяться в 200 метрах.

Готель знаходиться недалеко від станції метро "Facultad de Medicina". Готель знаходиться в 5 хвилинах їзди від аеропорту "Airport. Jorge Newbery".

Гості зможуть орендувати лімузини.

Гостям доступні різні зручності, включаючи спа-салон, масажний кабінет і сауна, а також косметичні процедури, парова лазня і хамам. Для занять спортом є спортзал і фітнес центр.

 

Эксклюзивный Recoleta Grand Hotel предлагает гостям современные номера. Отель является примером архитектуры стиля арт-деко Буэнос-Айреса. 

Колонный театр, Campanopolis и Кладбище Реколета находятся в 450 метрах от отеля. Гости окажутся в центре Буэнос-Айреса за 30 минут пешком.

Вблизи отеля находятся бутики и торговые центры. 

Отель состоит из 88 номеров, которые оснащены спутниковым телевидением, личным сейфом, звуконепроницаемыми окнами, рабочим столом и мини-баром. В номерах доступны кофеварка и холодильник. 

В Recoleta Grand Hotel день предлагают начать с очень обильного завтрака. Гости могут насладиться эксклюзивными блюдами местной кухни в круглосуточном ресторане. Гости могут попробовать чай, полдник и кофе, которые подаются в лобби-баре. Предоставляя гостям широкий выбор блюд, La Olla de Felix и Melo находятся в 200 метрах.

Отель находится недалеко от станции метро "Facultad de Medicina". Отель находится в 5 минутах езды от аэропорта "Airport. Jorge Newbery".

Гости смогут арендовать лимузины.

Гостям доступны различные удобства, включая спа-салон, массажный кабинет и сауна, а также косметические процедуры, паровая баня и хаммам. Для занятий спортом имеется спортзал и фитнес центр.

 

 

Одне з дивних створінь природи, яке варто побачити на власні очі - це водоспад Ігуасу, потужні потоки якого з гуркотом падають вниз зрошуючи все навколо водної пилом. Зовсім поруч з цим вражаючим місцем, в оточенні тихого тропічного лісу, розташувався Loi Suites Iguazu Hotel, де панує спокійна і заспокійлива атмосфера. Високий рівень обслуговування зробить відпочинок ще більш приємним і безтурботним. Готель створений в повній гармонії з природою, тому гості можуть насолоджуватися чудовими видами як з власних номерів, так і крізь панорамні вікна ресторану. У розпорядженні гостей відкритий басейн, а також SPA-центр з багатим вибором оздоровчих процедур.

 

Одно из удивительных творений природы, которое стоит увидеть собственными глазами – это водопад Игуасу, мощные потоки которого с грохотом падают вниз, орошая все вокруг водной пылью. Совсем рядом с этим впечатляющим местом, в окружении тихого тропического леса, расположился Loi Suites Iguazu Hotel, где царит спокойная и умиротворяющая атмосфера. Высокий уровень обслуживания сделает отдых еще более приятным и беззаботным. Отель создан в полной гармонии с природой, поэтому гости могут наслаждаться великолепными видами как из собственных номеров, так и сквозь панорамные окна ресторана. В распоряжении гостей открытый бассейн, а также SPA-центр с богатым выбором оздоровительных процедур.

 

 

4-зірковий Design Suites Salta надає проживання на відстані 2 км від Cerro San Bernardo. Інтер'єр Design Suites Salta виконаний в класичному стилі, який ховається за фасадом в класичному стилі. Гості оцінять розташування в тихій місцевості в історичному центрі Сальти. Гості швидко доберуться до центру Сальти, який знаходиться в 1 км від готелю. Design Suites Salta розташований поруч з церкви, музеєм і кафедральним собором, а Кафедральний собор Сальти знаходиться в 300 метрах від нього. Кожен з 51 сучасних номерів обладнаний міні-баром, системою опалення, Wi-Fi, сейфом і телебаченням. Деякі номери виходять вікнами на місто. У власних ванних кімнатах є душ, фен і джакузі.

Щоранку гості можуть поснідати в ресторані. У вишуканій обстановці кафе-бару гостям пропонують каву і вино. Надаючи гостям широкий вибір страв, Osadia Restaurante і La colonial знаходяться в 50 метрах. До ж / д станції "Museo Provincial de Bellas Artes de Salta" гості можуть дійти за 10 хвилин. До аеропорту "Gen Belgrano" можна доїхати за 20 хвилин. У гостей є можливість орендувати авто. Design Suites Salta включає такі зручності, як басейн на даху, веранда для засмаги і панорамний басейн. Для занять спортом є спортзал і фітнес центр.

 

4-звездочный Design Suites Salta предоставляет проживание на расстоянии 2 км от Cerro San Bernardo. Интерьер Design Suites Salta выполнен в классическом стиле, который скрывается за фасадом в классическом стиле. Гости оценят расположение в тихой местности в историческом центре Сальты. Гости быстро доберутся до центра Сальты, который находится в 1 км от отеля. Design Suites Salta расположен рядом с церкви, музеем и кафедральным собором, а Кафедральный собор Сальты находится в 300 метрах от него. Каждый из 51 современных номеров оборудован мини-баром, системой отопления, Wi-Fi, сейфом и телевидением. Некоторые номера выходят окнами на город. В собственных ванных комнатах есть душ, фен и джакузи. 

Каждое утро гости могут позавтракать в ресторане. В изысканной обстановке кафе-бара гостям предлагают кофе и вино. Предоставляя гостям широкий выбор блюд, Osadia Restaurante и La colonial находятся в 50 метрах. До ж/д станции "Museo Provincial de Bellas Artes de Salta" гости могут дойти за 10 минут. До аэропорта "Gen Belgrano" можно доехать за 20 минут. У гостей есть возможность арендовать авто. Design Suites Salta включает такие удобства, как бассейн на крыше, веранда для загара и панорамный бассейн. Для занятий спортом имеется спортзал и фитнес центр.

 

 

Дуже приємні номери з підлогою з паркету в готелі Dazzler Puerto Madryn мебльовані сучасними меблями. Всі вони обладнані клімат-контролем і окремою ванною. Сніданок 'шведський стіл' подається щодня. Страви інтернаціональної кухні можна взяти в ресторані. Доставка їжі та напоїв в номер здійснюється за запитом. Гості мають можливість скористатися фітнес-центром або зробити сеанси омолодження і краси в релаксационном комплексі. Працівники туристичного бюро допоможуть постояльцям організувати тури. Готель Dazzler Puerto Madryn розташовується за півкілометра від порту і лайнерів і в 5 км від аеропорту.

 

Очень приятные номера с полом из паркета в отеле Dazzler Puerto Madryn меблированы современной мебелью. Все они оборудованы климат-контролем и отдельной ванной. Завтрак 'шведский стол' подается каждый день. Кушанья интернациональной кухни можно взять в ресторане. Доставка еды и напитков в номер осуществляется по запросу. Гости имеют возможность воспользоваться фитнес-центром или сделать сеансы омоложения и красоты в релаксационном комплексе. Работники туристического бюро помогут постояльцам организовать туры. Отель Dazzler Puerto Madryn располагается в полукилометре от порта и лайнеров и в 5 км от аэропорта.

 

 

Розкішний 5-зірковий курортний готель Los Cauquenes + Spa + Experiences розташований в місті Ушуайя. З вікон відкривається гарний панорамний вид на протоку Бігль і гори. До послуг гостей приватна пляжна зона. Гостям пропонують індивідуальне обслуговування. В готелі доступний безкоштовний Wi-Fi.

У вишукано оформлених і комфортабельних номерах курортного готелю Los Cauquenes + Spa + Experiences встановлено телевізор із супутниковими каналами, міні-бар і подовжені ліжка, а з вікон відкривається панорамний вид. У числі інших зручностей система опалення і робочий стіл. У номерах є власні ванні кімнати, в деяких з яких встановлена гідромасажна ванна. Гості можуть забронювати суміжні номери.

У готелі працює ресторан Reinamora, де подають різноманітні страви регіональної та вишуканої кухні. В ексклюзивному винному барі пропонують післяобідній чай, а вечорами - коктейлі. У розпорядженні гостей повністю обладнаний спа-центр, плавальний басейн і гідромасажні ванни в приміщенні й на відкритому повітрі. Крім того, гості можуть відвідати фітнес-центр. За додаткову плату можна замовити масажні та косметичні процедури.

Співробітники курортного готелю Los Cauquenes + Spa + Experiences можуть в індивідуальному порядку організувати різноманітні ексклюзивні екскурсії з урахуванням переваг гостей. На території готелю можна відвідати фітнес-центр, скористатися гідромасажною ванною і відпочити на одній з терас, з яких відкривається вид на море. За додаткову плату для гостей організують перевезення з аеропорту до готелю.

Крім безкоштовного трансферу від / до аеропорту гості можуть скористатися послугами стійки реєстрації. Вранці гостям подають американський сніданок «шведський стіл». У певні години від готелю Los Cauquenes відправляється безкоштовний мікроавтобус до центру міста Ушуайя. Поїздка займає близько 15 хвилин.

Готель знаходиться в 4 км від аеропорту Мальвінас-Архентінас.

Під час лижного сезону в готелі готують дитячі страви, а аніматори проводять розважальні програми для дітей.

 

Роскошный 5-звездочный курортный отель Los Cauquenes + Spa + Experiences расположен в городе Ушуайя. Из окон открывается красивый панорамный вид на пролив Бигл и горы. К услугам гостей частная пляжная зона. Гостям предлагают индивидуальное обслуживание. В отеле доступен бесплатный Wi-Fi.

В изысканно оформленных и комфортабельных номерах курортного отеля Los Cauquenes + Spa + Experiences установлен телевизор со спутниковыми каналами, мини-бар и удлиненные кровати, а из окон открывается панорамный вид. В числе прочих удобств система отопления и рабочий стол. В номерах имеются собственные ванные комнаты, в некоторых из которых установлена гидромассажная ванна. Гости могут забронировать смежные номера.

В отеле работает ресторан Reinamora, где подают разнообразные блюда региональной и изысканной кухни. В эксклюзивном винном баре предлагают послеобеденный чай, а по вечерам — коктейли. В распоряжении гостей полностью оборудованный спа-центр, плавательный бассейн и гидромассажные ванны в помещении и на открытом воздухе. Кроме того, гости могут посетить фитнес-центр. За дополнительную плату можно заказать массажные и косметические процедуры.

Сотрудники курортного отеля Los Cauquenes + Spa + Experiences могут в индивидуальном порядке организовать разнообразные эксклюзивные экскурсии с учетом предпочтений гостей. На территории отеля можно посетить фитнес-центр, воспользоваться гидромассажной ванной и отдохнуть на одной из террас, с которых открывается вид на море. За дополнительную плату для гостей организуют трансфер от аэропорта до отеля.

Помимо бесплатного трансфера от/до аэропорта гости могут воспользоваться услугами стойки регистрации. По утрам гостям подают американский завтрак «шведский стол». В определенные часы от отеля Los Cauquenes отправляется бесплатный микроавтобус до центра города Ушуайя. Поездка занимает около 15 минут.

Отель находится в 4 км от аэропорта Мальвинас-Архентинас.

Во время лыжного сезона в отеле готовят детские блюда, а аниматоры проводят развлекательные программы для детей.

 

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!