м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Австрия

Сучасному світу - сучасний курорт!
АВСТРІЯ - СВІЙ ВЛАСНИЙ СВІТ!

 

Современному миру – современный курорт!

АВСТРИЯ - СВОЙ СОБСТВЕННЫЙ МИР!

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ

Австрія завжди стежить за світовими тенденціями в світі гірськолижного туризму, активно впроваджує останні нововведення і технології, підтверджуючи свій статус висококласного курорту. Перше і найважливіше що можна сказати про Австрію - гірськолижний курорт. У другу чергу варто відзначити чудовий і відомий на весь світ місто - Відень, екскурсії в який можна замовити в складі цікавого автобусного туру. Третій за рахунком привід відвідати Австрію - це звичайно ж відмінні спа, спортивні та оздоровчі процедури. Подихати гірським повітрям, покупатися в чистих озерах, а також здійснити захоплюючі велосипедні прогулянки по численних маршрутах. В Австрії відправляються тренуватися професійні велосипедисти і не тільки. Тут можна займатися бігом по гірських серпантинах. Тренуватися і бути спортивним нині дуже модно, але куди ж без барної і клубного життя. В Австрії прийнято добре проводити час в кращих пабах і тусити ночами в тутешніх дискотеках.

 

ГОРНОЛЫЖНЫЙ КУРОРТ

Австрия всегда следит за мировыми тенденциями в мире горнолыжного туризма, активно внедряет последние новшества и технологии, подтверждая свой статус высококлассного курорта. Первое и самое значимое что можно сказать об Австрии - горнолыжный курорт. Во вторую очередь стоит отметить восхитительный и известный на весь мир город - Вена, экскурсии в который можно заказать в составе интересного автобусного тура. Третий по счету повод посетить Австрию - это конечно же отличные спа, спортивные и оздоровительные процедуры. Подышать горным воздухом, искупаться в чистых озёрах, а также совершить увлекательнейшие велосипедные прогулки по многочисленным маршрутам. В Австрию отправляются тренироваться профессиональные велосипедисты и не только. Здесь можно заниматься бегом по горным серпантинам. Тренироваться и быть спортивным нынче очень модно, но куда же без барной и клубной жизни. В Австрии принято хорошо проводить время в лучших пабах и тусить ночами в здешних дискотеках. 

 

СПОРТ

Для спортсменів бувалих і для самих справжніх екстремалів Австрія дарує чудові можливості виділити адреналін. Польоти на дельтапланах, парашутах або параплані над красивими гірськими ландшафтами здивують всіх.

 

СПОРТ

Для спортсменов видавших виды и для самых настоящих экстрималов Австрия дарит великолепные возможности выделить адреналин. Полёты на дельтапланах, парашютах или параплане над красивыми горными ландшафтами удивят всех.

 

ЗАЛЬЦБУРГ

Красиві замки на пагорбах, що підносяться над містом. Безліч церков і дзвіниць надають цьому місту особливого шарму. В Австрії не прийнято будувати височенні хмарочоси і гнатися за прогресом в галузі архітектури. Австрія, а саме Зальцбург приваблює туристів старовинними будівлями, площами та вулицями. У цьому місті народився Моцарт, який зачарував слух безлічі людей на планеті і став видатним музикантом. Зальцбург проводить безліч музичних фестивалів.

 

ЗАЛЬЦБУРГ

Красивейшие замки на холмах, возвышающиеся над городом. Множество церквей и звонниц придают этому городу особый шарм. В Австрии не принято строить высоченные небоскрёбы и гнаться за прогрессом в области архитектуры. Австрия, а именно Зальцбург привлекает туристов старинными постройками, площадями и улицами. В этом городе родился Моцарт, который очаровал слух множества людей на планете и стал выдающимся музыкантом. Зальцбург проводит множество музыкальных фестивалей.

 

Тіроль

Найгористіша частина Австрії. Земля Тіроль покаже Ваш всю красу Австрійських гір, колорит життя місцевих сіл і можливість познайомитися з природою. Вирушаючи в цей край в період коли немає снігу обов'язково візьміть з собою дві-три пари кросівок. Якщо Ви любите активно відпочивати: бігати по гірських масивів, то є ймовірність необхідності поміняти взуття.

 

ТИРОЛЬ

Самая гористая часть Австрии. Земля Тироль покажет Ваш всю красоту Австрийских гор, колорит жизни местных деревень и возможность познакомиться с природой. Отправляясь в этот край в период когда нет снега обязательно возьмите с собой две-три пары кроссовок. Если Вы любите активно отдыхать: бегать по горным массивам, то есть вероятность необходимости поменять обувь.

 

ПРИРОДА

Луки, поля, дерева, гори і знову луки і поля. Австрія - дуже зелена і красива країна. Вона підійде для екологічного туризму, для фанатів побути наодинці з самим собою і усамітнення з природою. Відпочинок на Австрійських землях в літній період року може розглядатися як відволікання від усіх турбот і проблем, задоволення найчистішим повітрям. Велику частину електроенергії виробляють екологічно-чисті гідроелектростанції, побудовані на схилах Альп і порогах Дунаю. Вирушаючи в Австрію, Ви приєднуєтеся до світового еко-спільноті, сприяєте розвитку цієї чудової чистої країни і підтримуєте її план з порятунку планети від забруднень.

 

ПРИРОДА

Луга, поля, деревья, горы и снова луга и поля. Австрия – очень зелёная и красивая страна. Она подойдёт для экологического туризма, для фанатов побыть наедине с самим собой и уединения с природой. Отдых на Австрийских землях в летний период года может рассматриваться как отвлечение от всех забот и проблем, наслаждение чистейшим воздухом. Большую часть электроэнергии вырабатывают экологически-чистые гидроэлектростанции, построенные на склонах Альп и порогах Дуная. Отправляясь в Австрию, Вы присоединяетесь к мировому эко-сообществу, способствуете развитию этой великолепной чистой страны и поддерживаете её план по спасению планеты от загрязнений.            

 

ІНСБРУК

Один з найдавніших міст Австрії. Тут розташований аеропорт. В Інсбруку регулярно проводяться змагання зі стрибків на лижах з трампліна.

 

ИНСБРУК

Один из самых древних городов Австрии. Здесь расположен аэропорт. В Инсбруке регулярно проводятся соревнования по прыжкам на лыжах с трамплина.

 

РОДИНА Шварценеггер

Саме в Австрії народився легендарний кіноактор і губернатор Каліфорнії! У села Таль -бай-Грац встановлено пам'ятник Шварценеггеру, з яким може сфотографуватися кожен бажаючий.

 

РОДИНА ШВАРЦЕНЕГГЕРА

Именно в Австрии родился легендарный киноактёр и губернатор Калифорнии! В Деревушке Таль –бай-Грац установлен памятник Шварценеггеру, с которым может сфотографироваться каждый желающий.

 

ВИНО

Спробувати молоде вино, видавлені з винограду вирощеного на екологічно-чистих землях просто зобов'язаний кожен фанат цього напою. У австрійців прийнято відпочивати в ресторанах під звуки гітари в компанії хороших друзів і пляшечки вина.

 

ВИНО

Попробовать молодое вино, выдавленное из винограда выращенного на экологически-чистых землях просто обязан каждый фанат этого напитка. У Австрийцев принято отдыхать в ресторанах под звуки гитары в компании хороших друзей и бутылочки вина.       

 

ВІДЕНЬ

Скромний і безтурботний місто Відень вражає і приваблює туристів красою архітектури: безліч статуй, палаців, церков. Тут також можна зустріти хмарочоси так як сюди приїжджають працювати багато бізнесменів з Європи. Могутні і величні урядові будівлі говорять про стабільність і непохитності економіки Австрії, про її довгостроковому і цілеспрямованому плані розвитку в області екології і туризму. Велич минулих епох можна оцінити по Імператорським палацам. Архітектура минулої епохи з величезними статуями на дахах і писаними колонами. Відень дуже часто реставрується і виглядає завжди як виблискує монета. Одне з найзнаменитіших будівель в Австрії - Бургтеатр, в якому проводяться безліч наймасштабніших уявлень на німецькій мові. Бруковані вулички з маленькими ресторанами, книжкові крамниці і незвичайні модні магазини - ось це справжня Відень. Собор Св. Стефана - красиве творіння інженерної думки порівняй іспанському Граду Прізвище. Це одна з найдавніших церков Відня.

 

ВЕНА

Скромный и безмятежный город Вена потрясает и привлекает туристов красотой архитектуры: множество статуй, дворцов, церквей. Здесь также можно встретить небоскрёбы так как сюда приезжают работать многие бизнесмены с Европы. Могущественные и величественные правительственные здания говорят о стабильности и непоколебимости экономики Австрии, о её долгосрочном и целенаправленном плане развития в области экологии и туризма. Величие ушедших эпох можно оценить по Императорским дворцам. Архитектура ушедшей эпохи с громадными статуями на крышах и расписными колоннами. Вена очень часто реставрируется и выглядит всегда как сверкающая монета. Одно из самых знаменитых зданий в Австрии – Бургтеатр, в котором проводятся множество самых масштабных представлений на немецком языке. Мощеные улочки с маленькими ресторанами, книжные лавки и необычные модные магазины – вот это настоящая Вена. Собор Св. Стефана – красивейшее творение инженерной мысли сравни испанскому Града Фамилия. Это одна из древнейших церквей Вены.

 

КУХНЯ

Відень є родоначальницею кафе. Їх тисячі і вони розкидані по всьому місту. Найвідоміші це кафе Централ і Ландтманн. Традиційно в Австрії п'ють каву і гарячий шоколад, їдять курку по-віденськи і віденський шніцель, запивають смачними місцевими винами, а на десерт їдять штрудели, тортики. Багато хто любить Австрійський сир.

 

КУХНЯ

Вена является родоначальницей кафе. Их тысячи и они разбросаны по всему городу. Самые известные это кафе Централ и Ландтманн. Традиционно в Австрии пьют кофе и горячий шоколад, едят курицу по-венски и венский шницель, запивают вкуснейшими местными винами, а на десерт кушают штрудели, тортики. Многие любят Австрийский сыр.

 

АЛЬПИ

Це сутність Австрії. Найбільша гірська ланцюг нашої планети. Величезні греблі, гірські річки, різноманіття хребтів. Половина австрійських земель - це Альпи. Саме вони притягують туристів в будь-який час року. Австрійці дуже грамотно розпорядилися таким подарунком природи і перетворили його в відмінний гірськолижний курорт і атракціон для парапланеристів. Що стосується відпочинку в Альпах влітку, то слід зазначити про неймовірний наплив туристів за останні роки, що ще раз підкреслює про турботу і інтерес людини до чистої екології.

 

АЛЬПЫ

Это сущность Австрии. Величайшая горная цепь нашей планеты. Огромные плотины, горные реки, многообразие хребтов. Половина австрийских земель – это Альпы. Именно они притягивают туристов в любое время года. Австрийцы очень грамотно распорядились таким подарком природы и превратили его в отличный горнолыжный курорт и аттракцион для парапланеристов. Что касается отдыха в Альпах летом, то следует отметить о невероятном наплыве туристов за последние годы, что ещё раз подчёркивает о заботе и интересе человека к чистой экологии. 

Лучшие конкуренты в летний период:  

Лучшие конкуренты в зимний период:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!