м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Бразилия

ЧАРІВНА БРАЗИЛІЯ! ЗДРАВСТВУЙ, РІО!

ОЧАРОВАТЕЛЬНАЯ БРАЗИЛИЯ! ДА ЗДРАВСТВУЙ, РИО! 

 

РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО

Один з найпрекрасніших і самих відомих міст світу. Потрапити в Ріо - мрія для багатьох мандрівників. Кінематографічний і еко-орієнтований місто в мальовничій бухті. Жителі Ріо - одні з найщасливіших людей на планеті згідно соц опитуваннями, які дуже люблять своє місто і пишаються ним. Влада Бразилії і туризм приносять величезні гроші в Ріо і він просто сяє як перлина. Вечірні панорамні види Ріо Де Жанейро захоплюють, заходи й сходи не мають аналогової в усьому світі. Природний ландшафт подарував Бразилії і всьому світу чудову можливість - побудувати красиве місто і цим скористався Ріо. Статуя Христа Спасителя на горі Корковаду - візитна картка Бразилії і одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток світу знаходиться саме тут. Гора Цукрова Голова - друга за популярністю гора в Ріо Де Жанейро. З цієї гори відкривається більш цікавий вид на околиці з можливістю покататися на фунікулери над зеленими густими лісами.

Пляжі Ріо, такі як Копакабана відомі на весь світ. Відпочиваючи на пляжі Копакабана, Ви зустрінете безліч красивих людей, знаменитостей музики і кіно і просто величезна кількість відпочиваючих, які перебувають в прекрасному настрої. Хочете провести відпустку в Бразилії з пишністю і лоском - вирушайте в легендарні Copacabana Palace 5 * deluxe і Ви будете в захваті. Готель оспівана в багатьох піснях, прославлена серед фанатів високого рівня сервісу і відпочинку. Пляж Іпанема - один з найкрасивіших пляж, історичну спадщину Юнеско, місце відпочинку прекрасних молодих дівчат з усього світу.

З незвичайних визначних пам'яток можна відзначити Собор Святого Себастьяна, який нагадує піраміди Майя. Він став першим в світі храмом з такою химерною архітектурою, його дуже критикували і були незадоволеними такий будівництвом як місцеві жителі так і світова громадськість, але з часом така незвичайна архітектура прижилася і стала притягувати туристів з усього світу.

 

РИО ДЕ ЖАНЕЙРО

Один из самых прекрасных и самых узнаваемых городов мира. Попасть в Рио – мечта для многих путешественников. Кинематографичный и эко-ориентированный город в живописной бухте. Жители Рио – одни из самых счастливых людей на планете согласно соц опросам, которые очень любят свой город и гордятся им. Власти Бразилии и туризм приносят огромные деньги в Рио и он просто сияет как жемчужина. Вечерние панорамные виды Рио Де Жанейро восхищают, закаты и восходы не имеют аналоговой во всём мире. Природный ландшафт подарил Бразилии и всему миру великолепную возможность – построить красивейший город и этим воспользовался Рио. Статуя Христа Спасителя на горе Корковаду – визитная карточка Бразилии и одна из самых посещаемых достопримечательностей мира находится именно здесь. Гора Сахарная Голова – вторая по известности гора в Рио Де Жанейро. С этой горы открывается более интересный вид на окрестности с возможностью прокатиться на фуникулёры над зелёными густыми лесами.

Пляжи Рио, такие как Копакабана известны на весь мир. Отдыхая на пляже Копакабана, Вы встретите множество красивых людей, знаменитостей музыки и кино и просто огромное количество отдыхающих, находящихся в прекрасном настроении. Хотите провести отпуск в Бразилии с великолепием и лоском – отправляйтесь в легендарные Copacabana Palace 5* deluxe и Вы будете в восторге. Гостиница воспета во многих песнях, прославлена среди фанатов высокого уровня сервиса и отдыха.  Пляж Ипанема – красивейший пляж, историческое наследие Юнеско, место отдыха прекрасных молодых девушек со всего света.

Из необычных достопримечательностей можно отметить Собор Святого Себастьяна, который напоминает пирамиды Майя. Он стал первым в мире храмом с такой вычурной архитектурой, его очень критиковали и были недовольными такой постройкой как местные жители так и мировая общественность, но со временем такая необычная архитектура прижилась и стала притягивать туристов со всего света.

 

Сан-Паулу

Бразильська реінкарнація американського Нью-Йорка. За архітектурою він дуже схожий зі своїм конкурентом і також захоплює величезними масштабами, тисячами будинків-хмарочосів. Тут Ви можете прогулятися по фешенебельним місцях, а також відправитися на вивчення бразильських нетрів. Гламурний район Жардінс - столиця шопінгу. У цьому місці Ви можете придбати прославлений на весь світ Бразильський кави, а також прикупити модну штучку. Тутешній Манхеттен пропонує провести час в галасливій і насиченою міській атмосфері з тисячами барів, дискотек і ресторанів.

 

САН ПАУЛУ

Бразильская реинкарнация американского Нью-Йорка. По архитектуре он очень схож со своим конкурентом и также захватывает огромными масштабами, тысячами зданий-небоскребов. Здесь Вы можете прогуляться по фешенебельным местам, а также отправиться на изучения бразильских трущоб. Гламурный район Жардинс – столица шопинга. В этом месте Вы можете приобрести прославленный на весь мир Бразильский кофе, а также прикупить модную вещицу. Здешний Манхэттэн предлагает провести время в шумной и насыщенной городской атмосфере с тысячами баров, дискотек и ресторанов.

 

САЛЬВАДОР

Перша столиця! У цьому місті зберігся бразильський колорит. Ви поринете в справжню Бразилію, бразильських дух в кожному куточку цього міста. Звідси пішло популярно бойове мистецтво Капоейра. Безліч стародавніх португальських храмів, вимощені вулички і безтурботні місцеві жителі раз у раз танцюючі на вулиці. Головною визначною пам'яткою Сальвадора є старий квартал Пелуріно, який вважається найбільшим музеєм будівель в стилі бароко під відкритим небом: церкви, палаци, міські сквери і чудовий старий порт Барра,

 

САЛЬВАДОР

Первая столица! В этом городе сохранился бразильский колорит. Вы окунётесь в настоящую Бразилию, бразильских дух в каждом уголке этого города. Отсюда пошло популярно боевое искусство Капоэйра. Множество древних португальских храмов, вымощенные улочки и беззаботные местные жители то и дело танцующие на улице. Главной достопримечательностью Сальвадора является старый квартал Пелуринью, который считается самым большим музеем построек в стиле барокко под открытым небом: церкви, дворцы, городские скверы и великолепный старый порт Барра,

 

ПЛЯЖІ

7 000 км берегової лінії. Пляжі Бразилії різноманітні: від білосніжних з безліччю тропічної заростей до золотистих і відкритих безлюдних просторів. Найширший берегова смуга дарує туристу неповторний простір, можливість зайнятися вдосталь водними видами спорту, стати красивіше і життєрадіснішим.

 

ПЛЯЖИ

7 000 км береговой лини. Пляжи Бразилии разнообразны: от белоснежных с множеством тропической зарослей до золотистых и открытых безлюдных просторов. Широчайшая береговая полоса дарит туристу неповторимый простор, возможность заняться вдоволь водными видами спорта, стать красивее и жизнерадостней.

 

Водоспади Ігуасу

Величезний комплекс водоспадів Ігуасу - насичена емоційна екскурсійна програма. Якщо Ви вже зважилися здійснити подорож в таку чудову країну як Бразилія, то неодмінно відвідування цього місця внесіть в список Must See. Гігантського розміру і розмаху водні потоки Ви зможете розглянути або з вертольота, або перебуваючи на одній з оглядових майданчиків. Відчути міць Ігуасу, вдихнути свіжий бразильський повітря. Дитячі емоції і захоплюючі відчуття подарує Вам прогулянка по воді на човні: заплисти під водоспад і підбадьоритися, ось що потрібно обов'язково зробити.

 

ВОДОПАДЫ ИГУАСУ  

Огромный комплекс водопадов Игуасу - насыщенная эмоциональная экскурсионная программа. Если Вы уже решились совершить путешествие в такую замечательную страну как Бразилия, то непременно посещение этого места внесите в список Must See. Гигантского размера и размаха водные потоки Вы сможете рассмотреть либо с вертолёта, либо находясь на одной из смотровых площадок. Почувствовать мощь Игуасу, вдохнуть свежий бразильский воздух. Детские эмоции и захватывающие ощущения подарит Вам прогулка по воде на лодке: заплыть под водопад и взбодриться, вот что нужно обязательно сделать.

 

Амазонія

Одна з найзнаменитіших або можливо найзнаменитіша річка світу - Амазонка. Про неї знято безліч фільмів для Діскавері і художні картини. Більш 1 000 000 рослин і тварин. Ви можете уявити собі таке розмаїття? Світ Амазонії настільки дивний і прекрасний, що просто даєшся диву. Дощові ліси, які покривають майже весь басейн Амазонки є відмінним місцем для життя і розвитку природи. Потрапити на екскурсію рекомендується в супровід професійного гіда, який знає особливості тутешньої місцевості. Ці вічнозелені зарості сприятливо впливають на розвиток і продовження життя як тварин, так і деревам і тому зберігає в собі як безпечних жителів, так і отруйних змій і хижаків. З цікавого дозвілля на Амазонці можна відзначити ловлю піраній, годівлю амазонських рожевих дельфінів. Варто відзначити екскурсію на найбільші прісноводні острова на континенті - Анавільянас. Ви можете сміливо розташуватися в лодже (готелі) на Амазонці, яка буде єдиним притулком на багато кілометрів навколо.

 

АМАЗОНИЯ

Одна из самых знаменитых или возможно самая знаменитая река мира - Амазонка. О ней снято множество фильмов для Дискавери и художественные картины.  Более 1 000 000 растений и животных. Вы можете представить себе такое разнообразие? Мир Амазонии настолько удивительный и прекрасный, что просто даёшься диву. Дождевые леса, покрывающие практически весь бассейн Амазонки являются отличным местом для жизни и развития природы. Попасть на экскурсию рекомендуется в сопровождение профессионального гида, который знает особенности здешней местности. Эти вечнозелёные заросли благоприятно влияют на развитие и продолжение жизни как животных, так и деревьям и поэтому хранит в себе как безопасных жителей, так и ядовитых змей и хищников. Из интересного досуга на Амазонке можно отметить ловлю пираний, кормежку амазонских розовых дельфинов. Стоит отметить экскурсию на самые большие пресноводные острова на континенте – Анавильянас. Вы можете смело расположиться в лодже (гостинице) на Амазонке, которая будет единственным пристанищем на многие километры вокруг.

 

КАРНАВАЛ

Участь в Карнавалі - справжня подія. На стадіоні місткістю близько 80 000 чоловік щорічно в лютому місяці проводиться найвідоміший на весь світ карнавал в Ріо Де Жанейро. Він схожий на Венеціанський, але має свої характерні риси, такі як масштаби. Життєрадісні бразильці, та й гості з усього світу під впливом позитивного і радісної події переодягаються в барвисті і яскраві вбрання і веселяться ночі безперервно. Приголомшливе і видовищна подія. Проводиться раз на рік за 40 днів до Великодня.

 

КАРНАВАЛ

Участие в Карнавале – настоящее событие. На стадионе вместимостью порядка 80 000 человек ежегодно в феврале месяце проводится самый известный на весь мир карнавал в Рио Де Жанейро. Он похож на Венецианский, но имеет свои характерные черты, такие как масштабы. Жизнерадостные бразильцы, да и гости со всего света под влиянием позитивного и радостного события переодеваются в красочные и яркие наряды и веселятся ночи напролёт. Потрясающее и зрелищное событие. Проводится раз в год за 40 дней до пасхи.

 

КУРОТНО ЗОНИ

Ви думали, що потрапивши в Ріо Де Жанейро побували в найкрасивішому місці Бразилії? З Вами може не погодитися курорт Ангра Душ Рейш, розташований в 180 кілометрах від Ріо. Подивіться кілька фотографій цього чудового місця з бірюзовою водою і переконайтеся на власні очі наскільки гарними можуть бути природні ландшафти. Вирушаючи в Ангра Душ Рейш прийнято релаксувати і займатися водними видами спорту. Армасан-Дус-Бузіус - чудовий пляжний відпочинок з відмінним океаном. Океан тут спокійний без швидких течій і високих хвиль за рахунок порізана бухтами берегової лінії.

 

КУРОТНЫЕ ЗОНЫ

Вы думали, что попав в Рио Де Жанейро побывали в самом красивом месте Бразилии? С Вами может не согласиться курорт Ангра Душ Рейш, расположенный в 180 километрах от Рио. Посмотрите несколько фотографий этого замечательного места с бирюзовой водой и убедитесь собственными глазами насколько красивыми могут быть природные ландшафты. Отправляясь в Ангра Душ Рейш принято релаксировать и заниматься водными видами спорта. Армасан-Дус-Бузиус – великолепный пляжный отдых с отличным океаном. Океан здесь спокойный без быстрых течений и высоких волн за счет изрезанной бухтами береговой линии.

 

Ресіфія

Це ще одне місто, яке отримав друге ім'я - Венеція. Він успадкував красиву старовинну архітектуру і безліч каналів з містками через них, що робить його справжньою Венецією Бразилії. Старі форти, монастирі, театри, музеї, палаци - та чого тут тільки немає. Крім усього цього старовинного оздоблення, Ресіфі привертає відмінними пляжами, довгою океанської хвилею і надзвичайно-красивим кольором води.

 

РЕСИФИЯ

Это еще один город, который получил второе имя – Венеция. Он унаследовал красивую старинную архитектуру и множество каналов с мостиками через них, что делает его настоящей Венецией Бразилии. Старые форты, монастыри, театры, музеи, дворцы – да чего здесь только нет. Помимо всего этого старинного убранства, Ресифия привлекает отличными пляжами, длинной океанской волной и необычайно-красивым цветом воды.

 

Фернанду-ді-Норонья

Еко-туризм і ще раз еко-туризм. Незаймані куточки дикої природи знайшли себе в Бразилії. Це дике і райське місце охороняється ЮНЕСКО, не більше 500 осіб може його відвідувати в день. Пейзажі, яких Ви не зустрінете ніде в світі! Це одне з найкрасивіших місць на нашій планеті. Дістатися сюди можна на літаку близько 1,5 години льоту і Ви вже в тропічному раю серед прекрасних хвиль і найширших пляжів.

 

ФЕРНАНДУ ДИ НОРОНЬЯ

Эко-туризм и еще раз эко-туризм. Нетронутые уголки дикой природы нашли себя в Бразилии. Это дикое и райское место охраняется ЮНЕСКО, не более 500 человек может его посещать в день. Пейзажи, которых Вы не встретите нигде в мире! Это одно из самых красивых мест на нашей планете. Добраться сюда можно на самолёте порядка 1,5 часа лёту и Вы уже в тропическом раю среди прекрасных волн и широчайших пляжей. 

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!