м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Купить тур в Данию

СКРОМНО, ДОРОГО, КРАСИВО

СКРОМНО, ДОРОГО, КРАСИВО

 

Данія - одна з далеких Європейських країн, яка в першу чергу зачаровує своєю архітектурою.

Копенгаген - це один з казкових міст, які здаються туристу несправжніми. Дивовижні замки і химерна архітектура закохує в себе з перших секунд. Прогулянки по каналах і площам міста - головні родзинки при відвідуванні міста.

Цікавий факт про Копенгагені: в ньому проживає третина всього населення Данії. У Данії проводитися безліч модних і високоякісних товарів. Родина бренді Ecco - місто Бродебро. Бродебро - це маленький містечка, населення якого близько 1500 чоловік.

У Данії цікавим буде відвідування парку Леголенд в Біллунді. Данія - це батьківщина Лего. Величезні делегації туристів з усього світу з'їжджаються в Леголенд зі своїми сім'ями. Водні атракціони парку вважаються найпопулярнішими. Чарівна імперія Лего принесе задоволення не тільки дітям, а й дорослих зможе повністю занурити в безтурботний світ.

 

Дания – одна из дальних Европейских стран, которая в первую очередь очаровывает своей архитектурой.

Копенгаген – это один из сказочных городов, которые кажутся туристу ненастоящими. Удивительные замки и причудливая архитектура влюбляет в себя с первых секунд. Прогулки по каналам и площадям города – главные изюминки при посещении города.

Интересный факт о Копенгагене: в нём проживает треть всего населения Дании. В Дании производиться множество модных и высококачественных товаров. Родина брэнде Ecco – город Бродебро. Бродебро – это маленький городишка, население которого порядка 1500 человек.

В Дании интересным будет посещение парка Леголенд в Биллунде. Дания – это родина Лего. Огромные делегации туристов со всего света съезжаются в Леголенд со своими семьями. Водные аттракционы парка считаются самыми популярными. Волшебная империя Лего принесёт удовольствие не только детям, но и взрослых сможет полностью погрузить в беззаботный мир.   

КОПЕНГАНЕН

Ратушна площа - найдавніша прогулянкова зона, на якій можна розглянути незвичайні пам'ятники. Багато городян вважають за краще велосипедні прогулянки по місту, тому кількість велосипедів в Данії просто величезна. Як і весь цивілізований світ, Данія і Копенгаген рухається в напрямку здорового способу життя. Прогулянкова зона Строгет, яка примикає до Ратушній площі, всіяна численними сувенірними крамницями і магазинами, які як годиться будь-якому розвиненому туристичного місця. Вона є однією з найдовших пішохідних вулиць у світі. Цікавим фактом є те, що Строгет це зона без автомобілів. Старовинні будівлі і що примикають вулички до прогулянкового променаду так і ваблять мандрівників загорнути і подивитися на старовинні частини міста. Старовинні церкви Копенгагена як ніби вийшли з фільму. Велика кількість бруківки наводить на думку про те, що ми потрапили в стародавнє королівство, де не прийнято вистилали все асфальтовим килимом. Копенгаген - дуже охайний і затишний містечко. Багато хто мріє жити або провести старість саме в такому місці, безтурботному, спокійному і затишному. Дивовижна архітектура міста раз у раз зустрічається на кожному розі: закручені вежі, скульптури неіснуючих тварин (найвідоміша скульптура Копенгагена - це Русалочка).

 

КОПЕНГАНЕН

Ратушная площадь – древнейшая прогулочная зона, на которой можно рассмотреть необычные памятники. Многие горожане предпочитают велосипедные прогулки по городу, поэтому количество велосипедов в Дании просто огромное. Как и весь цивилизованный мир, Дания и Копенгаген движется в направлении здорового образа жизни. Прогулочная зона Строгет, которая примыкает к Ратушной площади, усеяна многочисленными сувенирными лавками и магазинами, которые как полагается любому развитому туристическому месту. Она является одной из самых длинных пешеходных улиц в мире. Интересным фактом является то, что Строгет это зона без автомобилей. Старинные здания и примыкающие улочки к прогулочному променаду так и манят путешественников завернуть и посмотреть на старинные части города. Старинные церкви Копенгагена как будто вышли из фильма. Обилие брусчатки наводит на мысль о том, что мы попали в древнее королевство, где не принято устилать всё асфальтовым ковром. Копенгаген – очень опрятный и уютный городок. Многие мечтают жить или провести старость именно в таком месте, беспечном, спокойном и уютном. Диковинная архитектура города то и дело встречается на каждом углу: закрученные башни, скульптуры несуществующих животных (самая известная скульптура Копенгагена – это Русалочка).

Часто ми зустрічали на просторах Інтернету фотографії різнокольорових будиночків - це набережна Нюхавн. У денний час Нюхавн дуже популярний як прогулянкова зона і зона для Селфі на тлі будиночків і каналів, прогулянка по каналам. Вечірньої пори Нюхавн перетворюється в саме тусовочне місце в місті з вуличними музикантами, раз у раз бажаючими самовираження. Безліч барів і пабів дало назву вулиці барна стійка, яка простяглася на багато метрів і налічує безліч пабів.

Оскільки в Данії правлять королі і королеви, то їм належить жити в замках. Численні замки, театри і мануфактури. Одним з найвідоміших замків є Замок Розенборг. Архітектурна харизма замку, побудованого в 1624 році не може не радувати око любителя стародавніх споруд. Потрапивши всередину замку, Ви будете шоковані багатому оздобленню цього величного пам'ятника архітектури. Складно повірити в те, що за могутніми тронами сиділи справжні люди. Ще один замок Кристиансборг - це ще один старий замок, побудований в 1167 році. Будівля датського парламенту розташовується саме в ньому. Амалиенборг - королівська резиденція Копенгагена. Палацовий комплекс, що складається з чотирьох однакових палаців. Подивитися церемонію зміни королівського караулу означає доторкнутися до давньої традиції.

 

Часто мы встречали на просторах Интернета фотографии разноцветных домиков – это набережная Нюхавн. В дневное время Нюхавн очень популярен как прогулочная зона и зона для селфи на фоне домиков и каналов, прогулка по каналам. В вечернее время Нюхавн превращается в самое тусовочное место в городе с уличными музыкантами,  то и дело желающими самовыражения. Множество баров и пабов дало название улице барная стойка, которая протянулась на много метров и насчитывает множество пабов.

Поскольку в Дании правят короли и королевы, то им полагается жить в замках. Многочисленные замки, театры и мануфактуры. Одним из самых известных замков является Замок Розенборг. Архитектурная харизма замка, построенного в 1624 году не может не радовать глаз любителя древних построек. Попав внутрь замка, Вы будете шокированы богатому убранству этого величественного памятника архитектуры. Сложно поверить в то, что за могущественными тронами сидели настоящие люди. Еще один замок Кристиансборг – это еще один старейший замок, построенный в 1167 году. Здание датского парламента располагается именно в нем. Амалиенборг – королевская резиденция Копенгагена. Дворцовый комплекс, состоящий из четырех одинаковых дворцов. Посмотреть церемонию смены королевского караула означает прикоснуться в древней традиции.   

Окрема рекомендація для всіх, хто планує відвідати Копенгаген - це піднятися вище і подивитися на місто зверхньо. Копенгаген цікавий як прогулянками по вулицях, так і видовими майданчиками.

Права і свобода людини і культ самовираження - це девіз Данії. Безліч арт-об'єктів по всьому місту Копенгаген, можливість малювати на асфальті і на багатьох стінах створює затишну і домашню атмосферу. Як і острів Балі, як і багато інших місць на планеті, Копенгаген вважається одним з найщасливіших куточків світу. Жителі всієї Данії вважають себе одними з найщасливіших.

Прилетівши в Копенгаген, загляньте на вулицю Пушер стріт. Це район Христиания, яка не рахується частиною ЄС. Тут діють свої закони, продається безліч цікавих товарів з усього світу, це мекка для туристів з усього світу, які прагнуть незвичайних знайомств.

Данія - це чисто і дорого, Данія - це безпечно і просто, Данія - це скромно і доброзичливо.

 

Отдельная рекомендация для всех, кто планирует посетить Копенгаген – это взобраться повыше и посмотреть на город свысока. Копенгаген интересен как прогулками по улицам, так и видовыми площадками.

Права и свобода человека и культ самовыражения – это девиз Дании. Множество арт-объектов по всему городу Копенгаген, возможность рисовать на асфальте и на многих стенах создаёт уютную и домашнюю атмосферу. Как и остров Бали, как и многие другие места на планете, Копенгаген считается одним из самых счастливых уголков мира. Жители всей Дании считают себя одними из самых счастливых.         

Прилетев в Копенгаген, загляните на улицу Пушер стрит. Это район Христиания, которая не считается частью ЕС. Здесь действуют свои законы, продаётся множество интересных товаров со всего света, это мекка для туристов со всего света, жаждущих необычных знакомств.

Дания – это чисто и дорого, Дания – это безопасно и просто, Дания – это скромно и доброжелательно.

ГРЕНЛАНДІЯ

Краси айсбергів Гренландії розбурхують розуми мандрівників, змушуючи їх відправлятися на зустріч полярним морозів. Опис Гренландії стало невипадковим в розділі про Данію, так як даний острів належить цій країні. Популярність полярна дивина отримала за свої гігантські розміри і є найбільшим островом на планеті. У цьому краї дуже часто йде сніг. Столицею острова є місто Нуук. Він відмінно підійде для знайомства з Гренландією. Щоб відчути загальний тим острова прямуйте саме сюди.

 

ГРЕНЛАНДИЯ

Красоты айсбергов Гренландии будоражат умы путешественников, заставляя их отправляться на встречу полярным морозам. Описание Гренландии стало неслучайным в разделе про Данию, так как данный остров принадлежит этой стране. Известность полярная диковинка получила за свои гигантские размеры и является самым большим островом на планете. В этом крае очень часто идёт снег. Столицей острова является город Нуук. Он отлично подойдёт для знакомства с Гренландией. Чтобы почувствовать общий тем острова направляйтесь именно сюда.

Отже, перше навіщо варто відправитися до Гренландії - це мальовничі пейзажі. Затишні будиночки з засніженими горами на тлі. Природні краси зливаються з селищами і будівлями. Високих будинків тут не будують. Привертає свобода і відстань між будівлями, створюючи візуальний простір. Казкові будинки, ніби намазані карамеллю простягаються по горах і горбах. Відмінною особливістю острова стане відсутність дерев. Тут відсутній, звичне нам, сухопутне сполучення між містами і селищами. Можливо, коли машини полетять, то буде трохи простіше. Центр Гренландії - це непрохідні і незаселені крижані джунглі, а міста розташовані на узбережжі. Дивним буде подивитися на життя північних народів. Якщо говорити про такі країни як Шрі-Ланка, Індія або Таїланд, то можна нарахувати десятки, а то і сотні пам'яток. Але при згадці Гренландії на розум потрапляє лише велика кількість айсбергів. Відкололися частини льодовиків плавають в синіх водах, утворюючи тим самим пейзаж з величезних шматків льоду.

 

Итак, первое зачем стоит отправиться в Гренландию — это живописные пейзажи. Уютные домики с заснеженными горами на фоне. Природные красоты сливаются с посёлками и строениями. Высоких домов здесь не строят. Привлекает свобода и расстояние между постройками, создавая визуальный простор. Сказочные дома, будто намазанные карамелью простираются по горам и холмам. Отличительной особенностью острова станет отсутствие деревьев. Здесь отсутствует, привычное нам, сухопутное сообщения между городами и поселками. Возможно, когда машины полетят, то будет немного проще. Центр Гренландии — это непроходимые и необитаемые ледяные джунгли, а города расположены на побережье. Удивительным будет посмотреть на жизнь северных народов. Если говорить о таких странах как Шри-Ланка, Индия или Таиланд, то можно насчитать десятки, а то и сотни достопримечательностей. Но при упоминании Гренландии на ум попадает лишь обилие айсбергов. Отколовшиеся части ледников плавают в синих водах, образуя тем самым пейзаж из огромных кусков льда.

Цікавою буде не стільки екскурсія по острову, а й побут місцевих жителів. За цим можна відправитися в Національний Музей. Тут можна просочитися історією, а за сучасним побутом краще вирушати просто в гості до тутешніх. Тут люблять туристів так що напроситися в гості не складе труднощів. Гренландія на кшталт Японії. Це далекий край, куди рідко «заходить» турист тому поспілкуватися з «новими» людьми завжди є інтерес у місцевих.

Гренландія не стараються сподобається мандрівникові, а зустрічає його такою яка вона є.

 

Интересной будет не столько экскурсия по острову, но и быт местных жителей. За этим можно отправиться в Национальный Музей. Здесь можно пропитаться историей, а за современным бытом лучше отправляться прямиком в гости к здешним. Здесь любят туристов так что напроситься в гости не составит труда. Гренландия сродни Японии. Это далёкий край, куда редко «захаживает» турист поэтому пообщаться с «новыми» людьми всегда есть интерес у местных.

Гренландия не старается понравится путешественнику, а встречает его такой какая она есть.

Кухня

Особливим шиком поїздки до Гренландії буде можливість спробувати м'ясо кита. Тут офіційно дозволений забій китів з метою подальшого вживання оскільки м'яса не так і багато в цих холодних краях. Безліч варіантів приготування і частин цього дивного ссавця подають в ресторанах. Крім кита на вечерю можна покуштувати вівцебика. Божественний смак делікатесів є невід'ємна частина такого роду подорожі.

 

Кухня

Особым изыском поездки в Гренландию будет возможность попробовать мясо кита. Здесь официально разрешен забой китов с целью дальнейшего употребления поскольку мяса не так и много в этих холодных краях. Множество вариантов приготовления и частей этого удивительного млекопитающего подают в ресторанах. Помимо кита на ужин можно отведать овцебыка. Божественный вкус деликатесов есть неотъемлемая часть такого рода путешествия.

Лучшие конкуренты:

 

Альтернативы: 

Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!