м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber

Договір оферти

 

 

 

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

на туристичне обслуговування, замовлене на сайті: www.yorktravel.com.ua

 

Цей документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) ФОП Мазур Андрія Анатолійовича (Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань № 2 480 000 0000 166 051 від 08.07.2014р), в подальшому «Виконавець», в особі Мазура Андрія Анатолійовича, який діє на підставі свідоцтва про реєстрацію, усім фізичним особам, які зареєстровані в мережі Інтернет на сайті www.yorktravel.com.ua містить всі істотні умови договору на туристичне обслуговування.

Відповідно до ст. 638 Цивільного кодексу України, в разі прийняття викладених в Оферті умов і оплати послуг, фізична або юридична особа, яка провадить акцепт цієї Оферти, стає Користувачем (акцепт Оферти рівнозначний укладенню Договору на умовах, викладених в Оферті) онлайн-сервісу електронного документообігу (надалі – Турист).

Вчинення будь-якою особою (надалі іменованим – Турист) дій по замовленню туристичних послуг за допомогою інтернет-ресурсу  www.yorktravel.com.ua, свідчить про прийняття зазначеною особою всіх умов цієї оферти. Повним і беззастережним прийняттям (акцептом) цієї оферти є здійснення Туристом платежу в рахунок оплати замовленої туристичної послуги і отриманням Виконавцем відповідного фінансового документа, що підтверджує факт оплати.

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Веб-сайт — відкритий для вільного візуального ознайомлення, публічно доступний ресурс, що належить Виконавцю та розміщений в мережі Інтернет за адресою  www.yorktravel.com.ua, за допомогою якого забезпечується відображення інформації про основні вимоги до оформлення виїзних/в’їзних документів та правила в’їзду до країни тимчасового перебування; умови перебування в країні тимчасового перебування; характеристику готелів, у тому числі відомості про правила тимчасового перебування; умови обов’язкового страхування; строки і порядок оплати готельного обслуговування; дату і час початку та закінчення подорожі; ціну і порядок здійснення оплати; характеристику транспортних засобів, що здійснюють перевезення тощо.

1.2. Договір оферти — це договір на туристичне обслуговування між Виконавцем і Туристом, який укладається шляхом акцепту оферти.

1.3. Акцепт оферти — повне і беззастережне прийняття умов оферти шляхом здійснення дій Туристом, що виражають намір скористатися веб-сайтом Виконавця для оформлення його послуг.

1.4. Турист — Користувач, який здійснив акцепт оферти.

1.5. Учасник подорожі – Турист.

1.6. Замовлення — запит Туриста на отримання туристичного обслуговування згідно обраних на Веб-сайті туристичних послуг.

1.7. Користувач — дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, має законне право вступати в договірні відносини з Виконавцем.

1.8. Виконавець — ФОП Мазур Андрій Анатолійович, який на законних підставах публікує ціни та умови надання туристичного обслуговування на Веб-сайті.

1.9. Туристична послуга — послуга перевезення, розміщення в готелі та інші послуги, не пов'язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об'єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо).

1.10. Бланк підтвердження бронювання – документ, який одержує Турист на адресу вказаної в замовленні електронної пошти за результатами успішного оформлення та оплати послуг, що містить інформацію про майбутню поїздку (прізвище та ім’я пасажира, дату народження, адресу прописки, назву тура, місця в автобусі, країну та місто, дати тура, кількість осіб, загальну вартість придбаних послуг).

2. ПРЕДМЕТ ОФЕРТИ

2.1. Виконавець забезпечує реалізацію туристичних послуг (бронювання та оформлення авіаквитків, бронювання та оформлення номерів у готелі, замовлення транспортного та екскурсійного обслуговування тощо) відповідно до зробленого Туристом замовлення, а Турист зобов’язується оплатити послуги в 100% обсязі упродовж встановленого терміну.

2.2. Цей публічний договір-оферта вважається укладеним (акцепт оферти) з моменту підтвердження Туристом своєї згоди з його умовами шляхом ОПЛАТИ РАХУНКА ФАКТУРИ ВІД Фізичної особи підприємця МАЗУР А.А., який відправлено на пошту туриста, де вказано «Я погоджуюся з умовами публічного договору-оферти» на веб-сайті Виконавця, після чого публічний договір-оферта вважається базовим документом в офіційних взаєминах між Туристом та Виконавцем.

3. УМОВИ І ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ, ПІДТВЕРДЖЕННЯ ТА ОПЛАТИ ПОСЛУГ

3.1. Після ознайомлення з інформацією про умови надання туристичних послуг, яка розміщена на Веб-сайті, Турист має право на власний розсуд обрати будь-які туристичні послуги, розміщені Виконавцем на Веб-сайті, за визначеною на Веб-сайті вартістю упродовж терміну дії пропозиції за допомогою он-лайн системи доступу, розміщеної на Веб-сайті.

3.2. Замовлення обраних туристичних послуг здійснюється шляхом натискання кнопки «ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ».

3.3. В процесі підтвердження обраного замовлення Турист вказує наступні особисті дані та дані щодо усіх подорожуючих з ним осіб:

прізвище, ім’я, по-батькові (згідно паспорта, який буде використовуватися при подорожі);

дата народження;

мобільний телефон;

адреса прописки;

адреса електронної пошти.

3.5. Турист підтверджує достовірність даних, які вводяться ним при роботі на веб-сайті Виконавця, а також даних подорожуючих разом з ним осіб і приймає на себе всю відповідальність за їх точність, повноту і достовірність.

3.6. Заміна учасників подорожі або зміна особистих даних будь-якого з учасників подорожі (Туристів) в оформленому замовленні може призвести до втрати сили погоджених у замовленні цін, так як для зміни цих даних учасника в замовленні може бути необхідним здійснення скасування бронювання або повернення квитків по цьому замовленню і здійснення нового бронювання для Туриста. Таким чином, Турист приймає на себе всі можливі комерційні ризики, пов’язані з його діями по допущенню помилок і неточностей в наданні особистих даних пасажирів, та по заміні учасників подорожі.

3.7. Перед підтвердженням та оплатою замовлення на Веб-сайті, Турист повинен ознайомитись з деталями та програмою подорожі, з вимогами до оформлення виїзних/в’їзних документів та правилами в’їзду до країни тимчасового перебування; умовами перебування в країні тимчасового перебування; характеристикою готелю, у тому числі відомостями про правила тимчасового перебування; умовами обов’язкового страхування; датою і часом початку та закінчення подорожі; ціною і порядком здійснення оплати; характеристикою транспортних засобів, правилами застосування, умовами повернення, скасування або обміну вибраної послуги. Зазначену інформацію можна отримати за телефонами зазначеними на веб-сайті.

3.8. Підтвердження замовлення обраних туристичних послуг здійснюється шляхом натискання кнопки «Замовити місце».

3.9. Після замовлення обраних туристичних послуг на Веб-сайті, на вказану електронну адресу туриста приходить бланк підтвердження бронювання та рахунок на оплату, який турист зобов’язаний повністю оплатити упродовж 2 днів з моменту отримання підтвердження замовлення. В разі, якщо замовлення було оформлене менше ніж за 7 днів до початку подорожі, термін на оплату становить 1 день. При відсутності оплати упродовж вказаного терміну замовлення автоматично анулюється.

3.10 Турист має право оплатити частину туристичних послуг у вигляді авансу, що не може становити менше 30% вартості послуг, що забезпечує збереження усіх умов замовлення. У випадку сплати авансу, решту вартості послуг Турист зобов’язаний оплатити не пізніше ніж за 10 (десять) календарних днів до початку надання туристичних послуг. Якщо повна оплата не здійснена, то за 7 (сім) календарних днів до початку надання туристичних послуг - замовлення автоматично скасовується, а сума внесеного авансу - анулюється, без можливості повернення. Факт оплати, означає згоду Туриста з усіма відповідними умовами, правилами та обмеженнями і підтверджує згоду з публічним договором офертою. Виконавець не несе відповідальності за несвоєчасне зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. Виконавець залишає за собою право скасувати пропозицію туристичних послуг та/або відмовити у туристичному обслуговування за обраними туристичними послугами до моменту оплати Туристом підтвердженого замовлення.

3.11. Послуги Виконавця надаються в повному обсязі, за умови повної оплати Туристом відповідних туристичного послуг.

3.12. Усі види платежів по Договору провадяться у безготівковійформі в національній валюті.

3.13. Умови будь-яких змін до оформлених для поїздки документів (електронних квитків, паперових квитків, і т.д.), так само як і інші умови надання послуг Виконавцем, регламентуються цим договором-офертою, Законом України «Про туризм», а також іншими законодавчими актами, і можуть передбачати накладення штрафних санкцій на Туриста.

 

4. ОБОВЯЗКИ СТОРІН

4.1. Виконавець зобов’язується:

4.1.1. через Веб-сайт та повідомлення надавати Туристу усю необхідну інформацію щодо туристичних послуг;

4.1.2. негайно сповіщати Туриста про обставини, що перешкоджають здійсненню туристичного обслуговування або сповільнюють його здійснення;

4.1.3. сприяти захисту інтересів Туриста у випадку ненадання або неналежного надання туристичних послуг з вини компаній-контрагентів;

4.1.4. призначити відповідальних осіб, які будуть вирішувати питання, пов’язані з виконанням цього договору-оферти.

4.1.5. підтвердити оплату туристичних послуг, шляхом направлення на електронну адресу Туриста листа-повідомлення;

4.1.6. інформувати Туриста електронною поштою або телефоном у випадку неможливості надати туристичні послуги в силу обставин, що не залежать від Виконавця;

4.1.7. Виконавець не несе відповідальності перед Туристом, не повертає сплачену вартість туристичних послуг й компенсацію за моральний збиток за:

4.1.7.1. несвоєчасну, неповну чи неправильну оплату послуг;

4.1.7.2. несвоєчасне внесення змін чи ануляцію замовлення Туристом;

4.1.7.3. помилкові відомості (неправдиву інформацію), зазначені Туристом при оформленні замовлення через Веб-сайт, в тому числі помилкових відомостей про осіб, що подорожують разом із Туристом;

4.1.7.4. ненадання Туристом особам, що з ним подорожують, повної та достовірної інформації щодо подорожі, передбаченої цим договором і законодавством в сфері захисту прав споживачів і туристичної діяльності;

4.1.7.5. за неявку чи запізнення Туриста (осіб, що з ним подорожують) на встановлені місця збору та відправлення протягом подорожі;

4.1.7.6. за недотримання Туристом (особами, що з ним подорожують) встановлених Перевізником правил поведінки;

4.1.7.7. за відсутність у Туриста (осіб, що з ним подорожують) належним чином оформленого закордонного паспорта, а також документів, необхідних для вивезення за кордон дітей, рослин та тварин;

4.1.7.8. зняття Туриста (осіб, що з ним подорожують) з рейсу під час проходження митного і прикордонного контролю, а також за розпорядження місцевої влади чи інших установ, організацій;

4.1.7.9. збитки, що нанесені Туристу (особам, що з ним подорожують) третіми особами у період подорожі;

4.1.7.10. збереження багажу Туриста (осіб, що з ним подорожують);

4.1.7.11. шкоду, заподіяну здоров’ю, майну, багажу Туриста (осіб, що з ним подорожують), з вини Перевізника;

4.1.7.12. збитки, спричинені Туристу (особам, що з ним подорожують), у випадку відміни рейсу Перевізником, зміни часу відправлення/прибуття транспортних засобів Перевізника. Всі претензії, позови, пов’язані з неналежним наданням транспортних послуг, пред’являються безпосередньо Перевізнику, у відповідності з Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правилами повітряних перевезень пасажирів і багажу, Правилами морських перевезень пасажирів і багажу;

4.1.7.13. невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Туриста (осіб, що з ним подорожують) і їх суб’єктивній оцінці;

4.1.7.14. неможливість Туриста (осіб, що з ним подорожують) скористатися замовленими послугами із причин порушення правопорядку, заподіяння шкоди (занепокоєння) навколишньому середовищу, оточуючим, в тому числі в результаті перебування Туриста (осіб, що з ним подорожують) в стані алкогольного сп’яніння або порушення інших правил поведінки в громадських місцях, проїзду або провозу багажу;

4.1.7.15. невикористання Туристом (особами, що з ним подорожують) послуг з власної ініціативи чи вини, в тому числі з причини хвороби.

4.1.7.16 неявку Туриста у вказаний час на місце збору. В такому разі Виконавець залишає за собою право продовжити виконання програми подорожі та не чекати Туриста. В такому разі Турист буде змушений самостійно наздоганяти групу або повертатись додому за власний рахунок.

4.2. Турист зобов’язується:

4.2.1. надавати необхідні документи та інформацію для здійснення Виконавцем належного туристичного обслуговування;

4.2.2. надати Виконавцю список осіб, які подорожують разом із Туристом та необхідну інформацію щодо таких осіб;

4.2.3. оплачувати послуги Виконавця в строки та відповідно до умов, визначених в даному договорі-оферти;

4.2.4. у разі збільшення вартості туру, доплатити відповідну суму Виконавцю, протягом 3-х робочих днів з моменту отримання відповідної вимоги Виконавця про таку доплату;

4.2.5. дотримуватись, та забезпечити дотримання особами, що подорожують разом із Туристом, вимог державних органів, митних органів, авіакомпаній і аеропортів, пов’язаних з організацією авіаперевезень на міжнародних і внутрішніх авіалініях;

4.2.6. нести матеріальну відповідальність за порушення громадського порядку у місцях перебування, транспорті, а також за псування майна у тимчасових засобах розміщення;

4.2.7. відшкодувати Виконавцю збитки та штрафні санкції (покладені на Виконавця або іншу особу, яка надає послуги у складі Турпродукту), заподіяні своїми неправомірними діями, у тому числі, але не обмежуючись:

- через порушення, пов’язані з неналежним оформленням документів для перетину Державного кордону України;

- через порушення Туристом візового режиму в країні перебування - виплатити штрафні санкції імміграційних служб країни перебування Туриста і всі можливі витрати по його депортації;

4.2.8. у випадку відмови від цього Договору до початку туристичного обслуговування (поїздки) сплатити Виконавцю понесені ними витрати, пов’язані з виконанням цього Договору до моменту відмови, а також пов’язані з цим збитки Виконавця.

Сторони домовились, якщо інша сума витрат не буде розрахована та визначена Виконавцем на підставі відповідних підтверджень приймаючої сторони, та/або інших осіб, залучених Виконавцем до надання туристичних послуг, розмір витрат Виконавця, пов’язаних з виконанням цього Договору з моменту підтвердження замовлення туриста та до моменту його відмови, визначається відповідно до Додатку № 1 до цього Договору.

4.3. Повернення грошових коштів за невикористані (анульовані, скасовані), з вини Туриста, оплачені туристичні послуги не здійснюється. Будь-яка зміна дат, зміна кількості подорожуючих осіб, зміна кількості номерів готелю, типу номерів готелю є фактичною відмовою від туристичного обслуговування і вартість туристичних послуг, при цьому, Туристу не повертається.

 

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим договором публічної оферти Виконавець та Турист несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

5.2. Виконавець не несе відповідальності за неможливість обслуговування Туриста з яких-небудь незалежних від нього причин, включаючи порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання тощо.

5.3. Виконавець не несе відповідальності за порушення умов договору-оферти, якщо таке порушення викликане дією обставин непереборної сили (форс-мажор), включаючи: дії органів державної влади, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні дії, відсутність електроенергії та/або збоїв роботи комп’ютерної мережі, страйки, громадянські заворушення, введення воєнного стану, поширення епідемій, оголошення пандемії та запровадження карантину в регіонах здійснення подорожі, будь-які інші обставини, не обмежуючись перерахованим, які можуть вплинути на виконання Виконавцем  умов публічної оферти і непідконтрольні Виконавцю.

5.4. Виконавець не несе відповідальності за недотримання безпосередніми постачальниками послуг або їх представниками умов бронювання та правил застосування тарифів, оскільки дані умови і правила знаходяться у винятковому віданні таких постачальників.

5.5. Турист бере на себе всю відповідальність за підготовку всіх необхідних для подорожі документів. Туристу слід ознайомитися і виконувати всі вимоги країни, до якої він їде щодо оформлення документів, необхідних при виїзді і прибуття, умов оформлення віз, дійсних паспортів, довіреностей чи інших документів для виїзду дітей, правилами вакцинації перед в'їздом і так далі. Виконавець не несе відповідальності за незнання або недотримання Туристом зазначених вимог.

5.6. У разі відмови Туриста від туру після оплачених туристичних послуг, Виконавець застосовує по відношенню до Туриста штрафні санкції, а саме:

- відмова від 40 днів до початку туру і більше – штраф у розмірі 20% від загальної суми Договору;

- відмова від 40 до 20 днів до початку туру – штраф у розмірі 40% від загальної суми Договору;

- відмова від 20 до 14 днів до початку туру – штраф у розмірі 80% від загальної суми Договору;

- відмова від 14 днів чи менше до початку туру (неприбуття) – 100% від загальної суми Договору.

5.7. Відповідальність за надання страхових послуг несе відповідний страховик. При настанні страхового випадку, претензії по збитках, компенсаціях мають пред’являтися Туристом безпосередньо в страхову компанію, вказану в страховому полісі.

5.8. Надані Туристу перевізні документи (авіа, з/д, авто і т.д.) є договором перевезення, укладеним між ним і перевізником, що несе відповідно до правил перевезення, в тому числі – міжнародних, повну відповідальність за відмову у перевезенні, перенесення, затримку, скасування перевезення, зміну умов перевезення, втрату багажу пасажирів або інших порушень встановлених правил або договору перевезення. Перевізник не гарантує час, вказаний в розкладі (в тому числі дати вильоту/виїзду або прильоту/приїзду), може змінити розклад без попередження, передати зобов’язання з перевезення Туриста на виконання іншому перевізнику, провести заміну повітряного судна чи іншого засобу, змінити або відмінити посадку в пунктах вказаних в авіаквитках. Виконавець не несе відповідальності за пов’язані з цими обставинами зміни обсягів і термінів надання послуг за даним договором та можливі збитки і витрати Туриста.

5.9. Виконавець не несе відповідальності за схоронність багажу, цінностей і документів Туриста та осіб, що подорожують з ним, протягом усього періоду одержання послуг за даним Договором. Відповідальність за схоронність свого майна як на території України, так і за її межами несе або сам Турист, або особа, якій це майно було довірено для транспортування або на збереження (схов).

5.10. У випадку заподіяння Туристом збитків майну в місцях розміщення і слідування, майну транспортної компанії, а також при недотриманні законодавства країни перебування, Турист зобов’язаний негайно відшкодувати ці збитки безпосередньо особі, якій їх було завдано, а у разі відшкодування цих збитків Виконавцем, або стягнення з останнього, - відшкодувати такі збитки Виконавцю протягом 3-х днів з дати заяви Виконавцем вимоги про це. Відшкодування можливих збитків здійснюється Туристом у відповідності й у розмірах, передбачених діючими правилами і законодавством місця завдання шкоди/збитків або вирішення спору.

5.11. Виконавець не несе відповідальність у випадку неповернення Туриста в Україну після термінів закінчення обслуговування. Усі фінансові претензії до Виконавця, пов’язані з еміграцією, чи депортацією, іншими діями Туриста, які не відповідають програмі обслуговування і потягли за собою додаткові витрати Виконавця, відшкодовуються Туристом та/або за його рахунок. При цьому, Виконавець залишає за собою право стягнути з Туриста заподіяний йому збиток у судовому порядку.

5.12. Виконавець не несе відповідальності за відмову консульських служб посольств у видачі в’їзної візи Туристу, або збільшення строків її оформлення, а також якщо рішенням влади чи уповноважених на це осіб будь-яких органів Туристу відмовлено в можливості в’їзду чи виїзду на територію будь-якої країни з будь-яких причин і за пов’язані з цим наслідки, в тому числі неможливості повністю або частково скористатися туристичними або іншими послугами. Будь-які компенсації у цих випадках Туристу не виплачуються.

5.13. Виконавець не несе відповідальності перед Туристом за оплачені послуги, якщо Турист ними не скористався повністю або частково, в тому числі з причини хвороби чи дострокового припинення перебування в поїздці.

Будь-які компенсації у цих випадках Туристу не виплачуються.

5.14. Виконавець не несе відповідальності за послуги, додатково замовлені Туристом і не передбачені даним договором, а також не відшкодовує витрати Туриста, пов’язані з їх споживанням.

5.15. Виконавець не несе відповідальності за суб’єктивність сприйняття туристом умов проживання та/або харчування, та/або перевезення, а також щодо будь-яких незручностей у зв’язку з проведенням на території країни подорожі будівельних, ремонтних та відновлювальних робіт, які виконуються державними чи приватними структурами.

5.16. Спори з виконання цього договору, що виникли з ініціативи Туриста, підлягають розгляду відповідним судом за місцем знаходження Виконавця з дотриманням претензійного порядку. Претензія в письмовому вигляді підлягає направленню на поштову адресу Виконавця. Термін відповіді на претензію 30 робочих днів з дати отримання претензії Виконавцем.

5.17. Вся інформація, що надається Туристом при бронюванні послуг, має бути правдивою, точною, актуальною та повною. Відповідальність за коректність наданої інформації несе Турист.

5.18. Виконавець не несе відповідальність за упущену Туристом можливість споживання оплачених туристичних послуг, що виникла внаслідок зміни планів Туриста.

 

6. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ ОФЕРТИ

6.1. Договір набуває чинності з дати його укладення (акцепту оферти) і діє до повного виконання усіх зобов’язань Сторонами.

7. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

7.1. Укладаючи цей Договір, Турист підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також дає дозвіл на обробку Виконавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього договору-оферти, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Дозвіл на обробку персональних даних діє упродовж усього терміну дії договору-оферти, а також протягом наступних п’яти років після закінчення його дії.

7.3.Знищення персональних даних є підставою для розірвання договору-оферти і виконується на підставі письмового (на папері) заяви Туриста. В такому випадку, договір-оферти розривається з дати, зазначеної у відповідному повідомленні Туриста.

7.4. Крім цього, укладенням цього договору-оферти, Турист підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються юридичній особі ФОП Мазур Андрію Анатолійовичу з метою можливості виконання умов цього договору-оферти, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.5  Виконавець залишаємо за собою право поширювати в соціальних мережах та використовувати в рекламних матеріалах (методом цитування з зазначенням ім’я автора) відгуки, які були залишені учасниками подорожі в соціальних мережах.

 

8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ І ПІДПИСИ СТОРІН

ФОП Мазур Андрій Анатолійович

Факт. Адреса: 61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42.,19

Юр. Адреса: 61166, м. Харків, вул. Коломенська, б. 25. кв. 109

Банк: АТ "УкрСиббанк", МФО 351005,

р/р UA063510050000026007324595000

095 05 85 444, 098 05 85 444, 066 333 40 48

yorktravel.com.ua

Мазур А.А.

 

 

 

Додаток №1 до Договору

 

Зважаючи на те, що у разі відмови Туриста від замовлених туристичних послуг з будь-яких причин (або зміни характеристик раніш замовленого туристичного продукту) контрагенти Виконавця застосовують штрафні санкції до Виконавця, заздалегідь узгоджений між Виконавцем та Туристом розмір витрат Виконавця по бронюванню і оформленню туру, складає, у процентному відношенні до загальної вартості туристичних послуг за Договором, наступні розміри:

 

10% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг, або їх зміні, в строк більший ніж за 35 днів до дня початку їх надання;

 

20% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в період за 25-35 днів до дня початку їх надання; 35% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в період за 20-25 днів до дня початку їх надання;

 

50% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в період за 15-19 днів до дня початку їх надання;

 

70% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в період за 11-14 днів до дня початку їх надання;

 

80% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в період за 6-10 днів до дня початку їх надання;

 

100% - у разі відмови Туриста від туристичних послуг або їх зміні, в строк менший ніж за 6 днів до дня початку їх надання.

 

У разі відмови Туриста від туристичних послуг, які частково або повністю надаються або споживаються Туристом у високий сезон, заздалегідь узгоджений розмір витрат Туроператора по бронюванню і оформленню туру складає 100% вартості туристичних послуг, незалежно від термінів відмови Туриста від туристичних послуг. Під високим сезоном мається на увазі святкові дні, а також періоди з 25 грудня по 15 січня, з 27 квітня по 10 травня, з 01 червня по 31 серпня. Мотиви та причини відмови Туриста не змінюють розміру заздалегідь узгоджених та зазначених вище витрат Виконавця по бронюванню і оформленню туру.

У випадку втрати Туристом бланку авіаквитка та виписки нового авіаквитка, Турист погоджується, що з нього на користь Туроператора будуть стягнуті витрати Туроператора по оформленню нового авіаквитка у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривень. У випадку заміни (зміни) прізвища Туриста і пов’язаної з цим виписки нового авіаквитка, Турист погоджується, що з нього на користь Туроператора будуть стягнуті витрати за заміну прізвища у розмірі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень.

У випадку відмови Туриста від раніше здійсненого бронювання перевезення або заброньованих квитків, або їх зміні (крім заміни прізвищ туристів/пасажирів або бланків квитків) на будь-який вид транспорту, Турист погоджується та зобов'язаний сплатити Туроператору заздалегідь узгоджений між Виконавцем та Туристом розмір витрат, пов'язаних з бронюванням квитків в розмірі 100 % вартості перевезення або квитків, незалежно від строків відмови від бронювання/заброньованих квитків або їх зміни.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!