м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Філіппіни (Филиппины)

ПЛЯЖНАЯ СТОЛИЦЯ СВІТУ!

ПЛЯЖНАЯ СТОЛИЦА МИРА!

 

Острів Боракай

Основний курорт на Філіппінах і пляжна столиця світу. Білий Пляж острова Боракай названий за свій білий як мука пісок з пологим входом в море і чудовою прозорою водою. Прогулянка по березі доставить Вам і Вашим близьким масу задоволення. На узбережжі маса барів і дискотек, живої музики і атмосфери повної радості і веселощів. Можливість поєднати пляжний відпочинок з вечірніми прогулянками - це острів Боракай. Водні види спорту знайшли своє місце на острові, як і численні готелі. Це просунута туристична зона, де Ви вдосталь зможете насолодитися як спортивними заняттями, так і шикарним вибором готелів на будь-який смак. Екскурсії на острові Боракай також користуються популярністю: Ви побачите житло гігантських кажанів, черепашковий пляж довжиною в 800 метрів, сад метеликів з численним різноманітністю і ендеміками, гора Люхо-найвища точка острова висотою всього 110 м, з який відкривається неймовірно красивий вид на острів . Що стосується готельної бази острова, то велика частина хороших готелів розташована саме на White Sand Beach. Пляж умовно раздёлен на 3 частини: Станція №1, 2, 3. Північна частина - станція номер 1 з найкращим пляжем і готелям 4-5 * делюкс, центральна частина - станція номер 2 з бюджетними готелями 3-4 * і променадом з барами і ресторанами, південна частина - станція номер 3. Вхід в море менш пологий і саме тут дайвери люблять попірнати. Shangri la Boracay 5 * Deluxe - найкращий готель на острові, з прекрасною зеленою територією на пагорбі, де Ви можете вибрати віллу на вершині схилу або ж власні вілли мають вихід до пляжу. У цьому готелі відмінний сервіс та чудовий дитячий клуб.

 

ОСТРОВ БОРАКАЙ

Основной курорт на Филиппинах и пляжная столица мира. Белый Пляж острова Боракай назван за свой белый как мука песок с пологим входом в море и великолепной прозрачной водой. Прогулка по берегу доставит Вам и Вашим близким массу удовольствия. На побережье масса баров и дискотек, живой музыки и атмосферы полной радости и веселья. Возможность совместить пляжный отдых с вечерними прогулками – это остров Боракай. Водные виды спорта нашли своё место на острове, как и многочисленные гостиницы. Это продвинутая туристическая зона, где Вы вдоволь сможете насладиться как спортивными занятиями, так и шикарным выбором гостиниц на любой вкус. Экскурсии на острове Боракай также пользуются популярностью: Вы увидите жилище гигантских летучих мышей, ракушечный пляж длинной в 800 метров, сад бабочек с многочисленным разнообразием и эндемиками, гора Люхо-самая высокая точка острова высотой всего 110 м, с который открывается невероятно красивый вид на остров.  Что касается отельной базы острова, то большая часть хороших гостиниц расположена именно на White Sand Beach. Пляж условно раздёлен на 3 части: Станция №1, 2, 3. Северная часть – станция номер 1 с самым лучшим пляжем и отелям 4-5* делюкс, центральная часть – станция номер 2 с бюджетными гостиницами 3-4*и променадом с барами и ресторанами, южная часть – станция номер 3. Вход в море менее пологий и именно здесь дайверы любят понырять. Shangri la Boracay 5* Deluxe – самый лучший отель на острове, с прекрасной зелёной территорией на холме, где Вы можете выбрать виллу на вершине уклона или же собственные виллы имеющие выход к пляжу. В этом отеле отменный сервис и великолепный детский клуб.

 

ОСТРІВ Себу

Себу вважається другою столицею Філіппін. Цей острів приваблює безліч туристів поєднанням історії та відмінними курортами високого рівня. Готелі острова Себу вітають концепцію турецьких готелів, де можна не виходити за територію готелю і відмінно проводити час. На цьому райському острові росте чудове манго, має певний смак, який не має аналогів в світі. Себу ще цікавий близькістю з екскурсійної місцевістю - острів Бохоль з Шоколадними Пагорбами. Якщо Ви спраглий фанат незвичайних пейзажів, то Вам дорога саме сюди. Пофотографувати, подивитися на ці прекрасні горбки бажають багато, тому на оглядовому майданчику з найвідомішим пейзажем нерідко потрібно ставати в чергу щоб вийти довгоочікуваний фон. Сам же острів Бохоль - справжній тропічний куточок з безліччю зелених пальм: кокосові зарості, рисові тераси, коралові пляжі. Перебуваючи в гармонії з природою на цьому острові готелі буквально «вмонтовані» в пейзаж. Також на острові Бохоль дуже популярна екскурсія до маленьких мавпам - долгопятов, які мило сидять на деревах і дарують прекрасні фотографії.

 

ОСТРОВ СЕБУ

Себу считается второй столицей Филиппин. Этот остров привлекает множество туристов сочетанием истории и отличными курортами высокого уровня.  Гостиницы острова Себу приветствуют концепцию турецких отелей, где можно не выходить за территорию отеля и отлично проводить время. На этом райском острове произрастает замечательное манго, имеющее определённый вкус, не имеющий аналогов в мире. Себу еще интересен близостью с экскурсионной местностью - остров Бохоль с Шоколадными Холмами. Если Вы жаждущий фанат необычных пейзажей, то Вам дорога именно сюда. Пофотографировать, посмотреть на эти прекрасные холмики желают многие, поэтому на обзорной площадке с самым известным пейзажем нередко нужно становиться в очередь чтобы получиться долгожданный фон. Сам же остров Бохоль – подлинный тропический уголок с множеством зелёных пальм: кокосовые заросли, рисовые террасы, коралловые пляжи. Находясь в гармонии с природой на этом острове отели буквально «вмонтированы» в пейзаж. Также на острове Бохоль очень популярна экскурсия к маленьким обезьянам – долгопятам, которые мило сидят на деревьях и дарят прекрасные фотографии.

 

МАНІЛА

Головний аеропорт Філіппін знаходиться саме тут. Після прильоту до Маніли буде здійснений трансфер в готель. Сам же місто є центром шопінгу: Макаті Сіті, Форт Боніфасио і Едсала. Оскільки цей город не вважається найбезпечнішим місцем на землі рекомендується не випробовувати долю і проживати в зазначених вище районах. Найвизначнішою пам'яткою Маніла є Фортеця Интрамурос, яка довгі роки захищала від напасті піратів. У самій же фортеці жили правителя древніх Філіппін, по вимощених вуличках гуляла знати і солдати. Фортеця сполучена з Фортом Де Віра, в якій Ви можете здійснити екскурсію по казармах і підземеллях, які в більш пізній період служили в'язницею. Університет Санто Томасо - красиве старовинна будівля з древньою історією, один з найбільш дорослих навчальних закладів Азії. Маніла крім пам'яток привертає бурхливим нічним життям з великою кількістю гучних дискотек, запальних вечірок, різноманітних ресторанів і барів і тисяч молодих людей навколо.

 

МАНИЛА

Главный аэропорт Филиппин находится именно здесь. После прилёта в Манилу будет осуществлён трансфер в отель. Сам же город представляет собой центр шопинга: Макати Сити, Форт Бонифасио и Эдса. Поскольку этот город не считается самым безопасным местом на земле рекомендуется не испытывать судьбу и проживать в указанных выше районах. Самой значимой достопримечательностью Манила является Крепость Интрамурос, которая долгие годы защищала от напастий пиратов. В самой же крепости жили правителя древних Филиппин, по вымощенным улочкам гуляла знать и солдаты. Крепость сопряжена с Фортом Де Вера, в которой Вы можете совершить экскурсию по казармам и подземельям, которые в более поздний период служили тюрьмой. Университет Санто Томасо – красивое старинное здание с древней историей, один из самых взрослых учебных заведений Азии. Манила помимо достопримечательностей привлекает бурной ночной жизнью с обилием шумных дискотек, зажигательных вечеринок, разнообразных ресторанов и баров и тысяч молодых людей вокруг.

 

Рисові тераси Банауе

Це рукотворне диво світла, якому налічується понад 2 000 років. Стародавні рисові тераси вже давно стали абсолютно природними і виглядають як натуральний ландшафт Землі. Гори, на яких були зроблені плантації мають мальовничий вид: величезні схили з «сходами» з полів ведуть до вершини гір, вигинаються різними дивовижними формами. Потрапивши на екскурсію на Тераси Банауе можна залишитися на кілька днів. Любителям ходити по горах або фанів еко-туризму варто внести в список маст хев цю чудову місцевість.

 

РИСОВЫЕ ТЕРРАСЫ БАНАУЭ

Это рукотворное чудо света, которому насчитывается более 2 000 лет.  Древние рисовые террасы уже давно стали абсолютно природными и смотрятся как натуральный ландшафт Земли. Горы, на которых были сделаны плантации имеют живописный вид: огромные склоны с «лестницей» из полей ведут к вершине гор, изгибаются разными диковинными формами. Попав на экскурсию на Террасы Банауэ можно остаться на несколько дней. Любителям ходить по горам или фанов эко-туризма стоит внести в список маст хэв эту замечательную местность.

 

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК

Багато готелів на Філіппінах вітають відпочинок сімей з дітьми, роблять численні знижки і акції програми. Дітей на Філіппінах постійно розважають і займають високопрофесійні аніматори, завдання яких дати батькам насолодитися пляжним відпочинком і неймовірним серфінгом. Освітні гуртки і дитячі клуби - все що забажає душа дитини Ви зустрінете на Філіппінах. Словом нудьгувати дитині не доведеться і Ви без докорів сумління зможете спокійно розслабитися.

 

ДЕТСКИЙ ОТДЫХ

Многие отели на Филиппинах приветствуют отдых семей с детьми, делают многочисленные скидки и акционные программы. Детей на Филиппинах постоянно развлекают и занимают высокопрофессиональные аниматоры, задача которых дать родителям насладиться пляжным отдыхом и невероятным сёрфингом. Образовательные кружки и детские клубы – всё что пожелает душа ребенка Вы встретите на Филиппинах. Словом скучать ребёнку не придется и Вы без угрызения совести сможете спокойно расслабиться.

 

ПЕРШОКЛАСНИЙ СЕРФІНГ

Всім хто жадає навчитися кататися на дошці або підвищити свій рівень - ласкаво просимо на Філіппіни.

Грудень і січень - неробочі місця на Філіппінах, там небезпечно.

 

ПЕРВОКЛАССНЫЙ СЁРФИНГ

Всем кто жаждет научиться кататься на доске или повысить свой уровень – добро пожаловать на Филиппины.

Декабрь и январь – не рабочие места на Филиппинах, там опасно.

 

ДАЙВИНГ і МОРСЬКИЙ ЗАПОВІДНИК EL NIDO

Філіппінська підводний світ принесе незабутні враження. Для підводного плавання підійдуть острів Бохоль, де працюють дайв-центри для досвідчених дайверів і новачків.

EL NIDO - це близько 39 острівців, які повністю нежилі з кастровое скелями, мангровими заростями, красивими лагуна і бухтами, приголомшливими пустельними пляжами і звичайно ж, мальовничим підводним світом. Pangulasian palawan philippines 5 * deluxe - чудовий готель Заповідника Ель Нідо. Найвищий рівень: відмінно годують, хороша кухня і доброзичливий персонал.

 

ДАЙВИНГ и МОРСКОЙ ЗАПОВЕДНИК EL NIDO

Филиппинский подводный мир принесёт незабываемые впечатления. Для подводного плавания подойдут остров Бохоль, где работают дайв-центры для опытных дайверов и новичков.

EL NIDO – это порядка 39 островков, которые полностью необитаемы с кастровыми скалами, мангровыми зарослями, красивейшими лагуна и бухтами, потрясающими пустынными пляжами и конечно же, живописным подводным миром. Pangulasian palawan philippines 5* deluxe – восхитительный отель Заповедника Эль Нидо. Высочайший уровень: отлично кормят, хорошая кухня и доброжелательный персонал.

 

ОСТРІВ Палаван

Це найзагадковіший, найбарвистіше і найцікавіший острів Філіппін. Це група островів для найкращого усамітнення і занурення в барвисту природу. Прекрасна незаймана природа, тиша, найчистіші води. У цих райських місцях є можливість проживати по Мальдівської концепції один готель = один острів. Усамітнення, німота, спокій. Відчуття того що Ви потрапили в казку і перебуваєте на екзотичних островах НЕ будуть залишати Вас ні на хвилину: красиві сходи, спів тропічних птахів, шелест листя і хвиль - непередаване відчуття спокою. На острові знаходитися одна з найдовших підводних річок на Землі - Сан Паулу, екскурсія на яку відома серед іноземних туристів. Кращим готелем на острові Памілікан, який входить до складу Палавана вважається Amanpulo 5 * deluxe - це досить дорогий готель і своїм гостям за високу плату він пропонує першокласний відпочинок на неймовірному приватному шматочку землі. Навколо острова мешкає безліч рідкісних видів риб і птахів.

 

ОСТРОВ ПАЛАВАН

Это самый загадочный, самый красочный и самый интересный остров Филиппин. Это группа островов для наилучшего уединения и погружения в красочную природу. Прекрасная девственная природа, тишина, чистейшие воды. В этих райских местах есть возможность проживать по мальдивской концепции один отель = один остров. Уединение, тишина, спокойствие. Ощущение того что Вы попали в сказку и находитесь на экзотических островах не будут покидать Вас ни на минуту: красивейшие восходы, пение тропических птиц, шелест листвы и волн – непередаваемое чувство покоя. На острове находиться одна из самых длинных подводных рек на Земле – Сан Паулу, экскурсия на которую известна среди иностранных туристов. Лучшим отелем на острове Памиликан, который входит в состав Палавана считается Amanpulo 5* deluxe – это достаточно дорогой отель и своим гостям за высокую плату он предлагает первоклассный отдых на невероятном частном кусочке земли. Вокруг острова обитает множество редких видов рыб и птиц.

 

МОЛОДЬ

Для активних і заможних молодих туристів Філіппіни припасли також одне містечко. Острів Міндоро - найбільший і найрізноманітніший відпочинок з активним нічним життям. В основній масі на острові збудовані готелі рівня 2-3 зірки щоб кожен бажаючий потусити міг відправитися в це місце. Міндоро - місцева Паттайя, всім у кого бюджет дозволяє витратити трохи більше грошей ласкаво просимо в цю чудову азіатську Ібіцу.

 

МОЛОДЁЖ

Для активных и состоятельных молодых туристов Филиппины припасли также одно местечко. Остров Миндоро – самый большой и самый разнообразный отдых с активной ночной жизнью. В основной массе на острове выстроены отели уровня 2-3 звезды чтобы каждый желающий потусить мог отправиться в это место.  Миндоро – местная Паттайя, всем у кого бюджет позволяет потратить немного больше денег добро пожаловать в эту замечательную азиатскую Ибицу. 

Лучшие конкуренты: 

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!