м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(057)755-85-44
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Німеччина (Германия)

10 причин відвідати Німеччину:

10 причин посетить Германию:

 

Берлін. Дивовижний місто. Для нас дуже важливе місто. Колись, за велінням долі, що став джерелом «коричневої чуми», розідраний навпіл при «лікуванні» і знову став культурним, економічним і політичним центром Європи. Варто приїхати в Берлін і подивитися на те, що становить світову історію - Рейхстаг і Бранденбурзькі ворота і на те, що є «писком» сучасності - AqvaDom і Меморіальну церква кайзера Вільгельма і багато, багато іншого.

 

Берлин. Удивительный город. Для нас очень важный город. Когда-то, волею судеб, ставший источником «коричневой чумы», разодранный пополам при «излечении» и снова ставший культурным, экономическим и политическим центром Европы. Стоит приехать в Берлин и посмотреть на то, что составляет мировую историю – Рейхстаг и Бранденбургские ворота и на то, что является «писком» современности – AqvaDom и Мемориальную церковь кайзера Вильгельма и многое, многое другое.

 

Нюрнберг. Нюрнберзький процес. Це жирна крапка у Другій світовій війні, це повчання і нагадування і надія, що ніхто і ніколи не посміє повторити такий злочин. А якщо що - будівля, де проходив Нюрнберзький процес варто і завжди готове до експлуатації.

 

Нюрнберг. Нюрнбергский процесс. Это жирная точка во Второй мировой войне, это назидание и напоминание и надежда, что никто и никогда не посмеет повторить такое преступление. А если что – здание, где проходил Нюрнбергский процесс стоит и всегда готово к эксплуатации.


 

Мюнхен. Октоберфест. Повний розгул. Можна більше нічого не говорити. Потрібно почекати до осені і їхати.

Мюнхен любить Вас - девіз столиці Баварії. Доброзичлива атмосфера землі Баварія занурить Вас в новий світ. Мюнхен - це не тільки велика футбольна команда, октоберфест і батьківщина марки БМВ. Розмашисті парадні площі і старовинні багато-прикрашені фасади.

Основні визначні пам'ятки міста:

Серце міста - площа Марієнплац. Сувенірна лавка або затишна пивна так і манить присісти з кухлем бурштинового напою. Слід віддати належне релігійній архітектурі. Наприклад: Церква Святого Михайла. Тут покояться останки Людвіга 2-го. Далі дивимося найстарішу в місті церква Петерськірхе, побудовану в 11 столітті. Височенні стелі, дорогі оздоблення, довгий шпиль на даху. Цю церкву так чи інакше бачили всі туристи. Блютенбург - мисливський замок. Зроблений как-будто з цукерок, невелике затишне замок грає м'якими постільними тонами. Затишне містечко, де в затишній таверні можна ситно і смачно пообідати. Для любителів мистецтва в Мюнхені працює картинна галерея - Стара пінакотека.

Мюнхен можна сміливо називати містом музеїв. Численні місця для відвідування від археологічних музеїв сучасного мистецтва, іграшок, картинні галереї і багато інших.

Туристи, які подорожують з сім'єю де є діти, нерідко стикаються з питанням «Чим зайняти своїх маленьких першовідкривачів?». У Мюнхені є палеонтологічний музей з динозаврами, звідки діточок силоміць не витягнеш. Музей Людини і Природи, де все рухається, видає цікаві звуки, все можна чіпати і вивчати. Що стосується Музею Іграшок, то тут можна подивитися на іграшки століть минулих, якими грали наші далекі предки. Ну і звичайно музей БМВ. Не можна сказати що він конкретно розрахований на дітей, але як все ми знаємо діти бувають великі і маленькі.

Шопінг в Мюнхені: маса магазинів на будь-який смак і гаманець, нескінченні торгові вулиці і що примикають артерії. Запам'ятатися різдвяний ринок на Марієнплац, який проводиться з початку листопада по кінець грудня.

Кухня і ресторани Мюнхена:

Десятки пивоварень, що працюють уже багато століть, витримують традиції пивоваріння. Одними з кращих вважаються Хофбройхаус, Левенбройкеллер, Dallmay, Tantris. Ароматне свиняче коліно, ковбаси і сосиски, картопля, капуста.

 

Мюнхен. Октоберфест. Пивной разгул. Можно больше ничего не говорить. Нужно подождать до осени и ехать.

Мюнхен любит Вас — девиз столицы Баварии. Доброжелательная атмосфера земли Бавария окунёт Вас в новый мир. Мюнхен — это не только великая футбольная команда, октоберфест и родина марки БМВ. Размашистые парадные площади и старинные богато-украшенные фасады.

Основные достопримечательности города:

Сердце города — площадь Мариенплац. Сувенирная лавка или уютная пивная так и манит присесть с кружкой янтарного напитка. Следует отдать должное религиозной архитектуре. Например: Церковь Святого Михаила. Здесь покоятся останки Людвига 2-го. Далее смотрим самую старую в городе церковь Петерскирхе, построенную в 11 веке. Высоченные потолки, дорогие убранства, длинный шпиль на крыше. Эту церковь так или иначе видели все туристы. Блютенбург — охотничий замок. Сделанный как-будто из конфет, небольшой уютный замок играет мягкими постельными тонами. Уютное местечко, где в укромной таверне можно сытно и вкусно отобедать. Для любителей искусства в Мюнхене работает картинная галерея - Старая пинакотека.

Мюнхен можно смело называть городом музеев. Многочисленные места для посещения от археологических музеев современного искусства, игрушек, картинные галереи и многие другие.

Туристы, путешествующие с семьей где есть дети, нередко сталкиваются с вопросом «Чем занять своих маленьких первооткрывателей?». В Мюнхене есть палеонтологический музей с динозаврами, откуда детишек силком не вытащишь. Музей Человека и Природы, где всё двигается, издаёт интересные звуки, всё можно трогать и изучать. Что касается Музея Игрушек, то тут можно посмотреть на игрушки веков минувших, которыми играли наши далёкие предки. Ну и конечно музей БМВ. Нельзя сказать что он конкретно рассчитан на детей, но как все мы знаем дети бывают большие и маленькие.

Шопинг в Мюнхене: масса магазинов на любой вкус и кошелек, бесконечные торговые улицы и примыкающие артерии. Запомниться рождественский рынок на Мариенплац, который проводится с начала ноября по конец декабря.

Кухня и рестораны Мюнхена:

Десятки пивоварен, работающих уже много веков, выдерживают традиции пивоварения. Одними из лучших считаются Хофбройхаус, Левенбройкеллер, Dallmay, Tantris. Ароматное свиное колено, колбасы и сосиски, картофель, капуста.

 

А там і Різдво. Як святкують Різдво в Німеччині, не святкують ніде. Це так гарно!!! І в Берліні, і в Мюнхені, і в усіх містах, і городочках, а особливо в Нюрнберзі. Прикрашати міста починають з кінця листопада. А ось є одне місто, яке називається Місто вічного Різдва - це Ротенбург-на-Таубер. Не знаю, як там живеться місцевим жителям, а от побувати туристам в такому дивовижному місці, де за стінами середньовічного міста знаходиться саме він - середньовічне місто! В якому немає електричних проводів і супутникових антен, кондиціонерів і рекламних щитів. За бруківках їздять кінні упряжки. А ще тут круглий рік працюють магазини різдвяних і новорічних іграшок, а в кафешках туристів пригощають місцевими вкусняшками - «Ротенбергскімі сніжками». Якщо хочете поринути в Різдвяну казку, то Вам сюди, залишилося тільки купити тур до Німеччини.

 

А там и Рождество. Как празднуют Рождество в Германии, не празднуют нигде. Это так красиво!!! И в Берлине, и в Мюнхене, и во всех городах, и городочках, а особенно в Нюрнберге. Украшать города начинают с конца ноября. А вот есть один город, который называется Город вечного Рождества – это Ротенбург-на-Таубере. Не знаю, как там живется местным жителям, а вот побывать туристам в таком удивительнейшем месте, где за стенами средневекового города находится именно он – средневековый город! В котором нет электрических проводов и спутниковых антенн, кондиционеров и рекламных щитов. По булыжным мостовым ездят конные упряжки. А ещё здесь круглый год работают магазины рождественских и новогодних игрушек, а в кафешках туристов угощают местными вкусняшками – «Ротенбергскими снежками». Если хотите окунутся в Рождественскую сказку, то Вам сюда, осталось только купить тур в Германию.

 

Замки. Чого-чого, а замків тут маса. Чого тільки варта замок Нойшвайнштайн. Замок сплячої красуні в Діснейленді малювався саме з цього замку. Він як кам'яна квітка, що виріс на зеленому пагорбі.

 

Замки. Чего-чего, а замков здесь масса. Чего только стоит замок Нойшвайнштайн. Замок спящей красавицы в Диснейленде рисовался именно с этого замка. Он как каменный цветок, выросший на зеленом холме.

 

Печери. Ті, хто побував в печерах Німеччини сумніваються, де більше красот і чудес на поверхні або під землею цієї дивовижної країни. Найвідоміша печера Німеччини перебуває в містечку Аттендорн, в землі Північний Рейн-Вестфалія. Тут є і вапнякові «штори», забарвлені оксидами заліза в червоний, «марсіанський» відтінок, і сталагнати - колони, що виникають при з'єднанні сталактитів і сталагмітів, і кристалічні освіти, яких в Атте так багато, що один із залів носить назву «Кристалічний палац ». Печер в Німеччині так багато, і вони такі різноманітні, що їм потрібно присвятити кілька Ваших відвідин.

 

Пещеры. Те, кто побывал в пещерах Германии сомневаются, где больше красот и чудес на поверхности или под землей этой удивительной страны. Самая известная пещера Германии находится в городке Аттендорн, в земле Северный Рейн-Вестфалия. Тут есть и известняковые «шторы», окрашенные оксидами железа в красноватый, «марсианский» оттенок, и сталагнаты – колонны, возникающие при соединении сталактитов и сталагмитов, и кристаллические образования, которых в Атте так много, что один из залов носит название «Кристальный дворец». Пещер в Германии так много, и они такие разнообразные, что им нужно посвятить несколько Ваших посещений.

 

Ковбаски. Нюрнберзькі і франкфуртські яловичі, тюрінзькому і білі, боквурст і каррівурст. І це далеко не весь перелік, вміють німці смачно поїсти. Аж слинки течуть. Приїжджайте - спробуйте.

 

Колбаски. Нюрнбергские и франкфуртские говяжьи, тюрингские и белые, боквурст и карривурст. И это далеко не весь перечень, умеют немцы вкусно покушать. Аж слюнки текут. Приезжайте – попробуйте.

 

Брецель - це такий хрусткий типу бублик, посипаний крупною сіллю. Нічого особливого. Але його спробувати можна тільки тут.

 

Брецель – это такой хрустящий типа бублик, посыпанный крупной солью. Ничего особенного. Но его попробовать можно только здесь.

 

«Блошині ринки». Можна сказати - барахолка. Але тут, це такий «присмак» збирання. Ціни доступні, тут можна купити все - старовинні дерев'яні іграшки, фірмові пивні кухлі, тренажери і старий велосипед. Але все це проходить як ярмарок, як якесь культурна подія, а для людей, як продавців, так і покупців - як цікаве проведення часу, спілкування за інтересами, прогулянка з сім'єю.

 

«Блошиные рынки». Можно сказать – барахолка. Но здесь, это такой «привкус» собирательства. Цены доступные, здесь можно купить всё – старинные деревянные игрушки, фирменные пивные кружки, тренажёры и старый велосипед. Но всё это проходит как ярмарка, как некое культурное событие, а для людей, как продавцов, так и покупателей – как интересное времяпрепровождение, общение по интересам, прогулка с семьей.

 

Німецькі автобани. Здавалося б ... Дорога. Що на неї дивитися. Але ось влітку 2014 року в автобусному турі мені довелося сидіти поруч з таким собі простим українським робітникам Миколою з Авдіївки. Людина їхав до Європи вперше, за плечима півжиття, багато доріг, водій зі стажем. Але доріг наших українських і російських. В душі біль і «непонятка». Так ось їду, каже, подивитися, що ж там таке, за що наші пацани життями ризикують. Переїхали кордон і Микола побачив німецький автобан! Бачили б Ви як він дивився! У всі очі. Він із захопленням фотографував дорогу, він фотографував пункти оплати за платні ділянки. А швидкість, з якою цілком законно і безпечно для оточуючих все там мчали! Захоплення і насолоду. Нам би так! Німеччина 2018, чекає на Вас!

 

Немецкие автобаны. Казалось бы… Дорога. Что на нее смотреть. Но вот летом 2014 года в автобусном туре мне пришлось сидеть рядом с таким себе простым украинским рабочим Николаем из Авдеевки. Человек ехал в Европу первый раз, за плечами полжизни, много дорог, водитель со стажем. Но дорог наших украинских и российских. В душе боль и «непонятка». Да вот еду, говорит, посмотреть, что ж там такое, за что наши пацаны жизнями рискуют. Переехали границу и Николай увидел немецкий автобан! Видели б Вы как он смотрел! Во все глаза.  Он с восторгом фотографировал дорогу, он фотографировал пункты оплаты за платные участки. А скорость, с которой вполне законно и безопасно для окружающих все там мчали! Восторг и наслаждение. Нам бы так! Германия 2018, ждет Вас! 

Прямые конкуренты:  

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Тури по Україні
Тури по Україні
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!