м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Голландия

АМСТЕРДАМ І НЕ ТІЛЬКИ

АМСТЕРДАМ И НЕ ТОЛЬКО

 

ПАРК КЕКЕНХОФ

Красивий парк, в якому ростуть безліч квітів. Цей парк є одним з найбільш відвідуваних місць в Голландії. Звичайно, Нідерланди, в першу чергу асоціюються з Амстердамом, але даний парк не варто обходити стороною. Варто хоча б раз в житті відвідати його, отримати насолоду від величних цвітінь і зробити неймовірно красиві знімки. За кількістю фотографій цей парк є одним з найбільш фотографованих в Європі. Рекомендується відвідувати його в квітні або в травні.

 

ПАРК КЁКЕНХОФ

Красивейший парк, в котором растут множество цветов. Этот парк является одним из самых посещаемых мест в Голландии. Конечно, Нидерланды, в первую очередь ассоциируются с Амстердамом, но данный парк не стоит обходить стороной. Стоит хотя бы раз в жизни посетить его, насладиться великолепием цветений и сделать невероятно красивые снимки. По количеству фотографий этот парк является одним из самых фотографируемых в Европе. Рекомендуется посещать его в апреле или в мае.

 

АМСТЕРДАМ

Ключовий місто країни. Яскравий і неймовірний. Різноманітний і приголомшливий. Підходить для божевільного молодіжного відпочинку, спокійного сімейного відпочинку, а також входить в топи турів для пенсіонерів. Чому так? Давайте розберемося! Для активної молоді та дорослих 21+ Амстердам пропонує різні тусовочні місця: клуби, бари, дискотеки, ресторани, а також знамениті на весь світ секс-послуги на вулиці червоних ліхтарів. Для сімейного відпочинку Амстердам пропонує величезну різноманітність чудових і комфортних готелів. Для дитячого дозвілля можна запропонувати прогулянки по каналах. Оглядати химерні будиночки з палуб прогулянкових корабликів доставляє дітям величезне задоволення: «Як буд-то в казці!». В Амстердамі багато житлових кораблів. Ви зможете відчути дух жителя на воді, подивитися на побут жителів що не може не радувати і не зацікавлювати маленьких дітей і підлітків. Музей Ван Гога вважається обов'язковим місце для відвідування як дітей, так і дорослих. Любити мистецтво можна починати в будь-якому віці. Почуття прекрасного добре розвивати з молоду. Далі рекомендуємо пройти в найстаріший зоопарк Голландії Artis, в якому традиційно для туристичного міста, представлені безліч видів тварин і риб. Що стосується пішохідних прогулянок по місту, то вони також приносять дітям задоволення: тут безліч цікавих і колоритних кафе, в яких подають чудове морозиво, десерти і безліч інших ласощів. Далі Музей Мореплавання, який розповість про старовинні мореплавців. Чудові експонати музею з макетами військових кораблів і старовинних карт і глобусів доставлять дітворі величезне задоволення. Що ще можна запропонувати дітям? Звичайно новинки науки і техніки. Інтерактивний музей NEMO для дітей і підлітків зроблений спеціально для допитливих підлітків, які зможуть доторкнутися будь-який експонат: будь-то робот або якась складна новітня конструкція. Для хлопчаків підійде ще екскурсія на стадіон Amsterdam Arena, де грав знаменитий Аякс. Ну і на останок - музей воскових фігур, театр-жахів, каток, блошиний ринок, музей вірусів і мікробів і безліч всяких виставок та місць для відвідування. Дітям нудно не буде. Що стосується турів для пенсіонерів, то звичайно першу чергу займають пішохідні прогулянки по місту, відвідування найкрасивіших кафе на відкритому повітрі і відпочинок в прекрасних готелях.

 

АМСТЕРДАМ

Ключевой город страны. Яркий и невообразимый. Разнообразный и потрясающий. Подходит для сумасшедшего молодёжного отдыха, спокойного семейного отдыха, а также входит в топы туров для пенсионеров. Почему так? Давайте разберёмся! Для активной молодёжи и взрослых 21+ Амстердам предлагает различные тусовочные места: клубы, бары, дискотеки, рестораны, а также знаменитые на весь мир секс-услуги на улице красных фонарей. Для семейного отдыха Амстердам предлагает огромное разнообразие великолепных и комфортных гостиниц. Для детского досуга можно предложить прогулки по каналам. Осматривать причудливые домики с палуб прогулочных корабликов доставляет детям огромное удовольствие: «Как буд-то в сказке!». В Амстердаме много жилых кораблей. Вы сможете прочувствовать дух жителя на воде, посмотреть на быт жителей что не может не радовать и не заинтересовывать маленьких детей и подростков. Музей Ван Гога считается обязательным место для посещения как детей, так и взрослых. Любить искусство можно начинать в любом возрасте. Чувство прекрасного хорошо развивать с молоду. Далее рекомендуем проследовать в старейший зоопарк Голландии Artis, в котором традиционно для туристического города, представлены множество видов животных и рыб. Что касается пешеходных прогулок по городу, то они также приносят детям удовольствие: здесь множество интересных и колоритных кафе, в которых подают великолепное мороженое, десерты и множество других вкусностей. Далее Музей Мореплавания, который расскажет о старинных мореплавателях. Великолепные экспонаты музея с макетами военных кораблей и старинных карт и глобусов доставят детишкам огромное удовольствие. Что еще можно предложить детям? Конечно новинки науки и техники. Интерактивный музей NEMO для детей и подростков сделан специально для любознательных подростков, которые смогут потрогать любой экспонат: будь-то робот или какая-то сложная новейшая конструкция. Для мальчишек подойдёт еще экскурсия на стадион Amsterdam Arena, где играл знаменитый Аякс. Ну и на последок – музей восковых фигур, театр-ужасов, каток, блошиный рынок, музей вирусов и микробов и множество всяких выставок и мест для посещения. Детям скучно не будет. Что касается туров для пенсионеров, то конечно первую очередь занимают пешеходные прогулки по городу, посещение красивейших кафе на открытом воздухе и отдых в великолепных гостиницах.

 

ГААГА

Гаага - найстаріший місто. У Гаазі буквально неможливо відвести вигляд від цих прічюдлівих і радують око будівель. Тим хто побував в Азіатських країнах або довго не виїжджав з України Гаага здасться зовсім незвичайним місцем. Красиві оранжево-білі будівлі, найчистіші вулиці і неквапливі городяни занурять Вас в атмосферу розслабленості і приємних піших прогулянок по місту.

 

ГААГА

Гаага – старейший город. В Гааге буквально невозможно отвести вигляд от этих причюдливых и радующих глаз построек. Тем кто побывал в Азиатских странах или долго не выезжал из Украины Гаага покажется совершенно необычным местом. Красивейшие оранжево-белые здания, чистейшие улице и неторопливые горожане окунут Вас в атмосферу расслабленности и приятных пеших прогулок по городу. 

 

РОТТЕРДАМ

Сучасне місто. Роттердам є містом нової епохи. Якщо порівнювати з Амстердамом, то можна відзначити істотну різницю в архітектурі так як більша частина міста була зруйнована під час війни. Найгарніший і колоритне місто. Він привертає відсутністю великої кількості туристів і чудовою розслабленої атмосферою.

 

РОТТЕРДАМ

Современный город. Роттердам является городом новой эпохи. Если сравнивать с Амстердамом, то можно отметить существенную разницу в архитектуре так как большая часть города была разрушена во время войны. Красивейший и колоритный город. Он привлекает отсутствием большого количества туристов и великолепной расслабленной атмосферой.

 

АЕРОПОРТ СХІПХОЛЛ

У звичайному поданні аеропорт - це місце куди прилітають літаки і відповідно відлітають, але не в Голландії. У Голландії аеропорт є ключовим транспортним вузлом країни. Залізничні сполучення є дуже розвиненими. Прямо з аеропорту Ви можете сісти в поїзд і відправитися як в будь-яку точку Нідерландів, так і в іншу країну. Крім транспортних можливостей, аеропорт є величезним торговим центром. Мова йде не тільки про Duty Free, а про безліч магазинів перед зоною паспортного контролю. Говорячи про продовольчі товари, то слід зазначити що гігантський супермаркет в аеропорту працює 365 днів у році без вихідних. Ціни тут дуже приємні так як не відрізняються від інших маркетів країни. Що стосується зручностей для пасажирів, то в аеропорту можна відпочити, викупатися перед польотом і ситно поїсти.

 

АЭРОПОРТ СХИПХОЛЛ

В обычном представлении аэропорт – это место куда прилетают самолёты и соответственно улетают, но не в Голландии. В Голландии аэропорт является ключевым транспортным узлом страны. Железнодорожные сообщения являются очень развитыми. Прямо с аэропорта Вы можете сесть в поезд и отправиться как в любую точку Нидерландов, так и в другую страну. Помимо транспортных возможностей, аэропорт является огромным торговым центром. Речь идёт не только о Duty Free, а о множестве магазинов перед зоной паспортного контроля. Говоря о продовольственных товарах, то следует отметить что гигантский супермаркет в аэропорту работает 365 дней в году без выходных. Цены здесь очень приятные так как не отличаются от других маркетов страны. Что касается удобств для пассажиров, то в аэропорту можно отдохнуть, искупаться перед полётом и сытно покушать.

 

Ейндховен - столиця дизайну. Тут проходить тиждень Голландського дизайну, на яку збираються дизайнери зі всього світу. Якщо Ви любите бути на гребені хвилі, то ласкаво просимо на це чудове захід.

 

ЭЙНДХОВЕН – столица дизайна. Здесь проходит неделя Голландского дизайна, на которую собираются дизайнеры со всего мира. Если Вы любите быть на гребне волны, то добро пожаловать на это великолепное мероприятие. 

Прямые конкуренты:  

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!