м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Індія (Индия)

ІНДІЯ - СВОБОДА!

ИНДИЯ - СВОБОДА!

 

Навіщо приїжджати в Індію? Це питання звучить в головах багатьох туристів. Всі напевно чули про антисанітарію і всіляких фріків на пляжах Індії. Так, дійсно пляжі Індії складно порівнювати з Європою або навіть з тієї ж Шрі-Ланкою, але хіба за цим їдуть до Індії? Звичайно ж ні! В першу чергу сюди приїжджають за атмосферою. Здавалося б, заплатити недешеву плату за тур і отримати просто атмосферу - звучить не дуже натхненно, але приїхавши сюди хоч раз, Ви зрозумієте що це варто зробити. Індія, а саме Гоа став рідною домівкою і місцем де можна перезимувати в повній свободі. Індія багато років також асоціювалася з деякою містикою і це теж не випадково.

У Гоа можна прилітати з вересня по квітень, особливо екстримальні і невибагливі туристи подорожують і влітку, але потрібно враховувати сезонність і знати про великі опадах по всій території Індії влітку. Провести час в Індії можна по різному: взяти скутер або справжній гоночний байк і вдосталь накататися, бродити по різноманітним пляжам потягів ром, зробити неймовірні екскурсії вглиб Індії. Що стосується гулянь і катань на байці, то я думаю що тут все ясно, але екскурсії в Індії - це окрема тема.

 

Зачем приезжать в Индию? Этот вопрос звучит в головах многих туристов. Все наверное наслышаны об антисанитарии и всяческих фриках на пляжах Индии. Да, действительно пляжи Индии сложно сравнивать с Европой или даже с той же Шри-Ланкой, но разве за этим едут в Индию? Конечно же, нет! В первую очередь сюда приезжают за атмосферой. Казалось бы, заплатить недешевую плату за тур и получить просто атмосферу – звучит не очень вдохновляюще, но приехав сюда хоть раз, Вы поймёте что это стоит сделать. Индия, а именно Гоа стал родным домом и местом где можно перезимовать в полной свободе. Индия многие годы также ассоциировалась с некоторой мистикой и это тоже не случайно.

В Гоа можно прилетать с сентября по апрель, особо экстримальные и непритязательные туристы путешествуют и летом, но нужно учитывать сезонность и знать о больших осадках по всей территории Индии летом. Провести время в Индии можно по разному: взять скутер или настоящий гоночный байк и вдоволь накататься, бродить по разнообразным пляжам потягивая ром, совершить невероятные экскурсии вглубь Индии. Что касается гуляний и катаний на байке, то я думаю что здесь всё ясно, но экскурсии в Индии – это отдельная тема.

 

Можна відвідати унікальне місто Джайсалмер, який перенесе нас на кілька століть назад за часів коли люди не знали про існування велосипедів. В Індії також є безліч романтичних місць з чудовими видами.

 

Можно посетить уникальный город Джайсалмер, который перенесёт нас на несколько веков назад во времена когда люди не знали о существовании велосипедов. В Индии также есть множество романтических мест с великолепными видами.

 

Парам варто відправитися в блакитний індійське місто Джодхпур і зробити відмінні фотографії на тлі синього міста. Варто для себе відзначити, що вирушаючи в Індію не потрібно розраховувати на грецьку акуратність в архітектурі і чистоті. Індія - це різноманітність незвичайного відпочинку і справжнісінькою екзотики. Тому якщо ми говоримо про блакитному місті, то він місцями буде облущилася, місцями будуть руїни і саме в цьому краса Індії: в самобутності і непідробності.

 

Парам стоит отправиться в голубой индийский город Джодхпур и сделать отличные фотографии на фоне синего города. Стоит для себя отметить, что отправляясь в Индию не нужно рассчитывать на греческую аккуратность в архитектуре и чистоте. Индия – это разнообразность необычного отдыха и самой настоящей экзотики. Поэтому если мы говорим о голубом городе, то он местами будет облущен, местами будут развалины и именно в этом красота Индии: в самобытности и неподдельности.

 

Побувавши в блакитному місті слід відправлятися в білий! Удайпур або біле місто Індії приваблює туристів для романтичного проведення часу.

 

Побывав в голубом городе следует отправляться в белый! Удайпур или белый город Индии привлекает туристов для романтического времяпрепровождения.

 

Для фанатів гробниць, розкопок або храмів можна порекомендувати містечко Орчха. Архітектура в цьому місті просто неймовірна, древня і зачаровує. Гробниці царської сім'ї виглядають велично і гордо, пройшовши через століття.

 

Для фанатов гробниц, раскопок или храмов можно порекомендовать городок Орчха. Архитектура в этом городе просто неописуемая, древняя и завораживающая. Гробницы царской семьи выглядят величественно и гордо, пройдя через века.

 

Далі варто приїхати до священного міста Варанасі, який багатьом відомий по кераміці покійних. Місто, звичайно, м'яко кажучи антисанітарійних, АЛЕ такого колориту і самобутності Ви не зустрінете ніде в світі. Він є номером один в списку найбільш цікавих місць Індії.

 

Далее стоит приехать в священный город Варанаси, который многим известен по кремации усопших. Город, конечно, мягко говоря антисанитарийный, НО такого колорита и самобытности Вы не встретите нигде в мире. Он является номером один в списке самых интересных мест Индии.

 

Перебуваючи тут обов'язково відвідайте Тадж Махал - величезний палац втілює Індію.

 

Находясь здесь обязательно посетите Тадж Махал – огромный дворец олицетворяющий Индию.

 

Нью-Делі - столиця країни з безліччю звивистих і загадкових куточків.

 

Нью-Дели – столица страны с множеством извилистых и загадочных уголков.

 

Гори Гімалаї - напевно одні з найвідоміших на планеті. Подорожуючи по Індії не полінуйтеся проїхати до цих величних створінь. Неймовірні пригоди в піших походах або просто відмінні знімки Вам гарантовані.

 

Горы Гималаи – наверно одни из самых известных на планете. Путешествуя по Индии не поленитесь проехать до этих величественных созданий. Невероятные приключения в пеших походах или просто отличные снимки Вам гарантированны. 

 

Мумбаї - колоритний і дуже різноманітний місто в Індії, перебуваючи в якому нерідко відчуєш себе на зйомках Діскавері про суворе життя місцевих городян і багате оздоблення палаців найбагатших людей Індії.

 

Мумбаи – колоритнейший и очень разнообразный город в Индии, находясь в котором нередко почувствуешь себя на съемках Дискавери о суровой жизни местных горожан и богатых убранствах дворцов богатейших людей Индии.

 

Ну і звичайно ж, Гоа! Куди ж без нього! Це один з найпопулярніших пляжних курортів зимового періоду. Ціни на відпочинок тут злочинно низькі, а свобода дій - повна.

Особливі пляжі Гоа по-своєму колоритні. Поїхати на мотоциклі в віддалені частини Гоа завжди інтригуюче і цікаво. Пляжі Гоа цікаві тим, що можна кардинально змінити обстановку навколо. Захотілося шуму і купи фріків - ласкаво просимо в Багу і Арамболь. Незважаючи на різноманітність у пляжів є також багато спільного: широка пляжна смуга, плавний захід у воду. Залежно від Ваших потреб можна підібрати пляж по духу саме для себе: жвавий, більш спокійний, тусовочний, сімейний. Гоа ділиться на три частини: Північний, Центральний та Південний. Наш ринок більш привертає Північна частина з тусовками. Центральна зона - для місцевих жителів і міською інфраструктурою Панаджі. Південь - більш тихий, спокійний, європейський. Туристи з дітьми і романтики вибирають Південну частину в першу чергу за чистоту пляжної лінії і не настільки насичену активність. З приводу Північного Гоа варто відзначити величезну кількість корів, прогулюють по пляжу. Собаки також нерідко йдуть подружитися з туристами. Чіпати або тим більше цілувати їх строго заборонено. Все-таки в Індії з санітарією не сильно дружать. В цьому є свій шарм і чарівність. Багато індуси їдуть сюди щоб пити. Для кого-то побачити питущого місцевого означає кінець всієї магії Індії) Але тут є проста правда - місцеве населення приїжджає на Гоа як на курорт і веде себе відповідно. Є регіони з ринками прямо на пляжі, де можна скупиться на неделю.Турісти різного віку приїжджають в Індію. Будь Вам 60-70 років, Ви знайдете тут співрозмовників і однодумців.

 

Ну и конечно же, Гоа! Куда же без него! Это один из самых популярных пляжных курортов зимнего периода. Цены на отдых здесь преступно низкие, а свобода действий – полная.

Особенные пляжи Гоа по-своему колоритны. Поехать на байке в отдалённые части Гоа всегда интригующе и интересно. Пляжи Гоа интересны тем, что можно кардинально изменить обстановку вокруг. Захотелось шума и кучи фриков – добро пожаловать в Багу и Арамболь. Несмотря на разнообразие у пляжей есть также много общего: широкая пляжная полоса, плавный заход в воду. В зависимости от Ваших потребностей можно подобрать пляж по духу именно для себя: оживлённый, более спокойный, тусовочный, семейный. Гоа делится на три части: Северный, Центральный и Южный. Наш рынок более привлекает Северная часть с тусовками. Центральная зона – для местных жителей и городской инфраструктурой Панаджи. Юг - более тихий, спокойный, европейский. Туристы с детьми и романтики выбирают Южную часть в первую очередь за чистоту пляжной линии и не столь насыщенную активность. По поводу Северного Гоа стоит отметить огромное количество коров, прогуливающих по пляжу. Собаки также нередко идут подружиться с туристами. Трогать или тем более целовать их строго запрещено. Всё-таки в Индии с санитарией не сильно дружат. В этом есть свой шарм и очарование. Многие индусы едут сюда чтобы пить. Для кого-то увидеть пьющего местного означает конец всей магии Индии) Но здесь есть простая правда – местное население приезжает на Гоа как на курорт и ведёт себя соответствующе. Есть регионы с рынками прямо на пляже, где можно скупится на неделю.Туристы всех возрастов приезжают в Индию. Будь Вам 60-70 лет, Вы найдёте здесь собеседников и единомышленников. 

 

Керала

Що таке Керала? Пишні зелені тераси, запаморочливо-красива природа. Керала не настільки масовий напрямок як Гоа, туристів не так багато. Важлива і приємна частина відпочинку в Керале - аюрвідіческіе програми і процедури. Різноманіття салонів, що пропонують дані послуги дозволять не тільки відпочити душею і тілом, а й доторкнутися до самобутньої культури Індії. Пізнання країни - ось що головне в будь-якій подорожі. Хтось знайомиться з культурою через кухню, пам'ятки, послуги. Індія поєднує в собі якийсь коктейль. Щоб отримати максимально повні та правдиві враження про країну змішуйте все що є в один келих.

 

КЕРАЛА

Что такое Керала? Пышные зелёные террасы, умопомрачительно-красивая природа. Керала не столь массовое направление как Гоа, туристов не так много. Важная и приятная часть отдыха в Керале – аюрвидические программы и процедуры. Многообразие салонов, предлагающих данные услуги позволят не только отдохнуть душой и телом, но и прикоснуться к самобытной культуре Индии. Познание страны – вот что главное в любом путешествии. Кто-то знакомится с культурой через кухню, достопримечательности, услуги. Индия сочетает в себе некий коктейль. Чтобы получить максимально полные и правдивые впечатления о стране смешивайте всё что есть в один бокал.

 

Кухня

З чого ж складається знаменита індійська кухня? Головним інгрідієнтом є рис. Тут рис - другий хліб, який подають з різними соусами. Різноманітність морепродуктів: мідії, кальмари, креветки. Як і годиться курорту Індійського океану, то кількість всіляких морських гадів тут хоч відбавляй. Різні горіхи з солодкими заливаннями, сезонні фрукти. Натуральний смак манго, кокоса, карамбола, гуава, папайя, маракуйя, банани і ще безліч інших видів екзотики. Посахаренное тісто, велика кількість цукерок. До речі, цукерки тут готуються з перетертих горіхів.

 

Кухня

Из чего же состоит знаменитая индийская кухня? Главным ингридиентом является рис. Здесь рис – второй хлеб, который подают с различными соусами. Разнообразие морепродуктов: мидии, кальмары, креветки. Как и полагается курорту Индийского океана, то количество всевозможных морских гадов здесь хоть отбавляй. Различные орехи со сладкими заливками, сезонные фрукты. Натуральный вкус манго, кокоса, карамбола, гуава, папайя, маракуйя, бананы и еще множество других видов экзотики. Посахаренное тесто, большое количество конфет. Кстати, конфеты здесь готовятся из перетёртых орехов.

Лучшие конкуренты: 

 

Альтернативы: 

 

Азия:
Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!