м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Испания

ЭКСКУРСИОННЫЙ ТУР:


1351 €

1 день

Прибуття в Барселону. Зустріч і груповий трансфер в готель в Лльорет де Мар. Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. Оглядова екскурсія по Барселоні з відвідуванням готичного кварталу, Кафедрального собору, зони Монтжуик і архітектурного модернізму Антоніо Гауді. Від'їзд до Валенсії. Зупинка в Валенсії для огляду історичного центру і собору. Від'їзд в Аліканте. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

3 день

Сніданок. Вранці від'їзд в Гранаду. У другій половині дня екскурсія в Альгамбру і Хенераліфе (арабські палаци і сади) *. Розміщення в готелі. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

4 день

Сніданок. Вранці від'їзд до Севільї. Розміщення в готелі. У другій половині дня екскурсія по місту з відвіданням Кафедрального собору та єврейського кварталу Санта Крус. Вільний час. Вечеря. Увечері за додаткову плату пропонується відвідати виставу національних танців фламенко.

5 день

Сніданок. Вранці від'їзд в Кордову. Екскурсія по старому центру і відвідування Мечеті (2,5 години) *. Від'їзд в Мадрид. Розміщення в готелі. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

6 день

Сніданок. Вранці від'їзд в Толедо. Пішохідна екскурсія по місту з відвіданням Кафедрального собору і його музеїв, а також каплиці Санто Томе, де знаходиться шедевр Ель Греко «Похорони графа Оргаса». У другій половині дня екскурсія по Мадриду, автобусна і пішохідна. Вільний час для відвідування музею Прадо (вхідні квитки не включені). Вечеря. Ночівля.

7 день

Сніданок. Від'їзд в Сарагосу. Прибуття в Сарагосу близько 13.00. Відвідування Собору Діви Пілар. Вільний час. Виїзд в Барселону. Приїзд в Барселону ввечері. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

8 день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Кінець туру.

 

ТУР ВКЛЮЧАЄ:

 • 7 нічлігів у готелях
 • 7 сніданків
 • 7 вечерь або обідів
 • проїзд в комфортабельному автобусі екскурсії з російськомовним гідом
 • Вхідні білети
 • позначені зірочкою *.

Увага, в складні дати виставок і конгресів можливе розміщення в готелі або пансіоні 2 * замість 3 *

НЕ ВКЛЮЧАЄ:

 • екскурсії всередині соборів і музеїв
 • крім зазначених у додатку
 • проїзд на громадському транспорті.
 • В програмі можливі зміни:

Даний тур також можливий з відвідуванням міст в зворотному порядку (Барселона-Сарагоса-Мадрид-Кордова-Севілья-Гранада-Аліканте-Валенсія-Барселона)

Ціни недійсні в період Нового Року та Різдва, конгресу Мобільного зв'язку, Великодня та інших великих виставок і конгресів.

 

Трансфери:

 • передбачені в групі, як з гідом, так і без нього, в залежності від рейсу. Клієнти різних рейсів будуть об'єднуватися на трансфер, як по прильоту, так і по відльоту. Можливе очікування в аеропорту. Доплата за трансфер без очікування: 10 євро на людину в одну сторону.
 • Трансфери від / до Коста Брава / Коста Дорада забезпечуються для літаків, які вилітають з Барселони в суботу о 10 ранку і пізніше і прилітають не пізніше 20:00. При виїзді з готелю або заїзді в готель на Коста Брава / Коста Дорада в інший час або інший день - доплата за трансфер 50 євро на людину (Коста Брава) і 70 євро (Коста Дорада), крім нічного виїзду (від 23:00 до 07 ранку турист оплачує індивідуальний трансфер повністю або може скористатися електричкою).
 • Трансфери в Барселоні здійснюються з аеропорту Ель Прат, в Мадриді - з Барахас.
 • Трансфери в Парижі здійснюються з / в аеропорт Шарль де Голь, трансфери в Римі - з / в аеропорт Фьюмічіно.
 • Трансфери в / з інших аеропортів здійснюються за додаткову плату (наприклад, аеропорт Жерони, Реуса, Орлі та інші)
 • Поселення та виселення з готелів: після 13 годин дня, а виселення - до 10 ранку. Якщо ви приїжджаєте рано вранці або їдете пізно ввечері, ви можете доплатити за одну ніч в готелі або залишити багаж на рецепції при наявності місця.
 • Додаткові ночі і відпочинок на морі: туристи можуть прилетіти за кілька днів до початку туру і полетіти за кілька днів після його закінчення при відповідній доплату.
 • Для всіх турів існує додатковий турпакет «Тижневий відпочинок в Льорет-де-Мар» за спеціальною ціною, а також можливість забронювати відпочинок на Канарських островах і в Андоррі.
 • Програми передбачають вхідні квитки і внутрішній огляд музеїв і соборів міста з гідом на деяких об'єктах, які позначені зірочкою *

 

1 день

Прибытие в Барселону. Встреча и групповой трансфер в отель в Лльорет де Мар. Свободное время. Ночлег. 

2 день

Завтрак. Обзорная экскурсия по Барселоне с посещением Готического квартала, Кафедрального собора, зоны Монтжуик и архитектурного модернизма Антонио Гауди. Отъезд в Валенсию. Остановка в Валенсии для осмотра исторического центра и собора. Отъезд в Аликанте. Размещение в отеле. Ужин. Ночлег. 

3 день 

Завтрак. Утром отъезд в Гранаду. Во второй половине дня экскурсия в Альгамбру и Хенералифе (арабские дворцы и сады)*. Размещение в отеле. Свободное время. Ужин. Ночлег. 

4 день

Завтрак. Утром отъезд в Севилью. Размещение в отеле. Во второй половине дня экскурсия по городу с посещением Кафедрального собора и еврейского квартала Санта Крус. Свободное время. Ужин. Вечером за дополнительную плату предлагается посетить представление национальных танцев фламенко. 

5 день 

Завтрак. Утром отъезд в Кордову. Экскурсия по старому центру и посещение Мечети (2,5 часа)*. Отъезд в Мадрид. Размещение в отеле. Свободное время. Ужин. Ночлег. 

6 день

Завтрак. Утром отъезд в Толедо. Пешеходная экскурсия по городу с посещением Кафедрального собора и его музеев, а также часовни Санто Томе, где находится шедевр Эль Греко «Похороны графа Оргаса». Во второй половине дня экскурсия по Мадриду, автобусная и пешеходная. Свободное время для посещения музея Прадо  (входные билеты не включены). Ужин. Ночлег. 

7 день

Завтрак. Отъезд в Сарагосу. Прибытие в Сарагосу около 13.00. Посещение Собора Девы Пилар. Свободное время. Выезд в Барселону. Приезд в Барселону вечером. Размещение в отеле. Ужин. Ночлег. 

8 день 

Завтрак. Трансфер в аэропорт. Конец тура. 

ТУР ВКЛЮЧАЕТ:

 • 7 ночлегов в отелях
 • 7 завтраков
 • 7 ужинов или обедов
 • проезд в комфортабельном автобусе экскурсии с русскоговорящим гидом
 • входные билеты
 • обозначенные звездочкой*.
 • Внимание, в сложные даты выставок и конгрессов возможно размещение в отеле или пансионе 2* вместо 3*

НЕ ВКЛЮЧАЕТ:

 • экскурсии внутри соборов и музеев
 • кроме указанных в приложении
 • проезд на общественном транспорте.

В программе возможны изменения:

Данный тур также возможен с посещением городов в обратном порядке (Барселона-Сарагоса-Мадрид-Кордова-Севилья-Гранада-Аликанте-Валенсия-Барселона)

Цены недействительны в период Нового Года и Рождества, конгресса Мобильной связи, Пасхи и других крупных выставок и конгрессов.

 

Трансферы:

 • предусмотрены в группе, как с гидом, так и без него, в зависимости от рейса. Клиенты разных рейсов будут объединяться на трансфере, как по прилету, так и по отлету. Возможно ожидание в аэропорту. Доплата за трансфер без ожидания: 10 евро на человека в одну сторону.
 • Трансферы от/до Коста Бравы/Коста Дорады обеспечиваются для самолетов, которые вылетают из Барселоны в субботу в 10 утра и позже и прилетают не позднее 20:00. При выезде из отеля или заезде в отель на Коста Брава/Коста Дорада в другое время или другой день – доплата за трансфер 50 евро на человека (Коста Брава) и 70 евро (Коста Дорада), кроме ночного выезда (от 23:00 до 07 утра турист оплачивает индивидуальный трансфер полностью или может воспользоваться электричкой).
 • Трансферы в Барселоне осуществляются из аэропорта Эль Прат, в Мадриде — из Барахас.
 • Трансферы в Париже осуществляются из/в аэропорт Шарль де Голь, трансферы в Риме — из/в аэропорт Фьюмичино.
 • Трансферы в/из другие аэропорты осуществляются за дополнительную плату ( к примеру, аэропорт Жероны, Реуса, Орли и прочие)

 

 • Поселение и выселение из отелей: после 13 часов дня, а выселение — до 10 утра. Если вы приезжаете рано утром или уезжаете поздно вечером, вы можете доплатить за одну ночь в отеле или оставить багаж на рецепции при наличии места.
 • Дополнительные ночи и отдых на море: туристы могут прилететь за несколько дней до начала тура и улететь за несколько дней после его окончания при соответствующей доплате.
 • Для всех туров существует дополнительный турпакет «Недельный отдых в Льорет де Мар» по специальной цене, а также возможность забронировать отдых на Канарских островах и в Андорре.
 • Программы предусматривают входные билеты и внутренний осмотр музеев и соборов города с гидом на некоторых объектах, которые обозначены звездочкой*

 

КРАЩІ ГОТЕЛІ ІСПАНІЇ:

ЛУЧШИЕ ОТЕЛИ ИСПАНИИ:

 

Готель входить в люксовий комплекс Royal Hideaway Corales Resort, що відрізняється сучасним і авангардним дизайном і інтер'єрами, створеними престижним іспанським архітектором за проектом відомого лондонського бюро. До послуг гостей здорове харчування і гастрономічне подорож, що складається з традиційних страв різних країн світу, а також інфраструктура, створена для відпочинку категорії «Тільки для дорослих (+16 років)», яка включає басейни, ресторани, бари, велнес-зону і комплексну програму розваг Fitness and Fun. ROYAL HIDEAWAY Corales Beach стане відмінним вибором для романтичного відпочинку, для поїздок без дітей і для знайомства з новими людьми.

 

Отель входит в люксовый комплекс Royal Hideaway Corales Resort, отличающийся современным и авангардным дизайном и интерьерами, созданными престижным испанским архитектором по проекту известного лондонского бюро. К услугам гостей здоровое питание и гастрономическое путешествие, состоящее из традиционных блюд разных стран мира, а также инфраструктура, созданная для отдыха категории «Только для взрослых (+16 лет)», которая включает бассейны, рестораны, бары, велнес-зону и комплексную программу развлечений Fitness and Fun. ROYAL HIDEAWAY Corales Beach станет отличным выбором для романтического отдыха, для поездок без детей и для знакомства с новыми людьми.

 

 

Хард Рок готель на Тенеріфе, що належить всесвітньо відомої мережі. Шикарні зручності і приголомшлива розважальна програма, а також абсолютно нові номери і відмінна інфраструктура забезпечать відмінний відпочинок як дорослим, так і самим маленьким гостям. Рекомендуємо для всіх категорій туристів.

 

Хард Рок отель на Тенерифе, принадлежащий всемирно известной сети. Шикарные удобства и потрясающая развлекательная программа, а также абсолютно новые номера и отличная инфраструктура обеспечат отличный отдых как взрослым, так и самым маленьким гостям. Рекомендуем для всех категорий туристов.

 

 

Готель Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA розташовується на знаменитій Золотій милі - відрізку узбережжя Коста-дель-Соль, де знаходяться найпрестижніші готелі та приватні вілли. Будівля готелю є яскравим зразком Андалузії архітектури: це цілий готельний комплекс, який об'єднує кілька будівель, з таємничими переходами, містками і внутрішніми двориками. Внутрішнє оздоблення Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA відрізняє увага до деталей і тонкий смак декораторів, які зуміли вписати в сучасні інтер'єри самобутні Андалузії мотиви. До ваших послуг кілька ресторанів і кафе, що пропонують страви різних кухонь світу і великий вибір коктейлів і прохолодних напоїв. На території готелю є SPA-центр, гольф-поле і кілька підігріваються басейнів. Родзинкою Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA є розкішний весільний павільйон, що потопає в квітах, де можна влаштувати незабутнє торжество.

 

Отель Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA располагается на знаменитой Золотой миле – отрезке побережья Коста-дель-Соль, где находятся самые престижные отели и частные виллы. Здание отеля представляет собой яркий образец андалузской архитектуры: это целый гостиничный комплекс, объединяющий несколько строений, с таинственными переходами, мостками и внутренними двориками. Внутреннее убранство Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA отличает внимание к деталям и тонкий вкус декораторов, сумевших вписать в современные интерьеры самобытные андалузские мотивы. К вашим услугам несколько ресторанов и кафе, предлагающих блюда разных кухонь мира и большой выбор коктейлей и прохладительных напитков. На территории отеля есть SPA-центр, гольф-поле и несколько подогреваемых бассейнов. Изюминкой Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA является роскошный свадебный павильон, утопающий в цветах, где можно устроить незабываемое торжество. 

 

 

На березі чарівної бухти, поруч з пляжем Фенальс Біч розташований готель Rigat Park, який має прямий вихід до моря. Невисокі корпусу з дахами з червоної черепиці стоять в природному сосновому лісі, а оригінальні інтер'єри затишних номерів нагадують оздоблення королівських заміських резиденцій Іспанії та Франції середини XIX століття.
Пообідати і повечеряти можна в двох ресторанах з видом на море, а для тих, хто хоче розслабитися або пройти курс процедур для обличчя і тіла, на території готелю є SPA центр, парна, відкритий басейн з підводного музикою, закритий басейн з водоспадом і тренажерний зал .

 

На берегу очаровательной бухты, рядом с пляжем Фенальс Бич расположен отель Rigat Park, имеющий прямой выход к морю. Невысокие корпуса с крышами из красной черепицы стоят в природном сосновом лесу, а оригинальные интерьеры уютных номеров напоминают убранство королевских загородных резиденций Испании и Франции середины XIX столетия.
Пообедать и поужинать можно в двух ресторанах с видом на море, а для тех, кто хочет расслабиться или пройти курс процедур для лица и тела, на территории отеля есть SPA центр, парная, открытый бассейн с подводной музыкой, закрытый бассейн с водопадом и тренажерный зал. 

 

 

Готель розташований в унікальній природній зоні, посеред 7 га лісу і має прямий вихід на пляж приголомшливої краси Санта-Крістіна. Бланес і Ллорет-де-Мар знаходяться на однаковій відстані від готелю - в 3 км, а Барселона розташована всього в 70 км, або в годині їзди на автомобілі.

 

Отель расположен в уникальной природной зоне, посреди 7 га леса и имеет прямой выход на пляж потрясающей красоты Санта-Кристина. Бланес и Льорет-де-Мар находятся на одинаковом расстоянии от отеля — в 3 км, а Барселона расположена всего в 70 км, или в часе езды на автомобиле.

 

 

Розкішний готель, розташований в центрі парку і субтропічного саду, біля підніжжя вулкана Тейде. Готель відрізняють першокласні ресторани і різноманітність процедур SPA-центру. Доброзичливий і компетентний персонал.

 

Роскошный отель, расположенный в центре парка и субтропического сада, у подножия вулкана Тейде. Отель отличают первоклассные рестораны и разнообразие процедур SPA-центра. Доброжелательный и компетентный персонал.

 

 

Цей елегантний готель побудований в 1919 році в традиційному стилі; недавно він був повністю відреставрований. Іспанський король Альфонсо XIII любив зупинятися тут під час своїх приїздів в Барселону. Це величний готель, що зберіг в собі шарм минулого. Він славиться чудовою кухнею і чудовим обслуговуванням.

 

Этот элегантный отель построен в 1919 году в традиционном стиле; недавно он был полностью отреставрирован. Испанский король Альфонсо XIII любил останавливаться здесь во время своих приездов в Барселону. Это величественный отель, сохранивший в себе шарм прошлого. Он славится прекрасной кухней и превосходным обслуживанием.

 

 

Шикарний готель на першій лінії, в центрі "Золотої милі" Марбельї, в 45 хвилинах їзди від аеропорту Малаги. Виконано в класичному Андалузії стилі, має прекрасну зелену екзотичну територію з басейнами. Готель славиться відмінним сервісом і харчуванням. Підійде для вимогливих туристів, які подорожують з сім'єю, а також для любителів гольфу.

 

Шикарный отель на первой линии, в центре "Золотой мили" Марбельи, в 45 минутах езды от аэропорта Малаги. Выполнен в классическом андалузском стиле, имеет прекрасную зеленую экзотическую территорию с бассейнами. Отель славится отличным сервисом и питанием. Подойдет для взыскательных туристов, путешествующих с семьей, а также для любителей гольфа.

 

 

Спа-готель Grupotel Parc Natural розташований навпроти пляжу Плайя-де-Муро та оточений приголомшливим природним заповідником З 'Албуфера. Готель знаходиться в 6 км від Кан-Пікафорт, в 6 км від центру курортної зони Алькудія з її численними барами, магазинами, кафе і ресторанами. Зупинка автобуса - перед готелем. Аеропорт Son Sant Joan знаходиться в 60 км.

 

Спа-отель Grupotel Parc Natural расположен напротив пляжа Плайя-де-Муро и окружен потрясающим природным заповедником С' Албуфера. Отель находится в 6 км от Кан-Пикафорта, в 6 км от центра курортной зоны Алькудия с её многочисленными барами, магазинами, кафе и ресторанами. Остановка автобуса - перед отелем. Аэропорт Son Sant Joan находится в 60 км.

 

 

Готель знаходиться на мисі Форментор - одному з наймальовничіших місць на Майорці. Тому не дивно, що з його номерів відкривається прекрасний вид на затоку. Ідеально підходить для гостей, які шукають ідилічне і спокійне місце для проживання.

 

Отель находится на мысе Форментор - одном из самых живописных мест на Майорке. Поэтому неудивительно, что из его номеров открывается прекрасный вид на залив. Идеально подходит для гостей, ищущих идиллическое и спокойное место для проживания.

 

 

Цей чудовий готель в тайському стилі розташований в горах Сьєрра-Кортіна і оточений сосновим лісом. До послуг гостей 7 відкритих басейнів і спа-центр. З готелю відкривається приголомшливий вид на узбережжі Коста-Бланка. Гостей спа-готелю Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel розміщують в вишукано оформлених номерах з безкоштовним Wi-Fi. Дизайн інтер'єру навіяний природою острова Балі. Надаються кімоно і тапочки. Тайський масаж роблять в традиційних будиночках на палях посеред чарівного саду з фонтанами і пейзажними басейнами в азіатському стилі. При готелі відкриті фітнес-центр і спа-центр з критим басейном (вода підігрівається) і гідромасажною ванною. Дитячий клуб оформлений в піратської тематики.

 

Этот великолепный отель в тайском стиле расположен в горах Сьерра-Кортина и окружен сосновым лесом. К услугам гостей 7 открытых бассейнов и спа-центр. Из отеля открывается потрясающий вид на побережье Коста-Бланка. Гостей спа-отеля Asia Gardens Hotel & Thai Spa, a Royal Hideaway Hotel размещают в изысканно оформленных номерах с бесплатным Wi-Fi. Дизайн интерьера навеян природой острова Бали. Предоставляются кимоно и тапочки. Тайский массаж делают в традиционных домиках на сваях посреди очаровательного сада с фонтанами и пейзажными бассейнами в азиатском стиле. При отеле открыты фитнес-центр и спа-центр с крытым бассейном (вода подогревается) и гидромассажной ванной. Детский клуб оформлен в пиратской тематике.

 

 

До пляжу можна дійти всього за 20 хвилин. До послуг гостей розкішного спа-комплексу SHA Wellness Clinic з видом на узбережжі Коста Бланка сучасні стильні люкси, критий і відкритий басейни, а також різноманітні процедури і зручності.
В готелі SHA працює 80 процедурних кабінетів, що спеціалізуються на омолоджуючих і косметичних процедурах, програмах по схудненню і детоксикації організму, в яких поєднуються західні і східні методи релаксації.
Оздоровча зона Wellness Clinic займає площу понад 6 000 кв. м і оснащена всіма необхідними зручностями для оздоровлення та процедур, які пропонуються в комплексі SHA. У спеціально обладнаних котеджах можна отримати медичну консультацію та пройти фірмові спа-процедури SHA і різні оздоровчі практики. У комплексі працює салон краси і великий тренажерний зал. Просторі номери курортного готелю SHA Wellness Clinic оформлені в мінімалістському стилі в чорно-білих тонах. У числі зручностей власна тераса, безкоштовний доступ в інтернет і телевізор. У ресторані SHAMADI подають корисні страви і організовують кулінарні майстер-класи. З тераси відкривається вид на затоку Альтеа, а в барі звучить жива фортепіанна музика. Гостям надається послуга «Будильник» та перекладацькі послуги. До готелю SHA можна легко дістатися від автомагістралі AP7, яка проходить уздовж середземноморського узбережжя Іспанії. Навколишня місцевість популярна у любителів водних видів спорту і верхової їзди. Поїздка до аеропорту Валенсія займає 1,5 години, а до аеропорту Аліканте - 40 хвилин. Розміщення дітей в готелі неможливо.

 

До пляжа можно дойти всего за 20 минут. К услугам гостей роскошного спа-комплекса SHA Wellness Clinic с видом на побережье Коста Бланка современные стильные люксы, крытый и открытый бассейны, а также разнообразные процедуры и удобства.
В отеле SHA работает 80 процедурных кабинетов, специализирующихся на омолаживающих и косметических процедурах, программах по похудению и детоксикации организма, в которых сочетаются западные и восточные методы релаксации.
Оздоровительная зона Wellness Clinic занимает площадь более 6 000 кв. м и оснащена всеми необходимыми удобствами для оздоровления и процедур, которые предлагаются в комплексе SHA. В специально оборудованных коттеджах можно получить медицинскую консультацию и пройти фирменные спа-процедуры SHA и различные оздоровительные практики. В комплексе работает салон красоты и большой тренажерный зал. Просторные номера курортного отеля SHA Wellness Clinic оформлены в минималистском стиле в черно-белых тонах. В числе удобств собственная терраса, бесплатный доступ в интернет и телевизор. В ресторане SHAMADI подают полезные блюда и организуют кулинарные мастер-классы. С террасы открывается вид на залив Альтеа, а в баре звучит живая фортепианная музыка. Гостям предоставляется услуга «звонок-будильник» и услуги переводчика. До отеля SHA можно легко добраться от автомагистрали AP7, которая проходит вдоль средиземноморского побережья Испании. Окружающая местность популярна у любителей водных видов спорта и верховой езды. Поездка до аэропорта Валенсия занимает 1,5 часа, а до аэропорта Аликанте — 40 минут. Размещение детей в отеле невозможно.

 

 

Готель високого рівня з відмінним рівнем сервісу. Знаходиться в престижному районі Ільетас, далеко від галасливих курортних центрів і в 10 хвилинах їзди від столиці Пальма-де-Майорка. Готель має невеликий приватний пляж, розташований недалеко від пляжів Ільетас і Пальманова. Рекомендуємо для спокійного романтичного відпочинку молодих пар. Ідеальний варіант для проведення медового місяця.

 

Отель высокого уровня с отличным уровнем сервиса. Находится в престижном районе Ильетас, вдали от шумных курортных центров и в 10 минутах езды от столицы Пальма-де-Майорка. Отель имеет небольшой частный пляж, расположенный недалеко от пляжей Ильетас и Пальманова. Рекомендуем для спокойного романтического отдыха молодых пар. Идеальный вариант для проведения медового месяца.

 

 

Популярний в своїй категорії готель з масою достоїнств: розташований біля пляжу, великий басейн, активна анімація для дітей і дорослих. Номери недавно відремонтовані. Тут відпочиває багато молоді і сімей з дітьми. Залізниця, що проходить за готелем, дозволяє подорожувати по містах Каталонії. При цьому в готелі немає номерів з видом на залізницю, і вона жодним чином не заважає відпочинку. Гарне співвідношення ціна-якість.

 

Популярный в своей категории отель с массой достоинств: расположен у пляжа, большой бассейн, активная анимация для детей и взрослых. Номера недавно отремонтированы. Здесь отдыхает много молодежи и семей с детьми. Железная дорога, проходящая за гостиницей, позволяет путешествовать по городам Каталонии. При этом в отеле нет номеров с видом на железную дорогу, и она никоим образом не мешает отдыху. Хорошее соотношение цена-качество.

 

Готель H10 Princess розташований в 10 хвилинах ходьби від пляжу Льлевант Салоу, навколо великого плавального басейну і красивою тераси. До послуг гостей ресторан і номери з балконом.В всіх комфортабельних номерах готелю H10 встановлено телевізор з плоским екраном. Можна подивитися програми супутникового телебачення. Кожен номер оснащений кондиціонером і повністю обладнаної ванною комнатой.Отель Princess має гідромасажною ванною, тренажерним залом і сауною. У готелі також є лаундж з телевізором та інтернет-куточок, де можна безкоштовно скористатися Wi-Fi.В ресторані El Tarraco сервірується "шведський стіл" і подаються страви середземноморської кухні. Крім того, можливе приготування страв в присутності клієнта. Гості можуть замовити собі напої біля басейну, в барі з фортепіано або в таверні Sport Legends.Тематіческій парк Порт Авентура знаходиться в 1 км від готелю, а аеропорт Реуса всього в 20 хвилинах їзди. До Барселони можна доїхати на поїзді або автобусі приблизно за півтори години.

 

Отель H10 Princess расположен в 10 минутах ходьбы от пляжа Льлевант Салоу, вокруг большого плавательного бассейна и красивой террасы. К услугам гостей ресторан и номера с балконом.Во всех комфортабельных номерах отеля H10 установлен телевизор с плоским экраном. Можно посмотреть программы спутникового телевидения. Каждый номер оснащен кондиционером и полностью оборудованной ванной комнатой.Отель Princess располагает гидромассажной ванной, тренажерным залом и сауной. В отеле также имеются лаундж с телевизором и интернет-уголок, где можно бесплатно воспользоваться Wi-Fi.В ресторане El Tarraco сервируется "шведский стол" и подаются блюда средиземноморской кухни. Кроме того, возможно приготовление блюд в присутствии клиента. Гости могут заказать себе напитки у бассейна, в баре с фортепьяно или в таверне Sport Legends.Тематический парк Порт Авентура находится в 1 км от отеля, а аэропорт Реуса всего в 20 минутах езды. До Барселоны можно доехать на поезде или автобусе примерно за полтора часа.

 

 

Готель Miramar розташований у затишному районі міста Льорет-де-Мар. До послуг гостей ресторан, сауна і відкритий басейн. Пляж розміщений лише за 50 метрів від готелю.

Wi-Fi надається безкоштовно. Усі номери з кондиціонером оснащені телевізором з супутниковими каналами. Окрема ванна кімната з ванною і біде укомплектована феном. Серед інших зручностей - сейф.

 

Отель Miramar находится в тихом районе города Льорет-де-Мар. В отеле работает ресторан, сауна и открытый бассейн. В 50 метрах от отеля расположен ближайший пляж.

Гости могут воспользоваться бесплатным WiFi. Все номера оснащены кондиционером и телевизором со спутниковыми каналами. В собственной ванной комнате с ванной и биде предоставляется фен. В число дополнительных удобств входит сейф.

 

 

Готель HCC Regente займає традиційне модерністська будівля, яке було недавно відновлено, проте в ньому збереглися оригінальні елементи. Готель знаходиться на вулиці Рамбла-де-Каталонія, і на його даху є тераса і невеликий басейн.

Готель Regente оформлений в стилі модерн, включаючи балкони з кованою огорожею. В кожному приміщенні з кондиціонером номері є супутникове телебачення, безкоштовний провідний Інтернет і міні-бар.

 

Отель HCC Regente занимает традиционное модернистское здание, которое было недавно восстановлено, однако в нем сохранились оригинальные элементы. Отель находится на улице Рамбла-де-Каталония, и на его крыше есть терраса и небольшой бассейн.

Отель Regente оформлен в стиле модерн, включая балконы с кованой оградой. В каждом кондиционируемом номере есть спутниковое телевидение, бесплатный проводной Интернет и мини-бар.

 

 

Готель Blaucel знаходиться в Бланес, риболовецькому містечку, який став популярним курортом на узбережжі Коста Брава. Готель розташований через дорогу від моря, а з центром міста його з'єднує мальовнича набережна. Готель розташований в тихому, старовинному приміському районі Бланесав, що створює ідеальні умови для сімейного відпочинку. Для розміщення своїх гостей готель пропонує просторі і світлі номери, оформлені в яскраві кольори в сучасному стилі мінімалізму. Всі номери з балконом і виходять вікнами на вулицю, більшість з видом на море. Номери з окремою ванною кімнатою з феном і безкоштовними туалетно-косметичними приладдям оснащені кондиціонером. Басейн готелю Blaucel це прекрасне місце відпочинку для всієї родини. Він складається з великого відкритого басейну, який з'єднується з критим басейном з підігрівом води. До послуг гостей спа-салон з тренажерним залом, сауною, гідромасажною ванною і паровою лазнею. Крім того, ви можете замовити масажні процедури. У ресторані з приготуванням страв в присутності клієнта сервірують «Шведський стіл». Щотижня готуються різні тематичні вечері. У липні і серпні можна замовити страви з дитячого меню. Цілий рік проводяться нічні розважальні програми з живою музикою і фламенко. У червні, липні і серпні в готелі влаштовують розважальні заходи для дітей. Також відкривається міні-клуб і надаються послуги няні. Якісний сервіс і доброзичлива атмосфера, роблять цей готель дуже зручним для відпочинку.

 

Отель Blaucel находится в Бланесе, рыболовецком городке, ставшем популярным курортом на побережье Коста Брава. Отель расположен через дорогу от моря, а с центром города его соединяет живописная набережная. Отель расположен в тихом, старинном пригородном районе Бланесав, что создает идеальные условия для семейного отдыха. Для размещения своих гостей отель предлагает просторные и светлые номера, оформленные в яркие цвета в современном стиле минимализма. Все номера с балконом и выходят окнами на улицу, большинство с видом на море. Номера с собственной ванной комнатой с феном и бесплатными туалетно-косметическими принадлежностями оснащены кондиционером. Бассейн отеля Blaucel это прекрасное место отдыха для всей семьи. Он состоит из большого открытого бассейна, который соединяется с крытым бассейном с подогреваемой водой. К услугам гостей спа-салон с тренажерным залом, сауной, гидромассажной ванной и паровой баней. Кроме того, вы можете заказать массажные процедуры. В ресторане с приготовлением блюд в присутствии клиента сервируют «Шведский стол». Каждую неделю готовятся различные тематические ужины. В июле и августе можно заказать блюда по детскому меню. Круглый год проводятся ночные развлекательные программы с живой музыкой и фламенко. В июне, июле и августе в отеле устраивают развлекательные мероприятия для детей. Также открывается мини-клуб и предоставляются услуги няни. Качественный сервис и дружелюбная атмосфера, делают этот отель очень удобным для отдыха.

 

 

Готель Htop Pineda Palace розташований на чарівному курорті Пінеда-де-Мар, узбережжі Коста-дель-Маресме. Як саме містечко, так і готель насичені національним колоритом. Готель знаходиться на самому узбережжі. Перед готелем проходить залізниця з Барселони в Жірону тому щоб потрапити на пляж, потрібно пройти через підземний перехід. З території готелю відкривається вид на красивий піщаний пляж. Гості можуть приємно провести день на терасі на даху з прекрасним відкритим басейном і видом на море. Для дітей працює міні-клуб, і передбачений окремий басейн. У готелі серед зручностей сауна і тренажерний зал. До просторого оздоровчого клубу готелю можна безкоштовно дістатися на трансферному автобусі. Увечері можна всією сім'єю відвідати ресторан з обслуговуванням в форматі «Шведський стіл» і живою музикою. Якісний сервіс і доброзичлива атмосфера, роблять цей готель дуже зручним для відпочинку.

 

Отель Htop Pineda Palace расположен на очаровательном курорте Пинеда-де-Мар, побережье Коста-дель-Маресме. Как сам городок, так и отель насыщены национальным колоритом. Отель находится на самом побережье. Перед отелем проходит железная дорога из Барселоны в Жирону поэтому чтобы попасть на пляж, нужно пройти через подземный переход. С территории отеля открывается вид на красивый песчаный пляж. Гости могут приятно провести день на террасе на крыше с прекрасным открытым бассейном и видом на море. Для детей работает мини-клуб, и предусмотрен отдельный бассейн. В отеле среди удобств сауна и тренажерный зал. До просторного оздоровительного клуба отеля можно бесплатно добраться на трансферном автобусе. Вечером можно всей семьей посетить ресторан с обслуживанием в формате «Шведский стол» и живой музыкой. Качественный сервис и дружелюбная атмосфера, делают этот отель очень удобным для отдыха.

 

 

Пропонує прекрасне харчування, хороший сервіс, різноманітні розважальні програми. Готель вигідно відрізняється своїм місцем розташування, перебуваючи в досить тихому і спокійному місці. При цьому в крокової доступності розташовується туристичний центр міста Salou зі своїми ресторанами, барами, нічними дискотеками та іншими розважальними центрами курорту.

 

Предлагает прекрасное питание, хороший сервис, разнообразные развлекательные программы. Отель выгодно отличается своим месторасположением, находясь в достаточно тихом и спокойном месте. При этом в шаговой доступности располагается туристический центр города Salou со своими ресторанами, барами, ночными дискотеками и другими развлекательными центрами курорта.

 

 

Готель The Element 4 * розташований в Іспанії, в курорті Камбрільс. Найближчий міжнародний аеропорт Реус знаходиться на відстані 12,5 км, до залізничного вокзалу Салоу - 2 км. Курорт приваблює гостей чудовими пляжами, чистим морем, красивими видами і добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Гості готелю можуть відвідати парк Порт Авентура, жвавий курорт Салоу, помилуватися на експонати в музеї смарагдів, побачити архітектурний ансамбль Парк-Сама з чудовим палацом і пишними садами, замок XII століття Вілла Фортуна, середньовічний монастир Конвентно-де-Ескурнальбу, церква Іглесіа-де -Санта-Марія і каплицю Де-Ла-Верги-дель-Камі. Готель розташований в 50 метрах від пляжу і в 20 хвилинах ходьби від водного парку Aquopolis. Гостям в готелі пропонують комфортні номери, хороший сервіс і відмінний відпочинок на морі.

 

Отель The Element 4* расположен в Испании, в курорте Камбрильс. Ближайший международный аэропорт Реус находится на расстоянии 12,5 км, до железнодорожного вокзала Салоу - 2 км. Курорт привлекает гостей великолепными пляжами, чистым морем, красивыми видами и хорошо развитой туристической инфраструктурой. Гости отеля могут посетить парк Порт Авентура, оживленный курорт Салоу, полюбоваться на экспонаты в музее Изумрудов, увидеть архитектурный ансамбль Парк-Сама с великолепным дворцом и пышными садами, замок XII века Вилла Фортуна, средневековый монастырь Конвентно-де-Эскурнальбу, церковь Иглесиа-де-Санта-Мария и часовню Де-Ла-Верге-дель-Ками. Отель расположен в 50 метрах от пляжа и в 20 минутах ходьбы от водного парка Aquopolis. Гостям в отеле предлагают комфортные номера, хороший сервис и отличный отдых на море.

 

 

Дуже затишний і спокійний готель. Розташування готелю приємно дивує - в п'яти метрах від пляжу, через променад. Готель відмінно підходить для активного відпочинку: поруч променад, де можна кататися на велосипеді, роликах, бігати вранці і просто гуляти, милуючись морем.

 

Очень уютный и спокойный отель. Расположение отеля приятно удивляет – в пяти метрах от пляжа, через променад. Отель отлично подходит для активного отдыха: рядом променад, где можно кататься на велосипеде, роликах, бегать по утрам и просто гулять, любуясь морем.

 

 

Невеликий комфортабельний готель з яскравим стильним інтер'єром і затишними номерами всього в парі кроків від моря. Підходить для спокійного сімейного відпочинку з дітьми.

 

Небольшой комфортабельный отель с ярким стильным интерьером и уютными номерами всего в паре шагов от моря. Подходит для спокойного семейного отдыха с детьми.

 

 

Гранд-готель Bali займає найвищий будинок серед будівель готелів Європи. З цього 52-поверхового гранд-готелю відкривається приголомшливий вид на узбережжі Коста Бланка. До послуг гостей гранд-готелю кілька відкритих басейнів, спа-салон і місткі номера з кондиціонерами і власними балконами. Просторі номери гранд-готелю Bali оформлені з використанням обробки в елегантних нейтральних тонах. Всі номери оснащені супутниковим телебаченням, сейфом і міні-баром. Надається бездротовий доступ до Інтернету. У 2 ресторанах гранд-готелю гостям пропонується харчування по системі "шведський стіл". У гранд-готелі є бар біля басейну і диско-бар. До послуг гостей гранд-готелю Bali повноцінна розважальна програма, а також ігрова кімната зі столами для настільного тенісу та більярду. Спа-салон гранд-готелю Bali складається з сауни, тренажерного залу та гідромасажною ванни. Гості можуть замовити масаж і різні косметичні процедури.

 

Гранд-отель Bali занимает самое высокое здание среди зданий отелей Европы. Из этого 52-этажного гранд-отеля открывается потрясающий вид на побережье Коста Бланка. К услугам гостей гранд-отеля несколько открытых бассейнов, спа-салон и вместительные номера с кондиционерами и собственными балконами. Просторные номера гранд-отеля Bali оформлены с использованием отделки в элегантных нейтральных тонах. Все номера оснащены спутниковым телевидением, сейфом и мини-баром. Предоставляется беспроводной доступ в Интернет. В 2 ресторанах гранд-отеля гостям предлагается питание по системе "шведский стол". В гранд-отеле имеются бар у бассейна и диско-бар. К услугам гостей гранд-отеля Bali полноценная развлекательная программа, а также игровая комната со столами для настольного тенниса и бильярда. Спа-салон гранд-отеля Bali состоит из сауны, тренажерного зала и гидромассажной ванны. Гости могут заказать массаж и различные косметические процедуры.

 

 

Готель знаходиться в одному з найкрасивіших куточків південного заходу Майорки, в тихому місці поруч з пляжем з білим піском і кристально чистою водою. Просторі і світлі номери обладнані всім необхідним для безтурботного відпочинку, а на території готелю є дорослі і дитячі басейни з гірками, джакузі на відкритому повітрі, чудовий аквакомплекс з величезним вибором процедур і масажу, невеликий фітнес - центр і навіть супермаркет. Все це, разом з вишуканим гастрономічним пропозицією, перетворює Occidental Cala Vinas в краще місце для відпочинку в парі і сімей з дітьми. Адже готель у всій своїй повноті відображає суть середземноморської культури: сонце, пляж, гарне харчування, веселощі і повне розслаблення.

 

Отель находится в одном из самых красивых уголков юго-запада Майорки, в тихом месте рядом с пляжем с белым песком и кристально чистой водой. Просторные и светлые номера оборудованы всем необходимым для беззаботного отдыха, а на территории отеля есть взрослые и детские бассейны с горками, джакузи на открытом воздухе, превосходный аквакомплекс с огромным выбором процедур и массажа, небольшой фитнес - центр и даже супермаркет. Все это, вместе с изысканным гастрономическим предложением, превращает Occidental Cala Vinas в лучшее место для отдыха в паре и семей с детьми. Ведь отель во всей своей полноте отражает суть средиземноморской культуры: солнце, пляж, хорошее питание, веселье и полное расслабление.

 

 

До пляжу можна дійти всього за 2 хвилини. Курортний спа-готель AR Roca Esmeralda знаходиться на набережній в Кальпе, поруч з природним парком Пеньон-де-Іфач. До послуг гостей відкритий басейн і тераса для засмаги.

 

До пляжа можно дойти всего за 2 минуты. Курортный спа-отель AR Roca Esmeralda находится на набережной в Кальпе, рядом с природным парком Пеньон-де-Ифач. К услугам гостей открытый бассейн и терраса для загара.

 

 

Готель розташований на узбережжі міста Мальграт-де-Мар, в декількох хвилинах їзди від Барселони. Це ідеальне місце для відпочинку під сонцем. Сучасні номери готелю Ibersol Sorra d'Or оформлені в яскравих тонах. З багатьох номерів відкривається чудовий краєвид на пляж і Середземне море.

 

Отель расположен на побережье города Мальграт-де-Мар, в нескольких минутах езды от Барселоны. Это идеальное место для отдыха под солнцем. Современные номера отеля Ibersol Sorra d’Or оформлены в ярких тонах. Из многих номеров открывается вид на пляж и Средиземное море.

 

 

Готель ідеально підходить для сімейного відпочинку, діти будуть у захваті від безлічі розважальних заходів, що проходять протягом дня в міні-клубі і басейнах. Номери готелю відрізняються функціональністю і чистотою ліній. Хороший пляж, паркова зона навколо готелю і віддаленість від галасливої нічного життя курорту роблять готель прекрасним місцем для відпочинку.

 

Отель идеально подходит для семейного отдыха, дети придут в восторг от множества развлекательных мероприятий, проходящих в течение дня в мини-клубе и бассейнах. Номера отеля отличаются функциональностью и чистотой линий. Хороший пляж, парковая зона вокруг отеля и удаленность от шумной ночной жизни курорта делают отель прекрасным местом для отдыха.

 

 

Готель з розвиненою дитячої інфраструктурою для своєї категорії. Можна рекомендувати в першу чергу сім'ям з дітьми, а близьке розташування до центральної частини міста Калелла робить його привабливим для туристів, що віддають перевагу активному відпочинку.

 

Отель с развитой детской инфраструктурой для своей категории. Можно рекомендовать в первую очередь семьям с детьми, а близкое расположение к центральной части города Калелья делает его привлекательным для туристов, предпочитающих активный отдых.

 

Готелі, що заслуговують на увагу:

Отели, заслуживающие внимания:

 • Dream Gran Tacande Spa Vitanova 5*
 • Gf Victoria 5*
 • Iberostar Sabila 5*
 • Hipotels gran playa de palma 4*
 • Hipotels marfil playa 4*
 • Hipotels mediterraneo 4*
 • Hipotels playa de palma palace 4*
 • Gavimar cala gran costa sur 3*
 • Fergus style cala blanca 4*
 • Fergus bermudas 4*
 • Hipotels hipocampo palace 5*

 

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!