м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(057)755-85-44
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Іспанія (Испания)

 

ІСПАНІЯ, ЕХ КОРИДА!

ИСПАНИЯ, ЭХ КОРРИДА! 

 

Нескінченні пляжі, дика природа, поетичне натхнення, мусульманські традиції, творіння великих архітекторів, дивовижна кухня, корида, фієста, паломництво, фламенко, душа іспанок і характер хореографів.

 

Бесконечные пляжи, дикая природа, поэтическое вдохновение, мусульманские традиции, творения великих архитекторов, изумительная кухня, коррида, фиеста, паломничество, фламенко, душа испанок и нрав хореографов.

 

МУЗЕЇ

Музей Дали, який відвідують понад мільйон туристів щороку купили тури в Іспанію. Далі - зірка масової культури. Католицький собор святого сімейства «Граду Прізвище» великого Гауді приголомшує. Такий геніальної архітектури не видно ніде: матерія, колір, форма і світло гармонійно поєднаються в єдине ціле. Він захоплює будь-якого приїжджого. Туристи роблять сотні знімків. Художні шедеври можна зустріти в багатьох куточках відпочинок Іспанії. Музей Гугенхайма з величним залізним фасадом і роботами самого Пікассо і багатьма іншими знаменитими умами.

 

МУЗЕИ 

Музей Дали, который посещают более миллиона туристов каждый год купившие  туры в Испанию. Дали – звезда массовой культуры. Католический собор святого семейства «Града Фамилия» великого Гауди потрясает. Такой гениальной архитектуры не видно нигде: материя, цвет, форма и свет гармонично соединятся в единое целое. Он восхищает любого приезжего. Туристы делают сотни снимков. Художественные шедевры можно встретить во многих уголках отдых Испании. Музей Гугенхайма с величественным железным фасадом и работами самого Пикассо и многими другими знаменитыми умами.

 

МОРЕ

Вид на узбережжі заворожує. На прекрасних пляжах кипить життя, справжня курортна мекка і рай для туриста. Безліч готелів-гігантів, відокремлені вілли і тихі заводі. Відпочинок в Іспанії, місцеві природа і курорти стоять того щоб приїхати і заплатити недешеву плату. На вибір спокійні затоки і пляжі відкриті океанської стихії, скелясті узбережжя і облаштовані курорти.

 

МОРЕ 

Вид на побережье завораживает. На прекраснейших пляжах кипит жизнь, настоящая курортная мекка и рай для туриста. Множество отелей–гигантов, уединённые виллы и тихие заводи. Отдых в Испании, местные природа и курорты стоят того чтобы приехать и заплатить недешевую плату. На выбор спокойные заливы и пляжи открытые океанской стихии, скалистые побережья и обустроенные курорты.

 

 

НІЧНЕ ЖИТТЯ

Паби, клуби, дискотеки. Ночі тут короткі, немає часу нудьгувати і відпочити. Власники роблять все можливе, щоб купили тур до Іспанії розважалися всі ночі на проліт. Сіджес - рай для тусовщиків всіх мастей. Нічні гуляки з Барселони рухаються в Сіджес, де все дозволено. У кафе і ресторанах панує святкова атмосфера.

 

НОЧНАЯ ЖИЗНЬ 

Пабы, клубы, дискотеки. Ночи здесь коротки, нет времени скучать и отдохнуть. Владельцы делают всё возможное, чтобы купившие тур в Испанию развлекались все ночи на пролёт. Сиджес – рай для тусовщиков всех мастей. Ночные гуляки из Барселоны двигаются в Сиджес, где всё дозволено. В кафе и ресторанах царит праздничная атмосфера.

 

МІСТА

В Іспанії є безліч відомих міст: Барселона зі своїм бульваром Рамбла, ринок Бокерія, старий порт, Сантандер, відреставровані палаци і широкі набережні приваблюють тисячі туристів, а купуючи гарячі тури в Іспанію, привабливість ще й зростає за рахунок своєї ціни. Місто Кангас Де Оніс зберіг історичну та культурну пам'ять з особливою атмосферою до наших днів. Мадрид - столиця і скарбниця для допитливого туриста, спраглого нових знімків і відчуттів. Тут є усе!

 

ГОРОДА 

В Испании есть множество известных городов: Барселона со своим бульваром Рамбла, рынок Бокерия, старый порт, Сантандер, отреставрированные дворцы и широкие набережные привлекают тысячи туристов, а покупая горящие туры в Испанию, привлекательность еще и возрастает за счёт своей цены. Город Кангас Де Онис сохранил историческую и культурную память с особой атмосферой до наших дней. Мадрид – столица и сокровищница для пытливого туриста, жаждущего новых снимков и ощущений. Здесь есть всё!

 

КОРИДА

Бій биків - одне з найбільш вражаючих видовищ в світі. Торреро, які прагнуть виступати на кориді тренуються з самого раннього віку. Артисти, що виходять на арену, подарують Вам масу позитивних емоцій як і відпочинок в Іспанії в цілому.

 

КОРРИДА 

Бой быков – одно из самых впечатляющих зрелищ в мире. Торреро, которые стремятся выступать на Корриде тренируются с самого раннего возраста. Артисты, выходящие на арену, подарят Вам массу положительных эмоций как и отдых в Испании в целом.

 

ПАЛОМІНІЧЕСТВО

Наварро. Мекка для паломників, що йдуть по шляху Святого Якова. Прекрасні виноградники, села з древніми монастирями і церквами. Долаючи даний шлях, туристи дивляться безліч пам'ятників минулих століть і споконвічно іспанських місць, насолоджуючись гостинністю. Рекомендуємо також відпочинок в Іспанії все включено.

 

ПАЛОМИНИЧЕСТВО 

НАВАРРА. Мекка для паломников, идущих по пути Святого Иакова. Прекрасные виноградники, деревушки с древними монастырями и церквями. Преодолевая данный путь, туристы смотрят множество памятников прошлых столетий и исконно испанских мест, наслаждаясь гостеприимством. Рекомендуем также отдых в Испании все включено.

 

ФУТБОЛ

Футбольні матчі на знаменитому стадіоні КАМП НОУ. Ця арена дарує уболівальникам незабутні видовища. Ви можете відвідати матчі знаменитих команд або піти на екскурсію по комплексу.

 

ФУТБОЛ 

Футбольные матчи на знаменитом стадионе КАМП НОУ. Эта арена дарит болельщикам незабываемые зрелища. Вы можете посетить матчи знаменитых команд или пойти на экскурсию по комплексу.

 

ПЕЙЗАЖИ

Мальовничі мости, старі церкви на височинах, що тягнуться довгі малолюдні пляжі, буйна рослинність, суворий гірський край для сплаву на байдарках. Чудовий гірське повітря - кращий відпочинок в Іспанії з дітьми.

 

ПЕЙЗАЖИ 

Живописные мосты, старые церкви на возвышенностях, простирающиеся длинные малолюдные пляжи, буйная растительность, суровый горный край для сплава на байдарках. Великолепный горный воздух - лучший отдых в Испании с детьми.

 

ДОРОСЛІ РОЗВАГИ

Гра в гольф на узбережжі Коста-Бланки. Для гри в цю чудову гру не потрібно належати до благородних кровей або бути членом особливого клубу любителя гольфу. Проста партія гри в гольф з видом на море, гори і ліси змусять Вас відчути особливим гостем країни. Гральні будинки в Іспанії легальні, тому можете сміливо висуватися компанією за адреналіном і удачею на відпочинок в Іспанії. Хочете пограти в справжній покер? Тоді сходіть з туристичних стежок і рухайтеся вглиб кварталів, де грають справжні профі. Бенідорм - іспанська Ібіца. Місце для запальною молоді та активних людей. Танці і річки алкоголю. Різноманітні і строкаті коктейльні карти, галасливі і багатолюдні вечірки.

 

ВЗРОСЛЫЕ РАЗВЛЕЧЕНИЯ 

Игра в гольф на побережье Коста-Бланки. Для игры в эту замечательную игру не требуется принадлежать к благородным кровям или быть членом особого клуба любителя гольфа. Простая партия игры в гольф с видом на море, горы и леса заставят Вас почувствовать особым гостем страны. Игорные дома в Испании легальные, поэтому можете смело выдвигаться компанией за адреналином и удачей на отдых в Испании. Хотите поиграть в настоящий покер? Тогда сходите с туристических троп и двигайтесь вглубь кварталов, где играют настоящие профи. Бенидорм – испанская Ибица. Место для зажигательной молодёжи и активных людей. Танцы и реки алкоголя. Многообразные и пёстрые коктейльные карты, шумные и людные вечеринки.

 

ЗАПАЛЬНЕ ФЛАМЕНКО

Іспанці люблять танцювати! Відпочинок в Іспанії це справжня пристрасть, вогонь і вихор емоцій - справжній фламенко. Граціозні і темпераментні іспанки. Різкі і відточені рухи, характер і вдачу хореографа, іспанська музика і душа. Туристи із задоволенням спостерігають і навіть іноді беруть участь в танці.

 

ЗАЖИГАТЕЛЬНОЕ ФЛАМЕНКО 

Испанцы любят танцевать! Отдых в Испании это настоящая страсть, огонь и вихрь эмоций – настоящий фламенко. Грациозные и темпераментные испанки. Резкие и отточенные движения, характер и нрав хореографа, испанская музыка и душа. Туристы с удовольствием наблюдают и даже иногда принимают участие в танце. 

Выпуски о Испании в формате КиноАкадемия на канале York Travel в YouTube:

Барселона:

Мальграт де Мар:

 

 

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Тури по Україні
Тури по Україні
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!