м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(057)755-85-44
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Италия

ЭКСКУРСИОННАЯ ПРОГРАММА:

РОЗМІЩЕННЯ: РИМ 1 + 2 ночі / район Ріміні 2 ночі / Монтекатіні 2 ночі

1 день

Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим з табличкою GARTOUR. Трансфер в «Вічне місто» Рим і розміщення в готелі в 5-8 км від Фонтану Треві (за додаткову плату можливе розміщення в центрі міста). Вільний час. Вечеря в ресторані або для бажаючих вечеря в типовому театрі-ресторані (за додаткову плату). Ніч в готелі.

2 день

Сніданок у готелі. Екскурсія в музеї Ватикану з російськомовним гідом. Трансфер в Ріміні і розміщення в готелі. Ніч в готелі.

3 день

Сніданок у готелі. Трансфер в Сан Марино та відвідування стародавньої республіки, розташованої на знаменитій горі Rocca, з російськомовним супроводжуючим. Для бажаючих додаткова екскурсія по Ріміні з російськомовним гідом. Ніч в готелі.

4 день

Сніданок у готелі. Трансфер до Венеції - «Місто на воді» (проїзд по Каналу делла Джудекка або по Гранд Каналу оплачуються додатково на місці-обов'язково). Оглядова екскурсія по місту з російськомовним гідом. Вільний час. Для бажаючих екскурсія до палацу Дожів з російськомовним гідом (вхідні квитки оплачуються додатково) або прогулянка на катері по Лагуні або катання на гондолі по каналах Венеції (всі екскурсії за додаткову плату). Трансфер в Монтекатіні. Розміщення в готелі в Монтекатіні. Ніч в готелі.

5 день

Сніданок у готелі. Трансфер до Флоренції "Батьківщину італійського Ренесансу". Оглядова екскурсія по Флоренції з російськомовним гідом. Для бажаючих екскурсія в Сієну з російськомовним гідом (за додаткову плату). Для проживаючих у Флоренції можливість повечеряти в ресторані Palazzo Borghese зі спектаклем Епохи Відродження. Ніч в готелі.

6 день

Сніданок у готелі. Трансфер до Флоренції. Вільний час у Флоренції або Для бажаючих екскурсія в Пізу з російськомовним гідом (за додаткову плату). У другій половині дня можлива екскурсія в галерею Уффіци або палац Пітті з російськомовним гідом (за додаткову плату). Трансфер в Рим. По дорозі зупинка в районі К'янті для дегустації вина і типових продуктів. Розміщення в готелі в Римі. Для бажаючих екскурсія "Нічний Рим" з російськомовним гідом (за додаткову плату). Ніч в готелі.

7 день

Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час. Можливість додаткової екскурсії «Галерея Боргезе» або «Християнський Рим» або «Імператорський Рим, Колізей & Палатинский Холм» з російськомовним гідом (всі екскурсії за додаткову плату).

8 день

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Завершення обслуговування.

У вартість включено:

 • проживання
 • авіапереліт
 • трансфер
 • Екскурсійна програма
 • Медична страховка

Оплачується окремо:

 • Віза
 • Доп. послуги

 

 

РАЗМЕЩЕНИЕ: РИМ 1+2 ночи/ район РИМИНИ 2 ночи/ МОНТЕКАТИНИ 2 ночи

1 день 

Прибытие в аэропорт Рима. Встреча с русскоговорящим сопровождающим с табличкой GARTOUR. Трансфер в «Вечный город» Рим и размещение в отеле в 5-8 км от Фонтана Треви (за дополнительную плату возможно размещение в центре города). Свободное время. Ужин в ресторане или для желающих ужин в типичном театре-ресторане (за дополнительную плату). Ночь в отеле. 

2 день

Завтрак в отеле. Экскурсия в музеи Ватикана с русскоговорящим гидом. Трансфер в Римини и размещение в отеле. Ночь в отеле.

3 день 

Завтрак в отеле. Трансфер в Сан Марино и посещение древней республики, расположенной на знаменитой горе Rocca, с русскоговорящим сопровождающим. Для желающих дополнительная экскурсия по Римини с русскоговорящим гидом. Ночь в отеле. 

4 день

Завтрак в отеле. Трансфер в Венецию – «Город на воде» (проезд по Каналу делла Джудекка или по Гранд Каналу оплачиваются дополнительно на месте- обязательно). Обзорная экскурсия по городу с русскоговорящим гидом. Свободное время. Для желающих экскурсия во дворец Дожей с русскоговорящим гидом (входные билеты оплачиваются дополнительно) или прогулка на катере по Лагуне или катание на гондоле по каналам Венеции (все экскурсии за дополнительную плату). Трансфер во Монтекатини. Размещение в отеле в Монтекатини. Ночь в отеле. 

5 день

Завтрак в отеле. Трансфер во Флоренцию “Родину итальянского Ренессанса”. Обзорная экскурсия по Флоренции с русскоговорящим гидом. Для желающих экскурсия в Сиену с русскоговорящим гидом (за дополнительную плату). Для проживающих во Флоренции возможность поужинать в ресторане Palazzo Borghese со спектаклем Эпохи Возрождения. Ночь в отеле. 

6 день

Завтрак в отеле. Трансфер во Флоренцию. Свободное время во Флоренции или Для желающих экскурсия в Пизу с русскоговорящим гидом (за дополнительную плату). Во второй половине дня возможна экскурсия в галерею Уффици или дворец Питти с русскоговорящим гидом (за дополнительную плату). Трансфер в Рим. По пути остановка в районе Кьянти для дегустации вина и типичных продуктов. Размещение в отеле в Риме. Для желающих экскурсия “Ночной Рим” с русскоговорящим гидом (за дополнительную плату). Ночь в отеле.

7 день

Завтрак в отеле. Обзорная экскурсия по Риму с русскоговорящим гидом. Свободное время. Возможность дополнительной экскурсии «Галерея Боргезе» или «Христианский Рим» или «Императорский Рим, Колизей & Палатинский Холм» с русскоговорящим гидом (все экскурсии за дополнительную плату). 

8 день

Завтрак в отеле. Трансфер в аэропорт Рима. Завершение обслуживания. 

В стоимость включено:
 • Проживание
 • Авиаперелет
 • Трансфер
 • Экскурсионная Программа
 • Медицинская Страховка
Оплачивается отдельно:
 • Виза
 • Доп. услуги

 

КРАЩІ ГОТЕЛІ ІТАЛІЇ:

ЛУЧШИЕ ОТЕЛИ ИТАЛИИ:

 

Розташовані над мальовничою гаванню Портофіно, готелі Belmond Hotel Splendido і Belmond Splendido Mare, заслужили по праву свою репутацію найчарівніших курортних готелів Італії.
Відпочинок в цьому дивовижному куточку втілює в собі все краще, що може вам запропонувати Лигурийская рів'єра. Теплий літній день біля басейну, знаменита кухня і чарівний вид на бірюзове Середземне море - що ще потрібно для ідеального відпочинку.
Разом ці два елегантних готелю втілюють в собі унікальність бренду Belmond, переносячи вас в саме серце жвавого місцевого колориту.
Неважливо, в якому готелі ви живете - Belmond Hotel Splendido або Belmond Splendido Mare, - ви можете користуватися послугами обох готелів. Безкоштовний шатл курсує між двома готелями, що дозволить вам познайомитися з послугами і чарівною атмосферою в кожному з них.

 

Расположенные над живописной гаванью Портофино, отели Belmond Hotel Splendido и Belmond Splendido Mare, заслужили по праву свою репутацию самых очаровательных курортных отелей Италии.
Отдых в этом удивительном уголке воплощает в себе все лучшее, что может вам предложить Лигурийская ривьера. Теплый летний день у бассейна, знаменитая кухня и волшебный вид на бирюзовое Средиземное море — что еще нужно для идеального отдыха.
Вместе эти два элегантных отеля воплощают в себе уникальность бренда Belmond, перенося вас в самое сердце оживленного местного колорита.
Неважно, в каком отеле вы живете — Belmond Hotel Splendido или Belmond Splendido Mare, — вы можете пользоваться услугами обоих отелей. Бесплатный шаттл курсирует между двумя отелями, что позволит вам познакомиться с услугами и чарующей атмосферой в каждом из них.

 

 

Перший готель категорії 5 * на курорті Лідо ді-Єзоло, розташований на березі моря. Його концепція - ексклюзивний дизайн і сервіс. Ультрасучасні інтер'єри, двоповерховий Wellness-центр площею 2000 м2 (тільки для гостей старше 16 років), панорамний тренажерний зал, елегантний ресторан Mediterra, конференц-центр і дитячий клуб - в готелі є все для комфортного відпочинку пар, сімей з дітьми, а також для проведення заходів MICE.

 

Первый отель категории 5* на курорте Лидо-ди-Езоло, расположен на берегу моря. Его концепция – эксклюзивный дизайн и сервис. Ультрасовременные интерьеры, двухэтажный Wellness-центр площадью 2000 м2 (только для гостей старше 16 лет), панорамный тренажерный зал, элегантный ресторан Mediterra, конференц-центр и детский клуб – в отеле есть все для комфортного отдыха пар, семей с детьми, а также для проведения мероприятий MICE.

 

 

Американський гламур на Адріатичному узбережжі - це новий готель Falkensteiner & Spa Jesolo, спроектований зоряним архітектором Маттео Тун; Обслуговування в готелі перевершує всі очікування, як і відмінна кухня. Готель може бути рекомендований для конгресів, семінарів, а також для сімейного відпочинку. З дітьми займаються аніматори в клубі Falkyland.

 

Американский гламур на Адриатическом побережье - это новый отель Falkensteiner & Spa Jesolo, спроектированный звездным архитектором Маттео Тун; Обслуживание в отеле превосходит все ожидания, как и отличная кухня. Отель может быть рекомендован для конгрессов, семинаров, а также для семейного отдыха. С детьми занимаются аниматоры в клубе Falkyland. 

 

 

Сучасний готель на березі моря. Відмінний варіант для великих груп, тому що готель має в своєму розпорядженні великою кількістю номерів і конференц залом. Також і для сімей з дітьми, які можуть користуватися добре обладнаною дитячою кімнатою з кухнею і всім необхідним.

 

Современный отель на берегу моря. Отличный вариант для больших групп, т.к. отель располагает большим количеством номеров и конференц залом. Также и для семей с детьми, которые могут пользоваться хорошо оборудованной детской комнатой с кухней и всем необходимым.

 

 

Гранд-готель L'Approdo з видом на мис Чірчео і власний пляж розташований у місті Террачіна. Гранд-готель розміщений посеред тихого оазису. Гостям пропонується розміщення в номерах з кондиціонером та телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами.

У розпорядженні гостей готелю L'Approdo безкоштовна власна парковка. Він розташований за 350 метрів від пірса Террачіни, звідки відходять пороми до Понціанських островів. До міст Сперлонга та Сабаудія можна доїхати за 20 хвилин.

Для гостей можуть організовувати трансфер до аеропортів Ф'юмічіно та Неаполя.

 

Гранд-отель L'Approdo с видом на мыс Чирчео и собственный пляж расположен в городе Террачина. Тихие номера оборудованы кондиционером и телевизором с плоским экраном и спутниковыми каналами.

Отель L'Approdo располагает бесплатной частной парковкой. Он находится в 350 метрах от пирса Террачины, откуда отправляются паромы до Понцианских островов. Поездка до городов Сперлонга и Сабаудия занимает 20 минут.

Для гостей организуют трансфер до аэропортов Неаполя и Фьюмичино.

 

 

Один из старейших отелей Венеции Albergo Cavalletto & Doge Orseolo был открыт в 1308 году. Комплекс с элегантными номерами и собственным причалом расположен прямо позади площади Сан-Марко.

Все номера отеля Albergo Cavalletto со спутниковым телевидением и мини-баром оформлены в классическом венецианском стиле. Из некоторых номеров открывается очаровательный вид на гондолы в бухте Орсеоло.

Из бара и зала для завтрака также открывается вид на канал. При бронировании номера с завтраком, сервируется разнообразный завтрак со свежими фруктами, круассанами, кофе и чаем.

 

Один із найстаріших готелів Венеції Albergo Cavalletto & Doge Orseolo існує з 1308 року. Готель розташований поруч із площею Сан-Марко. До послуг гостей вишукані номери та приватний пірс.

Усі номери готелю Albergo Cavalletto оформлені в класичному венеційському стилі, оснащені телевізором з супутниковим телебаченням і міні-баром. З деяких номерів відкривається чарівний вид на гондоли каналу Орсеоло.

З бару та залу для сніданку також відкривається вид на канал. Гості можуть замовити сніданок, до якого входять свіжі фрукти, круасани, кава і чай.

 

 

Сучасний готель Ripa Roma розташований у популярному районі Трастевере, за 50 метрів від трамвайної зупинки, звідки можна дістатися до центру Риму. До послуг гостей безкоштовні тренажерний зал та Wi-Fi на всій території.

Просторі номери та люкси містять кондиціонер, супутникове телебачення, міні-бар та окрему ванну кімнату з безкоштовними туалетно-косметичними засобами. У більшості номерів є балкон.

Готель Ripa Roma розміщений у сучасній частині району Трастевере, поруч із будівлею Міністерства освіти. Район, звідки можна легко доїхати на автобусі до залізничного вокзалу Терміні, відомий численними ресторанами й пабами.

 

Современный отель Ripa Rom расположен в популярном районе Трастевере, в 50 метрах от трамвайной остановки, от которой можно добраться до исторического центра Рима. К услугам гостей бесплатный тренажерный зал. Во всех помещениях подключен бесплатный Wi-Fi.

Номера и люксы отличаются просторной планировкой. В числе удобств — кондиционер, телевизор со спутниковыми каналами и мини-бар. В собственной ванной комнате имеются бесплатные туалетно-косметические принадлежности. В большинстве номеров есть балкон.

Отель Ripa Roma находится в современной части района Трастевере, рядом со зданием Министерства образования. Район Трастевере, известный своими многочисленными пабами и ресторанами, связан автобусным маршрутом с железнодорожным вокзалом Термини.

 

 

Готель Erbavoglio розташований лише за 250 метрів від пляжу та за 15 хвилин ходьби від центру міста Ріміні. До послуг гостей безплатна гідромасажна ванна на відкритому повітрі, оздоровчий центр та номери з балконом. У номерах та в холі готелю надається безкоштовний Wi-Fi.

Сучасні номери оснащені кондиціонером, сейфом, телевізором з плоским екраном, міні-баром та власною ванною кімнатою з феном і безплатними туалетно-косметичними засобами. Деякі номери облаштовані балконом.

У 4-зірковому готелі Erbavoglio щоранку сервірують сніданок "шведський стіл" із закусками та солодощами, включаючи органічні та безглютенові продукти. Також у помешканні працює бар.

 

Отель Erbavoglio находится всего в 250 метрах от пляжа и в 15 минутах ходьбы от центра Римини. К услугам гостей бесплатная открытая гидромассажная ванна, оздоровительный центр, а также номера с балконом. В номерах и холле работает бесплатный Wi-Fi.

В числе удобств современных номеров кондиционер, сейф, мини-бар и телевизор с плоским экраном. В собственной ванной комнате предоставляется фен и бесплатные туалетно-косметические принадлежности. В некоторых номерах есть балкон.

В 4-звездочном отеле Erbavoglio ежедневно сервируется завтрак «шведский стол» с закусками и сладостями. Гостям подают экологически чистые и безглютеновые продукты. В баре можно заказать напитки.

 

 

цена формируется

5-зірковий готель i-Suite розташований на набережній Ріміні. Вас чекає ультрасучасний дизайн і чудовий відкритий басейн з джакузі. З спа-центру на верхньому поверсі відкривається вид на Адріатичне море.Все люкси оформлені в основному в білій колірній гамі. Вони обставлені унікальною сучасними меблями. У номерах є рідкокристалічний телевізор, CD- і DVD-плеєр і безкоштовний Wi-Fi. Багато люкси мають великі вікна або балкони з видом на море.В спа-центрі i-Feel Good є дизайнерська сауна і турецька лазня. Ви можете полежати на шезлонгах і помилуватися панорамним видом на море з великих вікон від підлоги до стелі в спа-центре.Ресторан i-Fame пропонує ряд регіональних фірмових страв і функціонує за системою "нульовий кілометр". Це означає, що при приготуванні страв використовуються тільки інгредієнти місцевого виробництва. За сніданком ви зможете насолодитися різноманітністю солодких і солоних блюд.Отель i-Suite з безкоштовним паркуванням знаходиться в 10 хвилинах їзди від залізничного вокзалу Ріміні. Аеропорт ім. Фелліні міста Ріміні розташований всього в 3 км.

 

5-звездочный отель i-Suite расположен на набережной Римини. Вас ожидает ультрасовременный дизайн и восхитительный открытый бассейн с джакузи. Из спа-центра на верхнем этаже открывается вид на Адриатическое море.Все люксы оформлены в основном в белой цветовой гамме. Они обставлены уникальной современной мебелью. В номерах есть ЖК-телевизор, CD- и DVD-плеер и бесплатный Wi-Fi. Многие люксы имеют большие окна или балконы с видом на море.В спа-центре i-Feel Good есть дизайнерская сауна и турецкая баня. Вы можете полежать на шезлонгах и полюбоваться панорамным видом на море из больших окон от пола до потолка в спа-центре.Ресторан i-Fame предлагает ряд региональных фирменных блюд и функционирует по системе "нулевой километр". Это означает, что при приготовлении блюд используются только ингредиенты местного производства. За завтраком вы сможете насладиться разнообразием сладких и соленых блюд.Отель i-Suite с бесплатной парковкой находится в 10 минутах езды от железнодорожного вокзала Римини. Аэропорт им. Феллини города Римина расположен всего в 3 км.

 

 

цена формируется

Гранд-готель Rimini, що працює з 1908 року, розташований безпосередньо на узбережжі моря в районі Маріна-Чентро. До послуг гостей розкішні номери, басейни, спортивні об'єкти, окремий пляж та безкоштовний Wi-Fi.

Просторі елегантні номери оснащені кондиціонером, супутниковим телебаченням, міні-баром та окремою ванною кімнатою з феном, тапочками і туалетно-косметичними засобами. Деякі помешкання розміщені за 10 метрів від стійки реєстрації у гранд-готелі Residenza - додатковій будівлі закладу.

 

Гранд-отель Rimini работает с 1908 года. Он расположен прямо на берегу моря в районе Марина-Чентро. К услугам гостей роскошные номера, плавательные бассейны, удобства для занятий спортом и частный пляж. Кроме того, предоставляется бесплатный Wi-Fi.

Просторные и элегантные номера оснащены кондиционером, мини-баром и телевизором со спутниковыми каналами. В собственной ванной комнате имеются фен, тапочки и туалетно-косметические принадлежности. Некоторые номера расположены в гранд-отеле Residenza, в дополнительном здании, что в 10 метрах от стойки регистрации.

 

 

цена формируется

Готель розташований на березі озера Маджоре, навпроти острова Борромео, в п'яти хвилинах ходьби від центру міста Стреза. Будівля готелю, побудоване в стилі палацу епохи Belle? Poque в 1861 році, виходить фасадом на озеро і оточене чудовим парком. Гостьова книга є літописом перебування в готелі багатьох іменитих особистостей сучасної історії. Тут зупинялися члени королівських прізвищ (король Бельгії Леопольд II, король Швеції Оскар II, члени британської королівської сім'ї), найбагатші банкіри (Вандербільт, Карнегі, Рокфеллер і Морган), найвідоміші письменники (Бернард Шоу, Ернест Хемінгуей і багато інших). Президент США Джордж Буш вибрав для приватної зустрічі з найбільш впливовими політиками світу саме Grand Hotel des? Les Borrom? Es. Крім основного будинку комплекс готелю включає віллу Villa Azalee, де проводяться ділові конференції і зустрічі, а також двоповерховий комплекс вілл-бунгало Residence.
У 1991 році в готелі пройшли масштабні реставраційні роботи, перетворили його вигляд. Сьогодні комплекс готелю пропонує власний SPA-центр, два відкритих і один критий басейни, затишний ресторан і 2 бари.

 

Отель расположен на берегу озера Лаго-Маджоре, напротив острова Борромео, в пяти минутах ходьбы от центра города Стреза. Здание отеля, построенное в стиле дворца эпохи Belle ?poque в 1861 году, выходит фасадом на озеро и окружено великолепным парком. Гостевая книга является летописью пребывания в отеле многих именитых личностей современной истории. Здесь останавливались члены королевских фамилий (король Бельгии Леопольд II, король Швеции Оскар II, члены британской королевской семьи), богатейшие банкиры (Вандербильт, Карнеги, Рокфеллер и Морган), известнейшие писатели (Бернард Шоу, Эрнест Хемингуэй и многие другие). Президент США Джордж Буш выбрал для приватной встречи с наиболее влиятельными политиками мира именно Grand Hotel des ?les Borrom?es. Помимо основного здания комплекс отеля включает виллу Villa Azalee, где проводятся деловые конференции и встречи, а также двухэтажный комплекс вилл-бунгало Residence.
В 1991 году в отеле прошли масштабные реставрационные работы, преобразившие его облик. Сегодня комплекс отеля предлагает собственный SPA-центр, два открытых и один крытый бассейны, уютный ресторан и 2 бара.

 

Каталог предложений:

ПАКЕТНЫЕ ТУРЫ!!! Авиа
ПАКЕТНЫЕ ТУРЫ!!! Авиа
ОАЭ! Без визы
ОАЭ! Без визы
Бонусные и скидочные программы
Бонусные и скидочные программы
Лето! Раннее бронирование
Лето! Раннее бронирование
Авиабилеты на все направления
Авиабилеты на все направления
Туры по Украине
Туры по Украине
Туры по Европе
Туры по Европе
Турция! Без визы! Раннее бронирование
Турция! Без визы! Раннее бронирование
Неизведанные страны
Неизведанные страны
Индонезия (о. Бали)! Без визы
Индонезия (о. Бали)! Без визы
Туры в Америку
Туры в Америку
Таиланд! Без визы
Таиланд! Без визы
Клуб туристов York Travel
Клуб туристов York Travel
Горнолыжные курорты Андорры
Горнолыжные курорты Андорры
ГОРЯЩИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
ГОРЯЩИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!!!
Египет! Без визы
Египет! Без визы
Путешествие на круизном лайнере
Путешествие на круизном лайнере
Израиль! Без визы
Израиль! Без визы
Свадебные церемонии
Свадебные церемонии
Доминикана! Без визы
Доминикана! Без визы
Комбинированные туры
Комбинированные туры
Индия (ГОА)
Индия (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
Вьетнам
Вьетнам
Cоциальный проект Save our Planet
Cоциальный проект Save our Planet
Танзания (Занзибар) и Кения
Танзания (Занзибар) и Кения
Шри-Ланка
Шри-Ланка
Визовая поддержка
Визовая поддержка
Горнолыжные курорты Австрии
Горнолыжные курорты Австрии
От бюджетных до хороших 5 звезд!
От бюджетных до хороших 5 звезд!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Отдых с детьми! Лучшие отели для детей
Отдых с детьми! Лучшие отели для детей
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!