м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Іорданія (Иордания)

Стародавня Земля - Йорданія!

Древняя Земля – Иордания!

 

ГОРА НЕБО

Пророча гора Мойсея, на яку він привів народ наступний за ним. Тіло його поховано десь тут, так по наданню було зазначено в древніх писаннях. Ця гора носить безліч таємниць і дихає духом старовини. Саме з цих пристроїв Мойсей сказав слова: «Ось вона, Земля обітована». Йорданія - це найдавніша Земля, яку варто розглядати як екскурсію в міфічну старовину і вірити в те, що тут говорять гіди, саме так Ваша подорож знайде містичний зміст і подарує позитивні емоції.

 

ГОРА НЕБО

Пророческая гора Моисея, на которую он привёл народ следующий за ним. Тело его похоронено где-то здесь, так по приданию было указано в древних писаниях. Эта гора носит множество тайн и дышит духом древности. Именно с этих просторов Моисей произнёс слова: «Вот она, Земля обетованная». Иордания – это древнейшая Земля, которую стоит рассматривать как экскурсию в мифическую древность и верить в то, что здесь говорят гиды, именно так Ваше путешествие обретёт мистический смысл и подарит позитивные эмоции.

 

Мадаба

Мозаїка - одна з найбільш кропітких і важких робіт в світі. Тисячі Йорданських жителів присвячують себе цьому ремеслу протягом усього життя. Це дуже незвичайна, за нашими мірками, робота. Люди, що живуть на Україні, ходять на завод, а місцеві жителі на ось такі мозаїчні фабрики і вручну роблять традиційні мозаїчні вироби. Мозаїка з Мадаби - знак якості і давніх традицій. Вази, настінні і підлогові візерунки, ікони. Придбати тур до Йорданії, приїхати і тут Ви зможете взяти участь в процесі виготовлення мозайки і зрозуміти тонкощі створення кам'яних картин. Клей з борошна і води, каміння з усієї країни і неймовірне терпіння. Робота зі створення мозайки дуже монотонна і одноманітна. Робота вважається престижною і приносить непоганий дохід, вищий за середній. Вартість мозайки може бути надмірною і налічувати до 2 000 000 шматочків.

 

МАДАБА

Мозайка – одна из самых кропотливых и трудных работ в мире. Тысячи Иорданских жителей посвящают себя этому ремеслу на протяжении всей жизни. Это очень необычная, по нашим меркам, работа. Люди, живущие на Украине, ходят на завод, а местные жители на вот такие мозаичные фабрики и вручную делают традиционные мозаичные изделия. Мозайка из Мадабы – знак качества и древних традиций. Вазы, настенные и напольные узоры, иконы. Купить тур в Иорданию, приехать и здесь Вы сможете поучаствовать в процессе изготовления мозайки и понять тонкости создания каменных картин. Клей из муки и воды, камни со всей страны и невероятное терпение. Работа по созданию мозайки очень монотонная и однообразная. Работа считается престижной и приносит неплохой доход, выше среднего. Стоимость мозайки может быть баснословной и насчитывать до 2 000 000 кусочков.

 

ПЕТРА

Стародавнє місто Петра - нове чудо світу. У цьому місті знімався легендарний фільм про Індіану Джонса. Місцеві жителі вважають Петру не тільки своєю власністю, а загальнолюдські надбанням. Сюди прилітають мільйони туристів з усього світу і подивитися на неї може кожен. Величезні рожеві скелі, місто побудований в камені - тепер національний заповідник. Відпочинок в Йорданії, обов'язково повинен включати в себе відвідування цього місця. Ніхто і навіть місцеві не знають походження загадкових історій про Петра. Величезна Скарбниця Царів з величними колонами - візитна картка Йорданії. Створити такі фасади - величезна праця найдавніших цивілізацій. Обробка каменю - стара традиція цих земель. Подумати тільки, в скелях висічені гробниці, храми, святкові зали, усипальниці та інші споруди. Міфічний місто Петра був покинутий з невідомих нікому містичним причин. Петра - гігантська територія, яка поступово відкопується.

 

ПЕТРА

Древний город Петра – новое чудо света. В этом городе снимался легендарный фильм о Индиане Джонсе. Местные жители считают Петру не только своей собственностью, а всечеловеческим достоянием. Сюда прилетают миллионы туристов со всего света и посмотреть на неё может каждый. Огромные розовые скалы, город построенный в камне – теперь национальный заповедник. Отдых в Иордании, обязательно должен включать в себя посещение этого места. Никто и даже местные не знают происхождения загадочных историй о Петре. Огромная Сокровищница Царей с величественными колоннами – визитная карточка Иордании. Создать такие фасады – огромный труд древнейших цивилизаций. Обработка камня – старая традиция этих земель. Подумать только, в скалах высечены гробницы, храмы, праздничные залы, усыпальницы и другие постройки. Мифический город Петра был покинут по неизвестным никому мистическим причинам. Петра – гигантская территория, которая постепенно откапывается.

 

ЧЕРВОНА ПУСТЕЛЯ ВАДІ РАМ

Традиція носити хустку на голові вже вкоренилася тут. Але це зовсім не випадково. Життя в пустелі накладає свій відбиток на побут і стиль життя людей. Бедуїни - місцеві жителі пустелі, їх можна зустріти рухаючись в глиб пустелі далеко від цивілізації і готелів Йорданії. Покататися на верблюдах по пустелі, сфотографуватися і насолодитися Краєвид серед скель і піску. Говорячи про бедуїнів, варто сказати, що вони дуже гостинні і привітні люди. Хоч вони і пішли від людей, щоб жити в тиші, але завжди раді гостям, ціна в Йорданії такого прийому - Ваша посмішка і пара цікавих історій зі свого світу. Головна традиція зустрічати гостей - приготування кави з музикою і варитися на живому вогні. Пісні Бедуїнів - відмінна яскрава струс після тривалого катання по пустелі. До речі, захід у пустелі - це головний туристичний природний атракціон. Це дивовижне видовище вражає. Пустеля Ваді Рам має також назву Місячної Долини через своєю химерною скельної архітектури, яка раз у раз нагадує Місяць або Марс.

 

КРАСНАЯ ПУСТЫНЯ ВАДИ РАМ

Традиция носить платок на голове уже укоренилась здесь. Но это совершенно неслучайно. Жизнь в пустыне накладывает свой отпечаток на быт и стиль жизни людей. Бедуины – местные жители пустыни, их можно встретить двигаясь в глубь пустыни вдали от цивилизации и отелей Иордании. Покататься на верблюдах по пустыне, сфотографироваться и насладиться краевидом среди скал и песка. Говоря о Бедуинах, стоит сказать, что они очень гостеприимные и приветливые люди. Хоть они и ушли от людей, чтобы жить в тишине, но всегда рады гостям, цена в Иордании такого приема – Ваша улыбка и пара интересных историй из своего мира. Главная традиция встречать гостей – приготовление кофе с музыкой и вариться на живом огне. Песни Бедуинов – отличная колоритная встряска после длительного катания по пустыне. Кстати, закат в пустыне – это главный туристический природный аттракцион. Это удивительное зрелище поражает. Пустыня Вади Рам имеет также название Лунной Долины из-за своей причудливой скальной архитектуры, которая то и дело напоминает Луну или Марс.

 

СТАРОДАВНІ МІСТА

Храм Зевса - стародавні руїни і руїни. Поступово цей чудовий храм реставрується за допомогою фахівців в галузі археології, міфології та культури. Джераш - найпопулярніший древнє місто, де можна вбратися лицарем, сфотографуватися в обладунках і взяти участь в інсценованих боях.

 

ДРЕВНИЕ ГОРОДА

Храм Зевса – древние руины и развалины. Постепенно этот замечательный храм реставрируется с помощью специалистов в области археологии, мифологии и культуры. Джераш – популярнейший древний город, где можно нарядиться рыцарем, сфотографироваться в доспехах и поучаствовать в инсценированных боях.

 

МЕРТВЕ МОРЕ

Тут не виживає жоден з видів бактерій. Відоме на весь світ борсання в невагомості носить не тільки розважальний, але ще і лікувальний характер. Грязьові ванни - реальна можливість поліпшити якість своєї шкіри і прекрасна альтернатива дорогим спа. Саме ж мертве море містить безліч корисних людині мікроелементів і разом з окутиваніе в бруд лікує від усіляких недуг. На мертвому морі є безліч елітних готелів, що дозволяють насолодитися повітрям просто відпочиваючи в них. Ви можете зупинитися на ночівлю бодай на одну ніч, щоб повністю відчути це повітря, повний мінералів. Сон з відкритими вікнами оздоровить Вас і Ваших близьких - корисний відпочинок в Йорданії.

 

МЕРТВОЕ МОРЕ

Здесь не выживает ни один из видов бактерий. Известное на весь мир барахтание в невесомости носит не только развлекательный, но еще и лечебный характер. Грязевые ванны – реальная возможность улучшить качество своей кожи и прекрасная альтернатива дорогим спа. Само же мертвое море содержит множество полезных человеку микроэлементов и вместе с окутыванием в грязь лечит от всяческих недугов. На мёртвом море есть множество элитных отелей, позволяющих насладиться воздухом просто отдыхая в них. Вы можете остановиться на ночлег хотя бы на одну ночь, чтобы полностью прочувствовать этот воздух, полный минералов. Сон с открытыми окнами оздоровит Вас и Ваших близких – полезный отдых в Иордании.

 

АММАН

Столиця Йорданії і найдавніше місто. Тут печуть хліб на вулиці, мусульмани моляться чуючи голосу з Міноретов. Східний і дуже колоритне місто, в якому є безліч традицій, пов'язаний з «місцем» жінки і її відношенню до чоловіка. Тут прийнято одружується практично негайно. В їх звичаї немає звичних нам побачень і зустрічей. Сподобалася - одружуся! Також Амман цікавий безліччю дорогоцінних і антикварних речей. Місцеві лавки пропонують усілякі колоритні речі, починаючи з кальянів, закінчуючи килимами та іншими самобутніми подарунками, які можна привести на батьківщину як сувенір.

 

АММАН

Столица Иордании и древнейший город. Здесь пекут хлеб на улице, мусульмане молятся слыша голоса из Миноретов. Восточный и очень колоритный город, в котором есть множество традиций, связанный с «местом» женщины и её отношению к мужчине. Здесь принято женится практически незамедлительно. В их обычае нет привычных нам свиданий и встреч. Понравилась – женюсь! Также Амман интересен множеством драгоценных и антикварных вещей. Местные лавки предлагают всяческие колоритные вещи, начиная с кальянов, заканчивая коврами и другими самобытными подарками, которые можно привести на родину в качестве сувенира.

 

КУХНЯ

Немає ні вилок, ні ложок, ні звичних нам ножів. У Йорданії прийнято їсти руками. Основним блюдом як недивно є хліб. Коржик хліба готуватися древнім традиційним способом і має відмінний смак. Рекомендується до вживання!

 

КУХНЯ

Нет ни вилок, ни ложек, ни привычных нам ножей. В Иордании принято кушать руками. Основным блюдом как нестранно является хлеб. Лепешка хлеба готовиться древним традиционным способом и имеет отменный вкус. Рекомендуется к употреблению!  

 

ЛІКУВАННЯ

Як і Ізраїль, Йорданія не може не скористатися своїм сусідством з Мертвим Морем. Саме тому лікувальні тури в Йорданію і розвинена медична інфраструктура іноді перевершує Ізраїлевих конкурентів. Медичні заклади Йорданії запрошують дипломованих фахівців з багатьох країн світу, в тому числі і з України. Безліч пацієнтів тутешніх клінік довіряють цьому курорту через високої якості обладнання, яке було привезено спеціально для Америки і будівництво лікарень також здійснювалося за Західним проектам і нормам.

 

ЛЕЧЕНИЕ

Как и Израиль, Иордания не может не воспользоваться своим соседством с Мёртвым Морем. Именно поэтому лечебные туры в Иорданию и развитая медицинская инфраструктура иногда превосходит Израильских конкурентов. Медицинские заведения Иордании приглашают дипломированных специалистов из многих стран мира, в том числе и из Украины. Множество пациентов здешних клиник доверяют этому курорту из-за высокого качества оборудования, которое было привезено специально для Америки и строительство лечебниц также осуществлялось по Западным проектам и нормам.

 

САФАРІ ПО ПУСТЕЛІ

Це окреме розвага, яке прийнято здійснювати відвідуючи країну з пустелею. Вартість Йорданських «гонок» на позашляховиках можуть змагатися з єгипетським сафарі. Інтерес зробити сафарі саме тут полягає в унікальній красі пустелі Ваді Рам. На відміну від головного конкурента - Єгипту з пустелею Сахара, Ваді Рам є більш різноманітною і таємничою. Їзда серед скель доставить масу задоволення.

 

САФАРИ ПО ПУСТЫНЕ

Это отдельное развлечение, которое принято осуществлять посещая страну с пустыней. Стоимость Иорданских «гонок» на внедорожниках могут соревноваться с египетским сафари. Интерес совершить сафари именно здесь заключается в уникальной красоте пустыни Вади Рам. В отличие от главного конкурента – Египта с пустыней Сахара, Вади Рам является более разнообразной и таинственной. Езда среди скал доставит массу удовольствия.

 

МІСЦЕ ХРЕЩЕННЯ ІСУСА

За доданню саме в Йорданії хрестили самого Ісуса Христа. Сюди приїжджають паломники зі всього світу. Це святе місце, перебуваючи в якому Ви торкаєтеся до стародавньої та найсвятішою історії людства. Тут протікає річка Йордан. Кожен бажаючий може пройти обряд хрещення в Йорданії і доторкнутися до стародавнім звичаєм. Дата нового народження і сертифікат про хрещення туристи залишають собі і зберігають, передаючи наступним поколінням.

 

МЕСТО КРЕЩЕНИЯ ИИСУСА

По приданию именно в Иордании крестили самого Иисуса Христа. Сюда приезжают паломники со всего света. Это святое место, находясь в котором Вы прикасаетесь к древней и святейшей истории человечества. Здесь протекает река Иордан. Каждый желающий может пройти обряд крещения в Иордании и прикоснуться к древнему обычаю. Дата нового рождения и сертификат о крещении туристы оставляют себе и хранят, передавая следующим поколениям. 

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!