м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(057)755-85-44
+38(066)333-40-48 viber

Каталог предложений:

Комбинированные туры
Комбинированные туры

Як можна урізноманітнити максимально свою відпустку в Азії? Якщо Ви бажаєте незвично відпочити, то дана програма саме для Вас. Індонезія + Сінгапур.

Перший пункт - остановлівать на 2 дня в Сінгапурі

  • для огляду головних визначних пам'яток
  • прогулянок по місту
  • а також проживанні в одному з найкращих готелів Marina Bay Sands 5 *!

 

Как можно разнообразить максимально свой отпуск в Азии? Если Вы желаете необычно отдохнуть, то данная программа именно для Вас. Индонезия + Сингапур.

Первый пункт – остановливаемся на 2 дня в Сингапуре

  • для осмотра главных достопримечательностей
  • прогулок по городу
  • а также проживании в одной из лучших гостиниц Marina Bay Sands 5*!

Потім Ви вирушаєте в чудовий курорт Убуд, розташований посеред острова Балі.

  • Живете і насолоджуєтеся видами на рисові плантації
  • Слухаєте спів птахів і вдихаєте вологий тропічний повітря
  • Харчуєтеся чудовою балийской кухнею
  • А також насолоджуєтеся: сервіс, релакс і повне відмова від повсякденної жізі.

 

Затем Вы отправляетесь в замечательный курорт Убуд, расположенный посреди острова Бали.

  • Живёте и наслаждаетесь видами на рисовые плантации
  • Слушаете пение птиц и вдыхаете влажный тропический воздух
  • Питаетесь превосходной балийской кухней
  • А также наслаждаетесь: сервис, релакс и полное отрешение от повседневной жизи.

Після цього настав час приступити до класичної пляжного життя

  • з елементами водних розваг таких як серфінг.
  • Вибираєте відмінну готель на узбережжі Балі і продовжуєте насолоджуватися життям, океаном.

 

После этого настало время приступить к классической пляжной жизни

Точна вартість даної програми з Вашого запиту.
Орієнтовна вартість туру на 11 ночей - 150 000 грн за двох дорослих, при проживанні в готелях 5 *.

Телефонуйте, пишіть, приходьте!

 

Точная стоимость данной программы по Вашему запросу. 

Ориентировочная стоимость тура на 11 ночей - 150 000 грн за двоих взрослых, при проживании в отелях 5*. 

Звоните, пишите, приходите!

 

Комбіновані тури:

Відмінною особливістю і відповідно головним козирем комбінованих турів є можливість відвідати кілька країн в одній подорожі.

Як це відбувається на практиці? Хто і навіщо купує такі тури?

Наприклад: Ви хочете подивитися Шрі-Ланку, а потім відпочити на прекрасних пляжах Мальдівських островів, Але у Вас є всього 2 тижні відпустки. Якщо купувати тиждень відпочинку на Шрі-Ланці, потім повертатися додому, знову збиратися і летіти на Мальдіви, то буде витрачено мінімум 2 доби тому що перельоти досить тривалі, а також вельми втомлює після перельоту зі Шрі-Ланки знову сісти на літак і виконати не менше тривалий шлях з Києва на Мальдіви.

Тому краще комбінувати. Всього за півтори години льоту з Шрі-Ланки Ви опинитеся на Мальдівах.

Це рішення набагато простіше і вигідніше. Ви вибираєте готелі в кожному з курортів і в путь.

Плюси даної програми:

  • Ви економите гроші на перельоті назад в Україну тому долаєте набагато меншу відстань
  • Як правило комбінуються найкращі і найпопулярніші готелі.
  • В одному турі Ви отримуєте масу різних вражень і отримуєте різноманітну фото і відеотеку після відпустки
  • Чи отримуєте дуже насичену програму, яку неможливо відчути купивши звичайний тур

З точки зору мандрівника і пізнавальні нашої планети комбінований тур - найвигідніша пропозиція.

Орієнтовна вартість комбінованого туру за двох дорослих становить 6200 $ на 12 ночей туру.

Ціна залежить від обраних готелів, типу харчування і дат туру.

 

Комбинированные туры:

Отличительной особенностью и соответственно главным козырем комбинированных туров является возможность посетить несколько стран в одном путешествии.

Как это происходит на практике? Кто и зачем покупает такие туры?

Например: Вы хотите посмотреть Шри-Ланку, а затем отдохнуть на прекрасных пляжах Мальдивских островов, Но у Вас есть всего 2 недели отпуска.  Если покупать неделю отдыха на Шри-Ланке, затем возвращаться домой, снова собираться и лететь на Мальдивы, то будет потрачено минимум 2 суток так как перелёты достаточно длительные, а также весьма утомительно после перелёта со Шри-Ланки снова сесть на самолёт и проделать не менее длительный путь из Киева на Мальдивы.

Поэтому лучше комбинировать. Всего за полтора часа лёту со Шри-Ланки Вы окажетесь на Мальдивах.

Это решение гораздо проще и выгоднее. Вы выбираете отели в каждом из курортов и в путь.

Плюсы данной программы:

  • Вы экономите деньги на перелёте обратно в Украину т.к. преодолеваете гораздо меньшее расстояние
  • Как правило комбинируются самые лучшие и самые популярные гостиницы.
  • В одном туре Вы получаете массу различных впечатлений и получаете разнообразную фото и видеотеку после отпуска
  • Получаете очень насыщенную программу, которую невозможно ощутить купив обычный тур

С точки зрения путешественника и познавателя нашей планеты комбинированный тур - самая выгодная пропозиция. 

Ориентировочная стоимость комбинированного тура за двоих взрослых составляет 6200$ на 12 ночей тура. 

Цена зависит от выбранных гостиниц, типа питания и дат тура.

 

Крім комбінацій різних країн є можливість комбінувати пляжний відпочинок з цікавою екскурсійна всередині країни. Так наприклад: в Таїланді Ви можете відправитися на відпочинок на острів Самуї і подивитися Бангкок.

  • Великий плюс тайського комбі-туру є швидкий переліт з Самуї в Бангкок (1 година)
  • Можливість подивитися весь Бангкок так як часу у Вас буде достатньо
  • Можливість вибрати спочатку відпочинок на пляжі або програму по Бангкоку

Процедура вибору такого туру така ж як у випадку з різними країнами: вибираємо готелі, тривалість туру, дати вильоту і систему харчування.

 

Помимо комбинаций разных стран есть возможность комбинировать пляжный отдых с увлекательной экскурсионкой внутри страны. Так например: в Таиланде Вы можете отправиться на отдых на остров Самуи и посмотреть Бангкок.

  • Большой плюс Тайского комби-тура является быстрый перелет с Самуи в Бангкок (1 час)
  • Возможность посмотреть весь Бангкок так как времени у Вас будет достаточно
  • Возможность выбрать сначала отдых на пляже или программу по Бангкоку

Процедура выбора такого тура такая же как в случае с разными странами: выбираем отели, длительность тура, даты вылета и систему питания

 

Поєднання класичної пляжного життя на найкрасивіших пляжах Занзібару і переліт на материкову частину Танзанії з подальшою екскурсією по Африці набирає популярність у наших туристів.

Можна виділити кілька особливостей даної програми:

  • Проживання в кращих готелях Занзібару і прогулянки по острову
  • Пляжне життя з безліччю активностей і розваг
  • Відокремлені місця острова для релаксації
  • Занурення углиб Танзанії для участі в сафарі турі
  • 5-6 годинна екскурсія по національному парку в середовищі диких тварин
  • Ночівля на території парку в відмінних готелях від 3 до 5 *
  • Переліт Занзібар - Аруша, 11:00 - 12:30 Tropical Air

 

Програма з відвідуванням двох чудових парків Тарангире і Нгоронгоро

День 1:

  • по прибуттю в аеропорт Аруша, водій зустрічає туристів, і відразу ж відправляються в НП Тарангире (прибл. 2 години в дорозі)
  • По прибуттю в парк - обід, потім сафарі - водіння
  • Сафарі в парку триватиме 3 години
  • Ночівля: Lake Burunge Lodge (medium)

 

День 2:

  • дуже ранній сніданок, після, туристи з гідом відправляються в НП Серенгеті (прибл. 6 годин на шляху)
  • По прибуттю - пікнік ланч
  • Сафарі - водіння триватиме до Занепаду Сонця.
  • Ночівля: Kati Kati Tented Camp (medium)


День 3:

  • сафарі - водіння на світанку, після чого відправляються в сторону Нгоронгоро.
  • Залишок дня туристи проведуть в Кратері на сафарі.
  • Ночівля: Country Lodge

 

День 4:

  • після сніданку вирушаємо в сторону аеропорту, по дорозі водій зупиниться на ринку Мто Ва Мба для шопінгу.
  • Переліт Аруша - Занзібар, 14:00 - 15:30 Tropical Air
  • Далі програма ВІДПОЧИНКУ на узбережжі Занзібару
  • Авіа-переліт: Києва - Дубай - Занзібар - Дубай - Київ.
  • Проживання в готелі на узбережжі о. Занзібар з вказаним харчуванням в готелі.
  • Трансфери по програмі
  • внутрішній переліт
  • Медична страховка

 

Вартість даної програми близько 150 000 грн на двох дорослих туристів.

Ціна залежить від обраної готелі і дати.

 

Совмещение классической пляжной жизни на красивейших пляжах Занзибара и перелет на материковую часть Танзании с последующей экскурсией по Африке набирает популярность у наших туристов. 

Можно выделить несколько особенностей данной программы:

  • Проживание в лучших гостиницах Занзибара и прогулки по острову
  • Пляжная жизнь с множеством активностей и развлечений
  • Уединённые места острова для релаксации
  • Погружение вглубь Танзании для участия в сафари туре
  • 5-6 часовая экскурсия по национальному парку в среде диких животных
  • Ночлег на территории парка в отличных гостиницах от 3 до 5*
  • Перелет Занзибар – Аруша, 11:00 – 12:30 Tropical Air

 

Программа с посещением двух великолепных парков Тарангире и Нгоронгоро

День 1:

  • по прибытию в аэропорт Аруша, водитель встречает туристов, и сразу же отправляются в НП Тарангире (прибл. 2 часа в пути)
  • По прибытию в парк – обед, затем сафари – вождение
  • Сафари в парке продлится 3 часа
  • Ночлег: Lake Burunge Lodge (medium)

День 2:

  • очень ранний завтрак, после, туристы с гидом отправляются в НП Серенгети (прибл. 6 часов в пути)
  • По прибытию – пикник ланч
  • Сафари – вождение продлится до Заката Солнца.
  • Ночлег: Kati Kati Tented Camp (medium)

День 3:

  • сафари — вождение на рассвете, после чего отправляются в сторону Нгоронгоро.
  • Остаток дня туристы проведут в Кратере на сафари.
  • Ночлег: Country Lodge

День 4:

  • после завтрака отправляемся в сторону аэропорта, по пути водитель остановится на рынке Мто Ва Мба для шоппинга.
  • Перелет Аруша – Занзибар, 14:00 – 15:30, Tropical Air

Далее программа ОТДЫХА на побережье Занзибара

  • Авиа-перелёт: Киева – Дубай – Занзибар – Дубай – Киев.
  • Проживание в отеле на побережье о. Занзибар с указанным питанием в отеле.
  • Трансферы по программе
  • Внутренний перелет
  • Медицинская страховка

 

Стоимость данной программы порядка 150 000 грн на двоих взрослых туристов. 

Цена зависит от выбранной гостиницы и даты. 

 

 

"Хотіли б Ви зробити щось особливе? Саме для справжніх фанатів запастися враженнями на все життя пропонуємо цю захоплюючу програму КУБА + МЕКСИКА!

 

1 день
Попереду Вас чекає надзвичайно цікаве і ні з чим не порівнянне подорож, яка принесе Вам максимум позитиву і незабутніх вражень! Ну а поки - Ви прилітаєте в аеропорт Канкуна, після чого Вас чекає трансфер до готелю. Розмістившись в затишному номері готелю, Ви зможете почати перше знайомство з приголомшливою Мексикою. Перший день цілком і повністю буде присвячений адаптації після перельоту, самостійним прогулянкам і відпочинку перед майбутнім насиченим подорожжю.

 

2 День
Після сніданку в готелі Ви вже можете починати занурення в дивовижний світ мексиканського раю, безтурботно відпочиваючи на розкішному пляжі в оточенні тропічних пальм. Забудьте про всі турботи, ніжачись в променях ласкавого сонця, насолодіться екзотикою і неповторною красою пейзажів. Але не варто думати, що пляжний відпочинок в Мексиці - це тільки розслаблене прийняття сонячних ванн. Чи вважаєте себе досвідченим дайвером, який жадає нових відкриттів, або азартних серфером, що знаходяться в пошуках своєї хвилі, або рибалкою, що мріє про казкових трофеї? Тут розвага на свій смак знайде не тільки турист, марить про райському куточку, де можна сховатися від суєти і негараздів, але і любителі активного відпочинку, які бажають отримати заряд адреналіну. Словом - цей день буде в Вашому повному розпорядженні!

 

3 День
Для тих, хто хоче урізноманітнити пляжний відпочинок і привнести в нього частинку дослідного азарту, просто необхідно відправитися на захоплюючу екскурсію, щоб побачити приголомшливі Піраміди Чичен Ітца - національне надбання і всесвітньо значиму пам'ятка. Понад те, неймовірні піраміди є найважливішим і дивним центром для знайомства з секретами стародавнього світу Майя. Місто внесений до списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а що знаходиться тут піраміда Кукулькан оголошена одним з нових семи чудес світу. Ну як можна не побачити це чудове місце? 

У перекладі з мови майя, назва пірамід перекладається як «рот колодязя Ітцаес», це монументальний пам'ятник культури майя - тольтеків, місто-загадка. Тут Ви зможете в прямому значенні слова доторкнутися до загадкової давнини, і цю мить запам'ятається Вам на все життя!
Далі в програмі екскурсійного дня - відвідування одного з найкрасивіших сеноті Юкатана. Плавання, обід. У готель з цілим багажем цінних знань і барвистих спогадів Ви повернетеся в 18:30 - 19:30.

 

4 День
Поснідавши в готелі, Ви можете самостійно розподілити вільний час сьогодні - або насолодитися безтурботним відпочинком на мексиканському пляжі, або відправитися на ще одну, не менш цікаву екскурсію, яка особливо припаде до душі всім екстремалам. Рекомендуємо відвідати Шель-Ха - неповторне місце для сноркелинга. Цей природний акваріум славиться тисячами яскраво забарвлених тропічних рибок і ефектними вапняковими утвореннями. Чисті води природного акваріума здивують вас своєю незайманою природою і мешканцями. 

Там ви побачите морських черепах, ігуан, папуг, а також екзотичних рибок і багатьох інших мешканців підводного світу, на яких можна нескінченно милуватися, плаваючи з маскою і трубкою або ж з аквалангом.
Також відкрийте для себе один з найпрекрасніших міст майя - Тулум, який порадує погляд храмом фресок і храмом Кастії, побудованим на кручі. Це місто - це один з найкрасивіших природних куточків Мексики на узбережжі Карибського моря. Так що не забудьте взяти з собою фотоапарат, щоб забрати з собою не тільки море позитиву, а й неймовірні знімки, краса яких буде зачаровувати кожного, хто їх побачить!

 

5 День
В цей день Вас чекає вільний час, який Ви можете витратити на умиротворений відпочинок на пляжі, після чого рекомендуємо відправитися в світ живої природи - зоопарк Шкарет. Його назва перекладається з мови майя як «маленька бухта». Це - унікальний екологічний, археологічний, культурний і розважальний комплекс на карибському узбережжі країни. Ви зможете поплавати в підземній ріці, відвідати музей-акваріум, черепахову ферму, парк метеликів і навіть дивом збереглися піраміди.

В кінці дня вам буде надана можливість відвідати музичне шоу, яке відправить Вас у екскурс по історії Мексики, починаючи з доіспанських часів. Деякі туристи приїжджають сюди тільки для того, щоб побачити цю виставу. Перша його частина присвячена індіанської епохи, а друга - сучасному мексиканському фольклору. Особливий ажіотаж відвідувачів викликає захоплююча гра в знаменитий індійський футбол: за його правилами м'яч потрібно забити в спеціальне кам'яне кільце, закріплене на 10-метровій висоті, при цьому удари зараховуються тільки ліктем або стегном. Не менш яскраве уявлення - танцювальні номери під музику доколумбової епохи. Приїжджайте і проведіть час в стилі Xcaret!

За додаткову плату - плавання з дельфінами, прогулянка на конях, плавання з дельфінами, прогулянка на конях, плавання з трубкою і маскою.

 

6 День
Після сніданку в повній мірі насолодитися відпочинком в Мексиці, відвідайте місцеві магазини та сувенірні крамнички (Ви ж не можете повернутися з такого неймовірного відпочинку з порожніми руками і нічого не привезти в якості презенту рідним і друзям), загляньте в кафе і ресторани, щоб пізнати культуру країни через знайомство з мексиканською національною кухнею. Словом, отримаєте максимум позитивних емоцій від сьогоднішнього відпочинку, адже вже завтра Вас чекають нові пригоди, не менш яскраві і цікаві!

 

7 День
Смачно поснідавши в готелі, готуйтеся зібрати речі і виїжджати в аеропорт, щоб продовжити Ваше неймовірну подорож, наповнене новими відкриттями. У заздалегідь обумовлений час Вас чекає виліт з Канкуна і приліт в аеропорт Гавани. Після зустрічі з представниками приймаючої сторони Вас чекає комфортабельний трансфер до готелю в Варадеро і розміщення в номері. Можете відразу ж почати самостійне знайомство з приголомшливою Кубою, щоб не витратити жодної миті даремно.

 

8 - 13 День
Вам належить зануритися в атмосферу непідробного щастя, нескінченного веселощів і справжнього захоплення - Острів Свободи неодмінно підкорить Ваше серце! Вас гостинно зустріне чарівний кубинський курорт, який заслужив любов багатьох туристів з різних куточків земної кулі. 20 км махрового піщаного берега, тепла вода Атлантичного океану і нескінченна низка готелів створюють атмосферу Варадеро, а пляжі не раз входили в топ кращих в світі. Звичайно ж, відпочинок на узбережжі, прийняття сонячних ванн і водні розваги - це основне, за чим їдуть туристи в доброзичливий кубинський місто Варадеро. Але це - далеко не все, чим можна зайнятися на курорті, забезпечуючи різноманітне і цікаве проведення часу. Пропонуємо на вибір кілька захоплюючих екскурсій, які не тільки дозволять додати в Ваш відпустку свіжу нотку, а й відкриють безліч таємниць і загадок історії Куби. На яку з них відправитися - вирішувати Вам, але кожна з них по-своєму цікава і неповторна.

Недарма кажуть: хто не був в Гавані, той не був на Кубі. Столицю держави справедливо вважають одним з найкрасивіших міст Нового Світу. Найцікавіше, що вразить Вас з першого погляду - це дивовижне змішання різних епох на території одного міста: зовсім поруч Вам зустрінуться колоніальні палаци і сучасні хмарочоси, кадилаки з 50-х і зовсім небагато нових іномарок. Ви прогуляєтеся по вулицях старої колоніальної частини міста і зупиніться в найвідоміших місцях сучасної Гавани. Особливу увагу зверніть на знаменитий бар El Floridita, куди любив заходити Ернест Хемінгуей. Як свідчить історія, одного разу в цьому закладі письменник випив 12 подвійних дайкірі. З тих пір цей рекорд ніхто так і не побив, хоча спроб було чимало. Крім того, Ви відвідаєте сигарну фабрику або музей рому. Після завершення екскурсійної програми у Вас з'явиться вільний час для придбання сувенірів рідним і друзям.

Вас чекає захоплююча поїздка на південь Куби, під час якої Ви відвідаєте парк «Fiesta Campesina», де можна не тільки помилуватися багатющими скарбами екзотичної природи, а й випити сік з цукрової тростини (не включається у вартість екскурсії). Далі за програмою - поїздка на півострів Сапата, найбільший лиман Карибського басейну, після чого Ви будете вражені неймовірним видовищем під час відвідування крокодилової ферми. Але і це ще не всі пригоди на сьогодні! Після цього Ви прогуляєтеся на моторному човні по озеру до індіанського села, пообідаєте і відпочинете на мальовничому пляжі Карибського узбережжя.

Отримати заряд адреналіну і опинитися в самому серці тропічного раю Ви зможете, відправившись в морську подорож на катамарані з відкритим баром протягом усього дня. Але не подумайте, що Ви зможете лише поплавати на блакитних хвилях - Ви отримаєте естетичне задоволення від споглядання барвистого коралового рифу і знайомства з його мешканцями, відвідайте прекрасний острів Кайо Бланко. Вас також чекає смачний обід зі стравами з морепродуктів і чудовий відпочинок на пляжі Атлантичного океану.

Для справжніх шукачів пригод ідеальним проведенням часу стане дводенна екскурсія в приголомшливі міста доброзичливою Куби. У перший день Ви відкриєте для себе всю красу і велич найзахіднішої частини Острова Свободи - провінції Пінар дель Ріо і всіх основних визначних пам'яток. Ви підете на оглядову екскурсію по місту Віньялес, яка включає в себе відвідування фабрики тютюну. Під час ознайомчої прогулянки Ви зупиніться на оглядовому майданчику в Jazmines, щоб насолодитися панорамним видом долини Віньялес, відвідайте Будинок Veguero або Будинок Беніто Камехо. Наступний пункт програми - пішохідна екскурсія по фермі, де Ви дізнаєтеся про культуру і процесі виробництва тютюну. Ви побачите індіанські печери, скелі з доісторичними малюнками і прогуляєтеся на човні по підземній ріці. По завершенні екскурсійної програми Вас буде вільний час для прогулянки по місту, після чого Ви розміститеся на нічліг в одному з готелів Пінар дель Ріо або іншому регіоні, де і повечеряти.
Поснідавши і набравшись сил, Ви продовжите захоплююче дух дослідження кубинських красот природи і пам'яток Куби. У другий день Вас очікує побачення з величною столицею острова - Гаваною. Ви оглянете сучасну столицю і її головні пам'ятні місця і споруди - Президентський палацовий комплекс, Революційну Площа, меморіал Хосе Марті. Зробивши пізнавальну прогулянку, Ви зупинитеся на обід в одному з характерних місцевих ресторанчиків. Знайомство з містом продовжиться досить незвичайним і захоплюючим способом - на ретро автомобілях. Повірте, така подорож Ви запам'ятаєте на все життя! Під час цієї приголомшливої поїздки Ви побачите університет Гавани, Капітолій і відвідування знаменитого бару Флорідіта, так званої «колиски» коктейлю Дайкири. Оглянувши сучасну Гавани, Ви зможете доторкнутися до історії Куби під час прогулянки по старій колоніальної частини міста. Перед Вами у всій красі постануть Збройна площа (Пласа де Армас), Кафедральна площа (Пласа де ла Катедраль) і Стара площа (Пласа Велья). Завершення дня і екскурсії в цілому ознаменується вільним часом для неспішних прогулянок і придбання пам'ятних сувенірів.

Якщо Вас більше приваблює багата кубинська природа, дивовижне розмаїття флори і фауни, ніж архітектурні пам'ятники, то ця екскурсія - саме для Вас! Ви побуваєте в провінції Пінар дель Ріо, розташованої на крайньому заході острова. До відома, на її території знаходяться дві ділянки, оголошені ЮНЕСКО Світовими заповідниками біосфери, - Сьєрра дель Росаріо і півострів Гуанаакабібес. Вас чекає неповторна долина Віньялес, яка подарує Вам надзвичайне видовище і здивує фантастичними ландшафтами. Головне її скарб - пагорби «моготе» висотою до 400 метрів, вік яких налічує не менше 160 млн років. Також тут багато гарних печер, найбільш значні з них навіть мають власні імена.

 

14 День
Ось і підійшло до свого завершення приголомшливе і насичене неймовірними пригодами подорож, і вже сьогодні Вам належить попрощатися з гостинної Кубою. У заздалегідь обумовлений час Вам буде надано трансфер до аеропорту Гавани, після чого Ви повернетеся додому з повним багажем незабутніх вражень і приємних спогадів.

 

Вартість даної програми близько 136 000 долл за двох дорослих туристів.

 

У вартість включено:

  • проживання
  • авіапереліт
  • трансфер
  • Медична страховка

 

 

"Хотели бы Вы совершить что-то особенное? Именно для настоящих фанатов запастись впечатлениями на всю жизнь предлагаем эту увлекательнейшую программу КУБА + МЕКСИКА!

 

1 День 
Впереди Вас ждет необычайно интересное и ни с чем не сравнимое путешествие, которое принесет Вам максимум позитива и незабываемых впечатлений! Ну а пока – Вы прилетаете в аэропорт Канкуна, после чего Вас ждет трансфер до отеля. Разместившись в уютном номере отеля, Вы сможете начать первое знакомство с потрясающей Мексикой. Первый день целиком и полностью будет посвящен адаптации после перелета, самостоятельным прогулкам и отдыху перед предстоящим насыщенным путешествием.

 

2 День 
После завтрака в отеле Вы уже можете начинать погружение в удивительный мир мексиканского рая, безмятежно отдыхая на роскошном пляже в окружении тропических пальм. Позабудьте обо всех заботах, нежась в лучах ласкового солнца, насладитесь экзотикой и неповторимой красотой пейзажей. Но не стоит думать, что пляжный отдых в Мексике – это только расслабленное принятие солнечных ванн. Считаете себя опытным дайвером, который жаждет новых открытий, или азартным серфером, находящимся в поисках своей волны, или рыбаком, мечтающем о сказочных трофеях? Здесь развлечение на свой вкус найдет не только турист, грезящий о райском уголке, где можно спрятаться от суеты и невзгод, но и любители активного отдыха, желающие получить заряд адреналина. Словом – этот день будет в Вашем полном распоряжении!

 

3 День 
Для тех, кто хочет разнообразить пляжный отдых и привнести в него частичку исследовательского азарта, просто необходимо отправиться на увлекательную экскурсию, чтобы увидеть потрясающие Пирамиды Чичен Итца – национальное достояние и всемирно значимую достопримечательность. Более того, невероятные пирамиды являются самым важным и удивительным центром для знакомства с секретами древнего мира Майя. Город внесен в список объектов всемирного наследия ЮНЕСКО, а находящаяся здесь пирамида Кукулькан объявлена одним из новых семи чудес света. Ну как можно не увидеть это великолепное место? В переводе с языка майя, название пирамид переводится как «рот колодца Итцаес», это монументальный памятник культуре майя – тольтека, город-загадка. Здесь Вы сможете в прямом значении слова прикоснуться к загадочной древности, и это мгновение запомнится Вам на всю жизнь! 
Далее в программе экскурсионного дня – посещение одного из самых красивых сеноте Юкатана. Плавание, обед. В отель с целым багажом ценных знаний и красочных воспоминаний Вы возвратитесь в 18:30 – 19:30.

 

4 День 
Позавтракав в отеле, Вы можете самостоятельно распределить свободное время сегодня – либо насладиться безмятежным отдыхом на мексиканском пляже, либо отправиться на еще одну, не менее интересную экскурсию, которая особенно придется по душе всем экстремалам. Рекомендуем посетить Шель-Ха – неповторимое место для сноркелинга. Этот природный аквариум славится тысячами ярко окрашенных тропических рыбок и эффектными известняковыми образованиями. Чистые воды природного аквариума удивят вас своей девственной природой и обитателями. Там вы увидите морских черепах, игуан, попугаев, а также экзотических рыбок и многих других обитателей подводного мира, на которых можно бесконечно любоваться, плавая с маской и трубкой или же с аквалангом. 
Также откройте для себя один из самых великолепных городов майя – Тулум, который порадует взор храмом фресок и храмом Кастийо, построенным на утесе. Этот город – это один из красивейших природных уголков Мексики на побережье Карибского моря. Так что не забудьте взять с собой фотоаппарат, чтобы увезти с собой не только море позитива, но и невероятные снимки, красота которых будет завораживать каждого, кто их увидит!

  

5 День 
В этот день Вас ждет свободное время, которое Вы можете потратить на умиротворенный отдых на пляже, после чего рекомендуем отправиться в мир живой природы – зоопарк Шкарет. Его название переводится с языка майя как «маленькая бухта». Это – уникальный экологический, археологический, культурный и развлекательный комплекс на карибском побережье страны. Вы сможете поплавать в подземной реке, посетить музей-аквариум, черепаховую ферму, парк бабочек и даже чудом сохранившиеся пирамиды. 

В конце дня вам будет предоставлена возможность посетить музыкальное шоу, которое отправит Вас в экскурс по истории Мексики, начиная с доиспанских времен. Некоторые туристы приезжают сюда только для того, чтобы увидеть это представление. Первая его часть посвящена индейской эпохе, а вторая – современному мексиканскому фольклору. Особый ажиотаж посетителей вызывает увлекательная игра в знаменитый индейский футбол: по его правилам мяч нужно забить в специальное каменное кольцо, закрепленное на 10-метровой высоте, при этом удары засчитываются только локтем или бедром. Не менее яркое представление – танцевальные номера под музыку доколумбовой эпохи. Приезжайте и проведите время в стиле Xcaret! 
За дополнительную плату – плавание с дельфинами, прогулка на лошадях, плавание с дельфинами, прогулка на лошадях, плавание с трубкой и маской.

 

6 День 
После завтрака в полной мере насладитесь отдыхом в Мексике, посетите местные магазины и сувенирные лавочки (Вы ведь не можете вернуться из такого невероятного отдыха с пустыми руками и ничего не привезти в качестве презента родным и друзьям), загляните в кафе и рестораны, чтобы познать культуру страны через знакомство с мексиканской национальной кухней. Словом, получите максимум позитивных эмоций от сегодняшнего отдыха, ведь уже завтра Вас ждут новые приключения, не менее яркие и интересные!

 

7 День 
Вкусно позавтракав в отеле, готовьтесь собрать вещи и выезжать в аэропорт, чтобы продолжить Ваше невероятное путешествие, наполненное новыми открытиями. В заранее оговоренное время Вас ожидает вылет из Канкуна и прилет в аэропорт Гаваны. После встречи с представителями принимающей стороны Вас ждет комфортабельный трансфер до отеля в Варадеро и размещение в номере. Можете сразу же начать самостоятельное знакомство с потрясающей Кубой, чтобы не потратить ни одного мгновения зря.

  

8 – 13 День 
Вам предстоит окунуться в атмосферу неподдельного счастья, бесконечного веселья и настоящего восторга – Остров Свободы непременно покорит Ваше сердце! Вас гостеприимно встретит очаровательный кубинский курорт, заслуживший любовь многих туристов из разных уголков земного шара. 20 км махрового песчаного берега, теплая вода Атлантического океана и бесконечная вереница отелей создают атмосферу Варадеро, а пляжи не раз входили в топ лучших в мире. Конечно же, отдых на побережье, принятие солнечных ванн и водные развлечения – это основное, за чем едут туристы в дружелюбный кубинский город Варадеро. Но это – далеко не все, чем можно заняться на курорте, обеспечивая разнообразное и интересное времяпровождение. Предлагаем на выбор несколько увлекательных экскурсий, которые не только позволят добавить в Ваш отпуск свежую нотку, но и откроют множество тайн и загадок истории Кубы. На какую из них отправиться – решать Вам, но каждая из них по-своему интересна и неповторима.

Недаром говорят: кто не был в Гаване, тот не был на Кубе. Столицу государства справедливо считают одним из самых красивых городов Нового Света. Самое интересное, что поразит Вас с первого взгляда – это удивительное смешение различных эпох на территории одного города: совсем рядом Вам встретятся колониальные дворцы и современные небоскребы, кадиллаки из 50-х и совсем немного новых иномарок. Вы прогуляетесь по улочкам старой колониальной части города и остановитесь в самых известных местах современной Гаваны. Особенное внимание обратите на знаменитый бар El Floridita, куда любил захаживать Эрнест Хемингуэй. Как гласит история, однажды в этом заведении писатель выпил 12 двойных дайкири. С тех пор этот рекорд никто так и не побил, хотя попыток было немало. Кроме того, Вы посетите сигарную фабрику или музей рома. После завершения экскурсионной программы у Вас появится свободное время для приобретения сувениров родным и друзьям.

Вас ожидает захватывающая поездка на юг Кубы, во время которой Вы посетите парк «Fiesta Campesina», где можно не только полюбоваться богатейшими сокровищами экзотической природы, но и выпить сок из сахарного тростника (не включается в стоимость экскурсии). Далее по программе – поездка на полуостров Сапата, крупнейший лиман Карибского бассейна, после чего Вы будете поражены невероятным зрелищем во время посещения крокодиловой фермы. Но и это еще не все приключения на сегодня! После этого Вы прогуляетесь на моторной лодке по озеру до индейской деревни, пообедаете и отдохнете на живописном пляже Карибского побережья. 

Получить заряд адреналина и оказаться в самом сердце тропического рая Вы сможете, отправившись в морское путешествие на катамаране с открытым баром на протяжении всего дня. Но не подумайте, что Вы сможете лишь поплавать на лазурных волнах – Вы получите эстетическое удовольствие от созерцания красочного кораллового рифа и знакомства с его обитателями, посетите прекрасный остров Кайо Бланко. Вас также ждет вкуснейший обед с блюдами из морепродуктов и чудесный отдых на пляже Атлантического океана.

Для настоящих искателей приключений идеальным времяпровождением станет двухдневная экскурсия в потрясающие города дружелюбной Кубы. В первый день Вы откроете для себя всю красоту и величие самой западной части Острова Свободы – провинции Пинар дель Рио и всех основных достопримечательностей. Вы отправитесь на обзорную экскурсию по городу Виньялес, которая включает в себя посещение фабрики табака. Во время ознакомительной прогулки Вы остановитесь на смотровой площадке в Jazmines, чтобы насладиться панорамным видом долины Виньялес, посетите Дом Veguero или Дом Бенито Камехо. Следующий пункт программы – пешеходная экскурсия по ферме, где Вы узнаете о культуре и процессе производства табака. Вы увидите индейские пещеры, скалы с доисторическими рисунками и прогуляетесь на лодке по подземной реке. По завершении экскурсионной программы Вас будет свободное время для прогулки по городу, после чего Вы разместитесь на ночлег в одном из отелей Пинар дель Рио или другом регионе, где и поужинаете. 
Позавтракав и набравшись сил, Вы продолжите захватывающее дух исследование кубинских красот природы и достопримечательностей Кубы. Во второй день Вас ожидает свидание с величественной столицей острова – Гаваной. Вы осмотрите современную столицу и ее главные памятные места и сооружения – Президентский дворцовый комплекс, Революционную Площадь, мемориал Хосе Марти. Совершив познавательную прогулку, Вы остановитесь на обед в одном из характерных местных ресторанчиков. Знакомство с городом продолжится довольно необычным и захватывающим способом – на ретро автомобилях. Поверьте, такое путешествие Вы запомните на всю жизнь! Во время этой потрясающей поездки Вы увидите университет Гаваны, Капитолий и посещение знаменитого бара Флоридита, так называемой «колыбели» коктейля Дайкири. Осмотрев современную Гавану, Вы сможете прикоснуться к истории Кубы во время прогулки по старой колониальной части города. Перед Вами во всей красе предстанут Оружейная площадь (Пласа де Армас), Кафедральная площадь (Пласа де ла Катедраль) и Старая площадь (Пласа Вьеха). Завершение дня и экскурсии в целом ознаменуется свободным временем для неспешных прогулок и приобретения памятных сувениров.

Если Вас больше привлекает богатая кубинская природа, удивительное разнообразие флоры и фауны, нежели архитектурные памятники, то эта экскурсия – именно для Вас! Вы побываете в провинции Пинар дель Рио, расположенной на крайнем западе острова. К сведению, на ее территории находятся два участка, объявленные ЮНЕСКО Мировыми заповедниками биосферы, – Сьерра дель Росарио и полуостров Гуанаакабибес. Вас ожидает неподражаемая долина Виньялес, которая подарит Вам необычайное зрелище и удивит умопомрачительными ландшафтами. Главное ее сокровище — холмы «моготе» высотой до 400 метров, возраст которых насчитывает не менее 160 млн лет. Также здесь много горных пещер, наиболее значительные из них даже имеют собственные имена.

 

14 День 
Вот и подошло к своему завершению потрясающее и насыщенное невероятными приключениями путешествие, и уже сегодня Вам предстоит попрощаться с гостеприимной Кубой. В заранее оговоренное время Вам будет предоставлен трансфер до аэропорта Гаваны, после чего Вы возвратитесь домой с полным багажом незабываемых впечатлений и приятных воспоминаний.

 

Стоимость данной программы порядка 136 000 грн за двоих взрослых туристов. 

 

В стоимость включено:

  • Проживание
  • Авиаперелет
  • Трансфер
  • Медицинская Страховка

День 1:

Виліт з Києва о 15:10, приліт в Дубай о 21:50

День 2:

Виліт з Дубая о 02:40, приліт на Занзібар о 07:30

Трансфер з аеропорту в готель, поселення в готелі. Sunset Kendwa Bungalows 3 *

День 3:

Відпочинок на Занзібарі.

День 4:

Відпочинок на Занзібарі.

День 5:

Початок програми по сходженню:

Зустріч в аеропорту Аруша, трансфер в місто Моши.

Ночівля: Weru Weru Lodge (Lunch & Dinner)

День 6:

Ворота Марангу (1860 м) - Хатина Мандара (2720 м)

Піднімаємося в зону тропічного лісу; час у дорозі 3-4 години з перепадом висоти в 853 м.

У перший день вас зустрінуть в готелі і привезуть до воріт Марангу. Це займе приблизно 3-4 години. Дорога лежить уздовж сіл і бананових плантацій. Спершу ми в'їжджаємо в національний парк Кіліманджаро і після проходження воріт, ваш багаж перепаковується для скелелазіння і ви повинні оформити деяку паперову роботу з вашим гідом. Після того, як всі формальності зроблено, починаємо сходження. Перші метри подорожі проходять через густий тропічний ліс, шлях через ліс йде повільно в гору і добре розвинена. Чим далі в ліс, тим більше перед вами розкривається красот дикої природи і ви повністю занурюєтеся в її атмосферу.

На шляху ми зробимо зупинку для пікніка і з новими силами продовжимо шлях повз водоспади і нереально гарної природи. Після зони тропічного лісу, заходимо в зону боліт, висота 2,600 м., Через 3-4 години ви виконаєте перший етап. Досяг хатину Маранді, ми зупинимося тут на нічліг. У кожній хатині може поміститися до 8 осіб, також передбачено місце для вечері. На території цього кемпу є висвітлення на сонячних батареях, але в хатинах електрики немає.

День 7:

Хатина Мандара (2720 м) - Хатина Хоромбо (3720 м)

Сходження крізь тропічні ліси і болота, 5-6 годин в дорозі, перепад висоти в 1000 м.

Чим раніше ви почнете другий день, тим краще. Ви перетнете вранці ліс мавп. В середині 90-х років в цій місцевості була велика пожежа, тому ви також будете спостерігати наслідки цієї катастрофи. Чим далі ви просувається, тим більше місцевість переходить в болота і все більше відкривається чарівних видів. Родзинкою цього маршруту є ОNA Хіллз. Після прогулянки в 3,5 години, ви досягнете місце для пікніка. Під час свого обіду насолоджуйтеся видами Кіліманджаро. Далі просуваємося вздовж скелястих торфовищ і величезних трав. В кінці дня перетинаємо міст через невеличкий струмок і ми у мети - хатина Хоромбо.

День 8:

Хатина Хоромбо - День акліматизації

Болотиста зона і гірська пустеля; дорога в шляху приблизно займе 3 години, 400 м піднімаємося, потім спускаємося на ті ж 400 м.

Сьогодні ідеальний день акліматизації. Насолоджуйтеся красою висхідного сонця. Після сніданку у вас є вибір, або відправитися до скелі Зебра, або в «сідло» Мванза. Якщо ви підете до Зебра, то підніміться на 4,000 - 4,200 м, Мванза - 4,350 м. Обидва варіанти дадуть вам хорошу акліматизацію на найближчі дні. Після цього походу ви знову повертаєтеся в хатину Хоромбо і розслабляєтеся перед наступним походом.

День 9:

Хатина Хоромбо (3,720 м) - Хатина Кібо (4,703 м)

Похід по гірській пустелі

Час в поході приблизно 5-6 годин, піднімаємося на 983 м.

Сьогодні знову встаємо ні світ, ні зоря. Після сніданку, ви зможете вибрати за яким маршрутом хочете рухатися далі: можемо рухатися за нижчим маршруту, який проходить через Лавина Хіллз до Кібо, або ж більш високий - огинаємо Лавина Хіллз, проходимо через скелі Зебри і приходимо до Мавензі. Обидві дороги приведуть вас на висоту 4470 м. Сьогодні маршрут лежить по альпійської пустелі. Місцевість досить суха і курна. Цілий день вас буде оточувати неймовірний пейзаж, ландшафт і вид. На висоті 4000 м, ви доберетеся до останнього місця з водою перед вершиною. Через годину - Кібо. Тут ви смачно пообідаєте, після чого знову підете в дорогу через пустелю Кібо і хатині Кібо. Декорації стають більш пильними і скелястими, повітря тонше, дорога йде більш різко вгору. Ще через годину, ви прийдете до хатини Кібо. Дуже важливо мати хороший спальний мішок, так як хатина не обігрівається і крижаний вітер пронизує наскрізь. Спати лягаємо якомога раніше після вечері.

День 10:

Хатина Кібо (4703 м) - Вершина Ухуру (5895 м) - Хатина Хоромбо (3720 м)

Піднесення і спуск на вершину, альпійська пустеля

Час в дорозі: приблизно 12 - 14 годин на 21 км, різниця у висоті 1192 м вгору і 2175 вниз.

Приблизно опівночі розпочинаємо шлях після легкого сніданку. Разом з вашим гідом ви починаєте піднесення в морозну і зоряну ніч. Приблизно через 2 години ви закінчуєте першу частину піднесення. Ви досягаєте печеру Ганса Майера на висоті 5200 м. Наступні 2 години ви досягнете точки Гіллман на висоті 5681 м. Офіційно ви досягли вершини Кіліманджаро. Сонце повільно починає прокидатися і заливати фарбами приголомшливі види вершини. Далі шлях лежить по краю кратера Реуш Стелла (5740 м). Далі просуваємося через льодовик Ребман. Тепер ви вже прийшли до точки Ханс Майєр. Все трохи залишається для того, щоб досягти Ухуру.

Поздравляем !!! Ви досягли найвищу точку Африки. Помилуйтеся чудовими видами і зробіть незабутні фото. Після того, як покинете саміт, повертаємося до точки Гіллман і плавно повертаємося до хатини Кібо. Там пообідаємо і спускаємося до хатини Хоромбо.

День 11:

Спуск, Хатина Хоромбо (3720 м) - Ворота Марангу (1860 м)

Ваш останній день пригод починається з рясного сніданку. Сфотографуйте всією командою і зробіть останній ривок до Воріт Марангу. Ви повернетеся на той же шлях, по якому починали, так що ви побачите людей, які тільки стартують, а ви вже закінчили. Приблизно до полудня ви прийдете до воріт і тут отримаєте сертифікат. Ну ось і все ... Повертаємося в Арушу.

Ночівля: Moivaro Lodge

День 12:

Трансфер в аеропорт Аруша.

Переліт на Занзібар. Продовження відпочинку в готелі Занзібару.

День 13 :

Відпочинок на Занзібарі.

День 14 :

Відпочинок на Занзібарі.

День 15 :

Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт і о 22:10 виліт.

День 16 :

Приліт в Дубай о 05:05, виліт з Дубая о 09:20, приліт до Києва о 14:10

 

 

День 1:

Вылет из Киева в 15:10, прилет в Дубай в 21:50 

День 2:

Вылет из Дубая в 02:40 , прилет на Занзибар в 07:30

Трансфер из аэропорта в отель, поселение в гостинице. Sunset Kendwa Bungalows 3* 

День 3:

Отдых на Занзибаре.           

День 4:

Отдых на Занзибаре. 

День 5:

Начало программы по восхождению:

Встреча в аэропорту Аруша, трансфер в город Моши.

Ночлег: Weru Weru Lodge (Lunch & Dinner) 

День 6:

Ворота Марангу (1860 м) – Хижина Мандара (2720 м)

Поднимаемся в зону тропического леса; время в пути 3-4 часа с перепадом высоты в 853 м.

В первый день вас встретят в отеле и привезут до ворот Марангу. Это займет приблизительно 3-4 часа. Дорога лежит вдоль деревень и банановых плантаций. Сперва мы въезжаем в национальный парк Килиманджаро и после прохождения ворот, ваш багаж переупаковывается для скалолазания и вы должны оформить некоторую бумажную работу с вашим гидом. После того, как все формальности сделано, начинаем восхождение. Первые метры путешествия проходят через густой тропический лес, путь через лес идет медленно в гору и хорошо развита. Чем дальше в лес, тем больше перед вами раскрывается красот дикой природы и вы полностью погружаетесь в её атмосферу.

На пути мы сделаем остановку для пикника и с новыми силами продолжим  путь мимо водопадов и нереально красивой природы. После зоны тропического леса, заходим в зону болот, высота 2,600 м., через 3-4 часа вы выполните первый этап. Достиг хижину Маранда, мы остановимся здесь на ночлег. В каждой хижине может поместиться до 8 человек, также предусмотрено место для ужина. На территории этого кэмпа есть освещение на солнечных батареях, но в хижинах электричества нету. 

День 7:

Хижина Мандара (2720 м) – Хижина Хоромбо (3720 м)

Восхождение сквозь тропические леса и болота, 5-6 часов в пути, перепад высоты в 1000 м.

Чем раньше вы начнете второй день, тем лучше. Вы пересечете утром лес обезьян. В средине 90-х годов в этой местности был большой пожар, поэтому вы также будете наблюдать последствия этой катастрофы. Чем дальше вы продвигаетесь, тем больше местность переходит в болота и все больше открывается очаровательных видов. Изюминкой этого маршрута является ОNA Хиллз. После прогулки в 3,5 часа, вы достигните место для пикника. Во время своего обеда наслаждайтесь видами Килиманджаро. Дальше продвигаемся вдоль скалистых торфяников и громадных трав. В конце дня пересекаем мост через небольшой ручей и мы у цели – хижина Хоромбо.

День 8:

Хижина Хоромбо – День акклиматизации

Болотистая зона и горная пустыня; дорога в пути приблизительно займет 3 часа, 400 м поднимаемся, затем спускаемся на те же 400 м.

Сегодня идеальный день акклиматизации. Насладитесь красотой восходящего солнца. После завтрака у вас есть выбор, либо отправиться к скале Зебра, либо в «седло» Мванзи. Если вы пойдете к Зебре, то поднимитесь на 4,000 – 4,200 м, Мванзи – 4,350 м. Оба варианта дадут вам хорошую акклиматизацию  на ближайшие дни. После этого похода вы снова возвращаетесь в хижину Хоромбо и расслабляетесь перед следующим походом. 

День 9:

Хижина Хоромбо (3,720 м) – Хижина Кибо (4,703 м)

Поход по горной пустыне

Время в походе приблизительно 5-6 часов, поднимаемся на 983 м.

Сегодня снова встаем ни свет, ни заря. После завтрака, вы сможете выбрать по какому маршруту хотите двигаться дальше: можем двигаться по более низкому маршруту, который проходит через Лавина Хиллз к Кибо, или же более высокий – огибаем Лавина Хиллз, проходим через скалы Зебры и приходим к Мавензи. Обе дороги приведут вас на высоту 4470 м. сегодня маршрут лежит по альпийской пустыне. Местность достаточно сухая и пыльная. Целый день вас будет окружать невероятный пейзаж, ландшафт и вид. На высоте 4000 м, вы доберетесь к последнему месту с водой перед вершиной. Через час – Кибо. Здесь вы вкусно пообедаете, после чего снова отправитесь в путь через пустыню Кибо и хижине Кибо. Декорации становятся более пыльными и скалистыми, воздух тоньше, дорога идет более резко вверх. Еще через час, вы придёте к  хижине Кибо. Очень важно иметь хороший спальный мешок, так как хижина не обогревается и ледяной ветер пронизывает насквозь. Спать ложимся как можно раньше после ужина.

День 10:

Хижина Кибо (4703 м) – Вершина Ухуру (5895 м) – Хижина Хоромбо (3720 м)

Возвышение и спуск на вершину, альпийская пустыня

Время в пути: приблизительно 12 – 14 часов на 21 км, разница в высоте 1192 м вверх и 2175 вниз.

Приблизительно в полночь начинаем путь после легкого завтрака. Вместе с вашим гидом вы начинаете возвышение в морозную и звездную ночь. Примерно через 2 часа вы заканчиваете первую часть возвышения. Вы достигаете пещеру Ганса Майера на высоте 5200 м. следующие 2 часа вы достигните точки Гиллман на высоте 5681 м. Официально вы достигли вершины Килиманджаро. Солнце медленно начинает просыпаться и заливать красками потрясающие виды вершины. Дальше путь лежит по краю кратера Реуш Стелла (5740 м). Далее продвигаемся через ледник Ребман. Теперь вы уже пришли к точке Ханс Майер. Все немного остается для того, чтобы достичь Ухуру.

Поздравляем!!! Вы достигли самую высокую точку Африки. Полюбуйтесь восхитительными видами и сделайте незабываемые фото. После того, как покинете саммит, возвращаемся к точке Гиллман и плавно возвращаемся к хижине Кибо. Там пообедаем и спускаемся к хижине Хоромбо. 

День 11:

Спуск, Хижина Хоромбо (3720 м) – Ворота Марангу (1860 м)

Ваш последний день приключений начинается с обильного завтрака. Сфотографируйтесь всей командой и сделайте последний рывок к Воротам Марангу. Вы вернетесь на тот же путь, по которому начинали, так что вы увидите людей, которые только стартуют, а вы уже закончили. Приблизительно к полудню вы придёте к воротам и здесь получите сертификат. Ну вот и все… Возвращаемся в Арушу.

Ночлег: Moivaro Lodge

День 12:

Трансфер в аэропорт Аруша.

Перелет на Занзибар. Продолжение отдыха в отеле Занзибара. 

День 13:.

Отдых на Занзибаре. 

День 14:

Отдых на Занзибаре. 

День 15:

Выселение из отеля. Трансфер в аэропорт и в 22:10 вылет. 

День 16:

Прилет в Дубай в 05:05, вылет из Дубая в 09:20, прилет в Киев в 14:10

 

Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!