м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Краби

Крабі

Провінція Крабі розташована на півдні Таїланду на березі Андаманського моря, що відноситься до Індійського океану. У провінцію приїжджають, в основному, за приголомшливою природою: помилуватися карстовими горами, крихітними острівцями з білосніжним кораловим піском. В якості місця базування часто вибирають пляж Ао Нанг, і з нього досліджують околиці. Багато хто навіть вважають, що крім Ао Нанга і островів, в Крабі немає моря. Це не так. Пляжів тут багато, вони дуже різні.

 

Краби

Провинция Краби расположена на юге Таиланда на берегу Андаманского моря, относящегося к Индийскому океану. В провинцию приезжают, в основном, за потрясающей природой: полюбоваться карстовыми горами, крошечными островками с белоснежным коралловым песком. В качестве места базирования часто выбирают пляж Ао Нанг, и с него исследуют окрестности. Многие даже считают, что кроме Ао Нанга и островов, в Краби нет моря. Это не так. Пляжей здесь много, они очень разные.

 

Пляж Ао Нанг (Ao Nang Beach)

Найвідоміший, один з найбільш багатолюдних пляжів Крабі. Оточений мальовничими горами, але це далеко не «Баунті». Тут ви не знайдете білосніжного піску і прозорої води, багатого підводного світу тут теж немає. Зате все поруч. І він живий, веселий і багатолюдний. Тут вам запропонують і масаж і педикюр, очищений ананас, холодне пиво і навіть варену кукурудзу - все, що захочете. Уздовж берегової лінії гніздиться купа ресторанчиків і кафе, спа-салонів, сувенірних магазинів і екскурсійних бюро. Звідси відправляються човни на всілякі острова, наприклад, на Ко Хонг.

 

Пляж Ао Нанг (Ao Nang Beach)

Самый известный, один из самых многолюдных пляжей Краби. Окружен живописными горами, но это далеко не «Баунти». Здесь вы не найдете белоснежного песка и прозрачной воды, богатого подводного мира здесь тоже нет. Зато все рядом. И он живой, веселый и многолюдный. Здесь вам предложат и массаж и педикюр, очищенный ананас, холодное пиво и даже вареную кукурузу — все, что захотите. Вдоль береговой линии гнездится куча ресторанчиков и кафе, спа-салонов, сувенирных магазинов и экскурсионных бюро. Отсюда отправляются лодки на всевозможные острова, например, на Ко Хонг.

 

Пляж Ноппарат Тара (Nopparat Thara Beach)

Наступний після Ао Нанга. Приємний для прогулянок, але, на наш погляд, абсолютно некупабельний (хоча і там теж не мало купальщиків). По-перше, в відлив вода йде дуже далеко. По-друге, дно не дуже приємне, глиниста. По-третє, вода ще більш каламутна, ніж на Ао Нанг. Але пляж красивий. Дуже здорово ним гуляти в відлив, дивитися на маленьких крабиков, які шурудят в піску і катають з нього кульки, розкладаючи їх потім навколо себе в хитромудрі візерунки. І розглядати черепашки теж дуже цікаво. У деяких з них можна знайти раків-самітників. Правда, вони сердяться, коли їх турбуєш. А коли вода йде зовсім далеко, то можна дістатися до крихітних острівців недалеко від берега.

 

Пляж Ноппарат Тара (Nopparat Thara Beach) 

Следующий после Ао Нанга. Приятный для прогулок, но, на наш взгляд, совершенно некупабельный (хотя и там тоже не мало купальщиков). Во-первых, в отлив вода уходит очень далеко. Во-вторых, дно не очень приятное, глинистое. В третьих, вода еще более мутная, чем на Ао Нанге. Но пляж красивый. Очень здорово по нему гулять в отлив, смотреть на маленьких крабиков, которые шурудят в песке и катают из него шарики, раскладывая их затем вокруг себя в замысловатые узоры. И разглядывать ракушки тоже очень интересно. В некоторых из них можно найти раков-отшельников. Правда, они сердятся, когда их беспокоишь. А когда вода уходит совсем далеко, то можно добраться до крошечных островков недалеко от берега.

 

Пляж Лонг Біч (Long Beach)

Як би смислове продовження пляжу Ноппарат Тара, відокремлене від нього рікою, так що дістатися до нього можна або пішки під час відливу, або обхідними шляхами. Якість купання на пляжі Лонг Біч таке ж, як і на Ноппарат, тільки там дуже мало людей, всього пара простих бунгало і кафе, розташованих прямо на пляжі. Тут завжди дуже тихо і спокійно, люди тут не шумлять, більшість говорить напівпошепки. Лонг Біч - дуже розслабляє місце і звідси відмінний вид на острова.По вечорами пляж практично вимирає, тут тихо і спокійно. По-моєму, відмінне місце, щоб приїхати сюди з мангалом і посмажити шашлик на природі.

 

Пляж Лонг Бич (Long Beach) 

Как бы смысловое продолжение пляжа Ноппарат Тара, отделенное от него рекой, так что добраться до него можно либо пешком во время отлива, либо окольными путями. Качество купания на пляже Лонг Бич такое же, как и на Ноппарате, только там очень мало людей, всего пара простых бунгало и кафе, расположенных прямо на пляже. Здесь всегда очень тихо и спокойно, люди здесь не шумят, большинство говорит полушепотом. Лонг Бич — очень расслабляющее место и отсюда отличный вид на острова.По вечерам пляж практически вымирает, здесь тихо и спокойно. По-моему, отличное место, чтобы приехать сюда с мангалом и пожарить шашлык на природе.

 

 

Пляж Клонг Муанг (Klong Muang Beach) південна частина

Тайці кажуть «Клонг Мианг». Це наш улюблений пляж. Дуже гарний, доглянутий пляж з білим піском і прозорою водою. Дивно, але на цьому пляжі не буває багато народу. Звичайно, щоб дістатися сюди з Ао Нанга, буде потрібно транспорт (відстань приблизно 13 км). Хороший пляж, відмінно для відпочинку з дітьми: спокійне море без хвиль, плавний вхід в море, дерева вздовж берега дають хорошу тінь.

 

Пляж Клонг Муанг (Klong Muang Beach) южная часть

Тайцы говорят «Клонг Мыанг». Это наш любимый пляж. Очень красивый, ухоженный пляж с белым песком и прозрачной водой. Удивительно, но на этом пляже не бывает много народу. Конечно, чтобы добраться сюда с Ао Нанга, потребуется транспорт (расстояние примерно 13 км). Хороший пляж, отлично для отдыха с детьми: спокойное море без волн, плавный вход в море, деревья вдоль берега дают хорошую тень.

 

Пляж Таб Каек (Tub Kaak Beach, Tup Kaek Beach)

Також відомий як Тап Каек, туб Каек, Таб Як, Тап Кек і інші поєднання в довільному порядку. Красивий і мальовничий, чистий пляж з дуже красивим видом на острівну гряду і на Ко Хонг. Місце оточене пагорбами, зарослими буйною зеленню. І тут гарне море. Спуск у воду не такий плавний, як на Клонг Муанг, тому в прилив глибина починається практично відразу.

Навіть опівдні тут можна знайти собі тінисте місце і розташуватися з комфортом. Рано вранці тут навіть прохолодно, скупавшись хочеться погрітися на сонечку, особливо якщо вітерець, то в тіні і замерзнути можна.

 

Пляж Таб Каек (Tub Kaak Beach, Tup Kaek Beach) 

Также известен как Тап Каек, Туб Каек, Таб Как, Тап Кек и прочие сочетания в произвольном порядке. Красивый и живописный, чистый пляж с очень красивым видом на островную гряду и на Ко Хонг. Место окружено холмами, заросшими буйной зеленью. И здесь хорошее море. Спуск в воду не такой плавный, как на Клонг Муанге, поэтому в прилив глубина начинается практически сразу.

Даже в полдень здесь можно найти себе тенистое место и расположиться с комфортом. Рано утром тут даже прохладно, искупавшись хочется погреться на солнышке, особенно если ветерок, то в тени и замерзнуть можно.

 

Пляж Пра Нанг (Phra Nang Beach)

Перлина Андаманського моря. Пляж Пра Нанг вважається одним з десяти найкрасивіших пляжів світу, ні багато ні мало. Як вам таке? Так, дійсно дуже красиве місце, просто чарівне. Ось тут, нарешті, той самий білий пісок як з реклами шоколадки з кокосом. Ось тут кристально прозора вода. Ось тут чудові смарагдові острівці, які так близько, що до них можна доплисти, за умови гарної фізичної форми. Загалом, це місце можна було б назвати справжнім раєм. Дуже багато хто хоче сюди потрапити. Поніжитися в казковому море, походити по білому пісочку.

 

Пляж Пра Нанг (Phra Nang Beach) 

Жемчужина Андаманского моря. Пляж Пра Нанг считается одним из десяти самых красивых пляжей мира, ни много ни мало. Как вам такое? Да, действительно очень красивое место, просто волшебное. Вот здесь, наконец, тот самый белый песок как из рекламы шоколадки с кокосом. Вот здесь кристально прозрачная вода. Вот здесь чудесные изумрудные островки, которые так близко, что до них можно доплыть, при условии хорошей физической формы. В общем, это место можно было бы назвать настоящим раем. Очень многие хотят сюда попасть. Понежиться в сказочном море, походить по белоснежному песочку.

 

 

Пляж Йшов Фоссі і Ао Наммао (Shell Fossil Beach, Ao Nammao)

Пляж Шелл Фоссі знаходиться з іншого боку від Ао Нанга через півострів Райлі, в селі Ао Наммао. Ао Наммао ще мало розвинена в туристичному плані, там небагато людей і приємно. А сам Йшов Фоссі - це національний парк, куди приходять подивитися на останки черевоногих молюсків. Вночі в прилив в цих місцях (особливо на Шелл Фоссі) можна спостерігати справжнісіньке диво природи - світиться планктон!

 

Пляж Шел Фоссил и Ао Наммао (Shell Fossil Beach, Ao Nammao) 

Пляж Шелл Фоссил находится с другой стороны от Ао Нанга через полуостров Райлей, в деревеньке Ао Наммао. Ао Наммао еще мало развита в туристическом плане, там немноголюдно и приятно. А сам Шел Фоссил — это национальный парк, куда приходят посмотреть на останки брюхоногих моллюсков. Ночью в прилив в этих местах (особенно на Шелл Фоссил) можно наблюдать самое настоящее чудо природы — светящийся планктон!

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!