м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Купить тур в Лаос. Выбор тура онлайн. Лучшие предложения по низким ценам.

КРАЇНА НЕЗВИЧНИХ ПОДОРОЖЕЙ

СТРАНА НЕОБЫЧНЫХ ПУТЕШЕСТВИЙ

 

ЕКО-ТУРИЗМ

Сонця, води і свіжого повітря - з цим девізом відправляються багато мандрівників у відпустку і вибирають країну, відповідну цим параметрам. Що стосується Лаосу, то він зовсім інший і з цих трьох критеріїв може подарувати лише чисте повітря. Що стосується пляжів з хорошим водоймою, то його тут немає, що стосується сонця, то Лаос в силу свого розташування іноді дощить, буває похмурим і вологим.

 

ЭКО-ТУРИЗМ

Солнца, воды и свежего воздуха – с этим девизом отправляются многие путешественники в отпуск и выбирают страну, соответствующую этим параметрам. Что касается Лаоса, то он совершенно другой и из этих трёх критериев может подарить лишь чистый воздух. Что касается пляжей с хорошим водоёмом, то его здесь нет, что касается солнца, то Лаос в силу своего расположения иногда дождит, бывает пасмурным и влажным.

 

У ПОШУКАХ ПРИГОД

У світі є багато країн, які дарують туристам цікаві програми. Такі країни, як Шрі-Ланка вже давно прославилися на весь світ за рахунок безлічі цікавих екскурсій, а також можливості купуватися і зайнятися активними видами спорту. Лаос - це країна, головною фішкою якої є атмосфера. Якщо Ви жадайте справжніх пригод і готові на деякий час забути про гідів, екскурсоводів і приймають партнерах, то Лаос подарує незвичайне відчуття свободи. Туристи з духом бунтарства в душі, бажаючі пізнати все і не бути прив'язаними до якої-небудь групи мандрівників відлітають в Лаос, проникають в культуру та історію країни, відвідують дрібні села, катаються між містами. Лаос своєму розпорядженні можливості задовольнити запити найвибагливіших. Ті, хто з незвіданого можуть піти в печери Пак Оу і побачити статуї, вироблення в печерах. Прогулянка по верхнім і нижнім печер - це пригода, що міняє сприйняття. Паломники йдуть в це священне місце. Далі можна подивитися на водоспади Куанг Сі. Спеціально для тих, кому не вистачає купання в морі, водоспади Куанг Сі повністю замінять будь водойму. Серія водоспадів утворює невеликі озера. Стрибки з тарзанок серед густих джунглів досить хороша альтернатива класичним пляжу з можливістю влаштувати пікнік. Цікавий природний пам'ятник під назвою 4000 островів. Це справжні острівці, які утворилися в процесі розливу Меконгу на Півдні країни. Також слід зазначити Водоспади Кхон, які варто побачити хоча б 1 раз. Прохід по зруйнованому мосту до водоспадів і зупинка на кілька годин біля води - це менше що варто зробити. Лаос цікавий тим, що на кожному місці можна проводити час годинами: помацати, подивитися, послухати. Словом, доторкнутися до цієї незвичайної землі.

 

В ПОИСКАХ ПРИКЛЮЧЕНИЙ

В мире есть много стран, которые дарят туристам интереснейшие программы. Такие страны, как Шри-Ланка уже давно прославились на весь мир за счет множества занимательных экскурсий, а также возможности покупаться и заняться активными видами спорта. Лаос – это страна, главной фишкой которой является атмосфера. Если Вы жаждите настоящих приключений и готовы на некоторое время забыть о гидах, экскурсоводах и принимающих партнёрах, то Лаос подарит необыкновенное чувство свободы. Туристы с духом бунтарства в душе, желающие познать всё и не быть привязанными к какой-либо группе путешественников улетают в Лаос, проникают в культуру и историю страны, посещают мелкие деревни, катаются между городами. Лаос располагает возможностями удовлетворить запросы самых искушенных. Страждущие по неизведанному могут пойти в пещеры Пак Оу и увидеть статуи, вырубленные в пещерах. Прогулка по верхним и нижним пещерам – это приключение, меняющее восприятие. Паломники следуют в это священное место. Далее можно посмотреть на водопады Куанг Си. Специально для тех, кому не хватает купания в море, водопады Куанг Си полностью заменят любой водоём. Серия водопадов образует небольшие озёра. Прыжки с тарзанок среди густых джунглей достаточно хорошая альтернатива классическому пляжу с возможностью устроить пикник. Интересный природный памятник под названием 4000 островов. Это настоящие островки, которые образовались в процессе разлива Меконга на Юге страны. Также следует отметить Водопады Кхон, которые стоит увидеть хотя бы 1 раз. Проход по разрушенному мосту к водопадам и остановка на несколько часов возле воды – это меньшее что стоит сделать. Лаос интересен тем, что на каждом месте можно проводить время часами: потрогать, посмотреть, послушать. Словом, прикоснуться к этой необыкновенной земле.

 

ТЯМПАСАК (Чампассак)

Найдавніший чамскій місто, побудований з урахуванням архітектурних посилів того часу.

 

ТЯМПАСАК (ЧАМПАССАК)

Древнейший чамский город, построенный с учетом архитектурных посылов того времени.

 

ХРАМИ

Буддійські храми. Релігійні світогляду лаосцев говорять про віру в духів. Поклоніння, дбайливе ставлення пам'яті предкам. Бути ближче до людей - основний заклик жителів Лаосу. За рахунок відсутності розвинених інноваційних технологій місцеві жителі регулярно виходять на суботники щоб прибрати своє місто. Вони дбають про своє краї і є дуже чуйними і добродушними. Храм Нанг Ппху Лаос - велику спадщину людського генія. Древня архітектура Лаосу заворожує з перших секунд. Звичайно, вона схожа з багатьма азіатськими країнами, але має свій неповторний відтінок. Місця неймовірною енергетики наводять на думку: це місце було обрано не випадково або ж храми створюють особливу атмосферу. Ват Пху - комплекс з унікальним архітектурним малюнком. Дорога з жовтих каменів до Храму змушує задуматися про очищення, гармонії і свого місця у всесвіті.

 

ХРАМЫ

Буддийские храмы. Религиозные мировоззрения лаосцев говорят о вере в духов. Поклонение, бережное отношение памяти предкам. Быть ближе к людям – основной призыв жителей Лаоса. За счет отсутствия развитых инновационных технологий местные жители регулярно выходят на субботники чтобы убрать свой город. Они заботятся о своём крае и являются очень отзывчивыми и добродушными. Храм Нанг Ппху Лаос – великое наследие человеческого гения. Древняя архитектура Лаоса завораживает с первых секунд. Конечно, она схожа с многими азиатскими странами, но имеет свой неповторимый оттенок. Места невероятной энергетики наводят на мысль: это место было выбрано не случайно или же храмы создают особую атмосферу. Ват Пху – комплекс с уникальным архитектурным рисунком. Дорога из желтых булыжников к Храму заставляет задуматься об очищении, гармонии и своего места во вселенной.

 

КУЛІНАРНІ ТРАДИЦІЇ

Їжа отримала своєрідну забарвлення. Дуже багато річкової риби і можливість скуштувати справжнього меконзьких Сома. В'єтнамські і Тайські мотиви, французький лиск. Їжа та кулінарні традиції - гідність Лаосу. Де готується найсмачніше в світі кави? У Лаосі! Плато Болавен - місце з височенними водоспадами, на якому росте виноград, чай і кава. Екологічно-чисті продукти Лаосу відомі на весь світ. Завдяки незмінної політики країни вони такими і будуть ще багато років.

 

КУЛИНАРНЫЕ ТРАДИЦИИ

Еда получила своеобразную окраску. Очень много речной рыбы и возможность попробовать настоящего Меконгского Сома. Вьетнамские и Тайские мотивы, французский лоск. Еда и кулинарные традиции – достоинство Лаоса. Где готовится самое вкусное в мире кофе? В Лаосе! Плато Болавен – место с высоченными водопадами, на котором растёт виноград, чай и кофе. Экологически-чистые продукты Лаоса известны на весь мир. Благодаря неизменной политике страны они такими и будут еще многие годы.

 

ПРИРОДА

Гармонія з природою. Перший раз прибувши в Лаос - запам'ятайте це відчуття. Якщо Ви вже багато разів були в Таїланді, літаєте в Туреччину і Єгипет по кілька разів на рік, а Домініканські пляжі вже не надихають Вас, то Лаос перезавантажить все раніше побачене. Піти від нашого божевільного світу, від всяких, часом непотрібних, гаджетів цивілізації і злитися повністю з побутом і природою Лаосу.

 

ПРИРОДА

Гармония с природой. Первый раз прибыв в Лаос – запомните это ощущения. Если Вы уже много раз были в Таиланде, летаете в Турцию и Египет по нескольку раз в году, а Доминиканские пляжи уже не вдохновляют Вас, то Лаос перезагрузит все ранее увиденное. Уйти от нашего сумасшедшего мира, от всяких, порой ненужных, гаджетов цивилизации и слиться полностью с бытом и природой Лаоса.

 

Луангпхабанг

Інша країна, інші люди. Такий опис можна застосувати практично до будь-якій точці на Землі, але ми говоримо про Лаосі. Ми говоримо про направлення, яке туристи відвідують після того як об'їхали всі Кариби від Барбадосу до Мексики, всю Азію від Філіппін до Індії, а також зустріли величну Статую Свободи в Нью-Йорку. Тепер настав час побачити щось дійсно незвичайне. Інші звуки, інші запахи, інше ставлення до життя, інший аеропорт, безліч зелені. Панорама Луангпхабанга - це безліч рослинності, невеликі будиночки врослі в джунглі. На території міста заборонено будівництво, яке може вплинути на дух і настрій, та й в цілому на атмосферу цього уатентічного куточка на Землі. Такі країни, як наприклад Куба, з кожним роком втрачають свою унікальність і самобутність за рахунок проникнення технологічних нововведень. Міністерство туризму Лаосу знає такі приклади і не бажає допустити зникнення атмосфери своєї країни. У цьому місті немає нещасних людей і сумних осіб. Народ Лаосу абсолютно по-іншому дивиться на світ і відноситься до тих чи інших подій. Ніхто не нахамив і не нагрубити.

 

ЛУАНГПХАБАНГ

Другая страна, другие люди. Такое описание можно применить практически к любой точке на Земле, но мы говорим о Лаосе. Мы говорим о направлении, которое туристы посещают после того как объехали все Карибы от Барбадоса до Мексики, всю Азию от Филиппин до Индии, а также встретили величественную Статую Свободы в Нью-Йорке. Теперь настало время увидеть что-то действительно необычное. Другие звуки, другие запахи, другое отношение к жизни, другой аэропорт, множество зелени. Панорама Луангпхабанга – это множество растительности, небольшие домики вросшие в джунгли. На территории города запрещено строительство, которое может повлиять на дух и настроение, да и в целом на атмосферу этого уатентичного уголка на Земле. Такие страны, как например Куба, с каждым годом теряют свою уникальность и самобытность за счет проникновения технологических новшеств. Министерство туризма Лаоса знает такие примеры и не желает допустить исчезновения атмосферы своей страны. В этом городе нет несчастных людей и грустных лиц. Народ Лаоса совершенно по-другому смотрит на мир и относится к тем или иным событиям. Никто не нахамит и не нагрубит.

 

В'єнтьян

Столиця Лаосу і просто надзвичайно гарне місце. Він є сусідом Таїланду, але в порівнянні зі своїм Азіатським братом більш чисте і доглянуте. Вихований і ввічливий народ Лаосу прийме Вас як поважного гостя. Він не схожий на решту Азію також як і весь Лаос. Рукотворні пам'ятки і прогулянки по місту захоплять Вас на кілька днів.

 

ВЬЕНТЬЯН

Столица Лаоса и просто необычайно красивое место. Он является соседом Таиланда, но по сравнению со своим Азиатским братом более чистый и ухоженный. Воспитанный и вежливый народ Лаоса примет Вас как почтенного гостя. Он не похож на остальную Азию также как и весь Лаос. Рукотворные памятники и прогулки по городу захватят Вас на несколько дней.

 

Меконг

Прогулянки по Меконгу - це напевно найцікавіше заняття, яке можна придумати, перебуваючи в Лаосі. Придбати тур в Лаос і не прокотитися по цій величній річці непробачно.

 

МЕКОНГ

Прогулки по Меконгу – это наверное самое интересное занятие, которое можно придумать, находясь в Лаосе. Купить тур в Лаос и не прокатиться по этой величественной реке непростительно.

 

АДРЕНАЛИН

Екстрім і адреналін. Здавалося б що Лаос - це мекка Храмов і вірувань і тут немає місця активним видам проведення часу. Але у Вас буде маса можливостей як слід розважитися: від ночівлі в джунглях до сафарі на джипах по всьому Лаосу. Якщо Ви хочете відірватися по повній програмі і провести всю відпустку підкоряючи складні маршрути, перетинаючи джунглі і долаючи хребти, то Лаос дарує таку можливість. Ще є мото-тури для фанатів швидкості і свободи.

 

АДРЕНАЛИН

Экстрим и адреналин. Казалось бы что Лаос – это мекка Храмов и верований и здесь нет места активным видам времяпрепровождения. Но у Вас будет масса возможностей как следует развлечься: от ночлега в джунглях до сафари на джипах по всему Лаосу. Если Вы хотите оторваться по полной программе и провести весь отпуск покоряя сложные маршруты, пересекая джунги и преодолевая хребты, то Лаос дарит такую возможность. Еще есть мото-туры для фанатов скорости и свободы.

 

Альтернативы: 

Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!