м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Маврикий

Приголомшливе пляжне напрямок - МАВРИКІЙ!

Потрясающее пляжное направление – МАВРИКИЙ!

 

РОЗКІШНА ПРИРОДА

Величезні водяні лілії. На Маврикії в тутешніх озерах можна зустріти екземпляри по півтора метра в діаметрі. Літо на острові триває цілий рік і він вважається цілорічним напрямком.

 

РОСКОШНАЯ ПРИРОДА

Огромные водяные лилии. На Маврикии в здешних озёрах можно встретить экземпляры по полтора метра в диаметре. Лето на острове длится круглый год и он считается круглогодичным направлением.

 

БЕЗПЕЧНІ ПЛЯЖІ

Пляжі Маврикія є одними з найчистіших і доглянутих на планеті. Рівень якості пляжів можна порівняти з островом Сентоза в Сінгапурі. Кораловий риф Маврикію захищає острів від величезних хвиль, що робить купання дуже комфортним. Існує безліч місць для комфортного входу в море. Коралове дно досипається свіжим піском для чудового відпочинку. Пісок на острові білий. Кришталево білий без всяких домішок.

 

БЕЗОПАСНЫЕ ПЛЯЖИ

Пляжи Маврикия являются одними из самых чистых и ухоженных на планете. Уровень качества пляжей можно сравнить с островом Сентоза в Сингапуре. Коралловый риф Маврикия защищает остров от огромных волн, что делает купание очень комфортным. Существует множество мест для комфортного входа в море. Коралловое дно досыпается свежим песком для великолепного отдыха. Песок на острове белый. Кристально белый без всяких примесей.

 

РИБАЛКА і ПОЛЮВАННЯ

Глибоководна рибалка на Марлина в Ревьер Нуаре і трофейне полювання на оленя приведе в захват справжніх чоловіків, охочих позмагатися з природою.

 

РЫБАЛКА и ОХОТА

Глубоководная рыбалка на Марлина в Ревьер Нуаре и трофейная охота на оленя приведёт в восторг настоящих мужчин, желающих посостязаться с природой.

 

СЕРВІС та СПА

Концепція Ол Ін на Маврикії дуже широка і різноманітна. У готелях багато ресторанів, де подаються страви найвищої якості. У готелях прийнято персоналізований прийом гостей. Буквально на наступний або в цей же день Вас будуть знати по імені, Ваші переваги і вимоги до відпочинку. Дрес-код в деяких готелях також має місце бути і він може бути досить високий. Спа-центри в багатьох готелях перевершують за якістю найкращі СПА Індії. Різні види терапії використовуються з елементами тайського масажу, східних знань з застосуванням натуральних інгредієнтів: кокосові масла, настої і так далі. Масаж камінням і водою і ще безліч класичних процедур починаючи від маски особи і закінчуючи найвишуканішими вимогами.

 

СЕРВИС и СПА

Концепция Ол Ин на Маврикие очень широкая и разнообразная. В отелях много ресторанов, где подаются блюда высочайшего качества. В отелях принят персонализированный приём гостей. Буквально на следующий или в этот же день Вас будут знать по имени, Ваши предпочтения и требования к отдыху. Дресс-код в некоторых отелях также имеет место быть и он может быть достаточно высокий. Спа-центры во многих отелях превосходят по качеству самые лучшие СПА Индии. Различные виды терапии используются с элементами тайского массажа, восточных знаний с применением натуральных ингредиентов: кокосовые масла, настои и так далее. Массаж камнями и водой и еще множество классических процедур начиная от маски лица и заканчивая самыми изысканными требованиями.

 

ІНФРАСТРУКТУРА ТУРИСТА

Що стосується зручності нас як туристів, то вирушаючи на Маврикій можна бути спокійним насамперед за особисту безпеку так як злодійство відсутня. Люди на острові дуже доброзичливі і привітні. Що стосується побоювань з питання флори і фауни, то отруйних рослин і тварин на острові немає. Щеплення не потрібні для відвідування цього курорту. Вийти погуляти як в Європі тут ніде. Основна життя зосереджена в готелі або на пляжах / екскурсіях.

 

ИНФРАСТРУКТУРА ТУРИСТА

Что касается удобства нас как туристов, то отправляясь на Маврикий можно быть спокойным прежде всего за личную безопасность так как воровство отсутствует. Люди на острове очень дружелюбные и приветливые. Что касается опасений по вопросу флоры и фауны, то ядовитых растений и животных на острове нет. Прививки не требуются для посещения этого курорта. Выйти погулять как в Европе здесь негде. Основная жизнь сосредоточена в отеле либо на пляжах/экскурсиях. 

 

ЕКСКУРСІЇ

Колоніальна архітектура, старовинні заводи, які пройшли через століття будуть приємні професійним фотографам. Якщо Ви хочете зробити незвичайну і дуже красиву фотосесію, то вивозите своїх моделей сюди. Що стосується вильоту з території острова, то рекомендується політ на Мадагаскар. Приблизно півтори години льоту і Ви вже опинитеся на чудовому міні-континенті.

 

ЭКСКУРСИИ

Колониальная архитектура, старинные заводы, прошедшие через века доставят удовольствие профессиональным фотографам. Если Вы хотите сделать необычную и очень красивую фотосессию, то вывозите своих моделей сюда. Что касается вылета с территории острова, то рекомендуется полёт на Мадагаскар. Примерно полтора часа лёта и Вы уже окажетесь на великолепном мини-континенте.

 

ВЕСІЛЬНІ ЦЕРЕМОНІЇ

Мало хто знає що Маврикій - це місце для райського весільного відпочинку. І тим більше мало хто знає, що Маврикійські церемонії набагато цікавіше Балі. Офіційні або неофіційні церемонії в різних інтерпретаціях та звичаї. Оскільки на острів прийнято приїжджати представникам високого рівня. Величезна увага приділяється Вашої приватності. Якщо Ви прилетіли і бажаєте проводити час тільки один з одним, то готелі забезпечать повне усамітнення і розслаблення.

 

СВАДЕБНЫЕ ЦЕРЕМОНИИ

Немногие знают что Маврикий – это место для райского свадебного отдыха. И тем более немногие знают, что Маврикийские церемонии намного интереснее Бали. Официальные или неофициальные церемонии в различных интерпретациях и обычаях. Поскольку на остров принято приезжать представителям высокого уровня. Огромное внимание уделяется Вашей приватности. Если Вы прилетели и желаете проводить время только друг с другом, то отели обеспечат полное уединение и расслабление.

 

ДОЗВІЛЛЯ

Хвилі і вітер. На Маврикії є місця, де Ви зможете чудово покататися на серфінгу, політати з парашутом. Дайвінг також тут чудовий за рахунок великої кількості риби біля рифів. Дискотеки в готелях також займуть деякий час у Вашому відпочинку. Маврикійські мережі готелів активно запрошують зірок зі світовими іменами, що гарантує якісне шоу. Для фанів еко-туризму можна взяти велосипед на прокат або ж є готелі, в яких оренда велосипедів входить у вартість проживання і покататися подивитися острів. Вам запропонують цікаві маршрути, які доставлять найбільш захоплюючі враження.

 

ДОСУГ

Волны и ветер. На Маврикие есть места, где Вы сможете отлично покататься на сёрфинге, полетать с парашютом. Дайвинг также здесь великолепный за счет обилия рыбы возле рифов. Дискотеки в отелях также займут некоторое время в Вашем отдыхе. Маврикийские сети отели активно приглашают звёзд с мировыми именами, что гарантирует качественное шоу. Для фанов эко-туризма можно взять велосипед на прокат или же есть гостиницы, в которых аренда велосипедов входит в стоимость проживания и покататься посмотреть остров. Вам предложат интересные маршруты, которые доставят наиболее захватывающие впечатления.

 

ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ

Для дітей працює відмінно підготовлена анімаційна команда, яка зможе зайняти дитину безліччю цікавих програм. Справжні фахівці своєї справи: творчі і креативні аніматори будуть вигадувати все нові і нові пригоди і розваги для дітей поки їх батьки можуть провести необхідне їм час удвох. Для відпочинку з дітьми слід відправлятися на Східну частину острова. Бездоганний і пологий вхід в море.

 

ОТДЫХ С ДЕТЬМИ

Для детей работает отлично подготовленная анимационная команда, которая сможет занять ребенка множеством интереснейших программ. Настоящие специалисты своего дела: творческие и креативные аниматоры будут выдумывать всё новые и новые приключения и развлечения для детишек пока их родители могут провести необходимое им время вдвоём. Для отдыха с детьми следует отправляться на Восточную часть острова. Безупречный и пологий вход в море.

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!