м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Phi Phi

Пхі-Пхі Дон

Про пляжі Пхі Пхі всі рекламні буклети говорять одне - пляжі островів Пхі Пхі одні з найкрасивіших пляжів в Таїланді. Острів Пхі Пхі Дон (Phi Phi Don) - найбільший з островів Пхі Пхі, місце розташування порту і єдиний з островів, на якому розташовані готелі.

Заняття і розваги на острові цілком традиційні. Походи та поїздки по пляжам, виїзд на сусідні острови, снорклінг і дайвінг. Перше, що потрібно знати про острів Пхі Пхі Дон - на ньому поки ще немає автомобільного сполучення. Відповідно, переміщатися по острову можна або пішки, або по воді, на човні або каяку.

На острові Пхі Пхі Дон (Phi Phi Don) знаходиться 6 досить протяжних, довжиною 500 - 700 метрів, пляжів (Тонсай, Ло Далам, Лонг Біч, Ло бака, Гавкотом Тонг, Ло Лана).

 

Пхи-Пхи Дон

Про пляжи Пхи Пхи все рекламные буклеты говорят одно – пляжи островов Пхи Пхи одни из самых красивых пляжей в Таиланде.  Остров Пхи Пхи Дон (Phi Phi Don) - самый крупный из островов Пхи Пхи, место расположения порта и единственный из островов, на котором расположены отели.

Занятия и развлечения на острове вполне традиционны. Походы и поездки по пляжам, выезд на соседние острова, снорклинг и дайвинг. Первое, что нужно знать про остров Пхи Пхи Дон – на нём пока ещё нет автомобильного сообщения. Соответственно, перемещаться по острову можно либо пешком, либо по воде, на лодке или каяке.

На острове Пхи Пхи Дон (Phi Phi Don) находится 6 достаточно протяжённых, длиной 500 - 700 метров, пляжей (Тонсай, Ло Далам, Лонг Бич, Ло Бакао, Лаем Тонг, Ло Лана).

 

 

Пляж Тонсай (Ton Sai)

Пляж Тонсай (Ton Sai) - одне з найвідоміших місць острова, місце розташування пірсу і туристичної села з готелями, барами і ресторанами; місце, яке відвідується усіма туристами, що приїжджають на острів Пхі Пхі Дон.

Сам пляж Тонсай, незважаючи на те, що прямо по центру пляжу розташований пірс і човнова стоянка, зовсім навіть не поганий, особливо в правій його частині (якщо дивитися в бік моря). Тієї самої частини, що розташована поруч з вражаючими 300-метровими скелями західній частині острова, знизу доверху порослими яскраво-зеленої тропічної рослинністю.

 

Пляж Тонсай (Ton Sai)

Пляж Тонсай (Ton Sai) – одно из самых известных мест острова, место расположения пирса и туристической деревни с отелями, барами и ресторанами; место, которое посещается всеми туристами, приезжающими на остров Пхи Пхи Дон.

Сам пляж Тонсай, несмотря на то, что прямо по центру пляжа расположен пирс и лодочная стоянка, совсем даже не плох, особенно в правой его части (если смотреть в сторону моря). Той самой части, что расположена рядом с впечатляющими 300-метровыми скалами западной части острова, снизу доверху поросшими ярко-зелёной тропической растительностью.

 

 

Пляж Ло Далам (Loh Dalum)

Пляж Ло Далам (Loh Dalum) - другий за популярністю пляж острова. У певному сенсі, є дзеркальним відображенням пляжу Тонсай, оскільки розташований на протилежному боці вузької піщаної коси, що з'єднує західну і східну частину острова Пхі Пхі Дон.

Незважаючи на те, що пляжі Тонсай і Ло Далам вельми схожі, деякі відмінності між ними кидаються в очі. По-перше, на пляжі Ло Далам немає пірса, і з цієї причини він радує око значно більше, ніж сусідній пляж Тонсай. По-друге, пляж Ло Далам мілководний, і, за великим рахунком, є першокласним пляжем тільки під час припливу.

 

Пляж Ло Далам (Loh Dalum)

Пляж Ло Далам (Loh Dalum) – второй по популярности пляж острова. В некотором смысле, является зеркальным отражением пляжа Тонсай, поскольку расположен на противоположной стороне узкой песчаной косы, соединяющей западную и восточную часть острова Пхи Пхи Дон.

Несмотря на то, что пляжи Тонсай и Ло Далам весьма похожи, некоторые различия между ними бросаются в глаза. Во-первых, на пляже Ло Далам нет пирса, и по этой причине он радует глаз значительно больше, чем соседний пляж Тонсай. Во-вторых, пляж Ло Далам мелководен, и, по большому счёту, является первоклассным пляжем только во время прилива.

 

Пляж Long Beach (Hat Yao)

Пляж Long Beach - першокласний, без будь-яких застережень, пляж, розташований в півгодини ходьби від Тонсай Вілладж (туристичного центру острова Пхі Пхі Дон).

На відміну від пляжів Тонсай і Ло Далам, не має кидаються в очі недоліків, але при цьому, має всі необхідні для якісного пляжу гідності. Він чистий, небагатолюдний, досить протяжна і з нього відкриваються вражаючі види на скелі островів Пхі Пхі Ле і Пхі Пхі Дон. До того ж, навпроти пляжу Long Beach знаходиться мілина з кораловими рифами, і це місце вважається одним з кращих місць для снорклинга на острові Пхі Пхі Дон.

 

Пляж Long Beach (Hat Yao)

Пляж Long Beach - первоклассный, без всяких оговорок, пляж, расположенный в получасе ходьбы от Тонсай Вилладж (туристического центра острова Пхи Пхи Дон). 

В отличие от пляжей Тонсай и Ло Далам, не имеет бросающихся в глаза недостатков, но при этом, имеет все необходимые для качественного пляжа достоинства. Он чист, немноголюден, достаточно протяжён и с него открываются впечатляющие виды на скалы островов Пхи Пхи Ле и Пхи Пхи Дон. К тому же, напротив пляжа Long Beach находится отмель с коралловыми рифами, и это место считается одним из лучших мест для снорклинга на острове Пхи Пхи Дон.

 

Пляж Loh Moo Dee

Loh Moo Dee - невелика затока розташований в південно-східній частині острова Пхі Пхі Дон, недалеко від всім відомого пляжу Лонг Біч (Long Beach). Залив примітний своїм красивим і пустельним пляжем, який, як на теперішній час, є, мабуть, найкращим пляжем острова Пхі Пхі Дон.

Довжина пляжу Loh Moo Dee - близько 250 м., Пісок дрібний і білий, вода поруч з пляжем дивного світло-смарагдового кольору, з пляжу відкривається чудовий вид на морські простори з островом Koh Jum на горизонті. Загалом, це місце можна з повним правом назвати Tropical Paradise.

 

Пляж Loh Moo Dee

Loh Moo Dee – небольшой залив расположенный в юго-восточной части острова Пхи Пхи Дон, недалеко от всем известного пляжа Лонг Бич (Long Beach). Залив примечателен своим красивым и пустынным пляжем, который, по нынешним временам, является, пожалуй, самым лучшим пляжем острова Пхи Пхи Дон.

Длина пляжа Loh Moo Dee – около 250 м., песок мелкий и белый, вода рядом с пляжем удивительного светло-изумрудного цвета, с пляжа открывается отличный вид на морские просторы с островом Koh Jum на горизонте. В общем, это место можно с полным правом назвать Tropical Paradise.

 

 

Пляж Loh Ba Kao

Пляж Loh Ba Kao - один з декількох вражаючих пляжів, розташованих в східній частині острова Пхі Пхі Дон. Розташований в низині між височиною, з якої робляться всім відомі фотографії піщаної коси острова Пхі Пхі Дон, і пагорбами мису Гавкотом Тонг.

 

Пляж Loh Ba Kao

Пляж Loh Ba Kao - один из нескольких впечатляющих пляжей, расположенных в восточной части острова Пхи Пхи Дон. Расположен в низине между возвышенностью, с которой делаются всем известные фотографии песчаной косы острова Пхи Пхи Дон, и холмами мыса Лаем Тонг.

 

 

Пляж мису Laem Tong

Пляж мису Laem Tong - найдальший від пірса пляж острова, місце з якого відкриваються чудові краєвиди на острови Mosquito Island і Bamboo Island і місце, де знаходиться один з кращих коралових рифів острова Пхі Пхі Дон.

Пляж Monkey Beach - одне з найвідоміших місць острова. На відміну від інших пляжів, розташований не в пологій східній половині острова, а серед 300-метрових скель західній частині острова Пхі Пхі Дон.

 

Пляж мыса Laem Tong

Пляж мыса Laem Tong - самый дальний от пирса пляж острова, место с которого открываются замечательные виды на острова Mosquito Island и Bamboo Island и место, где находится один из лучших коралловых рифов острова Пхи Пхи Дон.

Пляж Monkey Beach - одно из самых известных мест острова. В отличие от остальных пляжей, расположен не в пологой восточной половине острова, а среди 300-метровых скал западной части острова Пхи Пхи Дон.

 

Пляж Monkey Beach

Назва пляжу говорить сама за себе, проте, одними мавпами пам'ятки цього місця не обмежуються. На мілководді, розташованому в декількох десятках метрів від пляжу, знаходиться кораловий риф, прекрасне місце для снорклинга. Сам пляж, незрозуміло як опинився серед стрімких скель, також вельми гарний. Загалом, можна сміливо сказати, що пляж Monkey Beach відноситься до числа тих місць, де варто побувати і які варто побачити.

 

Пляж Monkey Beach

Название пляжа говорит само за себя, однако, одними мартышками достопримечательности этого места не ограничиваются. На мелководье, расположенном в нескольких десятках метров от пляжа, находится коралловый риф, прекрасное место для снорклинга. Сам пляж, непонятно как очутившийся среди отвесных скал, также весьма красив. В общем, можно смело сказать, что пляж Monkey Beach относится к числу тех мест, где стоит побывать и которые стоит увидеть.

 

 

Залив Nui Bay

Залив Nui Bay - саме, напевно, недооцінене місце на островах Пхі Пхі. Залив Nui Bay розташований в скелях на північ від затоки Ло Далам і, на відміну від Monkey Beach, доступний як з боку суші, так і з боку моря.

Головною визначною пам'яткою затоки Nui Bay є розсип великих і малих скель, що надають цьому місцю неповторний вигляд. Крім колоритних скель, в затоці є невеликий, трохи більше 50 м. Довжиною, пляж, рідко коли відвідуваний туристами. Є також і кораловий риф, і як наслідок, заливши Nui Bay користується популярністю у дайверів і у любителів снорклинга.

 

Залив Nui Bay

Залив Nui Bay - самое, наверное, недооцененное место на островах Пхи Пхи. Залив Nui Bay расположен в скалах к северу от залива Ло Далам и, в отличие от Monkey Beach, доступен как со стороны суши, так и со стороны моря.

Главной достопримечательностью залива Nui Bay является россыпь больших и малых скал, придающих этому месту неповторимый облик. Кроме колоритных скал, в заливе имеется небольшой, чуть более 50 м. длиной, пляж, редко когда посещаемый туристами. Имеется также и коралловый риф, и как следствие, залив Nui Bay пользуется популярностью у дайверов и у любителей снорклинга.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!