м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Пхукет

Пляж Банг Тао (Bang Tao)

Банг-Тао вважається одним з найдорожчих пляжів острова. Його узбережжі в формі півмісяця простягнулося на 8 км з півночі на південь. Пляж розташований в 20 км на північний захід від аеропорту і в 15 кілометрах на північ від Патонг. Тут завжди досить відпочиваючих. Однак можна знайти і відокремлене місце, щоб насолодитися білим піском і прозорою водой.Напрімер, на північній частині пляжу сховалася в горах крихітна бухта, в гирлі якої можна помилуватися дуже красивими коралами. Всього лише в кількох хвилинах їзди від пляжу знаходиться містечко Cherng Talay, де більшість сільських жителів до цих пір живуть так само, як і їхні предки, займаючись рибальством, сільським господарством і збором каучуку.

 

Пляж Банг Тао (Bang Tao)

Банг-Тао считается одним из самых дорогих пляжей острова. Его побережье в форме полумесяца протянулось на 8 км с севера на юг. Пляж расположен в 20 км к юго-западу от аэропорта и в 15 километрах севернее Патонга. Здесь всегда достаточно отдыхающих. Однако можно найти и уединенное место, чтобы насладиться белым песком и прозрачной водой.Например, на северной оконечности пляжа укрылась в горах крошечная бухточка, в устье которой можно полюбоваться очень красивыми кораллами. Всего лишь в нескольких минутах езды от пляжа находится городок Cherng Talay, где большинство деревенских жителей до сих пор живут так же, как и их предки, занимаясь рыболовством, сельским хозяйством и сбором каучука.

 

Пляж Най Тон (Nai Thon Beach)

Частина заповідника Сірінат покрита золотим піском - це і є пляж Най Тон. Незвичайна рослинність у вигляді казуарина робить його ще більш привабливим. Місце для усамітнення оскільки водні атракціони не розвинені. Статус національного заповідника допомагає зберегти красу місцевості в первозданному вигляді.

 

Пляж Най Тон (Nai Thon Beach)

Часть заповедника Сиринат покрыта золотым песком — это и есть пляж Най Тон. Необычная растительность в виде казуарина делает его еще привлекательнее. Место для уединения поскольку водные аттракционы не развиты. Статус национального заповедника помогает сохранить красоту местности в первозданном виде.

 

Травня Кхао (Mai Khao)

Травня Као - блакитна вода і найчистіше пісок. Тут можна зустріти черепах. Розташований серед красивих краєвидів і входить в частину заповідної зони. Туристів на пляжі не багато, що дає можливість досхочу побігати з дітьми або відпочити романтичною парою. Пролітають над головою літаки вносять свою родзинку. Таких моментів не зустрінеш на популярному Патонге або Карон. Довга берегова лінія і можливість вдало зловити літак в кадрі доставляє туристам невимовний захват.

 

Май Кхао (Mai Khao)

Май Као — лазурная вода и чистейший песок. Здесь можно встретить черепах. Расположен среди красивых краевидов и входит в часть заповедной зоны. Туристов на пляже не много, что даёт возможность вдоволь порезвиться с детьми или отдохнуть романтической парой. Пролетающие над головой самолёты вносят свою изюминку. Таких моментов не встретишь на популярном Патонге или Кароне. Длинная береговая линия и возможность удачно словить самолёт в кадре доставляет туристам неописуемый восторг.

 

Пляж Рава (Rawai Beach)

Рава відмінно підійде для шукачів пригод адже саме тут можна взяти на прокат дліннобортную човен і відправитися на вивчення маленьких острівців, що видніються поблизу Пхукета. Така екскурсія буде цікавою і не змусить Вас сильно витратитися.

 

Пляж Раваи (Rawai Beach) 

Раваи отлично подойдёт для искателей приключений ведь именно здесь можно взять на прокат длиннобортную лодку и отправиться на изучение маленьких островков, что виднеются вблизи Пхукета. Такая экскурсия будет увлекательной и не заставит Вас сильно потратиться.

 

Пляж Сурін (Surin)

Сурін - це звивистий затоку, який обрамляють не звично пальми, а екзотичні для цих місць сосни. Мабуть, тому він популярний у місцевого населення. Пляж знаходиться в 12 кілометрах на північ від Патонг, в 23 км від аеропорту. Ще кілька років тому пляж Сурін був одним з найменш освоєних і розвинених пляжів на Пхукеті. Цей пляж знаменитий чудовими заходами, вічнозеленими деревами і гольф-клубами. Місцеве тайське населення любить влаштовувати відпочинок під покровом хвойних дерев Суріна.

У південній частині пляжу розташовані безліч різноманітних кафе і ресторанів, з химерними інтер'єрами і багатим вибором свіжих морепродуктів. Безліч невеликих магазинів пропонує товари на будь-який смак. А після заходу сонця є можливість потрапити на пляжні вечірки, періодично влаштовуються деякими барами.

Цей пляж, безумовно, є місцем для любителів активного відпочинку, так як надає прекрасні можливості для плавання з трубкою і маскою, а під час припливу - і для серфінгу. Але плавання під час сезону дощів не рекомендується через підводних течій.

 

Пляж Сурин (Surin)

Сурин – это извилистый залив, который обрамляют не привычные пальмы, а экзотические для этих мест сосны. Видимо, поэтому он популярен у местного населения. Пляж находится в 12 километрах севернее Патонга, в 23 км от аэропорта. Еще несколько лет назад пляж Сурин был одним из наименее освоенных и развитых пляжей на Пхукете. Этот пляж знаменит великолепными закатами, вечнозелеными деревьями и гольф-клубами. Местное тайское население любит устраивать отдых под сенью хвойных деревьев Сурина.

В южной части пляжа расположены множество разнообразных кафе и ресторанов, с причудливыми интерьерами и богатым выбором свежих морепродуктов.  Множество небольших магазинов предлагает товары на любой вкус. А после захода солнца есть возможность попасть на пляжные вечеринки, периодически устраиваемые некоторыми барами.

Этот пляж, безусловно, является местом для любителей активного отдыха, так как предоставляет прекрасные возможности для плавания с трубкой и маской, а во время прилива – и для серфинга. Но плавание во время сезона дождей не рекомендуется из-за подводных течений.

 

Пляж Камала (Kamala)

Знаходиться в 10 км на північ від Патонг і в 25 км на південь від аеропорту. Серповидна бухта довжиною близько двох кілометрів є чудовим місцем для спокійного і комфортного відпочинку. Облямований по краях величезними кокосовими пальмами, що відкидають прохолодну тінь, цей пляж немов втілив в собі мрію про райському куточку на землі. Особливо красиво тут увечері, коли сонце повільно занурюється в нерухому гладь моря.

 У цій пляжній зоні немає величезних міжнародних готелів. Замість цього тут багато затишних готелів і бунгало. Уздовж берега розташовано безліч ресторанчиків, які славляться стравами з морепродуктів. Пляж займає велику площу і на сьогоднішній день не володіє розвиненою індустрією розваг. Одна з головних вечірніх пам'яток - Phuket FantaSea, захоплююче шоу в стилі Лас-Вегаса, відоме далеко за межами Таїланду, повне піротехніки, лазерів, слонів і акробатів. А любителям нічного життя можна відправитися на пляж Патонг, який знаходиться всього 10 хвилинах їзди вниз по узбережжю.

У любителів дайвінгу є всі можливості познайомитися з красою підводного світу, але треба знати, що деякі місця на узбережжі не придатні для купання в зв'язку з великою кількістю чорних коралових рифів.

 

Пляж Камала (Kamala)

Находится в 10 км к северу от Патонга и в 25 км на юг от аэропорта. Серповидная бухта длиной около двух километров является великолепным местом для спокойного и комфортабельного отдыха. Окаймленный по краям огромными кокосовыми пальмами, отбрасывающими прохладную тень, этот пляж словно воплотил в себе мечту о райском уголке на земле. Особенно красиво здесь вечером, когда солнце медленно погружается в неподвижную гладь моря.

 В этой пляжной зоне нет огромных международных отелей. Вместо этого здесь много уютных гостиниц и бунгало. Вдоль берега расположено множество ресторанчиков, которые славятся блюдами из морепродуктов. Пляж занимает обширную площадь и на сегодняшний день не обладает развитой индустрией развлечений. Одна из главных вечерних достопримечательностей - Phuket FantaSea, захватывающее шоу в стиле Лас-Вегаса, известное далеко за пределами Таиланда, полное пиротехники, лазеров, слонов и акробатов. А любителям ночной жизни можно отправиться на пляж Патонг, который находится всего 10 минутах езды вниз по побережью.

У любителей дайвинга есть все возможности познакомиться с красотами подводного мира, но надо знать, что некоторые места на побережье не пригодны для купания в связи с множеством черных коралловых рифов.

 

Пляж Патонг (Patong)

Найвідоміший і густонаселений пляж Пхукета, який є своєрідною візитною карткою нічних розваг. Він розтягнувся на 4 км уздовж південно-західного узбережжя приблизно в 10 км від Пхукет-тауна і в 33 км від аеропорту. Дві основні дороги проходять паралельно узбережжю і є соредоточіем готелів, ресторанів і барів. Між ними знаходиться безліч провулків, найвідоміший з них - Bangla Road. Кожен день о 6 годині вечора вулицю перекривають, і вона зовсім перетворюється, відкриваючи свої двері в світ розваг і задоволень. Тут розташовано безліч барів і дискотек, сувенірних крамничок і, звичайно ж, go-go бари.

Різні секс-шоу, масажні салони, в яких масаж завжди може закінчитися так, як Ви захочете - все це знаходиться на Патонге. Тут можна подивитися справжній тайські бокс і погуляти по екзотичному нічному ринку. За свідченнями побували тут, щовечора узбережжі перетворюється на справжній карнавал, пофарбований в еротичні тони. На півдні Патонг знаходиться знамените Simon-кабаре, де можна подивитися барвисте шоу трансвеститів.

Море на Патонге досить брудна, але це з лишком компенсується бурхливим нічним життям. Багато хто порівнює Патонг з Паттайей, проте переваги Патонг в тому, що принади розгульного життя можна в денний час поєднувати з більш спокійним відпочинком на пляжі, а також відновити хитку за ніч здоров'я, зайнявшись водними видами спорту.

 

Пляж Патонг (Patong)

Самый известный и густонаселенный пляж Пхукета, который является своеобразной визитной карточкой ночных развлечений. Он растянулся на 4 км вдоль юго-западного побережья примерно в 10 км от Пхукет-тауна и в 33 км от аэропорта. Две основные дороги проходят параллельно побережью и являются соредоточием отелей, ресторанов и баров. Между ними находится множество переулков, самый известный из них – Bangla Road. Каждый день в 6 часов вечера улицу перекрывают, и она совершенно преображается, распахивая свои двери в мир развлечений и удовольствий. Здесь   расположено множество баров и дискотек, сувенирных лавочек и, конечно же, go-go бары.

Различные секс-шоу, массажные салоны, в которых массаж всегда может закончиться так, как Вы захотите – все это находится на Патонге.  Здесь можно посмотреть настоящий тайские бокс и погулять по экзотичному ночному рынку. По свидетельствам побывавших здесь, каждый вечер побережье превращается в настоящий карнавал, окрашенный в эротические тона. На юге Патонга находится знаменитое Simon-кабаре, где можно посмотреть красочное шоу трансвеститов.

Море на Патонге достаточно грязное, но это с лихвой компенсируется бурной ночной жизнью. Многие сравнивают Патонг с Паттайей, однако преимущества Патонга в том, что прелести разгульной жизни можно в дневное время сочетать с более спокойным отдыхом на пляже, а также восстановить пошатнувшееся за ночь здоровье, занявшись водными видами спорта.

 

Пляж Карон (Karon)

Розташований в 5 км на південь від Патонг, в 38 км від аеропорту. Цей пляж протяжністю в 3 км відомий своїм «скрипучим» білосніжним піском (скрипить він завдяки високому вмісту кварцу).

Узбережжя ділиться на два пляжі. Північний - малий Карон, або Karon Noi Beach (Relax Bay), де в маленькій затишній бухті розташувався один з кращих п'ятизіркових готелів Пхукета Le Meridien, в розпорядженні якого є свій власний пляж. На жаль, доступ до цього пляжу відкритий тільки постояльцям готелю, тому потрапити туди (якщо Ви проживаєте чи не тут) можна тільки на човні з Патонг. Південний - великий Карон, або Karon Beach, який простягається до мису Саї, що відокремлює пляж Карон від пляжу Ката Біч. Уздовж усього пляжу Карон тягнеться ряд ресторанів, барів, ательє, аптек і сувенірних магазинів. Більшість готелів розташована на великому Карон. Тут багато ресторанів, магазинчиків і картинних галерей. Саме в цьому місці подають надії тайські художники побудували свій комплекс з хатин, пабів і художніх галерей, де вони живуть і працюють.

 

Пляж Карон (Karon)

Расположен в 5 км на юг от Патонга, в 38 км от аэропорта. Этот пляж протяженностью в 3 км известен своим «скрипучим» белоснежным песком (скрипит он благодаря высокому содержанию кварца).

Побережье делится на два пляжа. Северный - малый Карон, или Karon Noi Beach (Relax Bay), где в маленькой уютной бухте расположился один из лучших пятизвездочных отелей Пхукета Le Meridien, в распоряжении которого есть свой собственный пляж. К сожалению, доступ к этому пляжу открыт только постояльцам отеля, поэтому попасть туда (если Вы проживаете не здесь) можно только на лодке из Патонга. Южный - большой Карон, или Karon Beach, который простирается до мыса Саи, отделяющего пляж Карон от пляжа Ката Бич. Вдоль всего пляжа Карон тянется ряд ресторанов, баров, ателье, аптек и сувенирных магазинов. Большинство отелей расположено на большом Кароне. Здесь много ресторанов, магазинчиков и картинных галерей. Именно в этом месте подающие надежды тайские художники построили свой комплекс из хижин, пабов и художественных галерей, где они живут и работают.

 

Карон Ной (Karon Noi beach)

Невеликий пляж з готелем Le Meridien. Багато хто вважає, що це приватний пляж готелю, але насправді просто віддалений і відокремлений. В основному тут купаються гості готелю так як туристам з інших готелів незручно сюди ходити.

 

Карон Ной (Karon Noi beach)

Небольшой пляж с отелем Le Meridien. Многие считают, что это частный пляж отеля, но на самом деле просто отдалённый и уединенный. В основном здесь купаются гости отеля так как туристам из других гостиниц неудобно сюда ходить.

 

Пляж Ката (Kata)

Пляж Ката в перекладі з тайського означає «затока рисового поля». Це один з найбільш найчистіших і найкрасивіших пляжів на острові, розташований в 10 км на південь від Патонг, в 43 км від аеропорту і в 13 км від Пхукет-тауна. Найменший і затишний з трьох основних туристичних пляжів Пхукета. Відстань від нічного центру острова - пляжу Патонг - і незаймана природа роблять це місце особливо привабливим для людей, що віддають перевагу природу і тишу. По виду і за стилем відрізняється від Карона та Патонг. Пляж широкий і оточений пагорбами, порослими диким тропічним лісом, які починаються відразу за смугою золотого піску. До серповидної лагуні пляжу схиляються тінисті пальми.

Пляж дуже зручний для сімейного відпочинку. Узбережжя ділиться скелями на дві частини: на півночі - «великий, головний» Ката і Ката Ной - «малий» на півдні. Готелі розташовані в основному уздовж південного пляжу. Тут є все необхідне для життя - ресторани і бари, торгові центри та міні-маркети, і навіть дискотека.

У 500 м від північного узбережжя знаходиться маленький острів Пу, поруч з яким ви знайдете мальовничий кораловий риф. Вода тут чудово підходить для купання і снорклинга. Маски і ласти можна взяти напрокат на березі.

 

Пляж Ката (Kata)

Пляж Ката в переводе с тайского означает «залив рисового поля». Это один из самых чистейших и красивейших пляжей на острове, расположенный в 10 км к югу от Патонга, в 43 км от аэропорта и в 13 км от Пхукет-тауна. Самый маленький и уютный из трех основных туристических пляжей Пхукета. Удаленность от ночного центра острова - пляжа Патонг - и девственная природа делают это место особенно привлекательным для людей, предпочитающих природу и тишину. По виду и по стилю отличается от Карона и Патонга. Пляж широкий и окружен холмами, поросшими диким тропическим лесом, которые начинаются сразу за полосой золотого песка. К серповидной лагуне пляжа склоняются тенистые пальмы.

Пляж очень удобен для семейного отдыха. Побережье делится скалами на две части:  на севере – «большой, главный» Ката и Ката Ной – «малый» на юге. Отели расположены в основном вдоль южного пляжа. Здесь есть все необходимое для жизни - рестораны и бары, торговые центры и мини-маркеты, и даже дискотека.

В 500 м от северного побережья находится маленький остров Пу, рядом с которым вы найдете живописный коралловый риф. Вода здесь превосходно подходит для купания и снорклинга. Маски и ласты можно взять напрокат на берегу.

 

Пляж Най Харн (Nai Harn)

Цей пляж розташований на самому півдні Пхукета, в 20 км від Патонг і 53 км від аеропорту. Перші слова, які приходять на в голову при думці про Най Харне -тішіна, безтурботність і нескінченна краса. Захована між двома пагорбами, покритими джунглями смуга білосніжного піску плавно йде в Андаманское море. Най Харн є улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів, які люблять влаштовувати пікніки під покровом високих хвойних дерев. У східній частині пляжу зазвичай збираються сім'ї з дітьми, так як там є невеликий прісноводний водойму. У високий сезон бухта наповнюється сотнями білосніжних яхт.

На схід від пляжу Най Харн розташовується мис Промтеп (Phromthep), одна з найвідоміших точок огляду на Пхукеті, куди щовечора безліч людей приїжджає помилуватися прекрасним заходом. Там же, на вершині пагорба, розташована одна з новітніх пам'яток острова - вітряк, що служить джерелом електроенергії.

 

Пляж Най Харн (Nai Harn)

Этот пляж расположен на самом юге Пхукета, в 20 км от Патонга и 53 км от аэропорта. Первые слова, которые приходят на в голову при мысле о Най Харне –тишина, безмятежность и бесконечная красота. Спрятанная между двумя холмами, покрытыми джунглями полоса белоснежного песка плавно уходит в Андаманское море. Най Харн является любимым местом отдыха местных жителей, которые любят устраивать пикники под сенью высоких хвойных деревьев. В восточной части пляжа обычно собираются семьи с детьми, так как там есть мелкий пресноводный водоем. В высокий сезон бухта наполняется сотнями белоснежных яхт.

К востоку от пляжа Най Харн располагается мыс Промтеп (Phromthep), одна из самых известных точек обзора на Пхукете, куда каждый вечер множество людей приезжает полюбоваться великолепным закатом. Там же, на вершине холма, расположена одна из новейших достопримечательностей острова - ветряная мельница, служащая источником электроэнергии.

 

Кокосовий острів (Coconut Island - Koh Maphrao)

До цього мальовничого острова біля східного узбережжя Пхукета можна дістатися всього за 10 хвилин. Національна тайська човен «лонг Тейл» курсує між пірсом Лам Хін і Кокосовим островом кожні 10 хвилин. Тут знаходиться невелике село морських циганів, які із задоволенням продемонструють свої навички в зборі каучуку і видобутку морепродуктів, а також в бойовому мистецтві і півнячих боях.

Зараз цей острів уособлює собою Пхукет таким, яким він був років багато років назад. Неймовірно тихі і порожні пляжі, найдовший з яких - всього 50 метрів, незаймана природа і тонни піску. Сюди приїжджають для того, щоб поспілкуватися з природою і побути наодинці з самим собою.

Береги Кокосового острова майже суцільно закутаний мангровими заростями, які представляють собою воістину чарівне видовище. На коренях деревах, високо виступаючих з води, можна побачити риб, які гріються на сонці, а в гілках - літаючих лисиць.

Прямо на узбережжі, в декількох метрах від води, знаходиться комплекс чудових вілл з приватними басейнами. Бірюзове море, білосніжний пісок і високі кокосові пальми - заради цього варто на якийсь час забути про все. Ідеальне місце для закоханих.

 

Кокосовый остров (Coconut Island - Koh Maphrao)

До этого живописного острова у восточного побережья Пхукета можно добраться всего за 10 минут. Национальная тайская лодка «лонг тейл» курсирует между пирсом Лам Хин и Кокосовым островом каждые 10 минут. Здесь находится небольшая деревня морских цыган, которые с удовольствием продемонстрируют свои навыки в сборе каучука и добыче морепродуктов, а также в боевом искусстве и петушиных боях.

Сейчас этот остров олицетворяет собой Пхукет таким, каким он был лет много лет назад. Невероятно тихие  и пустые пляжи, самый длинный из которых – всего 50 метров, девственная природа и тонны песка. Сюда приезжают для того, чтобы пообщаться с природой и побыть наедине с самим собой.

Берега Кокосового острова почти сплошь укутаны мангровыми зарослями, которые представляют собой поистине волшебное зрелище. На корнях деревьях, высоко выступающих из воды, можно увидеть рыб, которые греются на  солнце, а в ветвях - летающих лисиц.

Прямо на побережье, в нескольких метрах от воды, находится комплекс чудесных вилл с частными бассейнами. Бирюзовое море, белоснежный песок и высокие кокосовые пальмы – ради этого стоит на время забыть обо всем. Идеальное место для влюбленных.

 

Східне узбережжя (East side)

Незважаючи на те, що більшість готелів розташована на Західному узбережжі острова Пхукет, в даний момент активно освоюється його Східне узбережжя, яке має ряд переваг. Погода на східному узбережжі Пхукета не залежить від літнього сезону дощів і вітрів, в той час, як пляжі на західному узбережжі в цей час не придатні для відпочинку (травень - жовтень). На східному узбережжі випадає значно менше опадів, ніж на західному, де розташована більшість інших курортів і комплексів. Завдяки захисту від впливу західних мусонів тут немає великих хвиль, тому відпочиваючі можуть безпечно купатися на пляжах найближчих островів круглий рік. Крім того, море тут буквально всипане химерної форми острівцями з безліччю мальовничих маленьких пляжів. Їх краса і багатий підводний світ з кожним роком залучають все більше туристів.

 

Восточное побережье (East side)

Несмотря на то, что большинство отелей расположено на Западном побережье острова Пхукет, в данный момент активно осваивается его Восточное побережье, которое имеет ряд преимуществ. Погода на восточном побережье Пхукета не зависит от летнего сезона дождей и ветров, в то время, как пляжи на западном побережье в это время не пригодны для отдыха (май - октябрь). На восточном побережье выпадает значительно меньше осадков, чем на западном, где расположено большинство остальных курортов и комплексов. Благодаря защите от воздействия западных муссонов здесь нет больших волн, поэтому отдыхающие могут безопасно купаться на пляжах ближайших островов круглый год. Кроме того, море здесь буквально усыпано причудливой формы островками с множеством живописных маленьких пляжей. Их красота и богатый подводный мир с каждым годом привлекают все больше туристов. 

 

Панг Нга (Phang Nga)

Панг Нга - затока Андаманського моря, розташований на північний схід від острова Пхукет. З півночі він обмежений континентальною частиною країни - провінціями Панг Нга і Крабі. Площа затоки Панг Нга близько 400 км², в затоці понад 100 вапнякових островів, знаменитими на весь світ своєю красою і химерними формами. Кожен день тисячі туристів відвідують це місце. Фантастичні гроти і внутрішні лагуни, в які можна потрапити тільки під час відливу. Знаменитий острів Джеймса Бонда, який потрапив в кадри одній із серій фільму про супергероя.

Залив Панг Нга є національним морським парком. Його унікальна природа і первозданна краса приваблюють поціновувачів спокійного відпочинку далеко від шуму і забрудненості міст. Саме тому він вже налічує кілька десятків вілл класу «люкс», розташованих прямо біля моря.

Одне з популярних времяпровождений серед туристів є сплав на плотах по гірських річках, оточеним тропічним лісом і населеним рідкісними птахами і екзотичними тваринами.

На північному заході району Панг Нга знаходиться пірс, з якого щодня здійснюються поїздки на о-ва Сіміла, що входять в десятку найкрасивіших островів світу. Ці острови відомі серед дайверів як одне з кращих місць для занурення завдяки коралових рифів дивовижної краси і кришталево чистій воді, видимість якої досягає до 30 м.

 

Панг Нга (Phang Nga)

Панг Нга — залив Андаманского моря, расположенный к северо-востоку от острова Пхукет. С севера он ограничен континентальной частью страны - провинциями Панг Нга и Краби. Площадь залива Панг Нга около 400 км², в заливе более 100 известняковых островов, знаменитыми на весь мир своей красотой и причудливыми формами. Каждый день тысячи туристов посещают это место. Фантастические гроты и внутренние лагуны, в которые можно попасть только во время отлива. Знаменитый остров Джеймса Бонда, попавший в кадры одной из серий фильма про супергероя.

Залив Панг Нга является национальным морским парком. Его уникальная природа и первозданная красота привлекают ценителей спокойного отдыха вдали от шума и загрязненности городов. Именно поэтому он уже насчитывает несколько десятков вилл класса «люкс», расположенных прямо у моря.

Одно из популярных времяпровождений среди туристов является сплав на плотах по горным рекам, окруженным тропическим лесом и населенным редкими птицами и экзотическими животными.

На северо-западе района Панг Нга находится пирс, с которого ежедневно совершаются поездки на о-ва Симиланы, входящие в десятку красивейших островов мира. Эти острова известны среди дайверов как одно из лучших мест для погружения благодаря коралловым рифам удивительной красоты и кристально чистой воде, видимость которой достигает до 30 м. 

 

Південь

Пляж Ао Йон (Ao Yon Beach)

У затоці багато вітрильників адже саме тут розташований Яхт-Клуб, куди припливають яхтсмени щоб показати свої дітища. Головна родзинка - уроки вітрильного спорту і можливість відпочити на прекрасному пляжі, милуючись природою Пхукета.

 

Юг

Пляж Ао Йон (Ao Yon Beach)

В заливе много парусников ведь именно здесь расположен Яхт-Клуб, куда приплывают яхтсмены чтобы показать свои детища. Главная изюминка — уроки парусного спорта и возможность отдохнуть на прекрасном пляже, любуясь природой Пхукета.

 

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!