м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Португалія (Португалия)

Країна контрастів - це Португалія

Страна контрастов – это Португалия

 

Країна, в якій різноманітність одне з її головних багатств. Царство безкрайніх рівнин і пляжів, які омиває Атлантичний океан. Величні замки, палаци з затишними куточками і гірські масиви.

Сьогодення та майбутнє - молодий і інтенсивний народ, який живе 24 години на добу. Земля, де цілий рік світить сонце і для того щоб потрапити в цей чудовий куточок планети досить тільки купити тур до Португалії.

 

Страна, в которой разнообразие одно из ее главных богатств. Царство бескрайних равнин и пляжей, которые омывает Атлантический океан. Величественные замки, дворцы с укромными уголками и горные массивы.

Настоящее и будущее – молодой и интенсивный народ, который живет 24 часа в сутки. Земля, где круглый год светит солнце и для того чтоб попасть в этот чудный уголок планеты достаточно только купить тур в Португалию.

 

КЛІМАТ

У цій країні сонцем і море можна насолоджуватися круглий рік. У Португалії можна приїжджати в будь-який час року і досліджувати країну, що спрощує вибір часу для відпочинку. У літній період Вас зустрінуть хвилюючі океан хвилі і можливість зайнятися водними видами спорту, купуватися в океані і річках. Купіть тур до Португалії з Харкова і пляжна життя в Альгарве захопить Вас, як і багатьох відпочиваючих: купуватися, пройтися вулицями, провести шопінг і знову на пляж, де можна купатися з квітня по жовтень.

Кліматичні умови підходять для вирощування чаю. Систематичне вирощування чаю і збереження традицій гарантує Португалії одне з найважливіших ролей в світовому експорті чаю, екскурсійні тури в Португалію, допоможуть Вам ознайомитися з тонкощами цієї справи.

 

КЛИМАТ

В этой стране солнцем и море можно наслаждаться круглый год. В Португалию можно приезжать в любое время года и исследовать страну, что упрощает выбор времени для отдыха. В летний период Вас встретят волнующие океан волны и возможность заняться водными видами спорта, покупаться в океане и реках. Купите тур в Португалию из Харькова и пляжная жизнь в Альгарве захватит Вас, как и многих отдыхающих: покупаться, пройтись по улицам, совершить шопинг и снова на пляж, где можно купаться с апреля по октябрь.

Климатические условия подходят для выращивания чая. Систематическое выращивание чая и сохранение традиций гарантирует Португалии одно из важнейших ролей в мировом экспорте чая, экскурсионные туры в Португалию, помогут Вам ознакомиться с тонкостями этого дела.

 

ПЕРВОЗДАННА ПРИРОДА

На Західному узбережжі невинно незаймана природа збереглася до нашого часу. Національний парк Пенеда Жереш змушує Вас переміститися в тутешні Альпи з неймовірною красою природи (річки, водоспади, лісова рослинність). Підбираючи місце для відпочинку, зверніть увагу на Азорські острови за вигідними цінами, якіє частиною Португалії, що володіють унікальним дивом: тут можна спостерігати 4 пори року за 1 день. Азорци живуть задумливо і романтично. Поїхати подивитися Азорські острови - означає зануритися в давнє коріння і традиції. Мандрівники можуть гуляти вздовж вулканів, пляжів, а також зануритися в води для вивчення підводних красот Атлантики, тим більше Ціни на тури в Португалію Вас порадують своєю помірністю. Групи цих островів привертає архітектурою, скульптурами, готичними мотивами, неспішним життям, можливістю побачити китів, сотнями гірських маршрутів з приголомшливими пейзажами. Запам'ятайте назву місця, яке потрібно обов'язково відвідати «Вогняне озеро» з фантастичним видом. Долина Вале-Даш-Фурнаш з гарячими джерелами, тут відчувається вулканічна активність з надр Землі. Потрапити на острови можна вже через 25 хвилин після відправлення з материкової частини Португалії. Самий незвіданий острів - Флореш з неприступними скелями, водоспадами і озерами-кратерами, красотами природної природи, тури до Португалії дуже добре подходятдля спокійного відпочинку. Крім Азорських островів Ви можете відпочити на острові Мадейра, скельна частина якого овіяна легендами, зачаровують дух видами і сервісом найвищого рівня. З туристичної точки зору в Португалії є багато неосвоєних місць, які вражають уяву: скелі, гроти, нетоптаних стежки, імпозантні рівнини і долини, Атлантичні вітру, озера і водоспади, вологий таємничий туман, застиглі кратери з унікальною і незвичайною рослинністю, але вибираючи місце Вашої дислокації зверніть увагу на тур до Португалії з відпочинком на морі що буде вашим базовим табором, а вже звідти можна буде відправиться, куди Ви побажаєте.

 

ПЕРВОЗДАННАЯ ПРИРОДА

На Западном побережье девственно нетронутая природа сохранилась до нашего времени. Национальный парк Пенеда Жереш заставляет Вас переместиться в здешние Альпы с невероятной красотой природы (реки, водопады, лесная растительность). Подбирая место для отдыха, обратите внимание на Азорские острова по выгодным ценам, которыеявляются частью Португалии, обладающие уникальным чудом: здесь можно наблюдать 4 времени года за 1 день. Азорцы живут задумчиво и романтично. Поехать посмотреть Азорские острова – означает погрузиться в древние корни и традиции. Путешественники могут гулять вдоль вулканов, пляжей, а также погрузиться в воды для изучения подводных красот Атлантики, тем более Цены на туры в Португалию Вас порадуют своей умеренностью. Группы этих островов привлекает архитектурой, скульптурами, готическими мотивами, неспешной жизнью, возможностью увидеть китов, сотнями горных маршрутов с потрясающими пейзажами. Запомните название места, которое нужно обязательно посетить «Огненное озеро» с фантастическим видом. Долина Вале-Даш-Фурнаш с горячими источниками, здесь чувствуется вулканическая активность из недр Земли. Попасть на острова можно уже через 25 минут после отправления с материковой части Португалии. Самый неизведанный остров – Флореш с неприступными скалами, водопадами и озерами–кратерами, красотами естественной природы, туры в Португалию очень хорошо подходятдля спокойного отдыха. Помимо Азорских островов Вы можете отдохнуть на острове Мадейра, скальная часть которого овеяна легендами, завораживающими дух видами и сервисом высочайшего уровня. С туристической точки зрения в Португалии есть много неосвоенных мест, которые поражают воображение: скалы, гроты, нетоптаные тропы, импозантные равнины и долины, Атлантические ветра, озера и водопады, влажный таинственный туман, застывшие кратеры с уникальной и необычной растительностью, но выбирая место Вашей дислокации обратите внимание на тур в Португалию с отдыхом на море что будет вашим базовым лагерем, а уже оттуда можно будет отправится, куда Вы пожелаете.

 

АТМОСФЕРА

Доброзичлива атмосфера змушує туристів відвідати маленькі і затишні кафе і ресторани, походити по вузьких вуличках, скуштувати справжнього зеленого Португальського вина. Квартали старого міста Порту, де пахне рибою і капають краплі з вивішеного на балконах білизни. Все це є частиною чарівної і неповторною атмосферою відпочинку в Португалії - це як казка, що стала дійсністю.

 

АТМОСФЕРА

Дружелюбная атмосфера заставляет туристов посетить маленькие и уютные кафе и рестораны, походить по узким улочкам, отведать настоящего зелёного Португальского вина. Кварталы старого города Порту, где пахнет рыбой и капают капли с вывешенного на балконах белья. Все это являются частью волшебной и неповторимой атмосферой отдыха в Португалии – это как сказка, ставшая явью.

 

КРАЩІ ВИНА СВІТУ І КУХНЯ

Портвейн - тримає найстаріші і строгі правила виноробства в світі. Вино накладає відбиток епох на свій легендарний аромат. Що може запропонувати Португалія поціновувачам вина для задоволення гастрономічного запиту? Звичайно ж, оливки. Тут їх виробляють за старими традиціями і стародавніми методами. А ми підбираємо Вигідні пропозиції відпочинку в Португалії. Допомагаємо вибрати оптимальний тур і попробоватьразнообразное достаток риби: баракуда, сардини, тунець або атлантична тріска. Страви з риби Вам подадуть в багатьох ресторанах Португалії, дуже рекомендуємо цю країну для любителів морепродуктів.

 

ЛУЧШИЕ ВИНА МИРА И КУХНЯ

Портвейн – держит самые старые и строгие правила виноделия в мире. Вино накладывает отпечаток эпох на свой легендарный аромат. Что может предложить Португалия ценителям вина для удовлетворения гастрономического запроса? Конечно же, оливки. Здесь их производят по старым традициям и древними методами. А мы подбираем Выгодные предложения отдыха  в Португалии. Помогаем выбрать оптимальный тур и попробоватьразнообразное изобилие рыбы: барракуда, сардины, тунец или атлантическая треска. Блюда из рыбы Вам подадут во многих ресторанах Португалии, очень рекомендуем эту страну для любителей морепродуктов.

 

РІЗНОМАНІТНИЙ ВІДПОЧИНОК

Не обмежуйте себе тільки пляжної життям. Португалія настільки різноманітна, що готова запропонувати Вам туристичні маршрути по гірським регіонам, гру в гольф і не обов'язково вміти грати в цю популярну гру - за символічну плату Ви отримаєте послуги професійного тренера, відвідування національних парків, долин і річок, галасливих водоспадів, густих лісів, і неосяжних рівнин. Кожен турист, купуючи тур до Португалії, повинен скласти маршрут вивчення країни, так як побачити тут є що.

 

РАЗНООБРАЗНЫЙ ОТДЫХ

Не ограничивайте себя только пляжной жизнью. Португалия настолько разнообразна, что готова предложить Вам туристические маршруты по горным регионам, игру в гольф и не обязательно уметь играть в эту популярную игру – за символическую плату Вы получите услуги профессионального тренера , посещение национальных парков, долин и рек, шумных водопадов, густых лесов, и необъятных равнин. Каждый турист, покупая тур в Португалию, должен составить маршрут изучения страны, так как увидеть здесь есть что.

 

КУЛЬТУРНІ І ІСТОРИЧНІ ЦІННОСТІ

Романська парафіяльна церква 19 століття в стилі ренесанс, старі ратуші, бібліотеки з мільйонами цінних рукописів, пам'ятники відомих португальських діячів, галереї монастирів з майстерними готичними конструкціями, саркофаг відомого Васко Да Гами, археологічні розкопки богатирських могил, міфічний коло з валунів Альмендріш, храм Діани в Еворі і ще тисячі й тисячі різних цікавинок для цього і створюються комбіновані тури в Португалію, щоб отримати можливість охопити максимум пам'яток.

 

КУЛЬТУРНЫЕ И ИСТОРИЧЕСКИЕ ЦЕННОСТИ

Романская приходская церковь 19 века в стиле ренессанс, старые ратуши, библиотеки с миллионами ценных рукописей, памятники известных Португальских деятелей, галереи монастырей с искусными готическими конструкциями, саркофаг известного Васко Да Гамы, археологические раскопки богатырских могил, мифический круг из валунов Альмендриш, храм Дианы в Эворе и еще тысячи и тысячи разных интересностей для этого и создаются комбинированные туры в Португалию, чтобы получить возможность охватить максимум достопримечательностей.

 

МІСТА І МІСЦЯ

Лісабон - один з найкрасивіших міст Європи. Понті Ді Ліма з сотнями сортів вина. Барселуш з численними відокремленими місцями, де зупиняється час. Порту - торговий центр з морськими повідомленнями по всьому світу і духом підприємництва. Коїмбра з незліченними сходами і підйомами чекає самих підготовлених до ходьби туристів. Придбати тур в Лісабон - ворота в світ. Хто не бачив Лісабон - той не бачив світ. Особливу увагу привертає стара частина міста з ринками і торговими майданчиками. Армасан-Де-Пера з водними екскурсіями по гротів. Тавіра з пологими лагунами, які підходять для відпочинку на пляжі для сімей з дітьми. Евора - старі фортеці, палаци, церкви, старі вимощені площі і музеї з оригінальними меблями тих часів, збройові палати, музеї карет з королівською розкішшю.

 

ГОРОДА И МЕСТА

Лиссабон – один из самых красивейших городов Европы. Понти Ди Лима с сотнями сортов вина. Барселуш с многочисленными уединенными местами, где останавливается время. Порту – торговый центр с морскими сообщениями по всему миру и духом предпринимательства. Коимбра с бесчисленными лестницами и подъемами ждёт самых подготовленных к ходьбе туристов. Купить тур в Лиссабон – ворота в мир. Кто не видел Лиссабон - тот не видел мир. Особое внимание привлекает старая часть города с рынками и торговыми площадками. Армасан-Де-Пера с водными экскурсиями по гротам. Тавира с пологими лагунами, которые подходят для отдыха на пляже для семей с детьми. Эвора – старые крепости, дворцы, церкви, старые вымощенные площади и музеи с оригинальной мебелью тех времен, оружейные палаты, музеи карет с королевской роскошью.

 

КРАЄВИД

Гирла річок і гір, виноградники, скельні види на Атлантичний океан. Окремий інтерес викликають гірські вулиці португальських міст в старих кварталах. Купити тур не дорого і можна годинами милуватися неквапливим життям місцевих жителів, які ведуть спокійне і розмірене життя.

 

КРАЕВИДЫ

Устья рек и гор, виноградники, скальные виды на Атлантический океан. Отдельный интерес вызывают горные улицы Португальских городов в старых кварталах. Купить тур не дорого и можно часами любоваться неторопливой жизнью местных жителей, которые ведут спокойную и размеренную жизнь.

 

ВОДНІ ВИДИ СПОРТУ

Атлантика дарує активним мандрівникам справжню океанську хвилю неймовірної потужності. Стабільні хвилі розташовують до відвідування Португалії. Якщо хочете отримати гарантовано хорошу хвилю - не замислюючись приїжджайте сюди. Вибір турів в Португалію величезний і обов'язково вийде вибрати оптимальний для Вас. Різноманітність водних видів спорту здивує новачків і порадує професіоналів, адже саме тут можна знайти сотні дайв-клубів, серф-спотів та просто місць, насичених підводного життя і чудовою хвилею.

 

ВОДНЫЕ ВИДЫ СПОРТА

Атлантика дарит активным путешественникам настоящую океанскую волну невероятной мощи. Стабильные волны располагают к посещению Португалии. Если хотите получить гарантированно хорошую волну – не задумываясь приезжайте сюда. Выбор туров в Португалию огромный и обязательно получится выбрать оптимальный для Вас. Разнообразие водных видов спорта удивит новичков и порадует профессионалов, ведь именно здесь можно найти сотни дайв-клубов, сёрф-спотов и просто мест, насыщенных подводной жизнь и великолепной волной.

 

МУЗЕЇ

Портові столиці Португалії зберігають безліч історій з минулого. Різні записи моряків тих часів, історії предків, стародавні збройові палати і королівська начиння. Заслуговує на повагу зібрані за багато століть різні пам'ятні речі в тутешніх музеях. Португалія відкриється поціновувачам історії як справжня скарбниця, так як такого культурної спадщини рідко можна зустріти в інший Європейської країні.

 

МУЗЕИ

Портовые столицы Португалии хранят множество историй из прошлого. Различные записи моряков тех времён, истории предков, древние оружейные палаты и королевская утварь. Заслуживает уважения собранные за много веков различные памятные вещи в здешних музеях. Португалия откроется ценителям истории как настоящая сокровищница, так как такого культурного наследия редко можно встретить в другой Европейской стране.

Прямые конкуренты:  

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!