м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Самуи

 

Пляж Чавенг - Chaweng beach Samui

Саме тусовочне місце, куди селять більшість туристів і де розташовані злачні місця острова. Бари, клуби, вечірки на будь-який смак. Шумно, але тим, хто вважає за краще такий вид відпочинку, буде весело. Чавенг (Chaweng) є найбільшим і найбільш популярним з усіх пляжів Самуї (Samui), і його зазвичай поділяють на три райони: Північний Чавенг, Центральний Чавенг і Чавенг Нои (Малий Чавенг) навколо південного мису. Пляж Чавенг (Chaweng Beach) - це найдовший пляж з розташованих на східному узбережжі острова Самуї (Samui). Пляж тут дуже гарний, місцеві забудовники остаточно вичистили засмічені території на острові. Пляж особливо привабливий для молодих мандрівників і молодих сімей, але до сих пір залишається в хорошому стані. Протяжність пляжу - 7 кілометрів, і покритий він дрібним білим піском. Його оздоблюють смарагдово-сині води і коралові рифи, про які розбиваються хвилі, що робить сам затоку досить тихим. Неподалік від пляжу, близько рифа розташовуються два невеликих острівця. Після плавання ви можете досліджувати найближчих з них, пройшовши по мілководдю, або зайнятися пірнанням і плаванням на байдарках близько другого, який знаходиться далі і більше розміром.

 

Пляж Чавенг — Chaweng beach Samui

Самое тусовочное место, куда селят большинство туристов и где расположены самые злачные места острова. Бары, клубы, вечеринки на любой вкус. Шумно, но тем, кто предпочитает такой вид отдыха, будет весело. Чавенг (Chaweng) является самым большим и наиболее популярным из всех пляжей Самуи (Samui), и его обычно разделяют на три района: Северный Чавенг, Центральный Чавенг и Чавенг Нои (Малый Чавенг) вокруг южного мыса. Пляж Чавенг (Chaweng Beach) — это самый длинный пляж из расположенных на восточном побережье острова Самуи (Samui). Пляж здесь очень красивый, местные застройщики окончательно вычистили засоренные территории на острове. Пляж особенно привлекателен для молодых путешественников и молодых семей, но до сих пор остается в хорошем состоянии. Протяженность пляжа — 7 километров, и покрыт он мелким белым песком. Его окаймляют изумрудно-синие воды и коралловые рифы, о которые разбиваются волны, что делает сам залив довольно тихим. Невдалеке от пляжа, около рифа располагаются два небольших островка. После плаванья вы можете исследовать ближайших из них, пройдя по мелководью, либо заняться нырянием и плаваньем на байдарках около второго, который находится дальше и больше размером.

 

 

Пляж Лама - Lamai beach Samui

Друге по відвідуваності туристами місце. На відміну від Чавенг, який тримає першість, тут набагато спокійніше. Магазинів, барів, ресторанів і подібних закладів повно на будь-який смак і гаманець. Уздовж берега тягнеться одностороння вулиця, на якій турист може знайти все, що завгодно: клуби, лавки, масажні салони, тайський бокс, ринок зі свіжими овочами та фруктами, речові ринки і багато іншого, навіть Макдонольдс. А вже макашніц стільки, що запахи тайської їжі будуть переслідувати вас по всіх усюдах. Тут же, в Ламаї, розташований великий гіпермаркет Теско Лотос, де можна знайти все, що може знадобиться. У ньому є і фудкорт, і купа магазинів, так що в сусідні райони можна просто не їздити. Є і центри з навчання дайвінгом, спа центри у великих кількостях, а також дитячий аквапарк.

 

Пляж Ламаи — Lamai beach Samui

Второе по посещаемости туристами место. В отличии от Чавенга, который держит первенство, здесь гораздо спокойнее. Магазинов, баров, ресторанов и подобных заведений полно на любой вкус и кошелек. Вдоль берега тянется односторонняя улица, на которой турист может найти все, что угодно: клубы, лавки, массажные салоны, тайский бокс, рынок со свежими овощами и фруктами, вещевые рынки и многое другое, даже Макдонольдс. А уж макашниц столько, что запахи тайской еды будут преследовать вас везде и всюду. Здесь же, в Ламаи, расположен большой гипермаркет Теско Лотос, где можно найти все, что может понадобится. В нем есть и фудкорт, и куча магазинов, так что в соседние районы можно просто не ездить. Есть и центры по обучению дайвингом, спа центры в больших количествах, а также детский аквапарк.

 

Маєн (Maenam)

Маєн знаходиться на північному узбережжі Ко Самуї. Протяжність пляжу 5 км. Щочетверга тут проходить «Walking street» - коли одна з вулиць перетворюється на великий ринок за дуже дешевим одягом та їжею. Пляж Маенама можна сказати відмінний - глибший, ніж на Банг По, місцями чистий і в міру спокійний. Тут є все для комфортної туристичного перебування: прокат мотобайків і автомобілів, турагентства, банк з обмінним пунктом, лавки і ринки, кілька ресторанів.

 

Маенам (Maenam)

Маенам находится на северном побережье Ко Самуи. Протяженность пляжа 5 км. По четвергам здесь проходит «Walking street» — когда одна из улиц превращается в большой рынок с очень дешевой одеждой и едой. Пляж Маенама можно сказать отличный — более глубокий, чем на Банг По, местами чистый и в меру спокойный. Здесь есть все для комфортного туристического пребывания: прокат мотобайков и автомобилей, турагентства, банк с обменным пунктом, лавки и рынки, несколько ресторанов.

 

Чонг Мон (Choeng Mon)

Чонг Мон - це невеликий за протяжності пляж, всього близько кілометра. Протяжність берегової лінії на Чонг Мон дещо як дотягує до кілометра. Зате пісок тут дуже невеликий, білий і неймовірно приємний на дотик, смуга піску дуже широка. Глибина невелика, дно йде під воду поступово і рівно. При відтінках купатися тут проблематично, вода йде далеко. Дно постійно чиститься і безпечно. Вода прозора, і завжди спокійна, тому що бухта відмінно захищена від вітрів і хвиль. Завдяки цьому пляж ідеально підходить для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Водні розваги і вся пляжна інфраструктура тут є .. Сам район досить великий. Чонг Мон - підходяще місце для тих, хто приїхав на Самуї надовго, любить активну тусовочную життя. Все тусовочні місця знаходяться недалеко від Чонг Мона.

 

Чонг Мон (Choeng Mon)

Чонг Мон — это небольшой по протяженности пляж, всего около километра. Протяженность береговой линии на Чонг Мон кое как дотягивает до километра. Зато песок здесь очень мелкий, белый и невероятно приятный на ощупь, полоса песка очень широкая. Глубина небольшая, дно уходит под воду постепенно и ровно. При отливах купаться здесь проблематично, вода уходит далеко. Дно постоянно чистится и безопасно. Вода прозрачная, и всегда спокойная, т.к. бухта отлично защищена от ветров и волн. Благодаря этому пляж идеально подходит для семейного отдыха с маленькими детьми. Водные развлечения и вся пляжная инфраструктура здесь имеются.. Сам район довольно большой. Чонг Мон — подходящее место для тех, кто приехал на Самуи надолго, любит активную тусовочную жизнь. Все тусовочные места находятся недалеко от Чонг Мона.

 

Пляж Тального Нгам - Taling Ngam beach Samui

Відомий як саме тихе, відокремлене і далеке від туристичної цивілізації місце. Хтось вважає це місце райським куточком для закоханих, хтось повної глухомань. Тут можна зустріти красиві заходи на березі. Пісок дрібний, світлий і чистий. Зважаючи на відсутність скупчень туристів на пляжах чисто. Під час припливу дуже красиво, фотографи будуть задоволені видами диких пляжів.

 

Пляж Талинг Нгам — Taling Ngam beach Samui

Известен как самое тихое, уединенное и далекое от туристической цивилизации место. Кто-то считает это место райским уголком для влюбленных, кто-то полной глухоманью. Здесь можно встретить красивые закаты на берегу. Песок мелкий, светлый и чистый. Ввиду отсутствия скоплений туристов на пляжах чисто. Во время прилива очень красиво, фотографы будут довольны видами диких пляжей.

 

Пляж Бо пхут - Bo Phut beach Samui

Метушливе місце, відмінно підходить для тих, хто і веселощів хоче, і відпочити. На Бо пхут знаходиться знаменита рибальське село «Фишерман Вілладж», куди наші співвітчизники вибираються погуляти і поїсти щочетверга. Недалеко знаходяться гіпермаркети Макро і Біг Сі. Сам пляж неоднорідний по всій довжині. Море придатне для купання тільки в центральній частині Бо пхут.

 

Пляж Бо Пхут — Bo Phut beach Samui

Суетливое место, отлично подходящее для тех, кто и веселья хочет, и отдохнуть. На Бо Пхуте находится знаменитая рыбацкая деревня «Фишерман вилладж», куда наши соотечественники выбираются погулять и покушать каждый четверг. Недалеко находятся гипермаркеты Макро и Биг Си. Сам пляж неоднороден по всей длине. Море пригодно для купания только в центральной части Бо Пхута.

 

Пляж Чавенг Центр (Chaweng Beach)

Ширина пляжу приблизно однакова по всій його довжині - від 40 до 50 метрів дуже м'якого й пухкого піску. Пісок на Чавенг найдрібніший і самий білий на Самуї. Саме він дає такий глибокий, лазуровий колір моря, який так люблять використовувати в якості заставки на робочому столі. Більше ніде на Самуї немає такого кольору моря, як на Чавенг.

Чавенг вважається епіцентром острівного життя. Саме від нього танцюють всі самуйскіе відстані. Тому Тального Нгам або Панг Ка вважаються задвірками, хоча, здавалося б - на острові все однаково рівновіддалені від центру. На Чавенг зосереджені всі види острівних задоволень і зручностей цивілізації, і до нього близько розташовані: аеропорт, два госпіталю, пірс на Банг Раку. На пляжі доступна оренда каяків, катерів, гідроциклів, надувних матраців і бананів, ресторани, бари і кафе. Для дітей встановлений надувний аква-комплекс на воді. Основні визначні пам'ятки Чавенг:

Озеро (водосховище) Чавенг;

Пагода Пра Путтабат Чамлон Кхао Хуа Чук (Phra Phuttabat Chamlong Khao Hua Chuk);

Крокодиляча ферма (Samui Crocodile Farm).

 

Пляж Чавенг Центр (Chaweng Beach)

Ширина пляжа примерно одинаковая по всей его длине – от 40 до 50 метров очень мягкого и рыхлого песка. Песок на Чавенге самый мелкий и самый белый на Самуи. Именно он дает такой глубокий, лазоревый цвет моря, который так любят использовать в качестве заставки на рабочем столе. Больше нигде на Самуи нет такого цвета моря, как на Чавенге.

Чавенг считается эпицентром островной жизни. Именно от него пляшут все самуйские расстояния. Поэтому Талинг Нгам или Панг Ка считаются задворками, хотя, казалось бы – на острове все одинаково равноудалены от центра. На Чавенге сосредоточены все виды островных удовольствий и удобств цивилизации, и к нему близко расположены: аэропорт, два госпиталя, пирс на Банг Раке. На пляже доступна аренда каяков, катеров, гидроциклов, надувных матрасов и бананов, рестораны, бары и кафе. Для детей установлен надувной аква-комплекс на воде. Основные достопримечательности Чавенга:

Озеро (водохранилище) Чавенг;

Пагода Пра Путтабат Чамлон Кхао Хуа Чук (Phra Phuttabat Chamlong Khao Hua Chuk);

Крокодиловая ферма (Samui Crocodile Farm). 

 

Пляж Чавенг Ной (Chaweng Noi Beach)

Пляж Чавенг Ной (Chaweng Noi) розташований по сусідству зі своїм великогабаритним братом Чавенг і схожий на нього і морем і піском. Довжина Чавенг листопада складає близько 1,1 км.

Пісок на Чавенг Ное майже білий, чи не однотонний. Місцями намило великого жовтого піску, місцями трапляються бархани дуже крупного піску, зустрічаються великі плоскі камені, але основна поверхня покрита саме дрібним і білим.

Чавенг Ной розташований уздовж Кільцевої дороги, яка проходить так, що між берегом і асфальтовим полотном залишається трикутник, в якому розміщені всі готелі пляжу. З іншого боку дороги стоїть гора. Вся інфраструктура пляжу укладена в цьому трикутнику, ніяких магазинів і зручностей цивілізації в межах двох кілометрів. Всі вони знаходяться на Чавенг.

З найближчих до Чавенг Ною пам'яток можна назвати:

Слоняча Скала (Elephant Rock);

Оглядовий майданчик ресторану The Cliff.

На самому пляжі пропонують багато видів морських розваг, каяки в оренду, гідроцикли, морські прогулянки, снорклінг. Є ресторани готелів та окремі, приватні ресторани і бари на березі.

 

Пляж Чавенг Ной (Chaweng Noi Beach)

Пляж Чавенг Ной (Chaweng Noi) расположен по соседству со своим крупногабаритным братом Чавенгом и похож на него и морем и песком. Длина Чавенг Ноя составляет порядка 1,1 км.

Песок на Чавенг Ное почти белоснежный, не однотонный. Местами намыло крупного желтого песка, местами попадаются барханы очень крупного песка, встречаются большие плоские камни, но основная поверхность покрыта именно мелким и белым.

Чавенг Ной расположен вдоль Кольцевой дороги, которая проходит так, что между берегом и асфальтовым полотном остается треугольник, в котором размещены все отели пляжа. С другой стороны дороги стоит гора. Вся инфраструктура пляжа заключена в этом треугольнике, никаких магазинов и удобств цивилизации в пределах двух километров. Все они находятся на Чавенге.

Из ближайших к Чавенг Ною достопримечательностей можно назвать:

Слоновья Скала (Elephant Rock);

Смотровая площадка ресторана The Cliff.

На самом пляже предлагают многие виды морских развлечений, каяки в аренду, гидроциклы, морские прогулки, снорклинг. Есть рестораны отелей и отдельные, частные рестораны и бары на берегу.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!