м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Северный Гоа

Арамбол

Обмежений річкою з однойменною назвою, розташовується пляж Арамболь. Ще одна назва цього пляжу - Харман. Щоб потрапити на пляж, усіяний дрібним і білим піском, доводиться спускатися вниз по вузькій стежині.

Навколишній ландшафт являє собою масу котеджів для туристів і хатин аборигенів, розкиданих тут і там серед великих каменів і близько прісноводного озера з червоними скелястими берегами. Перекочували сюди в останні роки «опен-ейр паті» роблять це місце все більш популярним серед транс-піпл і досить багатолюдним. Що ж до любителів духовної самореалізації, то йога-центр «Yoga Research Centre».

 

Арамболь

Ограниченный речкой с одноименным названием, располагается пляж Арамболь. Ещё одно название этого пляжа — Хармал. Чтобы попасть на пляж, усеянный мелким и белым песком, приходится спускаться вниз по узкой тропинке.

Окружающий ландшафт представляет собой массу коттеджей для туристов и хижин аборигенов, разбросанных тут и там среди больших камней и около пресноводного озера с красными скалистыми берегами. Перекочевавшие сюда в последние годы «опен-эйр пати» делают это место всё более популярным среди транс-пипл и достаточно многолюдным. Что же до любителей духовной самореализации, то йога-центр «Yoga Research Centre».

 

Мандрем

На багатокілометровому пляжі Мандра розташовуються рибальські села, «окультурені» для туристів. Пляж Мандра на подив чистий і небагатолюдний. Особливістю цього пляжу є те, що вздовж берегової лінії є маса природних басейнів, морська вода в яких днем сильно нагрівається.

 

Мандрем

На многокилометровом пляже Мандрем располагаются рыбацкие деревушки, «окультуренные» для туристов. Пляж Мандрем на удивление чист и немноголюден. Особенностью этого пляжа является то, что вдоль береговой линии имеется масса естественных бассейнов, морская вода в которых днём сильно нагревается.

 

Ашвем

Пляж Ашвем - одне з найромантичніших місць Північного Гоа. Тільки тут є єдиний на всій півночі висококласний бутик-готель - «PAPА-DJOLI», постійні клієнти якого - російські туристи. На відміну від інших тусовочних пляжів, Ашвем просто ідилічно-спокійне місце. Пам'ятка пляжу - свого роду вуличка - Ля Пляж, на якій розташувалося маса шековая з різноманітною кухнею. Ашвем також - одне з кращих на півночі Гоа місць для занять кайтінгом.

 

Ашвем

Пляж Ашвем – одно из самых романтичных мест Северного Гоа. Только тут имеется единственный на всем севере высококлассный бутик-отель — «PAPА-DJOLI», постоянные клиенты которого – русские туристы. В отличие от других тусовочных пляжей, Ашвем просто идиллически-спокойное место. Достопримечательность пляжа – своего рода улочка — Ля Пляж, на которой расположилось масса шеков с разнообразной кухней. Ашвем также – одно из лучших на севере Гоа мест для занятий кайтингом.

 

Морджім

Довжина пляжу Морджім - 3 кілометри. Серед місцевих він отримав назву «Moscow-beach» за велику кількість російських туристів, які проводять свій відпочинок в цьому місці. Саме тому ціни на харчування на пляжі Морджім вище, ніж в усьому іншому Північному Гоа на порядок. Однак ті, хто хоч раз відпочивав на Морджіма, обов'язково приїдуть сюди знову - чистий пісок, сонце і хвилі. А ще черепахи, через які пляж Морджім вважається заповідником і охороняється державою. Знаковими місцями пляжу вважаються російські ресторанчики: «Шанті», «Бора-Бора», «Чайковський» і «Главфіш», де кожен вечір показують фільми в російській перекладі. Також пляж Морджім підходить любителям віндсерфінгу і кайтінга.

 

Морджим

Длина пляжа Морджим – 3 километра. Среди местных он получил название «Moscow-beach» за обилие русских туристов, проводящих свой отдых в этом месте. Именно поэтому цены на питание на пляже Морджим выше, чем во всем остальном Северном Гоа на порядок. Однако те, кто хоть раз отдыхал на Морджиме, обязательно приедут сюда снова – чистый песок, солнце и волны. А ещё черепахи, из-за которых пляж Морджим считается заповедником и охраняется государством. Знаковыми местами пляжа считаются русские ресторанчики: «Шанти», «Бора-Бора», «Чайковский» и «Главфиш», где каждый вечер показывают фильмы в русском переводе. Также пляж Морджим подходит любителям виндсерфинга и кайтинга.

 

Вагатор

Легендарний гоанский пляж Вагатор, місце проведення запальних «оpen air party», в свою чергу складається з двох пляжів поменше: Маленького і Великого Вагатор. Обидва пляжу розділені пагорбом, на якому до вечора збирається маса охочих помилуватися західними видами. На вершині пагорба височить Форт Чапора, споруджений португальцями на початку сімнадцятого сторіччя, оглянути який вважають своїм обов'язком всі гості Гоа. Праворуч вагаторского Холма розкинувся пустельний пляж Великий Вагатор, його довжина становить кілька сотень метрів. Малий Вагатор знаходиться лівіше пагорба і являє собою досить мальовничий пляж зі скелями, бухтами і пальмами. На Малому Вагатор збереглася атмосфера хіпі середини минулого століття, тут проводять знамениті напівлегальні Гоанськіє транс-паті, є кілька легендарних шековая, барів і ресторанів ( «Kumar», «9 bar» і т.д.), в яких можна зустріти самий цікавий люд.

 

Вагатор

Легендарный гоанский пляж Вагатор, место проведения зажигательных «оpen air party», в свою очередь состоит из двух пляжей поменьше: Маленького и Большого Вагаторов. Оба пляжа разделены холмом, на котором к вечеру собирается масса желающих полюбоваться закатными видами. На вершине холма возвышается Форт Чапора, сооруженный португальцами в начале семнадцатого века, осмотреть который считают своим долгом все гости Гоа. Правее вагаторского Холма раскинулся пустынный пляж Большой Вагатор, его длина составляет несколько сотен метров. Малый Вагатор находится левее холма и представляет собой довольно живописный пляж со скалами, бухточками и пальмами. На Малом Вагаторе сохранилась атмосфера хиппи середины прошлого века, тут проводят знаменитые полулегальные гоанские транс-пати, имеется несколько легендарных шеков, баров и ресторанов («Kumar», «9 bar» и т.д.), в которых можно встретить самый занимательный люд.

 

Анджуна

Анджуна - один з найвідоміших пляжів Гоа. Багаторічну популярність Анджуне приніс, звичайно ж, культовий «Flea market» - «блошиний ринок», що відкривається тут щосереди. Територія, яку займає цим стихійним ринком, дорівнює кільком гектарів, а асортимент представлених товарів призводить в культурний шок не тільки випадкових туристів, забрели купити пару сувенірів, але і шопоголіків зі стажем. На «Флімаркете» можна купити не просто все, а абсолютно все.

Анджуна є довгий пляж з безліччю шековая і ресторанчиків, періодично затоплюваних припливом. На Анджуневсегда багатолюдно - тут мешкає європейська молодь, що відносить себе до клабберам і рейверам, і фотографи, вже багато років не втомлюються знімати цей цікавий пляж. Тут також в сутінках організовуються запальні транс-паті.

 

Анджуна

Анджуна — один из самых известных пляжей Гоа. Многолетнюю популярность Анджуне принёс, конечно же, культовый «Flea market» — «блошиный рынок», открывающийся тут каждую среду. Территория, занимаемая этим стихийным рынком, равняется нескольким гектарам, а ассортимент представленных товаров приводит в культурный шок не только случайных туристов, забредших купить пару сувениров, но и шопоголиков со стажем. На «Флимаркете» можно купить не просто всё, а абсолютно всё.

Анджуна представляет собой длинный пляж со множеством шеков и ресторанчиков, периодически затапливаемых приливом. На Анджуневсегда многолюдно – тут обитает европейская молодёжь, относящая себя к клабберам и рейверам, и фотографы, уже много лет не устающие снимать этот занимательный пляж. Здесь также в сумерках организовываются зажигательные транс-пати.

 

Бага

Бага - дуже мальовничий пляж, пісок тут має коричневий відтінок, і загадковості видам надають великі чорні валуни, що лежать в гирлі річки Бага, що впадає в океан. Бага, розташований у лісистого мису, - туристичний пляж, в останні роки він став дуже нагадувати пляжі Анталійського узбережжя. Такі ж стрункі ряди лежаків, натовпу масажистів, маса готелів і ресторанів на будь-який смак, кухня в яких, до речі, вище всяких похвал. Нічне життя пляжу Бага також заслуговує на увагу.

 

Бага

Бага – очень живописный пляж, песок тут имеет коричневый оттенок, и загадочности видам придают большие чёрные валуны, лежащие в устье реки Бага, впадающей в океан. Бага, расположенный у лесистого мыса, — туристический пляж, в последние годы он стал очень напоминать пляжи Анталийского побережья. Такие же стройные ряды лежаков, толпы массажистов, масса отелей и ресторанов на любой вкус, кухня в которых, кстати, выше всяких похвал. Ночная жизнь пляжа Бага также заслуживает внимания.

 

Калангут

Пляж Бага плавно «перетікає» в пляж Калангут, і навіть місцеві не можуть сказати, де ж закінчується Бага, і де починається Калангут.

Колись давно інтервенція хіпі в Гоа почалася саме з цього пляжу. Зараз сім кілометрів пляжу Калангут - територія організованого туризму з масою готелів та ресторанів і магазинів. Багатолюдності додають місцеві індуси, за потік Калангут в травні місяці, в сезон індійських відпусток.

Ландшафти в районі Калангута досить оригінальні: на в'їзді височить фальшивий купол білосніжною церкви Святого Алекса, смарагдова зелень прилеглих полів і пальмових гаїв додають колориту.

Визначною пам'яткою пляжу є художня галерея «Керкар», в якій виставлені роботи всіх гоанськая художників. Один раз в тиждень в «Керкар» проводиться вечір індійського танцю і пісні, відвідати який однозначно варто.

Любителям потусуватися на Калангуте швидше за все буде нудно, так як зі знакових місць на пляжі залишилися лише три хіпівського Шека на відрізку від Калангута до наступного за ним Кандоліма: «Peter`s bar», «Angela P. Fernandes» і «Bob`s Inn ».

 

Калангут

Пляж Бага плавно «перетекает» в пляж Калангут, и даже местные затрудняются сказать, где же заканчивается Бага, и где начинается Калангут.

Когда-то давно интервенция хиппи в Гоа началась именно с этого пляжа. Сейчас семь километров пляжа Калангут – территория организованного туризма с массой отелей, ресторанов и магазинов. Многолюдности добавляют местные индусы, наводняющие Калангут в мае месяце, в сезон индийских отпусков.

Ландшафты в районе Калангута довольно оригинальны: на въезде возвышается фальшивый купол белоснежной церкви Святого Алекса, изумрудная зелень близлежащих полей и пальмовых рощ добавляют колорита.

Достопримечательностью пляжа является художественная галерея «Керкар», в которой выставлены работы всех гоанских художников. Один раз в неделю в «Керкар» проводится вечер индийского танца и песни, посетить который однозначно стоит.

Любителям потусоваться на Калангуте скорее всего будет скучно, так как из знаковых мест на пляже остались лишь три хипповских шека на отрезке от Калангута до следующего за ним Кандолима: «Peter`s bar», «Angela P. Fernandes» и «Bob`s Inn».

 

Кандолім

Пляж Кандолім за зовнішнім виглядом більше належить Південному Гоа. Він менш направду марнота і більш спокійний, ніж його північні побратими. Дорога до Кандоліма лежить серед старовинних будівель в колоніальному стилі, каплиці Святого Антонія і ставка з незвичайними водяними ліліями - червоного кольору. Хвиля на Кандоліме вище, спуски до пляжу крутіше, але це не заважає Кандоліма бути одним з найбільш чудових пляжів Північного Гоа.

 

Кандолим

Пляж Кандолим по внешнему виду больше принадлежит Южному Гоа. Он менее суетен и более спокоен, чем его северные собратья. Дорога к Кандолиму лежит среди старинных зданий в колониальном стиле, часовни Святого Антония и пруда с необычными водяными лилиями – красного цвета. Волна на Кандолиме выше, спуски к пляжу круче, но это не мешает Кандолиму быть одним из самых замечательных пляжей Северного Гоа.

 

Сінкуерім

Пляж Сінкуерім - широкий, небагатолюдний, але спуски до нього ще крутіші, ніж на сусідньому Кандоліме. Мабуть через це Сінкуерім не користується великою любов'ю місцевих жителів, його поважають тільки іноземні туристи.

 

Синкуэрим

Пляж Синкуэрим — широкий, немноголюдный, но спуски к нему ещё более круты, чем на соседнем Кандолиме. Видимо из-за этого Синкуэрим не пользуется большой любовью местных жителей, его уважают только иностранные туристы.

 

Варка

Тихий, гарний, спокійний і малолюдне місце, з хорошим широким пляжем і светловато піском. У цьому районі кучкуються різноманітні 5 * готелі, яких не дуже багато в інших місцях Гоа. Розваг і шопінгу в цих місцях майже немає. Публіка, європейські пенсіонери і російські туристи. У Варці на віддалі від пляжу навіть є трохи туристичної движуху.

Хороший вибір для спокійного пляжного відпочинку в красивому місці з досить хорошим пляжем.

 

Варка

Тихий, красивый, спокойный и малолюдное место, с хорошим широким пляжем и светловатым песком. В этом районе кучкуются разнообразные 5* отели, которых не слишком много в других местах Гоа. Развлечений и шоппинга в этих местах почти нет. Публика, европейские пенсионеры и российские туристы. В Варке на отдалении от пляжа даже есть немного туристической движухи.

Хороший выбор для спокойного пляжного отдыха в красивом месте с довольно хорошим пляжем.

 

Мапуса

Великий комерційний центр на Північному Гоа, який туристи відвідують головним чином транзитом. Також сюди приїжджають ті, хто хоче урізноманітнити відпочинок на узбережжі поїздкою в індійське місто або просто придбати необхідні для довгого проживання в іншій країні товари. Крім національного колориту, в Мапусе можна виявити сліди перебування португальців. На жаль, зразки колоніальної архітектури, здебільшого, прийшли в занепад. Культурних пам'яток в місті практично немає, але тим цінніше ті, які є.

 

Мапуса

Крупный коммерческий центр на Северном Гоа, который туристы посещают главным образом транзитом. Также сюда приезжают те, кто хочет разнообразить отдых на побережье поездкой в индийский город или просто приобрести необходимые для долгого проживания в другой стране товары. Помимо национального колорита, в Мапусе можно обнаружить следы пребывания португальцев. К сожалению, образцы колониальной архитектуры, по большей части, пришли в упадок. Культурных достопримечательностей в городе практически нет, но тем ценнее те, которые есть.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!