м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Шарм-эль-Шейх

Шарм ель шейх

Шарм-ель-Шейх - це перлина Червоного Моря, самий фешенебельний курорт на узбережжі, який славиться своїми багатими кораловими рифами, морем і комфортабельними готелями на будь-який смак. Безумовно, найбільше багатство Шарм-ель-Шейха - це море, заради якого туди щороку приїжджає велика кількість туристів з різних куточків світу.

Райони Шарм-ель-Шейха

Шарм-ель-Шейх складається з декількох мальовничих районів, збудованих уздовж узбережжя, навколо основних заток. В єдине ціле - Шарм - їх єднає головна вулиця Peace Road.

 

Шарм-эль-Шейх

Шарм-эль-Шейх - это жемчужина Красного Моря, самый фешенебельный курорт на побережье, который славится своими богатыми коралловыми рифами, морем и комфортабельными отелями на любой вкус. Безусловно, самое большое богатство Шарм-эль-Шейха - это море, ради которого туда каждый год приезжает большое количество туристов из разных уголков мира.

Районы Шарм-эль-Шейха

Шарм-эль-Шейх состоит из нескольких живописных районов, построенных вдоль побережья, вокруг основных заливов. В единое целое — Шарм — их соединяет главная улица Peace Road.

Наама-Бей - Для тих, хто віддає перевагу перевірені часом і величезною кількістю досліджували місцевість туристів курорти, Наама-Бей (Naama Bay) - вірний варіант уникнути несподіванок під час відпустки в Єгипті. Найстаріша, а значить, і сама упорядкована частина Шарм-ель-Шейха з безліччю готелів всіх рівнів зірковості, торгових лавок, кафе з ароматними кальянами, гучними барами і клубами легко підкорить серце будь-якого туриста. Ну і, зрозуміло, жоден гість курорту не пройде повз тутешніх піщаних пляжів - купаються тут з понтонів або заходять в воду прямо з берега - дно у кромки води розчищено від коралів. Основна визначна пам'ятка Наама - це широкий прогулянковий проспект, який з'єднує море і готелі, і плавно переходить в головну вулицю курорту. Саме тут зосереджені всі бари, ресторани, дискотеки і магазини.

 

Наама-Бэй - Для тех, кто предпочитает проверенные временем и огромным количеством исследовавших местность туристов курорты, Наама-Бей (Naama Bay) — верный вариант избежать неожиданностей во время отпуска в Египте. Самая старая, а значит, и самая благоустроенная часть Шарм-эль-Шейха с бесчисленным множеством отелей всех уровней звездности, торговых лавок, кафе с ароматными кальянами, шумными барами и клубами легко покорит сердце любого туриста. Ну и, разумеется, ни один гость курорта не пройдет мимо здешних песчаных пляжей — купаются здесь с понтонов или заходят в воду прямо с берега — дно у кромки воды расчищено от кораллов. Основная достопримечательность Наамы — это широкий прогулочный проспект, который соединяет море и отели, и плавно переходит в главную улицу курорта. Именно здесь сосредоточены все бары, рестораны, дискотеки и магазины.

 

Шарм-ель-Майя - один з районів відомого єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх. Він знаходиться в південно-західній частині міста, на березі однойменної бухти, і славиться єдиним на курорті піщаним пляжем. Як і у всіх інших районах курорту, уздовж всього затоки в дві-три лінії стоять готелі на будь-який смак і гаманець. Головним достоїнством Шарм-ель-Майї можна назвати його розташування. Справа не тільки в тому, що петлеподібна бухта з усіх боків захищена від вітру (який, до слова, може налетіти тільки з однієї, лівої сторони). Саме звідси відчалюють яхти і катери на морські прогулянки в національний парк Рас-Мохаммед, а ще в цьому районі знаходиться знаменитий Старе місто з його справжнім східним ринком.

 

Шарм-эль-Майя- один из районов известного египетского курорта Шарм-эль-Шейх. Он находится в юго-западной части города, на берегу одноимённой бухты, и славится единственным на курорте песчаным пляжем.  Как и во всех других районах курорта, вдоль всего залива в две-три линии стоят отели на любой вкус и кошелёк. Главным достоинством Шарм-эль-Майи можно назвать его расположение. Дело не только в том, что петлеобразная бухта со всех сторон защищена от ветра (который, к слову, может налететь только с одной, левой стороны). Именно отсюда отчаливают яхты и катера на морские прогулки в национальный парк Рас-Мохаммед, а ещё в этом районе находится знаменитый Старый город с его настоящим восточным рынком.

 

 

Шаркс-Бей - Прилетівши в Шарм-ель-Шейх, всім туристам не терпиться якомога швидше заселитися в готель і пірнути в ласкаві хвилі Червоного моря. Уже в аеропорту відпочиваючі починають поглядати по сторонах, мріючи, щоб трансфер до місця проживання пройшов якомога швидше. Найбільш нетерплячі навіть готель підбирають якомога ближче до місця прильоту, в Шаркс-Бей (Sharks Bay). Цей район Шарм-ель-Шейха розташований всього в 5 км від аеропорту, тому поїздка до його готелям проходить стрімко. Але не це головне достоїнство «Акулячої бухти» (саме так перекладається назва). Головне - справжній кораловий рай, в який потрапляє турист, просто виходячи на будь-який з пляжів затоки. Якщо ви мріяли побачити різнокольорових рибок і коралові рифи, досхочу поплавати з маскою і трубкою і зробити свої перші занурення під воду, Шаркс-Бей - ваш вибір!

 

Шаркс-Бей - Прилетев в Шарм-эль-Шейх, всем туристам не терпится как можно скорее заселиться в отель и нырнуть в ласковые волны Красного моря. Уже в аэропорту отдыхающие начинают поглядывать по сторонам, мечтая, чтобы трансфер до места проживания прошёл как можно скорее. Самые нетерпеливые даже отель подбирают как можно ближе к месту прилёта, в Шаркс-Бей (Sharks Bay). Этот район Шарм-эль-Шейха расположен всего в 5 км от аэропорта, поэтому поездка к его отелям проходит стремительно. Но не это главное достоинство «Акульей бухты» (именно так переводится название). Главное — настоящий коралловый рай, в который попадает турист, просто выходя на любой из пляжей залива. Если вы мечтали увидеть разноцветных рыбок и коралловые рифы, вволю поплавать с маской и трубкой и совершить свои первые погружения под воду, Шаркс-Бей — ваш выбор!

 

Набк (Nabq) - розташований в Північно-східній частині Шарм-ель-Шейха. Всі рекламні проспекти відзначають, що це найбільш динамічно розвивається частина міста, хоча і найменш екзотична. Головна фішка це шопінг і магазини! Більшість аптек, кафе, пабів і ресторанів, магазинів з сувенірами, продуктами і різноманітними товарами, які можуть знадобитися на відпочинку, розташовані на головній торгово-розважальної вулиці Набк Ла Страда. Там можна знайти однойменний торговий центр La Strada, великий центр Al Khan і магазин Metro. Картки підприємців вам не знадобляться, робити там покупки можуть все. Крім цього супермаркету до ознак глобалізації цілком можна віднести розмістилися там же Starbucks і McDonalds.

Але не турбуйтеся, автентичних крамничок з гучними продавцями і необхідністю торгуватися до останнього на Ла Страда теж вистачає. До речі, при належній вправності можна купити сувеніри дешевше, ніж в Наама-Бей. Туди, так само як і в Старе місто на ринок легко дістатися на таксі. У деяких готелях передбачені автобуси, до Ла Стради безкоштовні, до Наама платні.

 

Набк (Nabq) - расположен в Северно-восточной части Шарм-эль-Шейха. Все рекламные проспекты отмечают, что это самая динамично развивающаяся часть города, хотя и наименее экзотическая. Главная фишка это шоппинг и магазины! Большинство аптек, кафе, пабов и ресторанов, магазинов с сувенирами, продуктами и разнообразными товарами, которые могут понадобиться на отдыхе, расположены на главной торгово-развлекательной улице Набка Ла Страда. Там можно найти одноимённый торговый центр La Strada, крупный центр Al Khan и магазин Metro. Карточки предпринимателей вам не понадобятся, делать там покупки могут все. Помимо этого супермаркета к признакам глобализации вполне можно отнести разместившихся там же Starbucks и McDonalds.

Но не расстраивайтесь, аутентичных лавочек с шумными продавцами и необходимостью торговаться до последнего на Ла Страде тоже хватает. Кстати, при должной сноровке можно купить сувениры дешевле, чем в Наама-Бее. Туда, равно как и в Старый город на рынок легко добраться на такси. В некоторых отелях предусмотрены автобусы, до Ла Страды бесплатные, до Наамы платные.

 

Рас-Умм-ель-Сід - Між затоками Наама-Бей і Шарм-ель-Майя лежить ця затишна бухта (Ras Um El Sid). Над нею, над початком протоки Тиран (Tiran), підноситься мис, увінчаний маяком, а під водою ховається справжній скарб, що змушує туристів вибирати для свого відпочинку саме цей район Шарм-ель-Шейха. Ім'я цього природного багатства - корали. Здавалося б, у багатьох бухтах курорту є мальовничі рифи, так і кишать морською живністю, завжди можна з'їздити в національний парк, щоб ближче познайомитися з підводним світом ... Тим не менш, саме сюди везуть бажаючих помилуватися кораловими заростями незвичайної краси. Зупинившись в готелях Рас-Умм-ель-Сіда, їхати нікуди не доведеться, а розвинена інфраструктура узбережжя бухти зроблять відпочинок максимально комфортним.


Рас-Умм-эль-Сид -
Между заливами Наама-Бей и Шарм-эль-Майя лежит эта уютная бухта (Ras Um El Sid). Над ней, над началом пролива Тиран (Tiran), возвышается мыс, увенчанный маяком, а под водой прячется настоящее сокровище, заставляющее туристов выбирать для своего отдыха именно этот район Шарм-эль-Шейха. Имя этому природному богатству — кораллы. Казалось бы, во многих бухтах курорта есть живописные рифы, так и кишащие морской живностью, всегда можно съездить в национальный парк, чтобы поближе познакомиться с подводным миром... Тем не менее, именно сюда везут желающих полюбоваться коралловыми зарослями необыкновенной красоты. Остановившись в отелях Рас-Умм-эль-Сида, ехать никуда не придётся, а развитая инфраструктура побережья бухты сделают отдых максимально комфортным.

 

Монтаза - Район центральній частині Шарм-Ель-Шейха. Вірніше центральній частині берегової лінії. Розташований приблизно навпроти аеропорту. Плюс цього району затишний відпочинок з дітьми, більшість готелів з вирубаними коралами (можна зайти з берега). Там де корали не займані, любителі дайвінгу та снорклінга отримають справжнє задоволення. Хоч в цьому районі не так багато розваг, але звідси до старого міста в два рази ближче ніж з Набк.

 

Монтаза - Район центральной части Шарм-Эль-Шейха. Вернее центральной части береговой линии. Расположен примерно напротив аэропорта. Плюс этого района уютный отдых с детьми, большинство отелей с вырубленными кораллами (можно зайти с берега). Там где кораллы не тронуты, любители дайвинга и снорклинга получат истинное удовольствие. Хоть в этом районе не так много развлечений, но отсюда до старого города в два раза ближе чем из Набка.

 

Хадаба (Рас Ум Ель Сід) - найстаріший район Шарм-Ель-Шейха. Замикає ланцюжок пляжів на заході міста. Море спокійне і тепле взимку, багато бухочек і готелів розташованих з підвітряної сторони. Якщо в Набк вас здуває, то тут вітру взагалі не відчувається. Відмінне місце для відпочинку в будь-який сезон.
Корали на 90% не пошкоджені. Але берег крутий, що створює певні труднощі при відпочинку з дітьми. Багато дорогих і найпрестижніших готелів.
На другій лінії розважальні комплекси і торгові ряди. В глибині району Старе місто - історичний центр Шарма.
Це дуже колоритне і цікаве місце. Нічне життя в Ель Меркато не відпустить вас до ранку. Тут-же знаходиться Крокодиляча ферма, а зовсім поруч нічне шоу "1000 і одна ніч" І все в межах піших прогулянок.

 

Хадаба (Рас Ум Эль Сид) - самый старый район Шарм-Эль-Шейха. Замыкает цепочку пляжей на западе города. Море спокойное и тёплое зимой, много бухочек и отелей расположенных с подветренной стороны. Если в Набке вас сдувает, то здесь ветра вообще не чувствуется. Отличное место для отдыха в любой сезон.
Кораллы на 90% не повреждены. Но берег крутой, что создаёт определённые трудности при отдыхе с детьми. Много дорогих и самых престижных отелей. 
На второй линии развлекательные комплексы и торговые ряды. В глубине района Старый город - исторический центр Шарма. 
Это очень колоритное и интересное место. Ночная жизнь в Эль Меркато не отпустит вас до утра. Здесь-же находится Крокодиловая ферма, а совсем рядом ночное шоу "1000 и одна ночь" И всё в пределах пеших прогулок.

 

Гарден Бей (Ель-Паша-Бей) - це район на відомому Єгипетському курорті Шарм-Ель-Шейх, розташований в 7 км від міжнародного аеропорту Шарм-ель-шейха.

Зупинимося докладніше на готелях курорту Ель Паша Бей.
Як і по всій країні Єгипет, готелі курорту надають умови для проживання, з огляду на основні вимоги міжнародних туристичних стандартів і специфіки вимог клієнтів в даному регіоні.

Використовуючи наш каталог готелів, застосовуйте фільтр по категорії (зірковості. Тим самим ви значно звузите коло пошуку і полегшите собі вибір. Назва готелю є одночасно посиланням на опис з фотографіями готелю курорту Ель Паша Бей.
Вивчаючи опис готелю, зверніть увагу на його розташування щодо центру міста, його віддаленість від аеропорту, від популярних туристичних і торгових місць і від пам'яток містечка Ель Паша Бей.

Якщо у Вас заплановано відпочинок з дітьми, то дуже важливо, щоб готель відповідав вимогам сімейного відпочинку. Так, наприклад, існую готелі, які не приймають гостей з дітьми. Дивно? Але це факт. Таких готелів небагато. Найчастіше вони призначені для проведення великих ділових зустрічей і конференцій на високих, аж до міжнародних та урядових, рівнях. Зазвичай це найдорожчі і кращі готелі містечка Ель Паша Бей, їх категорія повинна бути 5 зірок або 5 +.

 

Гарден Бэй (Эль-Паша-Бей) - это район на известном Египетском курорте Шарм-Эль-Шейх, расположенный в 7 км от международного аэропорта Шарм-эль-шейха.

Остановимся подробнее на отелях курорта Эль Паша Бей.
Как и по всей стране Египет , отели курорта предоставляют условия для проживания, учитывая основные требования международных туристических стандартов и специфики требований клиентов в данном регионе.

Используя наш каталог отелей, применяйте фильтр по категории (звездности. Тем самым вы значительно сузите круг поиска и облегчите себе выбор. Название отеля является одновременно ссылкой на описание с фотографиями отеля курорта Эль Паша Бей.
Изучая описание отеля, обратите внимание на его расположение относительно центра города, его удаленность от аэропорта, от популярных туристических и торговых мест и от достопримечательностей городка Эль Паша Бей .

Если у Вас запланирован отдых с детьми, то очень важно, чтобы отель соответствовал требованиям семейного отдыха. Так, например, существую отели, которые не принимают гостей с детьми. Странно? Но это факт. Таких отелей не много. Чаще всего они предназначены для проведения крупных деловых встреч и конференций на высоких, вплоть до международных и правительственных, уровнях. Обычно это самые дорогие и лучшие отели местечка Эль Паша Бей, их категория должна быть 5 звезд или 5+.

 

Бухта Рас Наcрані (Ras Nasrani) - знаходиться в 5 км від аеропорту Шарм-ель-Шейх. Рас Насрані - ідеальне місце для любителів підводного світу, тут Ви побачите різнокольорові корали і безліч яскравих рибок.

Одна з найкрасивіших бухта вражає недосвідченого глядача видом різнокольорових коралів і великим кількість яскравих рибок, за якими можна спостерігати навіть не маючи спеціальних пристосувань. Рас Насрані вважається одним з кращих місць Шарм-ель-Шейха для тих, хто любить розглядати підводний світ Червоного моря. Уздовж берега Червоного моря Рас Насрані проходить пішохідна доріжка, по якій можна прогулятися надвечір, насолоджуючись видом нічного неба з яскравими зірками. Однією з визначних пам'яток бухти є живою кораловий риф поблизу готелю Baron, вражаючий красою і великою різноманітністю видів риб, що мешкають в його межах.

 

Бухта Рас Наcрани (Ras Nasrani) - находится в 5 км от аэропорта Шарм-эль-Шейх. Рас Насрани - идеальное место для любителей подводного мира, здесь Вы увидите разноцветные кораллы и множество ярких рыбок.

Красивейшая бухта поражает неискушенного зрителя видом разноцветных кораллов и большим количество ярких рыбок, за которыми можно наблюдать даже не имея специальных приспособлений. Рас Насрани считается одним из лучших мест Шарм-эль-Шейха для тех, кто любит рассматривать подводный мир Красного моря. Вдоль берега Красного моря Рас Насрани проходит пешеходная дорожка, по которой можно прогуляться под вечер, наслаждаясь видом ночного неба с яркими звездами. Одной из достопримечательностей бухты является живой коралловый риф вблизи отеля Baron, впечатляющий красотой и большим разнообразием видов рыб, обитающих в его пределах.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!