м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Сінгапур (Сингапур)

Ультрасучасний курорт

Ультрасовременный курорт

 

з найпередовішими технологіями сьогодення і майбутнього. Сінгапур - острівна держава. В основному тут проживають китайці і багато інші національності. Сінгапур - це одне велике місто, розташований на рівнинах. Це Місто, який випереджає за розвитком на десятки років.

Електроніка, суднобудування і сектор фінансових послуг зробили цього гіганта світовим лідером туристичних послуг.

 

с самыми передовыми технологиями настоящего и будущего. Сингапур – островное государство. В основном здесь проживают китайцы и многие другие национальности. Сингапур – это один большой город, расположенный на равнинах. Это Город, который опережает по развитию на десятки лет.

Электроника, судостроение и сектор финансовых услуг сделали этого гиганта мировым лидером туристических услуг.

 

ЧУДЕСА СВІТУ

Сінгапур з недавнього часу став черговим символом досягнень людини. Ще кілька років тому Сінгапур був просто перевалочним пунктом для туристів, що летять в Австралію або на Балі. Але Сінгапурська влада зробили все можливе, щоб виманити туристів з аеропорту в місто. У Сінгапурі тепер багато хто бажає зупинитися на кілька днів, щоб подивитися всі його краси. Сінгапур - це відчуття міста майбутнього, яке не покидає ні на секунду де б Ви не знаходилися в цьому прекрасному FUTURE CITY. Майбутнє планети сінгапурців представляється як зелений парк з величезними спорудами зі скла, сталі і бетону.

 

ЧУДЕСА СВЕТА

Сингапур с недавнего времени стал очередным символом достижений человека. Еще несколько лет назад Сингапур был просто перевалочным пунктом для туристов, летящих в Австралию или на Бали. Но Сингапурские власти сделали всё возможное, чтобы выманить туристов из аэропорта в город. В Сингапуре теперь многие желают остановиться на несколько дней, чтобы посмотреть все его красоты. Сингапур – это ощущение города будущего, которое не покидает ни на секунду где бы Вы не находились в этом прекрасном FUTURE CITY. Будущее планеты Сингапурцам представляется как зелёный парк с огромными сооружениями из стекла, стали и бетона.

 

БЕЗПЕКА

Штрафи Сінгапуру - візитна картка. Так, саме непомірні й абсурдні штрафи зробили з Сінгапуру процвітаючу країну. Тут є «обмеження» на безліч «дозволених» в нашій країні надмірностей таких як: благої мат на уліе, плівкі, жуйки, куріння і так далі. За всі ці, здавалося б мелочёвие витівки, на відпочинку в Сінгапурі доведеться заплатити від 5 сотень доларів, а ще гірше, в Сінгапурі місцева поліція буде бити палицями до тих пір, поки не «вижене» злий умисел з голови зловмисника. Причому, головним досягненням цій країні в області безпеки, є повна автономія і незалежність від інших держав. Так, навіть якщо турист звернувся до Посольства своєї країни зі скаргою на штрафи або жорстокість поліції, то нічого крім різкої відповіді він не отримає. Правила - є правила, порушувати їх не можна.

 

БЕЗОПАСНОСТЬ

Штрафы Сингапура – визитная карточка. Да, именно непомерные и абсурдные штрафы сделали из Сингапура процветающую страну. Здесь есть «ограничения» на множество «разрешённых» в нашей стране излишеств таких как: благой мат на улие, пливки, жвачки, курение и так далее. За все эти, казалось бы мелочёвые проделки, на отдыхе в Сингапуре придётся заплатить от 5 сотен долларов, а еще хуже, в Сингапуре местная полиция будет бить палками до тех пор, пока не «выгонит» злой умысел из головы злоумышленника. Причем, главным достижением этой стране в области безопасности, является полная автономия и независимость от других государств. Так, даже если турист обратился в Посольство своей страны с жалобой на штрафы или жестокость полиции, то нечего кроме резкого ответа он не получит. Правила – есть правила, нарушать их нельзя.

 

ЗООПАРК

Здобув світову популярність і є зразковим, так як максимально передає первісну і природне місце існування тварин. Зоопарк Сінгапуру, під відкритим небом без грат і клітин. Живуть понад 2000 тварин. Завдяки такій приємній для життя атмосфері тварини виявляють себе у всій красі, що викликає додатковий інтерес. Також вся рослинність була висаджена спеціально для зоопарку і має сотні найменувань, плавно вписавшись у ландшафт.

 

ЗООПАРК

Приобрел мировую известность и является образцовым, так как максимально передаёт первобытную и естественную среду обитания животных. Зоопарк Сингапура, под открытым небом без решеток и клеток. Обитают более 2000 животных. Благодаря такой приятной для жизни атмосфере животные проявляют себя во всей красе, что вызывает дополнительный интерес. Также вся растительность была высажена специально для зоопарка и имеет сотни наименований, плавно вписавшись в ландшафт.

 

НАВЧИТИСЯ ЖИТИ ПО-НОВОМУ

Люди, які відвідують Європу беруть багато прикладів, і вносять корективи в своє життя. На відпочинку в Сінгапурі же в цьому сенсі теж може багато чому навчити. Чистота в сучасному Сінгапурі зведена в справжній культ. Смітити по-сінгапурських мірками неприпустимо, не положено і взагалі заборонено. Величезні штрафи на багато «НЕ МОЖНА!» Для нас здаються зовсім абсурдними, так наприклад: Жувати гумку, привозити з собою, продавати і так далі категорично заборонено. Сінгапур піклується про чистоту вулиць, а також запобігає будь-які види ризиків, пов'язані з викинутої на підлогу жувальною гумкою. Вона може розплавитися, до неї можуть прилипнути і так далі.

 

НАУЧИТЬСЯ ЖИТЬ ПО-НОВОМУ

Люди, посещающие Европу берут много примеров, и вносят коррективы в свою жизнь. На отдыхе в Сингапуре же в этом смысле тоже может многому научить. Чистота в современном Сингапуре возведена в настоящий культ. Мусорить по-сингапурским меркам недопустимо, не положено и вообще запрещено. Огромные штрафы на многие «НЕЛЬЗЯ!» для нас кажутся совсем абсурдными, так например: Жевать резинку, привозить с собой, продавать и так далее категорически запрещено. Сингапур заботится о чистоте улиц, а также предотвращает любые виды рисков, связанные с выброшенной на пол жевательной резинкой. Она может расплавиться, к ней могут прилипнуть и так далее.

 

ЛЮКС КЛАС

Для туристів, які цінують високий рівень відпочинку, Сінгапур може запропонувати ультрасучасні готелі, різноманітні ресторани, модні спа і шопінг-центри. У Сінгапурі рівень сервісу і якість відпочинку приваблює через нових стандартів будівництва. таких будівель немає ніде. Що стосується тутешньої кухні, то Сінгапур пропонує азіатську, європейську, китайську кухню, а також безліч страв з риби.

 

ЛЮКС КЛАСС

Для туристов, ценящих высокий уровень отдыха, Сингапур может предложить ультрасовременные гостиницы, разнообразные рестораны, модные спа и шопинг-центры. В Сингапуре уровень сервиса и качество отдыха привлекает из-за новых стандартов строительства. таких построек нет нигде. Что касается здешней кухни, то Сингапур предлагает азиатскую, европейскую, китайскую кухню, а также множество блюд из рыбы. 

 

КЛІМАТ

Мінімальна температура 25 градусів. М'який і теплий клімат змушує багатьох туристів звертати увагу на цю країну. Тут весь час тепло. Це настільки дивовижне відчуття - Ви в будь-який час року можете купити тур в Сінгапур і насолоджуватися гарною погодою. У Сінгапурі як і в багатьох розвинених країнах з'являються цілі кондиціоновані зони, коридори і простору, де Ви можете перебувати в приємній прохолоді, а потім знову вийти на вулицю під спекотне сонце.

 

КЛИМАТ

Минимальная температура 25 градусов. Мягкий и тёплый климат заставляет многих туристов обращать внимание на эту страну. Здесь всё время тепло. Это настолько удивительное ощущение – Вы в любое время года можете купить тур в Сингапур и наслаждаться хорошей погодой. В Сингапуре как и во многих развитых странах появляются целые кондиционируемые зоны, коридоры и пространства, где Вы можете находиться в приятной прохладе, а затем снова выйти на улицу под жаркое солнце.

 

Близькість до сусідніх курортів

Балі, Таїланд, Вьетнам- Ви можете зірватися в будь-яку хвилину з Сінгапуру і полетіти на чудовий острів Балі. Хочете екстремальної екзотики? Зовсім недалеко В'єтнам і Камбоджа, а для любителів гарної екскурсійної програми ласкаво просимо в Таїланд, купити тур зможете у нас! Якщо Ви ще не були в Малайзії, то це найкращий спосіб потрапити сюди прямо з Сінгапуру через міст, побудований з Сінгапуру до Малайзії. Джунглі тут всюди. Це дуже цікава країна, яка виросла серед джунглів. Погуляти по вулицях Малайзії - отримати неймовірний досвід, подивитися на те «як тут живуть і будують побут», дуже схожий зі Шрі-Ланкою.

 

БЛИЗОСТЬ К СОСЕДНИМ КУРОРТАМ

Бали, Таиланд, Вьетнам– Вы можете сорваться в любую минуту с Сингапура и полететь на замечательный остров Бали. Хотите экстремальной экзотики? Совсем недалеко Вьетнам и Камбоджа, а для любителей хорошей экскурсионной программы добро пожаловать в Таиланд, купить тур сможете у нас! Если Вы еще не были в Малайзии, то это самый лучший способ попасть сюда прямо из Сингапура через мост, построенный из Сингапура в Малайзию. Тропические заросли здесь повсюду. Это интереснейшая страна, выросшая среди джунглей. Погулять по улицам Малайзии – получить невероятный опыт, посмотреть на то «как здесь живут и строят быт», очень схожий со Шри-Ланкой.

 

ВІЗОВА ПРОСТОТА

Отримати візу в Сінгапур дуже просто. Надумавши летіти в цю країну, всього протягом 5 днів, Вам буде видана електронна віза, яку отримує кожен турист, який бажає відвідати цю дивовижну країну. Заповнюється невелика анкета-опитувальник і вуаля ... електронна віза готова Вона багаторазова і якщо Ви виїхали до сусідньої країни, наприклад в Малайзію або злітали на Балі, то можете спокійно повернуться назад і не платити знову за відкриття візи.

 

ВИЗОВАЯ ПРОСТОТА

Получить визу в Сингапур очень просто. Надумав лететь в эту страну, всего в течение 5 дней, Вам будет выдана электронная виза, которую получает каждый турист, желающий посетить эту удивительную страну. Заполняется небольшая анкета-опросник и вуаля…электронная виза готова  Она многократная и если Вы выехали в соседнюю страну, например в Малайзию или слетали на Бали, то можете спокойно вернутся обратно и не платить снова за открытие визы.

 

Пляжний КУРОРТ

Пляжний відпочинок в Сінгапурі прийнято розглядати в ключі острова Сентоза, який розташований в 500 метрах від острова Сінгапур. Сюди можна дістатися або пішки, або на таксі, на автобусі, канатній дорозі, монорейці. Тут є все: починаючи від прекрасних пляжів і закінчуючи сотнями різних розваг. На острові можна орендувати каное, зайнятися віндсерфінгом. Пляжі підходять як для любителів активного проведення часу, так і для класичного відпочинку в стилі баунті. Беріть на прокат Сігвей і катайтеся по острову, досліджуючи його кожен сантиметр. На ньому безліч романтичних місць. Пляжі острова Сентоза - є одними з найбезпечніших в світі. Як і весь Сінгапур, Сентоза величезну увагу приділяє безпеці: рятувальники, регулярні перевірки металошукачами, контроль і огляд кожного приїжджає на острів - робить його прекрасним місцем для відпочинку з дітьми.

Парк розваг Юніверсал побудований спеціально для відпочиваючих в Сінгапурі - сучасні атракціони і розваги. Для Вас і Ваших дітей найцікавішим буде катання на сотнях видів атракціонів, просто походити, розглядаючи цікаві декорації: замок Шрека, Мадагаскар, Трансформери і багато іншого.

Величезний океанаріум в Сінгапурі з тематичними зонами і тисячами океанських мешканців вабить туристів з усього світу подивитися велике розмаїття плаваючих побратимів.

 

ПЛЯЖНЫЙ КУРОРТ

Пляжный отдых в Сингапуре принято рассматривать в ключе острова Сентоза, который расположен в 500 метрах от острова Сингапур. Сюда можно добраться либо пешком, либо на такси, на автобусе, канатной дороге, монорельсе. Здесь есть всё: начиная от прекрасных пляжей и заканчивая сотнями различных развлечений. На острове можно арендовать каное, заняться виндсерфингом. Пляжи подходят как для любителей активного времяпрепровождения, так и для классического отдыха в стиле баунти. Берите на прокат Сигвей и катайтесь по острову, исследуя его каждый сантиметр. На нём множество романтических мест. Пляжи острова Сентоза – являются одними из самых безопасных в мире. Как и весь Сингапур, Сентоза огромное внимание уделяет безопасности: спасатели, регулярные проверки металлоискателями, контроль и осмотр каждого приезжающего на остров – делает его прекрасным местом для отдыха с детьми.

Парк развлечений Юниверсал построен специально для отдыхающих в Сингапуре – современные аттракционы и развлечения. Для Вас и Ваших детей самым интересным будет катание на сотнях видов аттракционов, просто походить, разглядывая интереснейшие декорации: замок Шрека, Мадагаскар, Трансформеры и многое другое.

Громаднейший океанариум в Сингапуре с тематическими зонами и тысячами океанских обитателей манит туристов со всего света посмотреть огромное разнообразие плавающих собратьев.

 

ДЛЯ ВЕСІЛЬНИХ ПОДОРОЖЕЙ

Подорожуючи удвох обов'язково потрібно розглядати Сінгапур як одне з головних місць для відвідування. Придбати тур в Сінгапур і при бажанні, тут Ви зможете вдосталь повеселитися, або навпаки сховатися від очей і знайти відокремлене місце. Головним плюсом є Ваша абсолютна безпека, просто насолоджуйтеся відпочинком і один одним, а про решту подбати Сінгапур.

 

ДЛЯ СВАДЕБНЫХ ПУТЕШЕСТВИЙ

Путешествуя вдвоём обязательно нужно рассматривать Сингапур как одно из главных мест для посещения. Купить тур в Сингапур и при желании, здесь Вы сможете вдоволь повеселится, или наоборот скрыться от глаз и найти уединённое место. Главным плюсом является Ваша абсолютная безопасность, просто наслаждайтесь отдыхом и друг другом, а об остальном позаботиться Сингапур. 

Лучшие конкуренты: 

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!