м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Послуги

Корисні поради (Полезные советы)

Звичайно, в цьому розділі ми будемо пропонувати York Travel як одне з кращих турагентств Харкова і України)

Але все-таки давайте розберемося. Як же вибрати туристичне агентство в Харкові для себе? Ми рекомендуємо дивитися на питання про вибір агентства комплексно: говорити з родичами, друзями або колегами по роботі. Як правило, знаходяться люди, які вже шукали Турагентство в Харкові і можуть поділитися з Вами своїм досвідом. Ми вважаємо, що головний пріоритет або запорука якісного відпочинку - це надійність турфірми і професіоналізм персоналу, якому Ви довіряєте підбір туру. Обидві ці складові є невід'ємними при виборі туристичного агентства для себе. Асортимент турів і розташування так само говорить багато про що. Ви повинні мати можливість приїхати в агентство, яке знайшли в інтернеті, поговорити особисто з менеджерами або директором. Попросіть показати документи, які дають змогу здійснювати діяльність і попросіть роздрукувати копію договору на туристичне обслуговування. Прочитайте уважно договір, задайте питання з усіма додатковими пунктами. Звертайте увагу на «обжитість» офісу, якщо є можливість розпитайте у сусідів скільки працює тут дана організація, чи користуються вони їх послугами і чому! Як правило, добре брендований офіс з фірмовою продукцією стоїть значних зусиль і може служити одним з факторів того, що люди серйозно налаштовані на роботу в туризмі і готові розвивати свою компанію. Ми, наприклад, зробили багато для того щоб офіс нашого туристичного агентства був унікальним і комфортним для наших туристів.

Турфірми Харкова, які пропонують тільки тури в Єгипет або тільки тури в Туреччину можуть викликати певну підозру, так як ці напрямки є масовими і відповідно більш дорогі тури у них не купують. Мова йде не про спеціалізованих компаніях, які продають саме ці країни, а про тих, хто бере з туристів гроші і закривається на наступний день. З'ясуйте чи є у турагентства Харкова чи Києва рахунок в банку, в якому банку, хто їх персональний менеджер, де знаходитися відділення банку, чим цей банк їм подобається і якими послугами ще користується фірма. Все це потрібно для того щоб встановити реальну ситуацію про стан справ турфірми і відповідно необхідність у Вашій співпраці.

Ще одним доказом працюючої організації є наявність дипломів, грамот і сертифікатів. Природно цей момент потрібно розглядати в комплексі з усім вищезазначеним так як справжність різних настінних рамок дуже складно перевірити.

Чому була написана ця стаття?

У Харкові зареєстровано більше двох з половиною тисяч агентств! Це відбувається через порівняно просту процедури запуску. Багато людей відкривають даний бізнес і виходять з нього вже через кілька місяців так як реальна робота туристичного агентства в Харкові витримує великі навантаження (не тільки фінансові) і відповідно ошукані туристи перестають довіряти послуг туристичних агентств, вважаючи всі компанії однаковими, хоча це не так!

 

Конечно, в этом разделе мы будем предлагать York Travel как одно из лучших турагентств Харькова и Украины)

Но всё-таки давайте разберемся. Как же выбрать туристическое агентство в Харькове для себя? Мы рекомендуем смотреть на вопрос о выборе агентства комплексно: говорить с родственниками, друзьями или коллегами по работе. Как правило, находятся люди, которые уже искали Турагентство в Харькове и могут поделиться с Вами своим опытом. Мы считаем, что главный приоритет или залог качественного отдыха - это надёжность турфирмы и профессионализм персонала, которому Вы доверяете подбор тура. Обе эти составляющие являются неотъемлемыми при выборе туристического агентства для себя. Ассортимент туров и расположение так же говорит о многом. Вы должны иметь возможность приехать в агентство, которое нашли в интернете, поговорить лично с менеджерами или директором. Попросите показать документы, которые разрешают вести деятельность и попросите распечатать копию договора на туристическое обслуживание. Прочитайте внимательно договор, задайте вопросы по всем интересующим пунктам. Обращайте внимание на «обжитость» офиса, если есть возможность расспросите у соседей сколько работает здесь данная организация, пользуются ли они их услугами и почему! Как правило, хорошо брендированный офис с фирменной продукцией стоит значительных усилий и может служить одним из факторов того, что люди серьёзно настроены на работу в туризме и готовы развивать свою компанию. Мы, например, сделали много для того чтобы офис нашего туристического агентства был уникальным и комфортным для наших туристов.

Турфирмы Харькова, которые предлагают только туры в Египет или только туры в Турцию могут вызвать определённое подозрение так как эти направления являются массовыми и соответственно более дорогие туры у них не покупают. Речь идёт не о специализированных компаниях, которые продают именно эти страны, а о тех, кто берет с туристов деньги и закрывается на следующий день. Выясните есть ли у турагентства Харькова или Киева счет в банке, в каком банке, кто их персональный менеджер, где находиться отделение банка, чем этот банк им нравится и какими услугами еще пользуется фирма. Всё это нужно для того чтобы установить реальную ситуацию о состоянии дел турфирмы и соответственно ризонности в Вашем сотрудничестве.

Еще одним доказательством работающей организации является наличие дипломов, грамот и сертификатов. Естественно этот момент нужно рассматривать в комплексе со всем вышеупомянутым так как подлинность разных настенных рамок очень сложно проверить. 

Почему была написана эта статья?

В Харькове зарегистрированы более двух с половиной тысяч агентств! Это происходит из-за сравнительно простой процедуры запуска. Многие люди открывают данный бизнес и выходят из него уже через несколько месяцев так как реальная работа туристического агентства в Харькове несёт большие нагрузки (не только финансовые) и соответственно обманутые туристы перестают доверять услугам туристических агентств, считая все компании одинаковыми, хотя это не так! 

Серед безлічі пропозицій по відпочинку виникають цілком заслужені питання: Який тур обрати? Яку країну відвідати? Який варіант буде найкращим для Вашої відпустки?

На туристичному ринку існує дійсно дуже багато пропозицій. Всі ми знаємо стандартні Тури до Єгипту, тури в Туреччину або в Таїланд, які включають авіапереліт, медичну страховку, розміщення в готелі, а також, в залежності від обраного туру, тип харчування. 

Є комбіновані тури, в яких ви можете в рамках одного туру відвідати кілька країн. Наприклад: ОАЕ + Шрі-Ланка, Шрі-Ланка + Мальдіви та інші комбінації. 

Щоб відвідати Вас цікавить країну спершу потрібно ознайомитися з візовим режимом і в разі необхідності оформити візу. Терміни і вартість виготовлення візи в чому залежать від обраної країни і типу туру. 

Якщо пакетний тур Вам не підходить і Ви бажаєте самостійно відправитися в подорож, то дуже просто можна купити авіаквитки і полетіти в будь-яку країну світу. Просто вибирайте на карті будь-яке місто і ми підберемо для Вас польотну програму. 

Авіаквитки за спеціальними цінами продаються багатьма авіакомпаніями для залучення нових клієнтів. Авіакомпанії стимулюють і заохочують нас як споживачів ринку різними бонусами і знижками, що завжди приємно. 

Окреме питання - автобусні тури. Подорож на автобусі багатьом туристам подобається через насичену екскурсійну програму і безлічі міст. Коли Ви їдете на автобусі, то можете розглянути незнайомі місця і крім ключових міст побачити і інші визначні пам'ятки. 

Лікувальний і спа-відпочинок. Ми пропонуємо також ці тури, тому що сучасна людина бажає відпочивати з користю для душі і тіла. Активний відпочинок або релаксаційний - це вибір, який наші туристи роблять кожен для себе. 

Івентові тури або тури на певний захід. Під такими турами розглядаються подорожі на концерт відомої зірки, футбольний матч, виступ знаменитого цирку або театральної трупи. Подорож може займати від 1 до 7 днів. Ви їдете на заходи і паралельно дивіться пам'ятки.

 

Среди множества предложений по отдыху возникают вполне заслуженные вопросы: Какой тур выбрать? Какую страну посетить? Какой вариант будет самый лучший для Вашего отпуска?

На туристическом рынке существует действительно очень много предложений. Все мы знаем стандартные Туры в Египет, туры в Турцию или в Таиланд, которые включают авиаперелет, медицинскую страховку, размещение в отеле, а также, в зависимости от выбранного тура тип питания.

Есть комбинированные туры, в которых вы можете в рамках одного тура посетить несколько стран. Например: ОАЭ+Шри-Ланка, Шри-Ланка+Мальдивы и другие комбинации.

Чтобы посетить интересующую Вас страну сперва нужно ознакомиться с визовым режимом и в случае необходимости оформить визу. Сроки и стоимость изготовления визы во многом зависят от выбранной страны и типа тура.

Если пакетный тур Вам не подходит и Вы желаете самостоятельно отправиться в путешествие, то очень просто можно купить авиабилеты и полететь в любую страну мира. Просто выбирайте на карте любой город и мы подберем для Вас полётную программу.

Авиабилеты по специальным ценам продаются многими авиакомпаниями для привлечения новых клиентов. Авиакомпании стимулируют и поощряют нас как потребителей рынка различными бонусами и скидками, что всегда приятно.

Отдельный вопрос – автобусные туры. Путешествие на автобусе многим туристам нравится из-за насыщенной экскурсионной программы и множеству городов. Когда Вы едете на автобусе, то можете рассмотреть незнакомые места и помимо ключевых городов увидеть и другие достопримечательности.

Лечебный и спа-отдых. Мы предлагаем также эти туры потому что современный человек желает отдыхать с пользой для души и тела. Активный отдых или релаксационный – это выбор, который наши туристы делают каждый для себя.

Ивэнтовые туры или туры на определённое мероприятие. Под такими турами рассматриваются путешествия на концерт известной звезды, футбольный матч, выступление знаменитого цирка или театральной труппы. Путешествие может занимать от 1 до 7 дней. Вы едете на мероприятия и параллельно смотрите достопримечательности.  

Незважаючи на терміни Вашої поїздки, обов'язково візьміть в дорогу (автобусні тури):

1. Хоча б одну теплу річ, куртку;

2. Зручне взуття для пішохідних екскурсій;

3. Парасолька, тому що погода мінлива, а екскурсії проходять при будь-якій погоді.

4. Невелика подушечка або плед в салоні автобуса зроблять Вашу подорож більш комфортним, особливо якщо Ви вибрали тривалий тур, де є нічні переїзди.

Збираючись в дорогу, укладіть Ваші речі в різні сумки, щоб у салоні автобуса залишилися тільки ті, що можуть знадобитися під час переїзду та перебування на екскурсіях (необхідні документи, теплі речі, їжа, ліки, парасолька, фотоапаратура, відеоапаратура і ін.). Речі, які не потрібні під час переїзду, будуть знаходитися в багажному відділенні.

Якщо у Вашому турі передбачено відвідування аквапарку (басейнів, термальних купалень), візьміть з собою купальник. У турах з відпочинком на морі Вам знадобиться: пляжний рушник (тому що рушники готелю виносити з номера заборонено адміністрацією готелів, а пляжні рушники доступні не у всіх готелях), пляжну парасольку, що заощадить Ваші витрати в країні перебування.

 

Невзирая на сроки Вашей поездки, обязательно возьмите в дорогу (автобусные туры): 

1. Хотя бы одну теплую вещь, куртку;
2. Удобную обувь для пешеходных экскурсий;
3. Зонтик, т.к. погода переменчива, а экскурсии проходят при любой погоде.
4. Небольшая подушечка или плед в салоне автобуса сделают Ваше путешествие более комфортным, особенно если Вы выбрали длительный тур, где есть ночные переезды.

Собираясь в путь, уложите Ваши вещи в разные сумки, чтобы в салоне автобуса остались только те, что могут понадобиться во время переезда и пребывания на экскурсиях (необходимые документы, теплые вещи, еда, лекарства, зонт, фотоаппаратура, видеоаппаратура и др.). Вещи, которые не нужны во время переезда, будут находиться в багажном отделении.
Если в Вашем туре предусмотрено посещение аквапарка (бассейнов, термальных купален), возьмите с собой купальник. В турах с отдыхом на море Вам пригодится: пляжное полотенце (т.к. полотенца отеля выносить из номера запрещено администрацией отелей, а пляжные полотенца доступны не во всех гостиницах), пляжный зонт, что сэкономит Ваши расходы в стране пребывания.


Для того щоб Ви комфортно почували себе в Європі, добре б мати з собою валюту всіх країн, які Ви проїжджаєте транзитом і країни, де проводите більшу частину туру. Якщо Ви берете з собою не євро, а долари, постарайтеся мати дрібні купюри, якими Ви зможете розплатитися на паркінгах, а якщо Ви розплатитеся великою купюрою, здачу отримаєте не в доларах, а в місцевій валюті за дуже низьким курсом.

Обмін грошей можна зробити на кордоні, тому що по прибуттю в місто обмінні пункти можуть бути ще/вже закриті. Але найкраще це зробити в містах по програмі; де і як ви зможете з'ясувати Ваш гід.

 

Для того чтобы Вы комфортно чувствовали себя в Европе, хорошо бы иметь с собой валюту всех стран, которые Вы проезжаете транзитом и страны, где проводите большую часть тура. Если Вы берете с собой не евро, а доллары, постарайтесь иметь мелкие купюры, которыми Вы сможете расплатиться на паркингах, а если Вы расплатитесь крупной купюрой, сдачу получите не в долларах, а в местной валюте по очень низкому курсу.
Обмен денег можно произвести на границе, т.к. по прибытию в город обменные пункты могут быть еще/уже закрыты. Но лучше всего это сделать в городах по программе; где и как Вам подскажет Ваш гид.

У всіх європейських готелях розрахункової години прийнято вважати 12.00. Але, коли мова йде про прийом групи, як правило, не раніше 14:00, а годину здачі номерів не пізніше 10:00. Залишаючи номер, не забудьте здати на рецепції ключ, і оплатити додаткові послуги, якщо Ви такими користувалися. Необхідно пам'ятати про те, що за сніданком НЕМОЖНА забирати їжу із собою зі столу. Це може бути розцінено як крадіжка.

БУДЬТЕ уважні: деякі готелі в Європі пропонують туристам в номері додаткові платні послуги, такі як «гарячі канали» по телевізору (зазвичай вони виділяються червоними кнопками на пульті), телефонні переговори, бар з напоями і т.і. Це - платні послуги, і навіть, якщо Ви вирішили ними скористатися, для початку ознайомтеся з їх вартістю.

 

Во всех европейских отелях расчетным часом принято считать 12:00. Но, когда речь идет о приеме группы, как правило, не раньше 14:00, а час сдачи номеров не позднее 10:00. Покидая номер, не забудьте сдать на рецепции ключ, и оплатить дополнительные услуги, если Вы таковыми пользовались. Необходимо помнить о том, что за завтраком НЕЛЬЗЯ забирать еду с собой со стола. Это может быть расценено как кража.

БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ: некоторые отели в Европе предлагают туристам в номере дополнительные платные услуги, такие как «горячие каналы» по телевизору (обычно они выделяются красными кнопками на пульте), телефонные переговоры, бар с напитками и т.д. Это — платные услуги, и даже, если Вы решили ими воспользоваться, для начала ознакомьтесь с ее стоимостью.

Привчіть себе посміхатися і говорити місцевою мовою пару простих слів ( «здрастуйте», «дякую», «будь ласка»). Це розташує до Вас співрозмовника і охарактеризує наших туристів як важливих і цікавих.

У європейських країнах правила поведінки можуть дещо відрізнятися від прийнятих в Україні, так, наприклад, Вас можуть оштрафувати за кинуте сміття, куріння або перехід дороги в недозволеному місці.

Дзвонити в Україну завжди дешевше по телефонній карті, яку можна придбати на пошті, в тютюновому кіоску, в касах метро. У будь-якому телефоні набирається "00" вихід на міжнародний зв'язок, "38" код України та код міста (для Харкова "057").

Будьте уважні в подорожі, тому що великі міста і центри у всьому світі привертають шахраїв і кишенькових злодіїв. Гроші і документи необхідно зберігати так, щоб вони не стали здобиччю шахраїв в той час, коли Ви оглядаєте пам'ятки. До числа місць підвищеної небезпеки відносяться вокзали, в тому числі і в Києві, Львові, Чопі, Варшаві, де Вас можуть втягнути в азартні ігри або скоїти крадіжку, залишивши Вас без грошей і/або документів. Не залишайте без нагляду Ваші речі. У готелях не залишайте цінні речі без нагляду біля відкритого вікна. Цінні речі можна залишити в сейфі на рецепції (як правило, послуга платна).

 

Приучите себя улыбаться и говорить на местном языке пару простых слов («здравствуйте», «спасибо», «пожалуйста»). Это расположит к Вам собеседника и охарактеризует наших туристов как вежливых и любознательных.

В европейских странах правила поведения могут несколько отличаться от принятых в Украине, так, например, Вас могут оштрафовать за брошенный мусор, курение или переход дороги в неположеном месте.
Звонить в Украину всегда дешевле по телефонной карте, которую можно приобрести на почте, в табачном киоске, в кассах метро. В любом телефоне набирается "00″ выход на международную связь, "38″ код Украины и код города (для Харькова "057").

Будьте внимательны в путешествии, т.к. крупные города и центры во всем мире привлекают жуликов и карманных воров. Деньги и документы необходимо хранить так, чтобы они не стали добычей мошенников в то время, когда Вы осматриваете достопримечательности. К числу мест повышенной опастности относятся вокзалы, в том числе и в Киеве, Львове, Чопе, Варшаве, где Вас могут вовлечь в азартные игры или совершить кражу, оставив Вас без денег и/или документов. Не оставляйте без присмотра Ваши вещи. В отелях не оставляйте ценные вещи без присмотра у открытого окна. Ценные вещи можно оставить в сейфе на рецепции (как правило, услуга платная).

У великих аеропортах, особливо якщо рейс далекомагістральний з пересадками, є ймовірність втрати багажу.

Ми даємо 2 самих слушні пора ради щоб підвищити шанси на те щоб саме Ваш багаж знайшли якомога швидше.

Диференціюйте !!! Зробіть Ваш багаж несхожим на інші. Важливо пам'ятати, що кольором тут не візьмеш. Вже у багатьох є достатньо яскраві сумки і валізи. Необхідно нанести особливий знак, який Ви розумієте, що не зустрінете в інших мандрівників або бирку, наприклад: з логотипом Вашої компанії.

Перед тим як здавати багаж обов'язково сфотографуйте його. Обов'язково з усіх боків і обов'язково зробіть фото що саме Ви власник даного багажу.

Дотримуючись цих двох простих порад Ви обов'язково будете почувати себе впевненіше.

 

В больших аэропортах, особенно если рейс дальнемагистральный с пересадками есть вероятность утери багажа.

Мы даём 2 самых дельных совета чтобы повысить шансы на то чтобы именно Ваш багаж нашли как можно скорее.

  1. Дифференцируйте!!! Сделайте Ваш багаж непохожим на другие. Важно помнить, что цветом тут не возьмешь. Уже у многих есть достаточно яркие сумки и чемоданы. Необходимо нанести особый знак, который Вы понимаете, что не встретите у других путешественников или бирку, например: с логотипом Вашей компании.
  2. Перед тем как сдавать багаж обязательно сфотографируйте его. Обязательно со всех сторон и обязательно сделайте фото что именно Вы владелец данного багажа.

Придерживаясь этих двух простых советов Вы обязательно будете чувствовать себя увереннее.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!