м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Регионы Шри Ланки

 

Бентота (Bentota)

 

Як ви вже могли здогадатися, в рейтинг кращих пляжів Шрі-Ланки однозначно потрапляє красивий і неповторний пляж Бентота. Тут, вважається найбільш романтичним і затишним місцем у всій Шрі-Ланці. Бентоту, як правило, вибирають молодята, щоб в самоті і гармонії з природою провести романтичний медовий місяць. Тут можна із задоволенням прогулюватися по майже пустельних пляжів, можна орендувати човен і відправитися вгору за течією річки Бентота, яка, до речі, прямо на пляжі, впадає в океан. Краси і види Бентоти неповторні, екзотика і розкіш злилися тут воєдино.

 

Бентота (Bentota)

Как вы уже могли догадаться, в рейтинг лучших пляжей Шри-Ланки однозначно попадает красивый и неповторимый пляж Бентота. Здесь, считается наиболее романтичным и уютным местом во всей Шри-Ланке. Бентоту, как правило,  выбирают молодожены, чтобы в уединении и гармонии с природой провести романтический медовый месяц. Здесь можно с удовольствием прогуливаться по почти пустынным пляжам, можно арендовать лодку и отправиться вверх по течению речки Бентота, которая, кстати, прямо на пляже, впадает в океан. Красоты и виды Бентоты неповторимы, экзотика и роскошь слились здесь воедино.

 

Унавантуна (Unawantuna)

Наступним претендентом до списку кращих пляжів, можна беззастережно віднести пляж Унавантуна. Пляж Унавантуна знаходиться в однойменному селищі, розташованому уздовж траси йде з Коломбо до Галле. Це досить популярне, і з цього, дуже тусовочне місце відпочинку славиться великою популярністю у любителів пляжного пасивного відпочинку. Не дивлячись на те, що кромка пляжу тут не настільки широка як в Бентоте, спокійне море у її берегів, дозволяє воді дуже добре прогріватися протягом дня. Ідеальне місце для подорожі з маленькими дітьми. Протягом року, температура води в океані біля берегів Унавантуни ніколи не опускається нижче 27 градусів. Селище Унавантуна знаходиться на відстані в 164 кілометри від аеропорту.

Місцеві гіди розповідають, що Унаватуна згадується навіть у великому індійському епосі «Рамаяна». Зараз Унаватуна відома своїм красивим напівкруглим пляжем, який канал «Діскавері» в 2004 році включив в десятку кращих у всьому світі. Блакитна лагуна з прозорою водою захищена подвійним кораловим рифом. Купання тут приємно і безпечно, так як глибина лагуни всього 6 метрів, і вода прекрасно прогрівається протягом всього року. Дайвери знайдуть в Унаватуне химерні рифи, безліч видів риб і морських черепах, а також затонулі кораблі - наприклад, британський пароплав «Рангун», який зазнав катастрофи 100 років тому. Відпочинок в Унаватуне привертає еко-туристів, для яких є багато піших стежок в тропічних джунглях і розташований в 45 хвилинах їзди заповідник дощового лісу Коттава. Можна також відвідати древній кам'яний храм ятаган Раджамаха Віхар, побудований 2300 років тому, і знаменитий старовинний форт Галле, який знаходиться всього в 5 км від Унаватуни.

 

Унавантуна (Unawantuna)

Следующим претендентом в список лучших пляжей, можно безоговорочно отнести пляж Унавантуна. Пляж Унавантуна находится в одноименном поселке, расположенном вдоль трасы идущей из Коломбо до Галле. Это довольно популярное, и по этому, весьма тусовочное место отдыха слывущее большой популярностью у любителей пляжного пассивного отдыха. Не смотря на то, что  кромка пляжа здесь не столь широка как в Бентоте, спокойное море у её берегов, позволяет воде очень хорошо прогреваться в течении дня. Идеальное место для путешествия с маленькими детьми. В течении года, температура воды в океане у берегов Унавантуны никогда не опускается ниже 27 градусов. Поселок Унавантуна находится на расстоянии в 164 километра от аэропорта.

Местные гиды рассказывают, что Унаватуна упоминается даже в великом индийском эпосе «Рамаяна». Сейчас Унаватуна известна своим красивейшим полукруглым пляжем, который канал «Дискавери» в 2004 году включил в десятку лучших во всем мире. Голубая лагуна с прозрачной водой защищена двойным коралловым рифом. Купание здесь приятно и безопасно, так как глубина лагуны всего 6 метров, и вода прекрасно прогревается в течение всего года. Дайверы найдут в Унаватуне причудливые рифы, множество видов рыб и морских черепах, а также затонувшие корабли – например, британский пароход «Рангун», потерпевший крушение 100 лет назад. Отдых в Унаватуне привлекает эко-туристов, для которых есть много пеших тропинок в тропических джунглях и расположенный в 45 минутах езды заповедник дождевого леса Коттава. Можно также посетить древний каменный храм Ятагала Раджамаха Вихара, построенный 2300 лет назад, и знаменитый старинный форт Галле, который находится всего в 5 км от Унаватуны.

 

Берувела

Старовинний ланкийский місто, заснований арабськими торговцями ще в VIII столітті. Тут знаходиться одна з найстаріших мечетей Шрі-Ланки - Кечімалай. Курорт Берувела досить молодий і бурхливо розвивається. За останні кілька років тут були побудовані нові готелі, магазини, покращена туристична зона. Берувела лежить на самому початку 130-кілометрового пляжу, що простягнувся вздовж всієї південно-західній частині острова. До Галле звідси 54 км, до столиці острова Коломбо - 56 км, до найближчого курорту Бентота - всього 7 км. Купатися на пляжах Берувела можна цілий рік. Найчистіше пісок, пальми, блакитна вода, яскраве сонце - в Берувела є все, що потрібно для пляжного відпочинку і чудового засмаги.

 

Берувела

Старинный ланкийский город, основанный арабскими торговцами еще в VIII веке. Здесь находится одна из старейших мечетей Шри-Ланки – Кечималай. Курорт Берувела достаточно молодой и бурно развивающийся. За последние несколько лет здесь были построены новые отели, магазины, улучшена туристическая зона. Берувела лежит в самом начале 130-километрового пляжа, протянувшегося вдоль всей юго-западной оконечности острова. До Галле отсюда 54 км, до столицы острова Коломбо – 56 км, до ближайшего курорта Бентота – всего 7 км. Купаться на пляжах Берувелы можно круглый год. Чистейший песок, пальмы, лазурная вода, яркое солнце – в Берувеле есть все, что нужно для пляжного отдыха и замечательного загара.

 

Коломбо

Місто Коломбо, столиця Шрі-Ланки, увібрав в себе безліч культур і релігій. Тут старовинні особняки колоніального стилю, стародавні індуїстські і буддистські храми, католицькі собори сусідять із хмарочосами, великими торговельними центрами і сучасними п'ятизірковими готелями з ресторанами, барами, фітнес-центрами, басейнами, нічними клубами і конференц-залами. Коломбо - сучасна столиця острова, стародавні столиці Анурадхапура і Полоннарува входять в «культурний трикутник» разом з містом Канді. «Культурний трикутник» - це осередок історичних і культурних пам'яток в центрі острова.

 

Коломбо

Город Коломбо, столица Шри-Ланки, вобрал в себя множество культур и религий. Здесь старинные особняки колониального стиля, древние индуистские и буддистские храмы, католические соборы соседствуют с небоскребами, крупными торговыми центрами и современными пятизвездочными отелями с ресторанами, барами, фитнес-центрами, бассейнами, ночными клубами и конференц-залами. Коломбо – современная столица острова, древние столицы Анурадхапура и Полоннарува входят в «культурный треугольник» вместе с городом Канди. «Культурный треугольник» – это средоточие исторических и культурных достопримечательностей в центре острова.

 

Негомбо

Негомбо - один з найбільших міст Шрі-Ланки, розташований на західному узбережжі острова, на березі однойменної лагуни. Він відомий не тільки мальовничою природою і пляжами, але і багатою історією і культурою. Негомбо знаходиться в 40 км від столиці Шрі-Ланки і всього в 7 км від міжнародного аеропорту Коломбо. Це ідеальний курорт для тих, хто не хоче втрачати час на довгі переїзди. Довгий мальовничий піщаний пляж починається на північ від центру міста. Тут багато сучасних комфортабельних готелів, а також центрів водних видів спорту і дайвінгу. Для дайверів буде цікавий остов корабля, затонулого більше 50 років тому і перетвореного в штучний риф. Любителі дикої природи можуть здійснити прогулянку на човні в заповідник Мутураджавела (Muthurajawela), в якому мешкає майже 200 видів тварин і рослин.

Негомбо називають «маленьким Римом» Шрі-Ланки через велику кількість католицьких церков і соборів, з яких самий примітний - собор Св. Марії. Тут представлені також мечеті, буддійські і індуїстські храми. З визначних пам'яток також можна оглянути руїни голландського форту, збудованого в 1672 році, міські канали, які використовуються донині, рибальські села.

 

Негомбо

Негомбо – один из крупнейших городов Шри-Ланки, расположенный на западном побережье острова, на берегу одноименной лагуны. Он известен не только живописной природой и пляжами, но и богатой историей и культурой. Негомбо находится в 40 км от столицы Шри-Ланки и всего в 7 км от международного аэропорта Коломбо. Это идеальный курорт для тех, кто не хочет терять время на долгие переезды. Длинный живописный песчаный пляж начинается севернее центра города. Здесь много современных комфортабельных отелей, а также центров водных видов спорта и дайвинга. Для дайверов будет интересен остов корабля, затонувшего более 50 лет назад и превращенного в искусственный риф. Любители дикой природы могут совершить прогулку на лодке в заповедник Мутураджавела (Muthurajawela), в котором обитает почти 200 видов животных и растений.

Негомбо называют «маленьким Римом» Шри-Ланки из-за обилия католических церквей и соборов, из которых самый примечательный – собор Св. Марии. Здесь представлены также мечети, буддийские и индуистские храмы. Из достопримечательностей также можно осмотреть руины голландского форта, построенного в 1672 году, городские каналы, которые используются по сей день, рыбацкие деревушки.

 

Ваддува

Невеликий тихе містечко в 35 км на південь від Коломбо, відомий плантаціями кокосових пальм, каучуку і кориці, виробництвом пальмового вина і оцту, виробами з кокосового волокна. Тури в Віддав користуються успіхом у любителів пляжного відпочинку завдяки прекрасному піщаному пляжу. Його ширина в деяких місцях досягає 60 м! Готелі розташовуються на пляжі далеко один від одного, забезпечуючи тишу і усамітнення своїм гостям. Одне з кращих місць для спокійного відпочинку і релаксації далеко від міської суєти.

Своє ім'я Віддав отримала від назви місцевих лікарів - «Веда», які раніше проживали в цій області. Зараз лікарів змінили досвідчені фахівці спа-салонів і оздоровчих центрів, які пропонують аюрведичні процедури, заняття йогою і медитацією, лікувальні курси.

 

Ваддува

Небольшой тихий городок в 35 км к югу от Коломбо, известный плантациями кокосовых пальм, каучука и корицы, производством пальмового вина и уксуса, изделиями из кокосового волокна. Туры в Ваддуву пользуются успехом у любителей пляжного отдыха благодаря прекрасному песчаному пляжу. Его ширина в некоторых местах достигает 60 м! Отели располагаются на пляже далеко друг от друга, обеспечивая тишину и уединение своим гостям. Одно из лучших мест для спокойного отдыха и релаксации вдали от городской суеты. 

Свое имя Ваддува получила от названия местных лекарей – «веда», которые раньше проживали в этой области. Сейчас лекарей сменили опытные специалисты спа-салонов и оздоровительных центров, которые предлагают аюрведические процедуры, занятия йогой и медитацией, лечебные курсы.

 

Ваікал

Ваікал (Ваіккала, Вайккал) - невелике селище практично в межах міста Негомбо, в 20-30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Коломбо. Кілька готелів з великою територією і широким пляжем розташовані на північ від гирла річки Маха Оя, що впадає в Індійський океан.

 

Ваикал

Ваикал (Ваиккала, Вайккал) – небольшой поселок практически в черте города Негомбо, в 20-30 минутах езды от международного аэропорта Коломбо. Несколько отелей с большой территорией и широким пляжем расположены к северу от устья реки Маха Оя, впадающей в Индийский океан.

 

Косгода

Невелике селище в 10 км на південь від Бентоти, приблизно в трьох годинах їзди від Коломбо. Поруч розташований інший курорт - Ахунгалла, де є кілька буддійських храмів.

 

Косгода

Небольшой поселок в 10 км к югу от Бентоты, примерно в трех часах езды от Коломбо. Рядом расположен другой курорт – Ахунгалла, где есть несколько буддийских храмов.

 

Галле

Велике місто-порт, розташований на південно-західній частині острова Шрі-Ланка, в 119 км від Коломбо. Столиця Південної провінції, четвертий за величиною місто в країні, один з головних центрів туризму. Основна визначна пам'ятка Галле - гранітний голландський форт XVII століття, який входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це одна з найбільших колоніальних фортець в Азії, побудованих європейцями. Форт, що лежить на півострові, з трьох боків оточений водою. На його південно-східного краю є старий маяк, з якого відкривається чудовий вид.

Інші пам'ятки Галле: католицький собор Св. Марії (XIX ст.), Національний морський музей, в колекції якого є експонати 800-річної давності, найбільший на острові храм Шиви, побудований в 1863 році.

Для любителів дикої природи в Галле теж знайдеться багато цікавого. Тут є черепашача ферма, заповідник дощового лісу «Синхараджа», також включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Екскурсії по джунглях, сафарі на джипах і прогулянки на конях нікого не ставлять байдужими. Для тих, хто втомився від видовищ, в Галле є прекрасні можливості для пляжного відпочинку. Найзнаменитіші пляжі Шрі-Ланки Унаватуна і Хіккадува знаходяться всього в 5 і 10 км від Галле.

 

Галле

Крупный город-порт, расположенный на юго-западной оконечности острова Шри-Ланка, в 119 км от Коломбо. Столица Южной провинции, четвертый по величине город в стране, один из главных центров туризма. Основная достопримечательность Галле – гранитный голландский форт XVII века, который входит в список Всемирного наследия ЮНЕСКО. Это одна из самых крупных колониальных крепостей в Азии, построенных европейцами. Форт, лежащий на полуострове, с трех сторон окружен водой. На его юго-восточной оконечности есть старый маяк, с которого открывается великолепный вид.

Другие достопримечательности Галле: католический собор Св. Марии (XIX в.), Национальный морской музей, в коллекции которого есть экспонаты 800-летней давности, крупнейший на острове храм Шивы, построенный в 1863 году.

Для любителей дикой природы в Галле тоже найдется много интересного. Здесь есть черепашья ферма, заповедник дождевого леса «Синхараджа», также включенный в список всемирного наследия ЮНЕСКО. Экскурсии по джунглям, сафари на джипах и прогулки на лошадях никого не ставят равнодушными. Для тех, кто устал от зрелищ, в Галле есть прекрасные возможности для пляжного отдыха. Самые знаменитые пляжи Шри-Ланки Унаватуна и Хиккадува находятся всего в 5 и 10 км от Галле.

 

Діквелла

Місто в регіоні Матара, в 180 км від Коломбо, відомий своїм гучним ринком, який відкривається щосуботи недалеко від пляжу. Головна визначна пам'ятка Діквелли - найбільша на Шрі-Ланці статуя сидячого Будди висотою 50 метрів. Літні буддійські фестивалі (Перахера) - Весак, Посон і Есала - проходять тут з великим розмахом.

У Діквелле гарний пляж і лагуна в формі лука, захищена рифами і мілинами.

 

Диквелла

Город в регионе Матара, в 180 км от Коломбо, известный своим шумным рынком, который открывается каждую субботу недалеко от пляжа. Главная достопримечательность Диквеллы – самая большая на Шри-Ланке статуя сидящего Будды высотой 50 метров. Летние буддийские фестивали (Перахера) – Весак, Посон и Эсала – проходят здесь с большим размахом.

В Диквелле красивый пляж и лагуна в форме лука, защищенная рифами и отмелями.

 

Тангалле

Старовинне місто на південному узбережжі Шрі-Ланки зберіг чарівність голландської колонії XVIII століття. У центрі міста зберігся голландський форт. Однак найбільше Тангалле відомий своїми пляжами: Медакетія, Меділла, Гоямбокка і Паллікадува. Через віддаленість від Коломбо (195 км) тут трохи туристів, і на протязі декількох кілометрів на узбережжі можна не зустріти жодної людини. Чудово підходить для відокремленого відпочинку ВІП-персон.

 

Тангалле

Старинный город на южном побережье Шри-Ланки сохранил очарование голландской колонии XVIII века. В центре города сохранился голландский форт. Однако больше всего Тангалле известен своими пляжами: Медакетия, Медилла, Гоямбокка и Палликадува. Из-за удаленности от Коломбо (195 км) здесь немного туристов, и на протяжении нескольких километров на побережье можно не встретить ни одного человека. Прекрасно подходит для уединенного отдыха ВИП-персон.

 

Велігама

Велігама (в перекладі з сингальского «Піщана село») розташована в 144 км від Коломбо, в 30 км від Галле, в регіоні Матара на півдні острова, на березі красивої бухти. Тут багато готелів-бутиків, що пропонують вишуканий сервіс. Самий ексклюзивний готель Велігама знаходиться на острові Тапробаном, в 200 метрах від берега. Колись острів належав французькому графу де Мони-Тальван, який збудував на ньому розкішну віллу. З тих пір на острові зупинялися багато знаменитих людей - аристократи, політики, письменники, художники. Співачка Кайлі Міноуг присвятила цьому острову пісню «Taprobane (Extraordinary Day)».

У західній частині міста знаходиться триметрова статуя прокаженого Короля. Згідно з легендою, вона зображує правителя давнини, вилікували від прокази кокосовим молоком. Інша цікава деталь пейзажу Велігама - рибалки, які ловлять вудками рибу з високих паль, вбитих в дно бухти. Також в Велігама є древній буддійський храм Агграбодхі Віхар і зміїний розплідник.

 

Велигама

Велигама (в переводе с сингальского «Песчаная деревня») расположена в 144 км от Коломбо, в 30 км от Галле, в регионе Матара на юге острова, на берегу красивой бухты. Здесь много отелей-бутиков, предлагающих изысканный сервис. Самый эксклюзивный отель Велигамы находится на острове Тапробане, в 200 метрах от берега. Когда-то остров принадлежал французскому графу де Мони-Тальван, который выстроил на нем роскошную виллу. С тех пор на острове останавливались многие знаменитые люди – аристократы, политики, писатели, художники. Певица Кайли Миноуг посвятила этому острову песню «Taprobane (Extraordinary Day)».

В западной части города находится трехметровая статуя Прокаженного Короля. Согласно легенде, она изображает правителя древности, излечившегося от проказы кокосовым молоком. Другая интересная деталь пейзажа Велигамы – рыбаки, которые ловят удочками рыбу с высоких свай, вбитых в дно бухты. Также в Велигаме есть древний буддийский храм Агграбодхи Вихара и змеиный питомник.

 

Чілау

Риболовецький місто розташоване на березі мальовничої лагуни в 53 км на північ від аеропорту. За старих часів Чіла славився видобутком перлів. Помітний слід в історії міста залишили європейські колоністи. Основна визначна пам'ятка - древній індуїстський храм Муннесварам (Munneswaram), в якому щорічно проводяться барвисті фестивалі.

 

Чилау

Рыболовецкий город расположен на берегу живописной лагуны в 53 км к северу от аэропорта. В старину Чилау славился добычей жемчуга. Заметный след в истории города оставили европейские колонисты. Основная достопримечательность - древний индуистский храм Муннесварам (Munneswaram), в котором ежегодно проводятся красочные фестивали.

 

Пассікуда

Новий курорт Пассікуда розташований в 300 км від аеропорту на східному узбережжі острова. Широкий пляж, що протягнувся на декілька кілометрів, оздоблює мальовничу бухту. Океан багатий різними видами тропічних риб. Барвисті коралові рифи включені в відомий морський заповідник. Пассікуда - курорт з атмосферою тихого рибальського села, підходить любителям спокійного усамітненого відпочинку.

 

Пассикуда

Новый курорт Пассикуда расположен в 300 км от аэропорта на восточном побережье острова. Широкий пляж, протянувшийся на несколько километров, окаймляет живописную бухту. Океан богат различными видами тропических рыб. Красочные коралловые рифы включены в известный морской заповедник. Пассикуда - курорт с атмосферой тихой рыбацкой деревушки, подходит любителям спокойного уединенного отдыха.

 

Хамбантота

Хамбантота - велике місто на південному узбережжі Шрі-Ланки, один з найважливіших портів острівної держави. Курорт швидко набирає популярність, адже він знаходиться поруч з національними парками Яла, Бундала і Удавалаве, а також священним містом Катарагама.

 

Хамбантота

Хамбантота – крупный город на южном побережье Шри-Ланки, один из самых важных портов островного государства. Курорт быстро набирает популярность, ведь он находится рядом с национальными парками Яла, Бундала и Удавалаве, а также священным городом Катарагама.

 

 

 

Трінкомалі

Трінкомалі (або просто Трінке) - велике місто і порт в Східній провінції Шрі-Ланки, відомий ще з часів античного історика Птолемея. Від Коломбо його відділяє понад 250 км. Місто лежить на півострові в затоці Коддіяр з химерно порізаними берегами. Велика природна гавань, п'ята за величиною в світі, зробила його центром морської торгівлі з найдавніших часів. Старовинна назва міста - Гоканна (Гокарна).

Багата історія Трінкомалі приваблює туристів з усього світу. Тут є що подивитися самому вимогливому мандрівникові! Морський музей «Худс Тауер», голландський форт XVII століття Фредерік, знаменитий храм Конесварам (Храм Тисячі колон), побудований в III столітті в честь Шиви, древній буддійський монастир Велгам Віхар і багато іншого. Останнім часом в Трінке дуже популярні морські прогулянки для спостереження за китами. У Каннія (8 км від Трінке), є кілька гарячих джерел.

Під час туру в Трінкомале екскурсії можна поєднувати з відпочинком. Тут багато неглибоких заток, де вода не доходить до шиї дорослої людини навіть в ста метрах від берега. Пляжі покриті найчистішим білим піском. Найвідоміші з них - Уппувелі (в 6 км від міста) і Нілавелі (в 16 км). Скелястий острів Піджин, на якому гніздяться дикі голуби, знаменитий своїм кораловим рифом і великою кількістю видів риб. У будь-якому готелі або на пристані можна орендувати човен, щоб допливти до острова і позайматися дайвінгом і снорклінгом.

 

 

Тринкомали

Тринкомали (или просто Тринко) – крупный город и порт в Восточной провинции Шри-Ланки, известный еще со времен античного историка Птолемея. От Коломбо его отделяет более 250 км. Город лежит на полуострове в заливе Коддияр с причудливо изрезанными берегами. Большая природная гавань, пятая по величине в мире, сделала его центром морской торговли с древнейших времен. Старинное название города – Гоканна (Гокарна).

Богатая история Тринкомали привлекает туристов со всего мира. Здесь есть что посмотреть самому взыскательному путешественнику! Морской музей «Худс Тауэр», голландский форт XVII века Фредерик, знаменитый храм Конесварам (Храм Тысячи колонн), построенный в III веке в честь Шивы, древний буддийский монастырь Велгам Вихара и многое другое. В последнее время в Тринко очень популярны морские прогулки для наблюдения за китами. В Канния (8 км от Тринко), есть несколько горячих источников.

Во время тура в Тринкомале экскурсии можно совмещать с отдыхом. Здесь много неглубоких заливов, где вода не доходит до шеи взрослого человека даже в ста метрах от берега. Пляжи покрыты чистейшим белым песком. Самые известные из них – Уппувели (в 6 км от города) и Нилавели (в 16 км). Скалистый остров Пиджин, на котором гнездятся дикие голуби, знаменит своим коралловым рифом и обилием видов рыб. В любом отеле или на пристани можно арендовать лодку, чтобы доплыть до острова и позаниматься дайвингом и снорклингом.

 

Маравіла

Курорт в 15 км від Негомбо і приблизно в 70 км від Коломбо. Для спокійного бюджетного відпочинку.

 

Маравила

Курорт в 15 км от Негомбо и примерно в 70 км от Коломбо. Для спокойного бюджетного отдыха.

 

Маунт-Лавінія

Один з найближчих до Коломбо курортів, куди можна втекти від міської суєти, при цьому не надто віддаляючись від столиці. Місто злився з сусідньої Дехівалой і тепер називається Дехівала-Маунт-Лавінія.

Колись тут була резиденція британського губернатора Цейлону сера Томаса Мейтленда, який керував островом з 1805 по 1811 рік. Його вілла називалася Mount Lavinia House, в честь його таємницею коханої, місцевої танцівниці Ловін. У 1877 році в ньому відкрився Mount Lavinia Hotel - один з найстаріших і розкішно обставлених готелів Шрі-Ланки. Тут знімалися деякі сцени знаменитого фільму «Міст через річку Квай» (про війну у В'єтнамі).

У Дехівале знаходиться Національний зоологічний сад Шрі-Ланки, заснований в 1936 році. Це один найбільших зоопарків Азії, в ньому міститься близько 3 тисяч тварин 350-ти видів (за даними 2005 року). У рік його відвідує півтора мільйона чоловік. Акваріум, вольєри для птахів, сад метеликів, будинок рептилій, відкриті простори, де можна прогулюватися поруч з тваринами без всяких грат, шоу слонів, мавп і морських котиків - ось неповний список того, що можна подивитися в зоопарку.

Недалеко від курорту знаходиться найбільше прісноводне озеро Шрі-Ланки - Болгода. Площа його поверхні - 347 кв.км, а глибина досягає 15 м. За часів британського панування це був популярний курорт і місце полювання на птахів для англійських офіцерів. На озері, зарослому мангровими деревами, мешкає 45 видів риб, 40 видів рептилій, 30 видів ссавців і безліч видів птахів. Частина його перетворена в заповідник і охороняється Глобальний фондом природи (Global Nature Fund). На озері можна зайнятися риболовлею, прогулянками на човнах, віндсерфінгом. Тут розміщується Вітрильний клуб Коломбо.

 

Маунт-Лавиния

Один из ближайших к Коломбо курортов, куда можно сбежать от городской суеты, при этом не слишком удаляясь от столицы. Город слился с соседней Дехивалой и теперь называется Дехивала-Маунт-Лавиния.

Когда-то здесь была резиденция британского губернатора Цейлона сэра Томаса Мэйтлэнда, управлявшего островом с 1805 по 1811 год. Его вилла называлась Mount Lavinia House, в честь его тайной возлюбленной, местной танцовщицы Ловины. В 1877 году в нем открылся Mount Lavinia Hotel – один из старейших и роскошно обставленных отелей Шри-Ланки. Здесь снимались некоторые сцены знаменитого фильма «Мост через реку Квай» (про войну во Вьетнаме).

В Дехивале находится Национальный зоологический сад Шри-Ланки, основанный в 1936 году. Это один самых больших зоопарков Азии, в нем содержится около 3 тысяч животных 350-ти видов (по данным 2005 года). В год его посещает полтора миллиона человек. Аквариум, вольеры для птиц, сад бабочек, дом рептилий, открытые пространства, где можно прогуливаться рядом с животными без всяких решеток, шоу слонов, обезьян и морских котиков – вот неполный список того, что можно посмотреть в зоопарке.

Недалеко от курорта находится самое большое пресноводное озеро Шри-Ланки – Болгода. Площадь его поверхности – 347 кв.км, а глубина достигает 15 м. Во времена британского владычества это был популярный курорт и место охоты на птиц для английских офицеров. На озере, заросшем мангровыми деревьями, обитает 45 видов рыб, 40 видов рептилий, 30 видов млекопитающих и множество видов птиц. Часть его превращена в заповедник и охраняется Глобальный фондом природы (Global Nature Fund). На озере можно заняться рыбалкой, прогулками на лодках, виндсерфингом. Здесь размещается Парусный клуб Коломбо.

 

Індурува

Невелике рибальське село недалеко від Коломбо, що простягнулася вздовж струмка. У Індурува широкі безлюдні пляжі, ідеальні для прийняття морських і сонячних ванн. Тут є свій ринок, магазинчики і готелі на різноманітних смак і гаманець. Прісноводні лагуни і річка Маадий приваблюють сюди еко-туристів і любителів спостерігати за птахами.

 

Индурува

Небольшая рыбацкая деревня недалеко от Коломбо, протянувшаяся вдоль ручья. В Индуруве широкие безлюдные пляжи, идеальные для принятия морских и солнечных ванн. Здесь есть свой рынок, магазинчики и отели на разнообразных вкус и кошелек. Пресноводные лагуны и река Мааду привлекают сюда эко-туристов и любителей наблюдать за птицами.

 

Ахунгалла

Рибальське селище на південно-західному узбережжі Шрі-Ланки, недалеко від озера Маду Гангу, приблизно в 20 км від Бентоти і в 30 км від Галле. У Ахунгалла і розташованому поруч селищі Балапітья є кілька буддійських храмів.

 

Ахунгалла

Рыбацкий поселок на юго-западном побережье Шри-Ланки, недалеко от озера Маду Ганга, примерно в 20 км от Бентоты и в 30 км от Галле. В Ахунгалле и расположенном рядом поселке Балапитья есть несколько буддийских храмов.

 

Хіккадува

«Мекка» дайверів і любителів клубного життя, популярний курорт з розвиненою інфраструктурою і прекрасним широким пляжем. Сезон дайвінгу триває тут з листопада по квітень, глибина занурень - від 4 до 40 м, є кілька цікавих затонулих суден. Є прокат обладнання і курси для початківців. Ті, хто бояться пірнати з аквалангом, можуть поплавати з маскою і трубкою або замовити прогулянку на човні зі скляним дном. Корали в Хіккадуве вважаються одними з найкрасивіших у всій Азії.

Хіккадува - рай не тільки для дайвінгу, але і для серфінгу. Сюди з'їжджаються серфери з усього світу, особливо під час сухого сезону, з листопада по березень. Висота хвиль досягає 3,5 метрів.

Привертає туристів і гучна нічне життя. Саме з Хіккадуви почалося відкриття Шрі-Ланки туристами з Європи і Америки в 60-х роках минулого століття. Сьогодні курорт являє собою суцільну ланцюжок готелів, хостелів, барів, ресторанів і магазинів, що простягнулася на 4 км. Тут завжди багато молоді з усіх куточків земної кулі.

 

Хиккадува

«Мекка» дайверов и любителей клубной жизни, популярный курорт с развитой инфраструктурой и прекрасным широким пляжем. Сезон дайвинга длится здесь с ноября по апрель, глубина погружений – от 4 до 40 м, есть несколько интересных затонувших судов. Есть прокат оборудования и курсы для начинающих. Те, кто боятся нырять с аквалангом, могут поплавать с маской и трубкой или заказать прогулку на лодке со стеклянным дном. Кораллы в Хиккадуве считаются одними из красивейших во всей Азии.

Хиккадува – рай не только для дайвинга, но и для серфинга. Сюда съезжаются серферы со всего мира, особенно во время сухого сезона, с ноября по март. Высота волн достигает 3,5 метров.

Привлекает туристов и шумная ночная жизнь. Именно с Хиккадувы началось открытие Шри-Ланки туристами из Европы и Америки в 60-х годах прошлого века. Сегодня курорт представляет собой сплошную цепочку отелей, хостелов, баров, ресторанов и магазинов, протянувшуюся на 4 км. Здесь всегда много молодежи из всех уголков земного шара.

 

Коггала

Унікальна природа Коггали: узбережжі з золотим піском пляжів та кораловими рифами, найбільше прісноводне озеро з безліччю островів, вічнозелені тропічні ліси, - надихали його на романи й оповідання, перекладені на кілька мов світу. Ім'я письменника носить Музей народного мистецтва (Martin Wickramasinghe Folk Art Museum), який зібрав велику колекцію предметів культури і побуту з різних регіонів острова.

У Коггале є прокат човнів, катамаранів, велосипедів. З готелів організовується трансфер в центр водних видів спорту в Унаватуне, морські прогулянки для спостереження за дельфінами і китами. Можна відвідати буддійські храми на островах озера Коггала, але потрібно отримати попередній дозвіл. Коггала знаходиться на відстані 135 км від Коломбо. Тут є свій невеликий аеропорт.

 

Коггала

Уникальная природа Коггалы: побережье с золотым песком пляжей и коралловыми рифами, большое пресноводное озеро с множеством островов, вечнозеленые тропические леса, – вдохновляли его на романы и рассказы, переведенные на несколько языков мира. Имя писателя носит Музей народного искусства (Martin Wickramasinghe Folk Art Museum), собравший обширную коллекцию предметов культуры и быта из разных регионов острова.

В Коггале есть прокат лодок, катамаранов, велосипедов. Из отелей организуется трансфер в центр водных видов спорта в Унаватуне, морские прогулки для наблюдения за дельфинами и китами. Можно посетить буддийские храмы на островах озера Коггала, но требуется получить предварительное разрешение. Коггала находится на расстоянии 135 км от Коломбо. Здесь есть свой небольшой аэропорт.

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!