м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Купить тур в Турцию. Оптимальные цены. Надежные операторы

 

 

 

Для багатьох Туреччина - перший справжній відпочинок за кордоном.
Вона найближче ніж Єгипет, вона цікавіше ніж Крим, вона доступніша ніж Європейські курорти, вона дуже різноманітна і привітна.

 

Для многих Турция - первый настоящий отдых за границей.

Она ближе чем Египет, она интереснее чем Крым, она доступнее чем Европейские курорты, она очень разнообразная и приветливая.

Cмотреть ТОП 10 ПРИЧИН "Почему выбирают Турцию?"

Cмотреть Мармарис, Турция. Трейлер. York Travel. Киноакадемия. Выпуск 38.

Cмотреть Мармарис, Турция. Первая Серия. York Travel. Киноакадемия. Выпуск 42.

Cмотреть Мармарис, Турция. Вторая Серия. York Travel. Киноакадемия. Выпуск 45.

Cмотреть Мармарис, Турция. Третья Серия. York Travel. Киноакадемия. Выпуск 52.

Cмотреть Мармарис, Турция. Четвертая Серия. York Travel. Киноакадемия. Выпуск 53.

Cмотреть Ideal Panorama Holiday Village hv 2. Большой обзор. Мармарис, Турция.

 

ВІДПОЧИНОК З ДІТЬМИ

З упевненістю можна сказати, що Туреччина для дітей підходить якнайкраще і на це є маса цілком конкретних причин. Перша причина - комфортний і швидкий переліт. Вирішивши полетіти до Туреччини з сім'єю Ви вже через кілька годин будете насолоджуватися теплим морем і піском. Друга причина - наявність піщаних пляжів. Сім'ї з маленькими дітьми, як правило, вибирають Сіде. Тут піщані пляжі і м'який клімат. Третя причина - клімат. У Туреччині більше вологе повітря, ніж у нас. Множинна рослинність Мармаріса і Кемера, гірські хребти і повітря з моря - позитивно діють на організм дитини. Четвертна причина - дитячі анімаційні програми, ігри, величезні дитячі клуби, тематичні вечори з перевдяганнями в відомих персонажів. Вашим діткам завжди буде чим зайнятися. Веселі аніматори розважать Ваших дітей, поки Ви будете насолоджуватися коктейлями та морем. П'ята причина - харчування. Відпочинок в Туреччині для дітей комфортний, так як кухня дуже різноманітна, є спеціальні дитячі меню в готелях, їжа дуже якісна і смачна.

 

ОТДЫХ С ДЕТЬМИ

С уверенностью можно сказать, что Турция для детей подходит как нельзя лучше и на это есть масса вполне конкретных причин. Первая причина – комфортный и быстрый перелет. Решив полететь в Турцию с семьёй Вы уже через несколько часов будете наслаждаться теплым морем и песком. Вторая причина – наличие песчаных пляжей. Семьи с маленькими детьми, как правило, выбирают Сиде. Здесь песочные пляжи и мягкий климат. Третья причина – климат. В Турции более влажный воздух, чем у нас. Множественная растительность Мармариса и Кемера, горные хребты и воздух с моря – положительно действуют на организм ребёнка. Четвертная причина – детские анимационные программы, игры, огромные детские клубы, тематические вечера с переодеваниями в известных персонажей. Вашим детишкам всегда будет чем заняться. Весёлые аниматоры развлекут Ваших детей, пока Вы будете наслаждаться коктейлями и морем. Пятая причина – питание. Отдых в Турции для детей комфортный, так как кухня очень разнообразная, есть специальные детские меню в отелях, еда очень качественная и вкусная.

 

ПРИРОДА

Туреччину порівнюють з Кримом по величезному гірському ландшафту і свіжим гірським повітрям. Відпочинок в Мармарисі подарує масу позитивних емоцій, оздоровить Вас і Вашу родину. Відпочинок в Кемері також славиться хорошими показниками по чистоті і свіжості повітря. Потрапивши сюди, Ви з перших секунд відчуєте неймовірну атмосферу тутешнього клімату. Повітря дуже вологий, теплий і приємний.

 

ПРИРОДА

Турцию сравнивают с Крымом по огромному горному ландшафту и свежим горным воздухом. Отдых в Мармарисе подарит массу положительных эмоций, оздоровит Вас и Вашу семью. Отдых в Кемере также славится хорошими показателями по чистоте и свежести воздуха. Попав сюда, Вы с первых секунд ощутите невероятную атмосферу здешнего климата. Воздух очень влажный, теплый и приятный.

 

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

Одна з найперших і найвідоміших на весь світ причин відвідати Туреччину. Турецький ол інклюзив прославився на весь світ. Картина, коли наш турист нагортає в десять різних тарілок абсолютно непоєднувані між собою страви, а поруч сидить німець, і потягуючи каву читає газету, послужила приводом для багатьох історій про наших мандрівників. На турецькому шведському столі ми можемо зустріти сотні різних найменувань: супи, м'ясні вироби, риба, солодощі, безліч видів хліба, салатів, маслин, спецій, закусок і всього, всього, всього. Їжі тут дуже багато. З алкоголем також справи йдуть дуже добре, головна фішка Туреччини - коктейлі, їх знають як готувати і роблять це дуже професійно. Крім коктейлів в барной і винній карті є безліч хороших напоїв. Соки, чай, вода, кава - теж до ваших послуг.

Гучне пиво Efes, яке відрізняється своєю особливою легкістю і приємним смаком подається в будь-який час доби і користується великим попитом у туристів.

 

ВСЁ ВКЛЮЧЕНО

Одна из самых первых и известнейших на весь мир причин посетить Турцию. Турецкий ол инклюзив прославился на весь мир. Картина, когда наш турист нагребает в десять разных тарелок совершенно несочетающиеся друг с другом блюда, а рядом сидит немец, и потягивая кофе читает газету, послужила поводом для многих историй о наших путешественниках. На турецком шведском столе мы можем встретить сотни разных наименований: супы, мясные изделия, рыба, сладости, множество видов хлеба, салатов, маслин, специй, закусок и всего, всего, всего. Еды здесь очень много. С алкоголем также дела обстоят очень хорошо, главная фишка Турции – коктейли, их знают как готовить и делают это очень профессионально. Помимо коктейлей в барной и винной карте есть множество хороших напитков. Соки, чай, вода, кофе – тоже к Вашим услугам.

Нашумевшее пиво Efes, которое отличается своей особой лёгкостью и приятным вкусом подаётся в любое время суток и пользуется большим спросом у туристов.

 

ТУСОВКИ

Саме тусовки - головна мета приїхати до Туреччини для молоді та фанів активного нічного життя. У Туреччині є дуже багато тусовочних готелів з чудовою дорослої анімацією, а також запальними дискотеками. Велика частина тусовщиків відправляється в центр курортних регіонів таких як Кемер, Стамбул, Анталія, Белек. Тут Ви знайдете безліч клубів і барів для активної молоді та елітні заклади для відпочинку люкс класу.

 

ТУСОВКИ

Именно тусовки – главная цель приехать в Турцию для молодёжи и фанов активной ночной жизни. В Турции есть очень много тусовочных отелей с великолепной взрослой анимацией, а также зажигательными дискотеками. Большая часть тусовщиков отправляется в центр курортных регионов таких как Кемер, Стамбул, Анталия, Белек. Здесь Вы найдёте множество клубов и баров для активной молодёжи и элитные заведения для отдыха люкс класса.

 

РЕЛАКС

Спа процедури. Турецька Баня або Хаммам є дуже відомою на весь світ. Хаммам сприятливо діє на людину. Вас покладут на тепле мармурове місце, обіллють теплою водою і банщик ретельно буде скребти ваше тіло, кожен міліметр організму буде опрацьований. Потім змиють все, огорнуть піною, помиють з голови до ніг. Хаммам - це ні з чим незрівняне задоволення, Вас будуть шкребти настільки активно і сумлінно, що Ви здивуєтеся працьовитості і старанності цих майстрів. Організм повністю розслабиться, очиститься і набереться сил. Крім Турецької лазні в Туреччині також є стандартні процедури масажу, грязьові ванни, маски особи і багато іншого.

 

РЕЛАКС

Спа процедуры. Турецкая Баня или Хаммам является очень известной на весь мир. Хаммам оказывает благоприятное воздействие на человека. Вас покладут на тёплое мраморное место, обольют теплой водой и банщик тщательно будет скрести ваше тело, каждый миллиметр организма будет проработан. Затем смоют всё, окутают пеной, помоют с головы до ног. Хаммам – это ни с чем несравнимое удовольствие, Вас будут скрести настолько активно и добросовестно, что Вы удивитесь трудолюбию и усердию этих мастеров. Организм полностью расслабится, очистится и наберётся сил. Помимо Турецкой бани в Турции также есть стандартные процедуры массажа, грязевые ванны, маски лица и многое другое.

 

ГОТЕЛЬНА БАЗА

Туреччина конкурує з Єгиптом за кількістю готелів, АЛЕ тут їх така безліч і різноманітність що просто диву даєшся «Куди ж ще?». Від найпростіших і економічних готелів на третій лінії до супер помпезних палаців з кришталевими люстрами і величезної територією, гігантськими 2х поверховими номерами, терасами, приватними басейнами, джакузі і стоянками для яхт. Туреччина запрошує всіх гостей з будь-яким бюджетом. Навіть за невеликі гроші в Туреччині можна добре провести час, ну а якщо Ваш бюджет дозволяє трохи шикануть, то Туреччина постане перед Вами абсолютно в іншому обличчя, недоступному простому бюджетному туристу. Авторитетні готелі заслужених світових ланцюжків традиційно пропонують високий рівень сервісу, шикарну їжу, дозвілля і кращі пляжі.

 

ОТЕЛЬНАЯ БАЗА

Турция конкурирует с Египтом по количеству отелей, НО здесь их такое множество и разнообразие что просто диву даёшься «Куда же ещё?». От самых простых и экономичных отелей на третьей линии до супер помпезных дворцов с хрустальными люстрами и громадной территорией, гигантскими 2х этажными номерами, террасами, частными бассейнами, джакузи и стоянками для яхт. Турция приглашает всех гостей с любым бюджетом. Даже за небольшие деньги в Турции можно хорошо провести время, ну а если Ваш бюджет позволяет немного шикануть, то Турция предстанет перед Вами совершенно в другом обличие, недоступном простому бюджетному туристу. Авторитетные отели заслуженных мировых цепочек традиционно предлагают высокий уровень сервиса, шикарную еду, досуг и лучшие пляжи.

 

ШОПІНГ І АНТАЛІЯ

Куди ж без хороших покупок в Туреччині? Відправляйтеся в Антілья в старі і відомі ринки або в новомодні комплекси. Вибирайте солодощі, шкіряні вироби, хутра, золото, кава і звичайно ж, іншу більш простий одяг: джинси, футболки, кофти, спідниці і так далі. Ціни в Туреччині низькі - якість традиційно турецьке. Для кого-то це добре, для кого не дуже. Вирішувати вам. В Анталії тисячі магазинів і торгових центрів. Тематичні супермаркети, де Ви можете зробити неймовірний шопінг по першокласним цінами.

 

ШОПИНГ И АНТАЛИЯ

Куда же без хороших покупок в Турции? Отправляйтесь в Антилию в старые и известные рынки или в новомодные комплексы. Выбирайте сладости, кожаные изделия,  меха, золото, кофе и конечно же, другую более простую одежду: джинсы, футболки, кофты, юбки и так далее. Цены в Турции низкие – качество традиционно турецкое. Для кого-то это хорошо, для кого не очень. Решать Вам. В Анталии тысячи магазинов и торговых центров. Тематические супермаркеты, где Вы можете совершить невероятный шопинг по первоклассным ценам.

 

МОДНИЙ ВІДПОЧИНОК

Цікаві архітектурні рішення, постійне відкриття нових цікавих готелів, продаж одягу і сучасних шкіряних виробів, чудовий спа, що запам'ятовуються дискотеки і вечірні гламурні шоу. До Туреччини приїжджає виступати дуже багато зірок в найвідоміші і розкручені готелі. Туреччина прагне стати не тільки прекрасним сімейним курортом, а ще й гламурним місцем, куди будуть приїжджати вершки суспільства і залишати тисячі і тисячі доларів.

 

МОДНЫЙ ОТДЫХ

Интересные архитектурные решения, постоянное открытие новых интересных отелей, продажа одежды и современных кожаных изделий, великолепный спа, запоминающиеся дискотеки и вечерние гламурные шоу. В Турцию приезжает выступать очень много звёзд в самые известные и раскрученные отели. Турция стремится стать не только прекрасным семейным курортом, а еще и гламурным местом, куда будут приезжать сливки общества и оставлять тысячи и тысячи долларов.

 

ЧИСТА ВОДА І ПЛЯЖ

Чистота тутешніх пляжів і моря вихваляючи нашими туристами, які прилітають на відпочинок до Туреччини після звичного відпочинку на Чорному або Азовському морі. У Туреччині є пляжі з блакитним прапором і розрізняються на піщано-галькові пляжі, галькові і піщані. Галькові і піщано-галькові пляжі можна зустріти в Кемері, який ділиться в свою чергу на такі регіони як Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Текірова, Чемьюва і власне сам Кемер. Багато туристів люблять цей регіон, знають різницю між тутешніми курортами-селищами, вибирають готель в Туреччині і приїжджають в нього по кілька разів поспіль. Район Сіде і Белек славляться піщаними пляжами, регіони Кізілот, Кумка, Чолакли і сам Белек дуже популярні серед туристів усього світу. Гра в гольф в Белеку є візитною карткою цього регіону і в цілому Туреччини. Велика кількість туристів розглядає даний фешенебельний курорт з кращими полями для гри в гольф. На свіжому повітрі в оточенні мальовничих краєвидів гра йде куди краще.

Говорячи про найвідомішого місці - Анталія, то тут можна виділити Кунда, Лара. Мармарис - столиця пишної рослинності. Бодрум - люкс клас. У Бодрумі практично кожен готель коштує чималих грошей і приголомшує своєю красою і оздобленням.

 

ЧИСТАЯ ВОДА И ПЛЯЖ

Чистота здешних пляжей и моря восхвалена нашими туристами, которые прилетают на отдых в Турцию после привычного отдыха на Черном или Азовском море. В Турции есть пляжи с голубым флагом и различаются на песчано-галечные пляжи, галечные и песчаные. Галечные и песчано-галечные пляжи можно встретить в Кемере, который делится в свою очередь на такие регионы как Бельдиби, Гейнюк, Кириш, Текирова, Чемьюва и собственно сам Кемер. Многие туристы обожают этот регион, знают разницу между здешними курортами-посёлками, выбирают отель в Турции и приезжают в него по нескольку раз подряд. Район Сиде и Белек славятся песчаными пляжами, регионы Кизилот, Кумкой, Чолаклы и сам Белек очень популярны среди туристов всего мира. Игра в гольф в Белеке является визитной карточкой этого региона и в целом Турции. Большое количество туристов рассматривает данный фешенебельный курорт с лучшими полями для игры в гольф. На свежем воздухе в окружении живописных краевидов игра идёт куда лучше.

Говоря о самом известном месте – Анталия, то здесь можно выделить Кунда, Лара. Мармарис – столица пышной растительности. Бодрум – люкс класс. В Бодруме практически каждый отель стоит немалых денег и потрясает своей красотой и убранством.

 

СТАМБУЛ

Відпочинок в Туреччині не поступається за насиченістю екскурсійної програми в курортних регіонах біля моря. Крім морського відпочинку, Туреччина може запропонувати своїм гостям захоплюючий тур по Стамбулу. Відома на весь світ Блакитна Мечеть, палаци, фортеці, собори, музеї, парк мініатюр з визначними пам'ятками в зменшеному вигляді з приголомшливою деталізацією. Прогулянки по Стамбулу, а також прогулянки на кораблику по Босфору. Стамбул - величезний і дуже красивий мегаполіс, обійти який Ви зможете мінімум за 7 - 10 днів з відвідуванням визначних пам'яток. Багато туристів приїжджають сюди на вихідні, але хочуть повертатися сюди знову і знову.

 

СТАМБУЛ

Отдых в Турции не уступает по насыщенности экскурсионной программы в курортных регионах возле моря. Помимо морского отдыха, Турция может предложить своим гостям увлекательный тур по Стамбулу. Известная на весь мир Голубая Мечеть, дворцы, крепости, соборы, музеи, парк миниатюр с достопримечательностями в уменьшенном виде с потрясающей детализацией. Пешие прогулки по Стамбулу, а также прогулки на кораблике по Босфору. Стамбул – огромный и очень красивый мегаполис, обойти который Вы сможете минимум за 7 – 10 дней с посещением достопримечательностей. Многие туристы приезжают сюда на выходные, но хотят возвращаться сюда снова и снова.
Лучшие конкуренты:  

 

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!