м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Швеция

Швеція - малюк і Карлсон!

Швеция – малыш и Карлсон!

 

Найкраще добиратися до столиці Швеції на поромах Tallink. На літаку, звичайно, швидше, але подорож на поромі - це окреме задоволення. Пором - це великий центр відпочинку і розваг, де є невичерпні можливості насолоджуватися життям! Бари та нічні клуби, жива танцювальна музика у виконанні міжнародних ансамблів та барвиста шоу-програма не дадуть вам нудьгувати до самого ранку. І все це - за ціною квитка! Крім того, для любителів шопінгу - неспішно затаритися в магазині Dutyfree, смачно повечеряти і поснідати, а потім піти на палубу і всмак намилуватися красою суворої північної природи. Це як анонс круїзу, пробник і він нічим не гірше, тільки коротше за часом.

І закінчується цей міні-круїз в Стокгольмі. Стокгольм - один з найкрасивіших столичних міст світу. Він розташований на 14 островах, з'єднаних 57 мостами. Тут знаходиться перший в світі Національний міський парк - Екопарк. Це дивовижне місце, що поєднує на своїй просторій території з одного боку - безліч природних ландшафтів, а з іншого боку: культурні пам'ятки, палаци і старовинні споруди, музеї і навіть корабель-музей. Все розмаїття важко описати - потрібно побачити, купити тур до Швеції залишилося.

 

Лучше всего добираться до столицы Швеции на паромах Tallink. На самолете, конечно, быстрее, но путешествие на пароме – это отдельное удовольствие. Паром - это большой центр отдыха и развлечений, где есть неисчерпаемые возможности наслаждаться жизнью! Бары и ночные клубы, живая танцевальная музыка в исполнении международных ансамблей и красочная шоу-программа не дадут вам скучать до самого утра. И все это – по цене билета! Кроме того, для любителей шопинга – неспешно затариться в магазине Dutyfree, вкусно поужинать и позавтракать, а потом пойти на палубу и всласть налюбоваться красотами строгой северной природы. Это как анонс круиза, пробник и он ничем не хуже, только короче по времени.

И заканчивается этот мини-круиз в Стокгольме. Стокгольм - один из самых красивейших столичных городов мира. Он расположен на 14 островах, соединённых 57 мостами. Здесь находится первый в мире Национальный городской парк – Экопаркен. Это удивительное место, сочетающее на своей просторной территории с одной стороны - множество природных ландшафтов, а  с другой стороны: культурные памятки, дворцы и старинные постройки, музеи и даже корабль-музей. Всё разнообразие трудно описать – нужно увидеть, купить тур в Швецию осталось.

Ну і оскільки, всі ми родом з дитинства, не можна побувати в Швеції і не відвідати Парк Астрід Ліндгрен.

Парк казок письменниці, розташований на площі 20 акрів. Парк розташований в містечку, де Астрід Ліндгрен провела своє дитинство і яке надихнуло її на написання настільки улюблених усіма книг. У парку панує атмосфера казок письменниці, тут є вілла Курка, Пепі довга панчоха, будиночок Карлсона, хутір Еміля з Леннеберги, розбійницький замок Роні і багато іншого. Парк знаходиться в 300 км від Стокгольма на південь в селищі Vimmerby.

Вся Швеція, її неповторна природа, просто казкова. Настільки вона, здається дикої, первозданної. Тільки величні замки, як перлини, розкидані по зелених пагорбах і темним схилах. Зате міста - знову-таки, як казкові будиночки - яскраві, різнокольорові, святкові. І десь там на даху сидить Карлсон, а з вікна його виглядає-чекає малюк.

 

Ну и поскольку, все мы родом из детства, нельзя побывать в Швеции и не посетить Парк Астрид Линдгрен.

Парк сказок писательницы, расположенный на площади 20 акров. Парк расположен в местечке, где Астрид Линдгрен провела своё детство и которое вдохновило её на написание столь любимых всеми книг. В парке царит атмосфера сказок писательницы, здесь есть вилла Курица, Пэпи длинный чулок, домик Карлсона, хутор Эмиля из Лённеберги, разбойничий замок Рони и многое другое. Парк находится в 300 км от Стокгольма на юг в посёлке Vimmerby.

Вся Швеция, её неповторимая природа, просто сказочная. Настолько она, кажется дикой, не тронутой. Только величественные замки, как жемчужины, разбросаны по зеленым холмам и тёмным склонам. Зато города – опять-таки, как сказочные домики – яркие, разноцветные, праздничные. И где-то там на крыше сидит Карлсон, а из окна его высматривает-ждёт малыш.

 

Тур до Швеції Ви зможете підібрати на сайті турагентства York Travel.

Всього лише століття тому Швеція була слаборозвиненою селянською країною, однією з найбідніших в Європі. Однак, історія Швеції сповнена драматичних воєн і конфліктів - в XVII столітті країна була могутньою європейською державою. Послідовне динамічний розвиток королівства, яке тривало з кінця XIX століття, перетворило Швецію в одне з найбільш благополучних і індустріально розвинених держав світу. За межами країни даний феномен прийнято називати «шведським промисловим дивом».

Жителі інших країн, відвідуючи Швецію, часто захоплюються багатством, масштабами і особливим характером культурної спадщини Швеції - спадщини, яке живе, зберігаючи зв'язок між сучасним суспільством і історичними та культурними витоками і традиціями. Швеція - одна з небагатьох європейських країн, яким вдалося уникнути участі в обох світових війнах XX століття, і це, безумовно, сприяло збереженню її культурної спадщини. У Швеції безліч цікавих музеїв і історичних пам'яток, доступних для всіх бажаючих.

На півночі Європи столиця Швеції, Стокгольм, не знає собі рівних за кількістю висококласних музеїв, театрів, галерей, магазинів, ресторанів та інших культурних та історичних пам'яток. Вишукана космополітична культура цього міста придбала всесвітню популярність завдяки передовим позиціям в області дизайну, моди, музики, кулінарії, а також в інших проявах сучасної урбаністичної культури.

Екскурсія по Стокгольму:

 

Тур в Швецию Вы сможете подобрать на сайте турагентства York Travel.

Всего лишь столетие назад Швеция была слаборазвитой крестьянской страной, одной из беднейших в Европе. Однако, история Швеции полна драматических войн и конфликтов – в XVII веке страна являлась могущественной европейской державой. Последовательное динамичное развитие королевства, продолжавшееся с конца XIX века, превратило Швецию в одно из самых благополучных и индустриально развитых государств мира. За пределами страны данный феномен принято называть «шведским промышленным чудом».

Жители других стран, посещая Швецию, часто восхищаются богатством, масштабами и особым характером культурного наследия Швеции – наследия, которое живет, сохраняя связь между современным обществом и историческими и культурными истоками и традициями. Швеция – одна из немногих европейских стран, которым удалось избежать участия в обеих мировых войнах XX века, и это, безусловно, способствовало сохранению ее культурного наследия. В Швеции множество интересных музеев и исторических памятников, доступных для всех желающих.

На севере Европы столица Швеции, Стокгольм, не знает себе равных по количеству высококлассных музеев, театров, галерей, магазинов, ресторанов и прочих культурных и исторических достопримечательностей. Изысканная космополитическая культура этого города приобрела всемирную известность благодаря передовым позициям в области дизайна, моды, музыки, кулинарии, а также в других проявлениях современной урбанистической культуры.

Экскурсия по Стокгольму:

York Travel. Киноакадемия. Выпуск 9. Швеция, Стокгольм. Часть 1. Ресторан AIFUR.

York Travel. Киноакадемия. Выпуск 14. Швеция, Стокгольм. Часть 2. Архитектура города.

Прямые конкуренты:  

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!