м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(057)755-85-44
+38(066)333-40-48 viber
Курорты

Венецианская ривьера

ВЕНЕЦІЯ

Чудова Венеція - унікальний європейський місто на воді. Венеція зберігає безліч старовинних історій про місто. Вузькі вулички шириною буквально в пів метра і величезні набережні в дусі Гранд Каналу. Найпопулярнішим заняттям у Венеції звичайно ж вважається прогулянка на човні по численних водних просторах. Що стосується архітектури, то Палаццо Даріо, побудоване на античному кладовищі, зберігає в собі безліч таємниць. Кожен власник Палаццо Даріо закінчував життя самогубством. Ця наводить жах споруда досі чекає своїх власників, які не бояться випробувати долю і стати її власником. Палаццо Контаріні дель Боволо - найвідоміший архітектурний пам'ятник багатющої сім'ї Контаріні, яка налічує 24 палацу у Венеції. Забравшись в цю вежу можна насолодитися вдосталь краєвидами старого міста Венеція. У Венеції похований великий живописець Тіціан. Перебуваючи в церкві Фрари Ви зможете помилуватися чудовими статуями, які побудовані не тільки на підлозі, але і високо на стінах щоб ніхто не міг дістатися до них. Приїхавши на вікенд до Венеції обов'язково відвідайте найцікавіші квартали цього міста: Сан Марко, Бурано, Мурано, Дорсодуро. Піша прогулянка по ним принесе масу задоволення. Що стосується покупок в Венеції, то цікавим придбанням буде Муранское скло, яке відливають у Венеції.

 

ВЕНЕЦИЯ

Великолепная Венеция – уникальный европейский город на воде. Венеция хранит множество старинных историй о городе. Узкие улочки шириной буквально в пол метра и огромные набережные в духе Гранд Канала. Самым популярным занятием в Венеции конечно же считается прогулка на лодке по многочисленным водным просторам. Что касается архитектуры, то Палаццо Дарио, построенное на античном кладбище, хранит в себе множество тайн. Каждый владелец Палаццо Дарио заканчивал жизнь самоубийством. Эта наводящая ужас постройка до сих пор ждёт своих владельцев, которые не боятся испытать судьбу и стать её собственником. Палаццо Контарини дель Боволо – известнейший архитектурный памятник богатейшей семьи Контарини, которая насчитывает 24 палаца в Венеции. Забравшись в эту башню можно насладиться вдоволь краевидами старого города Венеция. В Венеции похоронен великий живописец Тициан. Находясь в церкви Фрари Вы сможете полюбоваться великолепными статуями, которые построены не только на полу, но и высоко на стенах чтобы никто не мог добраться до них. Приехав на викенд в Венецию обязательно посетите самые интересные кварталы этого города: Сан Марко, Бурано, Мурано, Дорсодуро. Пешая прогулка по ним доставит массу удовольствия. Что касается покупок в Венеции, то интересным приобретением будет Муранское стекло, которое отливают в Венеции. 

 

ЛІДО ДІ ІЗОЛО

Найшикарніші білі пологі піщані пляжі з білим піском і найчистіше Адріатичне море є ідеальним місцем для сімейного відпочинку з дітьми. Розташована всього в 30 хвилинах від Венеції тому якщо буде бажання прогулятися по прекрасному місту, то беріть машину на прокат і вирушайте в цю чудову перлину. Екскурсія по Венеції на човні або відпочинок в затишному ресторані принесе багато задоволення. Близько третьої години займає шлях до Флоренції, неймовірно-гарне місто, обов'язково відвідайте центр міста. В курорті величезна кількість готелів на будь-який бюджет, що є величезним плюсом для різного роду туристів. Навіть готелі, розташовані на третій лінії знаходяться недалеко від моря (всього 300-400 метрів). Тому пройтися до 5 хвилин не складе труднощів. Основне розвага на Лідо ді Єзоло - Акваландия. Це величезний аквапарк, де крім гірок і басейнів також влаштовуються театралізовані вистави і більше 4 різновидів анімації. Лідо ді ізолят розділений на райони: Пінета для спокійного відпочинку, Фаро - катери, яхти, Акваландия, акваріум і рептіларіум, Корталеццо - багато ресторанчиків для любителів морської кухні, Чентро - торговий район з безліччю лавочками та магазинами - столиця місцевого шопінгу.

 

ЛИДО ДИ ИЗОЛО

Шикарнейшие белые пологие песчаные пляжи с белым песком и чистейшее Адриатическое море являются идеальным местом для семейного отдыха с детьми. Расположена всего в 30 минутах от Венеции поэтому если будет желание прогуляться по прекрасному городу, то берите машину на прокат и отправляйтесь в эту великолепную жемчужину. Экскурсия по Венеции на лодке или отдых в уютном ресторане доставит много удовольствия.  Около трех часов занимает путь до Флоренции, невероятно-красивый город, обязательно посетите центр города.  В курорте огромное количество гостиниц на любой бюджет, что является огромным плюсом для разного рода туристов. Даже отели, расположенные на третьей линии находятся недалеко от моря (всего 300-400 метров). Поэтому пройтись до 5 минут не составит труда. Основное развлечение на Лидо ди Езоло – Акваландия. Это огромнейший аквапарк, где помимо горок и бассейнов также устраиваются театрализированные представления и более 4 разновидностей анимации.  Лидо ди Изоло разделён на районы: Пинета для спокойного отдыха, Фаро – катера, яхты, Акваландия, аквариум и рептилариум, Корталеццо – много ресторанчиков для любителей морской кухни, Чентро – торговый район с множеством лавочками и магазинами – столица местного шопинга.

 

Ліньяно

Дуже доглянуті і чисті пляжі. Купатися, засмагати і насолоджуватися своїм відпочинком Ви зможете вдосталь в цьому курортному регіоні. Місто Ліньяно ділиться на 3 частини: Пінета - тихий район для спокійного відпочинку, неймовірний вибір готелів від 5 * суперіор делюкс і хороші 2 * готелі, що належать приватникам. Саббьядоро - ресторани, магазини, активне нічне життя. Рів'єра - найвіддаленіший і спокійний район. Пологий вхід і безліч цікавих атракціонів для відпочинку з дітьми.

 

ЛИНЬЯНО

Очень ухоженные и чистые пляжи. Купаться, загорать и наслаждаться своим отдыхом Вы сможете вдоволь в этом курортном регионе. Город Линьяно делится на 3 части: Пинета – тихий район для спокойного отдыха, невероятный выбор отелей от 5* супериор делюкс и хорошие 2* гостиницы, принадлежащие частникам. Саббьядоро – рестораны, магазины, активная ночная жизнь. Ривьера – самый удалённый и спокойный район. Пологий вход и множество интересных аттракционов для отдыха с детьми.

 

Бібіоне

Цей курорт на схід від Лідо ді ізолят - відмінний відпочинок для всієї родини. Нескінченні піщані пляжі яким немає ні кінця не краю. М'який пологий вхід в море. Саме море неглибоке що добре підходить для відпочинку з маленькими дітьми. Є тут також цікавий термальний комплекс Bibione Thermae, де можна не тільки провести оздоровлення, а й насолодитися прекрасним спа і релаксом.

 

БИБИОНЕ

Этот курорт восточнее от Лидо ди Изоло – отличный отдых для всей семьи. Бесконечные песчаные пляжи которым нет ни конца не края. Мягкий пологий вход в море. Само море неглубокое что хорошо подходит для отдыха с маленькими детьми. Есть здесь также интересный термальный комплекс Bibione Thermae, где можно не только провести оздоровление, но и насладиться прекрасным спа и релаксом. 

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Тури по Україні
Тури по Україні
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!