м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

В'єтнам (Вьетнам)

Тут повинен побувати кожен хоч 1 раз!

Здесь должен побывать каждый хоть 1 раз! 

 

В'єтнам входить в число країн, в яких повинен побувати людина хоча б раз у житті. Про це говорять багато путівники світу і побували на відпочинку у В'єтнамі туристи. Всі клієнти туристичної компанії York Travel приїхали з В'єтнаму ділилися захопленням і незвичайними враженнями від цієї цікавої та екзотичної країни.

Вьетнам входит в число стран, в которых должен побывать человек хотя бы раз в жизни. Об этом говорят многие путеводители мира и побывавшие на отдыхе во Вьетнаме туристы. Все клиенты туристической компании York Travel приехавшие с Вьетнама делились восторгом и необычными впечатлениями от этой интересной и экзотической страны.

 

Отже, 10 причин «Чому потрібно відвідати В'єтнам?»

Итак, 10 причин «Почему нужно посетить Вьетнам?»

 

КУХНЯ

Мандрівникам, які прагнуть провести свою відпустку в екзотичній атмосфері, гарантовано потрібно купити тур і відправлятися до В'єтнаму. Саме тут Ви зустрінете різноманітні і незвичайні соуси, різні сорти риби, страви із сої, рис в сотні різних обробках, локшина з множинними екзотичними спеціями, неповторні морські страви з свіжовиловлених морепродуктів змусять Вас задуматися про великого смакову асортименті світової кухні. За давніми традиціями В'єтнамська кухня дуже своєрідна, наприклад - прийнято смажити на олії безліч видів їжі, загортати в листя тутешніх дерев і подавати на стіл гарячим з гострими соусами, характерними для тутешньої кухні. На вулицях В'єтнаму панує атмосфера сотень чарівних запахів, весь час щось готується і подається на стіл.

 

КУХНЯ

Путешественникам, жаждущим провести свой отпуск в экзотической атмосфере, гарантированно нужно купить тур  и отправляться во Вьетнам. Именно здесь Вы встретите разнообразные и необычные соусы, различные сорта рыбы, блюда из сои, рис в сотне различных обработках, лапша с множественными экзотическими специями, неповторимые морские блюда из свежевыловленных морепродуктов заставят Вас задуматься о великом вкусовом ассортименте мировой кухни. По давним традициям Вьетнамская  кухня очень своеобразна, например - принято жарить на масле множество видов пищи, заворачивать в листья здешних деревьев и подавать на стол горячим с острыми соусами, характерными для здешней кухни. На улицах Вьетнама царит атмосфера сотен чарующих запахов, всё время что-то готовится и подается на стол.

 

РАЙСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК

Пляжний відпочинок у В'єтнамі є дуже цікавим і різноманітним. Уздовж берегової лінії Ви можете зустріти сотні кафе і барів, які подають коктейлі та страви національної кухні. Безліч клубів для фанів активного виду відпочинку: починаючи від серфінгу до катання на банані. Різноманітність тутешніх курортних зон також вражає: відпочинок люкс класу, середнього сегмента і прості туристичні зони знайти можна без праці і допоможе Вам у цьому сервіс - пошук туру онлайн.

 

РАЙСКИЙ ОТДЫХ

Пляжный отдых во Вьетнаме является очень интересным и разнообразным. Вдоль береговой линии Вы можете встретить сотни кафе и баров, подающих коктейли и блюда национальной кухни. Множество клубов для фанов активного вида отдыха: начиная от серфинга до катания на банане. Разнообразие здешних курортных зон также впечатляет: отдых люкс класса, среднего сегмента и простые туристические зоны найти можно без труда и поможет Вам в этом сервиспоиск тура онлайн.

 

ДЕШЕВИЙ СПА

Вирушаючи в таку Азіатську країну як В'єтнам не можна упустити шанс скористатися послугами тутешніх спа - майстрів. Прямуйте в Далат: ціни дуже демократичні, а якість і професіоналізм майстрів досить високі. Розслабитися, оздоровитися, привести себе в необхідну форму - одна з головних причин купити тур до В'єтнаму.

 

ДЕШЕВЫЙ СПА

Отправляясь в такую Азиатскую страну как Вьетнам нельзя упустить шанс воспользоваться услугами здешних спа – мастеров. Направляйтесь в Далат: цены очень демократичные, а качество и профессионализм мастеров достаточно высокие. Расслабиться, оздоровиться, привести себя в необходимую форму – одна из главных причин купить тур во Вьетнам.

 

ПОТУЖНИЙ ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА

У В'єтнамі існує маса цікавих місць для відвідування. Ханой - столиця В'єтнаму, оглядова екскурсія з головною визначною пам'яткою Мавзолеєм Хошиміну. Далі можна відвідати місто Хоали з численними цитаделями імператорів, здійснити прогулянку по річці вздовж рисових полів, насолоджуючись мальовничими пейзажами. Необичния затоку Халонг - це печери, острови дикої природи і невимовної краси В'єтнаму.

Також найпотужніша екскурсійна програма чекає мандрівників в Дананге. Тут є озера з мальовничими берегами, Майдані Незалежності, Храми зі статуями Будди, прогулянки по старих кварталах міста доставлять Вам масу задоволень, приголомшлива природа В'єтнаму і місто в джунглях серед зелених скель і заростей. Мармурові гори поблизу Дананга є найвідомішою пам'яткою, притягують туристів своєю красою і близькістю з морем. Всім любителям природних красот потрібно неодмінно відправлятися саме сюди.

У В'єтнамі є ще сотні колоритних місць, які показують звичай і давню культуру країни: рибальство, села тутешніх теслярів, скульптура, ринки, що представляють тисячі виробів в'єтнамських жителів, колиски древніх архітекторів, гробниці королів.

Відпочинок у В'єтнамі ще запам'ятатися Вам однієї з найдовших канатних доріг, що проходять над джунглями. Вид з неї захоплює і вражає.

Одним з головних міст, що поєднують в собі спадщину історії В'єтнаму, є Хошимін. У це місто приїжджають, як правило, щоб відвідати музеї, подивитися на стародавні цінності В'єтнаму і насолодитися життям цього чудового міста.

 

МОЩНАЯ ЭКСКУРСИОННАЯ ПРОГРАММА

Во Вьетнаме существует масса интересных мест для посещения. Ханой – столица Вьетнама, обзорная экскурсия с главной достопримечательностью Мавзолеем Хошимина. Далее можно посетить город Хоалы с многочисленными цитаделями императоров, совершить прогулку по реке вдоль рисовых полей, наслаждаясь живописными пейзажами. Необычныя залив Халонг – это пещеры, острова дикой природы и неописуемой красоты Вьетнама.

Также мощнейшая экскурсионная программа ждёт путешественников в Дананге. Здесь есть озёра с живописными берегами, Площади независимости, Храмы со статуями Будды, прогулки по старым кварталам города доставят Вам массу удовольствий, потрясающая природа Вьетнама и город в джунглях среди зеленых скал и зарослей. Мраморные горы вблизи Дананга являются известнейшей достопримечательностью, притягивают туристов своей красотой и близостью с морем. Всем любителям природных красот нужно непременно отправляться именно сюда.

Во Вьетнаме есть еще сотни колоритных мест, которые показывают обычай и древнюю культуру страны: рыболовство, деревни здешних плотников, скульптура, рынки, представляющие тысячи поделок вьетнамских жителей, колыбели древних архитекторов, гробницы королей. 

Отдых во Вьетнаме еще запомниться Вам одной из самых длинных канатных дорог, проходящих над джунглями. Вид с неё захватывает и поражает.

Одним из главных городов, сочетающих в себе наследие истории Вьетнама, является Хошимин. В этот город приезжают, как правило, чтобы походить по музеям, посмотреть на древние ценности Вьетнама и насладиться жизнью этого великолепного города.

 

СУВЕНІРИ

Класичний сувенір, який варто привезти з Вьтенама - тутешній перли. Принадність покупки його тут полягає в демократичній ціні, адже робоча сила В'єтнаму прирівнюється до Китаю і відповідно добувати і виробляти перли коштує недорого. Тому всім туристам, які вирішили купити тур до В'єтнаму, в першу чергу рекомендуємо вибрати перли.

Унікальні сувеніри, які знаходяться тільки тут. Наприклад: екзотичні фрукти, вироби зі слонової кістки і дерева, пам'ятні вироби зі зміїної настоянкою і багато іншого.

Також до обов'язкових покупок можна віднести конічну капелюх. Її носять безліч азіатів, фотографії жителів в таких капелюхах часто зустрічаються на просторах інтернету і журналах.

Сувенірні крамниці, відпочиваючи у В'єтнамі, можна зустріти практично скрізь.

 

СУВЕНИРЫ

Классический сувенир, который стоит привезти из Вьтенама – здешний жемчуг. Прелесть покупки его здесь состоит в демократичной цене, ведь рабочая сила Вьетнама приравнивается к Китаю и соответственно добывать и производить жемчуг стоит недорого. Поэтому всем туристам, решившим купить тур во Вьетнам, в первую очередь рекомендуем выбрать жемчуг.

Уникальные сувениры, которые находятся только здесь. Например: экзотические фрукты, изделия из слоновой кости и дерева, памятные поделки со змеиной настойкой и многое другое.

Также к обязательным покупкам можно отнести коническую шляпу. Её носят множество азиатов, фотографии жителей в таких шляпах часто встречаются на просторах интернета и журналах.

Сувенирные лавки, отдыхая во Вьетнаме, можно встретить практически везде.

 

В'ЄТНАМСЬКИЙ КАВА

В'єтнамський кави - це не просто сувенір, який можна купити на подарунок своїм друзям. Це напій, який змушує Вас закохатися в нього з першого ковтка. Головний секрет воістину божественного смаку - клімат. Кавові плантації розташовані якнайкраще для дозрівання, в необхідних умовах, кавових зерен. Особливі аромат кави не може бути повторений в будь-якій країні з-за географічного розташування В'єтнаму, що робить каву незвичайним і бажаним в усьому світі.

 

ВЬЕТНАМСКИЙ КОФЕ

Вьетнамский кофе – это не просто сувенир, который можно купить на подарок своим друзьям. Это напиток, который заставляет Вас влюбиться в него с первого глотка. Главный секрет поистине божественного вкуса – климат. Кофейные плантации расположены как нельзя лучше для созревания, в необходимых условиях, кофейных зерен. Особые аромат кофе не может быть повторён в любой другой стране из-за географического месторасположения Вьетнама, что делает кофе необычным и желанным во всём мире.

 

ВОДНІ ВИДИ СПОРТУ

Найвідоміший на весь світ пляж Муйне став таким через стабільно придатною погоди для кайт-серфінгу. Покататися на дошці сюди прибувають тисячі туристів з усього світу. Демократичні ціни на прокат спорядження, відмінна компанія однодумців і прекрасна погода гарантує В'єтнаму одне з лідируючих місць в активному вигляді відпочинку.

 

ВОДНЫЕ ВИДЫ СПОРТА

Известнейший на весь мир пляж Муйне стал таковым из-за стабильно пригодной погоды для кайт-серфинга. Покататься на доске сюда прибывают тысячи туристов со всего мира. Демократичные цены на прокат снаряжения, отличная компания единомышленников и прекрасная погода гарантирует Вьетнаму одно из лидирующих мест в активном виде отдыха.

 

ГОСТИННІСТЬ

Сервіс - це слово, яке часто прийнято застосовувати до Європейських країн. Говорячи про Азію, то тут більш доречно слово гостинність. Адже саме тут Ви будете відчувати себе особливим, поважним гостем, а не просто ще одним туристом який просто зміг купити тур до В'єтнаму. Доброзичливі в'єтнамці дуже щирі і ввічливі.

 

ГОСТЕПРИИМСТВО

Сервис – это слово, которое часто принято применять к Европейским странам. Говоря об Азии, то здесь более уместно слово гостеприимство. Ведь именно здесь Вы будете чувствовать себя особым, почтенным гостем, а не просто еще одним туристом который просто смог купить тур во Вьетнам. Доброжелательные вьетнамцы очень искренние и вежливые.

 

МЕДИЦИНА

Рівень професіоналізму і досвід тутешніх докторів вражає і заслуговує на повагу. У цю країну стікаються мільйони туристів щороку і в випадках коли потрібна медична допомога клініки працюють безвідмовно. Державні установи, є найбільш затребуваними і гарантує якість лікарнями. У цій країні гармонійно поєднується традиційна східна і західна технологічна медицина. Кількість людей, що побували у В'єтнамі - вражає. Для того хто вже наважився вилітати ми пропонуємо гарячі тури до В'єтнаму, дозволить заощадити час і гроші. Відвідайте наш офіс і Ви зможете підібрати тур і вилетіти негайно.

 

МЕДИЦИНА

Уровень профессионализма и опыт здешних докторов впечатляет и заслуживает уважения. В эту страну стекаются миллионы туристов каждый год и в случаях когда требуется медицинская помощь клиники работают безотказно. Государственные учреждения, являются наиболее востребованными и гарантирующим качество лечебницами. В этой стране гармонично сочетается традиционная восточная и западная технологичная медицина. Количество людей побывавших во Вьетнаме – впечатляет. Для того кто уже решился вылетать мы предлагаем горящие туры во Вьетнам, позволит сэкономить время и деньги. Посетите наш офис и Вы сможете подобрать тур и вылететь незамедлительно.

 

КОЛОРИТ, КУЛЬТУРА, МІСТИКА

Містичний і колоритний В'єтнам відкриває свої двері кожному туристу і змушує пірнути в його найдавнішу культуру. Тут знімають багато фільмів про єдиноборствах, так як тисячі скульптур з драконами вже вкоренилися в нашому свідомість як один із символів бойових мистецтв. Це багата історією країна просякнута духами предків, сотнями легенд і чарівними очей місцями. Купіть тур до В'єтнаму з Харкова і Ласкаво просимо!

 

КОЛОРИТ, КУЛЬТУРА, МИСТИКА

Мистический и колоритный Вьетнам открывает свои двери каждому туристу и заставляет нырнуть в его древнейшую культуру. Здесь снимают многие фильмы о единоборствах, так как тысячи скульптур с драконами уже укоренились в нашем сознание как один из символов боевых искусств. Это богатая историей страна пропитана духами предков, сотнями легенд и чарующими глаз местами. Купите тур во Вьетнам из Харькова и Добро пожаловать!  

Лучшие конкуренты: 

 

Альтернативы: 

 

Азия:
Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!