м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Японія (Япония)

 

 

Країна висхідного сонця!

Про Японію можна писати довго, АЛЕ можливо варто 1 раз побачити ніж 100 раз почути)

Я пропоную подивитися серію фільмів Мій Токіо від York Travel! Я був в Токіо всього 5 днів, але готовий поділитися багатьом :)

Приємного перегляду!

 

Страна восходящего солнца!

О Японии можно писать долго, НО возможно стоит 1 раз увидеть чем 100 раз услышать)

Я предлагаю посмотреть серию фильмов Мой Токио от York Travel! Я был в Токио всего 5 дней, но готов поделиться многим:)

Приятного просмотра!

 

Випуски фільму: 

ВЫПУСКИ ФИЛЬМА:

Мой Токио. Часть 1.

Мой Токио. Часть 2.

Мой Токио. Часть 3.

Мой Токио. Часть 4.

Мой Токио. Часть 5.

Мой Токио. Часть 6.

Мой Токио. Часть 7.

 

Поездка в Японию, все серии:

Поездка в Японию. Путешествие в Токио. Как выглядит Япония. Как я поехал в Японию.

 

ТРЕЙЛЕРЫ:

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 1.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 2.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 3.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 4.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 5.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 6.

Мой Токио. Трейлер к фильму. Часть 7.

 

Нажми Все выпуски фильма Мой Токио

Смотреть Как получить визу в Японию

Смотреть Стоимость поездки в Японию

Смотреть Как подготовиться к поездке в Японию

Смотреть Мифы о Японии

Смотреть Как я жил в капсуле Токио

 

 

Японська кухня

 

Вона притягує людей, які відвідують Японію і тих, хто ніколи не був у ній. Легендарні суші і роли отримали визнання всього світу. Саме суші - справжній японський делікатес, який японці їдять руками разом з васабі. Вмочають суші з боку риби щоб не змінювати смак рису. Ще одним блюдом Японії є Рамен - японська пшенична локшина з бульйоном, який продається всюди. Його їдять паличками і п'ють з миски. Домбурі - рис з м'ясом і овочами. Якіторі - смажена курка у вигляді шашлику з соусом. Набе - м'ясо з овочами. У Токіо близько 80 000 ресторанів так як самі японці дуже люблять поїсти, та й гостей в цьому величезному місті безліч.

 

"У місті Токіо я заходив в декілька закладів і куштував суші, а також відомий рамен. Не можу навіть сказати, що якась зі страв краще, а якась гірше. Смак у тутешніх суші просто суперовий, а що стосується рамена, то це воістину шедевр кулінарії. Але хочу попередити всіх мандрівників, що японці вміють готувати несмачно! Наприклад: при першому знайомстві з японськими суші мені вони здалися несмачними, несвіжими і взагалі гірше ніж в Україні. Я не став впадати у відчай і на наступний день відправився в інший ресторан на Сіндзюку, де був приємно здивований фантастичним смаком! "

 

Андрій Мазур

 

ЯПОНСКАЯ КУХНЯ

Она привлекает людей, которые посещают Японию и тех, кто никогда не был в ней. Легендарные суши и роллы получили признание всего мира. Именно суши – настоящий японский деликатес, который японцы едят руками вместе с васаби. Макают суши со стороны рыбы чтобы не изменять вкус риса. Еще одним блюдом Японии является Рамен – японская пшеничная лапша с бульоном, который продаётся повсюду. Его едят палочками и пьют из миски. Донбури – рис с мясом и овощами. Якитори – жареная курица в виде шашлыка с соусом. Набе – мясо с овощами. В Токио порядка 80 000 ресторанов так как сами японцы очень любят покушать, да и гостей в этом громадном городе огромное множество.

"В городе Токио я заходил в несколько заведений и пробовал суши, а также известный рамен. Не могу даже сказать, что какое-то из блюд лучше, а какое-то хуже. Вкус у здешних суши просто обалденный, а что касается рамена, то это поистине шедевр кулинарии. Но хочу предупредить всех путешественников, что японцы умеют готовить невкусно! Например: при первом знакомстве с японскими суши мне они показались невкусными, несвежими и вообще хуже чем в Украине. Я не стал отчаиваться и на следующий день отправился в другой ресторан на Синдзюку, где был приятно удивлён фантастическим вкусом!"

Андрей Мазур

САМУРАЙ

Родина самураїв - Японія. Ці воїни охороняли і захищали своїх покровителів, займали ключову роль в міжусобних війнах давньої країни. Ключовими відмінностями навчання самураїв від звичайних бійців є японська мудрість, яка ще з юних років закладала поняття про вірність, відвагу, мужність, витривалість, терпеливість та байдужість до смерті. Багато в чому самурайські вчення були серйозною каторгою для майбутніх воїнів, так як містили такі заходи як голодомор для тренування витривалості, ходіння вночі по кладовищу для позбавлення від страху і багато іншого. Отже, відвідавши Японію, Ви поринете в атмосферу древньої культури, побуваєте в храмах самураїв, подивіться на побут і дивовижну різьблену архітектуру з традиційними скульптурами. Наприклад: Храм Сенгакудзі, де поховані легендарні 47 самураїв, які були вірні своєму господареві і помстилися за його смерть за що були засуджені до ритуального самогубства. Його відвідують безліч людей з усього світу і запалюють свічки щоб вшанувати пам'ять, над цим місцем простягається туман і наводить міфічний настрій.

 

САМУРАЙ

Родина самураев – Япония. Эти воины охраняли и защищали своих покровителей, занимали ключевую роль в междоусобных войнах древней страны. Ключевыми отличиями учения самураев от обычных бойцов является японская мудрость, которая еще с юных лет закладывала понятия о верности, отваге, мужестве, выносливости, терпении и безразличии к смерти. Во многом самурайские учения были серьёзной каторгой для будущих воинов, так как содержали такие меры как голодомор для тренировки выносливости, хождения ночью по кладбищу для избавления от страха и многое другое. Итак, посетив Японию, Вы окунётесь в атмосферу древней культуры, побываете в храмах самураев, посмотрите на быт и удивительную резную архитектуру с традиционными скульптурами. Например: Храм Сэнгакудзи, где похоронены легендарные 47 самураев, которые были верны своему хозяину и отомстили за его смерть за что были приговорены к ритуальному самоубийству. Его посещают множество людей со всего света и зажигают свечи дабы почтить память, над этим местом протягивается туман и наводит мифическое настроение.

ТОКІО

 

Найбільше місто в світі! Близько 37 мільйонів чоловік мешкає в цьому величезному мегаполісі. За заходам безпеки Токіо перевершує всіх схожих за розмірами міст-конкурентів і є настільки безпечним, що навіть діти шкільного віку можуть самі їздити на метро без супроводу дорослих.

Старовинна частина Токіо - Імператорський палац, в якому живе імператор Японії і його родичі. Поруч з Палацом виростає прекрасний сад, по якому можна погуляти і сфотографуватися.

Найстаріший район Токіо Асакуса - традиційні старовинні будиночки, вузькі вулички, торговельні майданчики з безліччю сувенірів, ярмарки, ресторанчики.

Сад Хаппоен - це маленький і мініатюрний зелений світ, який затиснутий будівлями і є свого роду оазисом в кам'яному місті. Традиційні японські ліхтарики і милі альтанки створять романтичну атмосферу і нададуть вашому відпочинку чарівну неповторність.

Район Сіндзюку - один з найвідоміших районів на Земній кулі. Сіндзюку - це район хмарочосів, яскравої реклами, мільйонів магазинів. Здається, це слово можна застосувати не тільки в Сіндзюку, але такий вже він Токіо. Тут безліч змагаються один з одним субцентрів. Один краше іншого. Саме тут розташований популярний квартал Кабукі-те. Кабукі-те - це безліч барів, вулиця червоний ліхтарів з секс-шопами і іншими цікавими закладами. Сюди приїжджають дорослі японці після робочих буднів зняти стрес.

Парк Уено - величезний зоопарк, відомий на весь світ. У чому ж його така популярність? В цьому парку живуть величезні рідкісні Панди, які занесені в червону книгу.

Район Гандзя - найдорожчий і престижний район міста, класично, все дорого і асортимент товарів величезний. Самі легендарні гіганти бізнесу роблять саме тут презентації і представляють всьому світу свої новинки так як потік людей просто божевільний.

Район Акихабара - рай для геймерів. Для електронної та комп'ютерної техніки, роботів, побудовані величезні торгові площі. Це центр індустрії Аніме та ігор. Крім натовпів туристів це місце обожнюють місцеві: як дорослі так і діти. У Токіо є два основних способи зняти напругу після роботи - піти в район Акихабара або квартал Кабукі-те що в Сіндзюку. Це два абсолютно різні способи проводити час. Акихабара - дитячий ігровий азарт, тисячі ігор і мерехтливих вивісок. Акихабара - це Таймс Сквер, який просто помножили в кілька разів).

Район Харадзюку - яскравий район з безліччю фріків, переодягнених в ультрасучасні вбрання. Сюди з'їжджаються дизайнери зі всього світу, щоб почерпнути ідею у цій дивній молоді.

Район Сібуя - безліч реклами. Цей район схожий на Таймс Сквер в Нью-Йорку. Дуже відоме на весь світ місце, яке можна побачити в будь-якому фільмі знімався в Японії. У цьому районі Ви можете зустріти знаменитий пам'ятник вірності - собака Хатіко, яка знімалася в однойменному фільмі з Річардом Гіром. Зустрічі біля Хатіко є особливими, на зустрічі біля Хатіко не спізнюються.

Токійські Телевежі - символ Токіо. Відвідати Токіо і не відвідати телевежу - не подивитися місто. 333 метра у висоту, має класичні оглядові майданчики з панорамним видом на місто. Іноземні туристи просто дивляться на місто, але крім цього можна відвідати хороші ресторани і готель всередині веж.

 

ТОКИО

Самый большой город в мире! Порядка 37 миллионов человек проживает в этом громадном мегаполисе. По мерам безопасности Токио превосходит всех схожих по размерам городов-конкурентов и является настолько безопасным, что даже дети школьного возраста могут сами ездить на метро без сопровождения взрослых.

Старинная часть Токио – Императорский Дворец, в котором живёт император Японии и его родственники. Рядом с Дворцом произрастает красивейший сад, по которому можно погулять и сфотографироваться.

Старейший район Токио Асакуса – традиционные старинные домики, узкие улочки, торговые площадки с множеством сувениров, ярмарки, ресторанчики.
Сад Хаппоен – это маленький и миниатюрный зелёный мир, который зажат зданиями и является своего рода оазисом в каменном городе. Традиционные японские фонарики и милые беседки создадут романтическую атмосферу и придадут вашему отдыху чарующую неповторимость.

Район Синдзюку - один из самых известных районов на Земном шаре. Синдзюку - это район небоскрёбов, яркой рекламы, миллионов магазинов. Кажется, что эти слова можно применить не только в Синдзюку, но такой уж он Токио. Здесь множество соперничающих друг с другом субцентров. Один краше другого. Именно здесь расположен популярный квартал Кабуки-тё. Кабуки-тё - это множество баров, улица красный фонарей с секс-шопами и другими увесилительными заведениями. Сюда приезжают взрослые японцы после рабочих будней снять стресс.

Парк Уэно – огромный зоопарк, известный на весь мир. В чем же его такая популярность? В этом парке живут огромные редкие Панды, которые занесены в красную книгу.

Район Гиндза – самый дорогой и престижный район города, классически всё дорого и ассортимент товаров огромный. Самые легендарные гиганты бизнеса делают именно здесь презентации и представляют всему миру свои новинки так как поток людей просто сумасшедший.

Район Акихабара – рай для геймеров. Для электронной и компьютерной техники, роботов, построены огромные торговые площади. Это центр индустрии Анимэ и игр. Помимо толп туристов это место обожают местные: как взрослые так и дети. В Токио есть два основных способа снять напряжение после работы - пойти в район Акихабара или квартал Кабуки-тё что в Синдзюку. Это два совершенно разные способа проводить время. Акихабара - детский игровой азарт, тысячи игр и мерцающих вывесок. Акихабара - это Таймс Сквер, который просто умножили в несколько раз)

Район Харадзюку – яркий район с множество фриков, переодетых в ультрасовременные наряды. Сюда съезжаются дизайнеры со всего мира, чтобы почерпнуть идею у этой удивительной молодёжи.

Район Сибуя – множество рекламы. Этот район похож на Таймс Сквер в Нью-Йорке. Очень известное на весь мир место, которое можно увидеть в любом фильме снимавшимся в Японии. В этом районе Вы можете встретить знаменитый памятник верности – собака Хатико, которая снималась в одноименном фильме с Ричардом Гиром. Встречи возле Хатико являются особенными, на встречи возле Хатико не опаздывают.

Токийские Телебашни – символ Токио. Посетить Токио и не посетить телевышку – не посмотреть город. 333 метра в высоту, имеет классические смотровые площадки с панорамным видом на город. Иностранные туристы просто смотрят на город, но помимо этого можно посетить хорошие рестораны и отель внутри башен.

ТРАДИЦІЇ ЯПОНІЇ

Чайна церемонії Японії: кожен рух, кожен поворот голови щось означає. Пізнати світ і людину ось таким простим способом: японці вважають, що кожен жест людини несе сенс і слід уважними бути до своїх жестів. Кендо - фехтувальне мистецтво, що перетворює людину в тверду особистість і загартовує дух. Театр Кабукі - класичний японський театр про життя Японії, самураїв. Артисти одягнені в традиційні японські наряди, які рясніють фарбами і високою опрацюванням деталей. Боротьба Сумо - великий спорт, справжнє шоу і багатовікової національний колорит. Чим товщі спортсмен, тим краще складеться його кар'єра в цьому виді спорту. Все сумоїсти харчуються по спеціальних дієт: 2 рази на день і на забій. На сніданок і вечерю їм подають величезні чани з рисом і рибою, які запиваются соусом. Після прийому пиши вони багато сплять щоб набрати вагу.

 

ТРАДИЦИИ ЯПОНИИ

Чайная церемонии Японии: каждое движение, каждый поворот головы что-то означает. Познать мир и человека вот таким простым способом: японцы считают, что каждый жест человека несёт смысл и следует внимательными быть к своим жестам. Кендо – фехтовальное искусство, превращающее человека в твёрдую личность и закаляет дух. Театр Кабуки – классический японский театр о жизни Японии, самураях.  Артисты одеты в традиционные японские наряды, которые пестрят красками и высокой проработкой деталей. Борьба Сумо – большой спорт, настоящее шоу и многовековой национальный колорит. Чем толще спортсмен, тем лучше сложится его карьера в этом виде спорта. Все сумоисты питаются по специальным диетам: 2 раза в день и на убой. На завтрак и ужин им подают огромные чаны с рисом и рыбой, которые запиваются соусом. После приему пиши они много спят чтобы набрать вес.

КІОТО - Стародавня СТОЛИЦЯ

Давня столиця Японії. Її можна назвати душею Японії адже саме Кіото відображає повністю всю глибину культури країни. Це справжня скарбниця, яка ввібрала в себе 1/5 всіх пам'ятників архітектури Японії. Вона разюче відрізняється від того, що Ви побачите в Токіо! Найбільший квартал гейш знаходиться саме в Кіото. Гейша - це досить складна і стародавня професія. Дівчата, одягнені в традиційні наряди розважають своїх гостей танцями, піснями і просто цікавими розмовами. Гейш не слід плутати з представницями жінок легкої поведінки. Далі простого спілкування справи не заходять.

З цікавих місць в Кіото можна наблизитися до штаб-квартирі Нінтендо, але головне що є в Кіото - це безліч храмів і великих будівель в традиційному японському стилі. Чудові стародавні храми, частина яких виконана без використання цвяхів.

Є в місті храм, який обшитий золотом і сріблом. Найгарніший з точки зору стародавньої архітектури район - Гіон. Прямо на вулиці можна зустріти гейш, що вносять свою лепту у створення колориту. Тут можна купити традиційні червоні ліхтарі або кераміку. Гіон - головна прогулянкова алея, так часто що відображається в різного роду рекламі про Японію.

Що стосується інших пам'яток Кіото, то до них сміливо можна віднести Арісіяма. Це бамбуковий ліс з величезними деревами. Його часто використовують при зйомках фільмів.

 

КИОТО - ДРЕВНЯЯ СТОЛИЦА

Древняя столица Японии. Её можно назвать душой Японии ведь именно Киото отображает полностью всю глубину культуры страны. Это настоящая сокровищница, вобравшая в себя 1/5 всех памятников архитектуры Японии. Она разительно отличается от того, что Вы увидите в Токио! Крупнейший квартал гейш находится именно в Киото. Гейша — это достаточно сложная и древняя профессия. Девушки, одетые в традиционные наряды развлекают своих гостей танцами, песнями и просто интересными разговорами. Гейш не следует путать с представительницами женщин лёгкого поведения. Дальше простого общения дела не заходят.

Из интересных мест в Киото можно приблизиться к штаб-квартире Нинтендо, но главное что есть в Киото — это множество храмов и обширных построек в традиционном японском стиле. Великолепные древние храмы, часть которых выполнена без использования гвоздей.

Есть в городе храм, который обшит золотом и серебром. Самый красивый с точки зрения древней архитектуры район — Гион. Прямо на улице можно встретить гейш, вносящих свою лепту в создание колорита. Здесь можно купить традиционные красные фонари или керамику. Гион — главная прогулочная аллея, так часто отображающаяся в разного рода рекламе о Японии.

Что касается других достопримечательностей Киото, то к ним смело можно отнести Арисияма. Это бамбуковый лес с огромными деревьями. Его часто используют при съемках фильмов.

Одайба. ТОКІО.

Штучний острів Одайба був зроблений зі сміття. Так Так. Саме зі сміття. На цьому острові знаходиться величезний парк Тойоти, де Ви можете взяти будь-яку модель цієї прославленої марки і зробити супер тест драйв. Шопінг-центр, райдужний міст, зменшена статуя Свободи і безліч розваг чекають гостей цього острова.

"Острів Одайба, як і багато районів Токіо, переносить мандрівника в нове місто. Слід зазначити, що на карті Одайба здається крихітної, але на ділі зовсім не так. Монорельс, наступний до Одайба проїжджає кілька станцій, відстань між якими розраховується в кілометрах. Я провів тут приблизно пів дня. Рекомендую відвідати музей Мірайкан і піти до статуї Свободи. Що стосується виставкового центру Тойоти, то невразив. В цілому непогано, але ВАУ-ефект не викликав. А ось музей сучасного мистецтва Мірайкан запам'ятався надовго. У японському мозку явно відбулися давним - давно серйозні зміни. Вони всіляко намагаються вселити свій розум в "тіло" андроїдів і наблизитися до віртуальної реальності. Рекомендую виділити весь день для детального вивчення Одайба. "

Андрій Мазур

 

ОДАЙБА. ТОКИО.

Искусственный остров Одайба был сделан из мусора. Да – да. Именно из мусора. На этом острове находится огромный парк Тойоты, где Вы можете взять любую модель этой прославленной марки и совершить супер тест драйв. Шопинг-центр, радужный мост, уменьшенная статуя Свободы и множество развлечений ждут гостей этого острова.

"Остров Одайба, как и многие районы Токио, переносит путешественника в новый город. Следует отметить, что на карте Одайба кажется крошечной, но на деле совсем не так. Монорельс, следующий до Одайбы проезжает несколько станций, расстояние между которыми исчесляется в километрах. Я провёл здесь примерно пол дня. Рекомендую посетить музей Мирайкан и пойти к статуе Свободы. Что касается выставочного центра Тойоты, то не впечатлил. В целом неплохо, но ВАУ-эффект не вызвал. А вот музей современного искусства Мирайкан запомнился на долго. В японском мозгу явно произошли давным - давно серьёзные изменения. Они всячески пытаются вселить свой разум в "тело" андроидов и приблизиться к виртуальной реальности. Рекомендую выделить весь день для детального изучения Одайба."

Андрей Мазур

Фудзіяма

Гора Фудзі або Фудзіяма - головна гора в Японії. Висота її 3776 метрів і це ще й вулкан! Гора Фудзі вважається найцікавішою природною пам'яткою Японії. Не обов'язково підніматися на самий верх, можна просто наблизитися до гори і поплавати в озерах. Перебуваючи в Токіо, в ясну погоду, можна бачити цю величну гору, яка створює прекрасний фон цього мегаполісу. Священна гора Фудзі так названа «священною» не випадково, тому як багато поклоняються їй. Видовище, яке чекає туристів після сходження варто тисячі слів.

"Про сходження на Фудзі мріють багато мандрівників. Я ж бачив цю гору тільки здалеку, з оглядового майданчика хмарочоса Роппонгі Хіллс в Токіо. Але навіть звідти енергія гори передається на багато кілометрів. Японія - настільки величезна держава, що не вистачить напевно і всього життя щоб познайомитися як слід з культурою, оглянути визначні пам'ятки, здійснити всі справи, пов’язані з цією планетою."

Андрій Мазур

 

ФУДЗИЯМА

Гора Фудзи или Фудзияма — главная гора в Японии. Высота её 3776 метров и это еще и вулкан! Гора Фудзи считается самой интересной природной достопримечательностью Японии. Не обязательно взбираться на самый верх, можно просто приблизиться к горе и поплавать в озёрах. Находясь в Токио, в ясную погоду, можно видеть эту величественную гору, которая создаёт прекрасный фон этому мегаполису. Священная гора Фудзи так названа «священной» не случайно так как многие поклоняются ей. Зрелище, которое ожидает туристов после восхождения стоит тысячи слов.

"О восхождении на Фудзи мечтают многие путешественники. Я же видел данную гору только издалека со смотровой площадки небоскрёба Роппонги Хиллс в Токио. Но даже оттуда энергия горы передаётся на много километров. Япония - настолько огромное государство, что не хватит наверное и всей жизни чтобы познакомиться как следуюет с культурой, осмотреть достопримечательности, осуществить все дела, связаннные с этой планетой."

Андрей Мазур

Токійський Діснейленд

Парків Діснея вже дуже багато по всій земній кулі. Наші співвітчизники вже давно полюбили Французький парк і Парки США, але в Токіо на площі 465 000 квадратних метрів розташувалися безліч гірок, замків, підводних пригод. Рівень відвідуваності даного парку дуже високий через часте відвідування парку як самими японцями так і гостями країни. Паради, фестивалі і ходи казкових героїв по парку приносить величезне задоволення гостям, як дорослим, так і дітям.

"Я провів цілий день в парку. І можу вважати себе одним з тих щасливчиків, які побували в парку Діснея. Перед відвідуванням звичайно було відчуття величезного інтересу. Люди, виховані на американських мультиках і фільмах проводять години свого часу в парку, купують дорогі сувеніри, годинами стоять у чергах. Головним ідолом для японських дітей є Плуто. Не знаю чому саме він). Що ж стосується атмосфери і різних шоу в Діснейленді, то цього аж надто багато. Кожні кілька годин проводяться абсолютно різні заходи. Мені пощастило стати свідком святкування дня народження! 35 років виповнилося парку і на честь цієї події були придумані різні світлові вистави для гостей парку. Пару слів про гостей ) Серед тисяч японців я був один. Думаю що неабияк виділявся так як був одягнений в чорну куртку, а також моя зовнішність не схожа на японця)."

 

ТОКИЙСКИЙ ДИСНЕЙЛЕНД

Парков Диснея уже очень много по всему земному шару. Наши соотечественники уже давно полюбили Французский парк и Парки США, но в Токио на площади 465 000 квадратных метров расположились множество горок, замков, подводных приключений. Уровень посещаемости данного парка очень высокий из-за частого посещения парка самими японцами так и гостями страны. Парады, фестивали и шествия сказочных героев по парку доставляет огромное удовольствие гостям, как взрослым, так и детям.

"Я провёл целый день в парке. И могу считать себя одним из тех счастливчиков, которые побывали в парке Диснея. Перед посещением конечно было чувство огромного интереса. Люди, воспитанные на американских мультиках и фильмах проводят часами своё время в парке, покупают дорогие сувениры, часами стоят в очередях. Главным идолом для японских детей является Плуто. Не знаю почему именно он) Что же касается атмосферы и различных шоу в Диснейленде, то этого хоть отбавляй. Каждый несколько часов проводятся абсолютно разные мероприятия. Мне посчастливилось стать свидетелем празднования дня рождения! 35 лет исполнилось парку и в честь данного события были придуманы различные световые представления для гостей парка. Пару слов о гостях) Среди тысяч японцев я был один. Думаю что изрядно выделялся так как был одет в черную куртку, а также моя внешность не похожа на японца)."

 

Дивіться фотозвіт з парку НАТИСНІТЬ ТУТ

Смотрите фотоотчёт с парка НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ

 

Дивіться відеозвіт з парку НАТИСНІТЬ ТУТ

Смотрите видеоотчёт с парка НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ

 

Андрій Мазур

Андрей Мазур

 

РИНОК Цукідзі. ТОКІО.

Величезний рибний ринок Токіо, на якому представлена величезна безліч всіх можливих морських мешканців. Тут проводиться популярний на весь світ аукціон тунця. Туристи встають з самого раннього ранку щоб першими потрапити на екскурсію, де безліч «мисливців» за тунцем розкуповують його буквально за лічені хвилини. Рибу везуть сюди з усієї Японії, також безліч торговців їдуть сюди на закупівлю і перепродають рибу. Тут Ви можете спробувати рибу, надати йому особливого смаку шляхом додавання спецій і обробити по Вашому переваги.

 

РЫНОК ЦУКИДЗИ. ТОКИО.

Огромный рыбный рынок Токио, в котором представлено огромное множество всех возможных морских обитателей. Здесь проводится популярный на весь мир аукцион тунца. Туристы встают с самого раннего утра чтобы первыми попасть эту экскурсию, где множество «охотников» за тунцом раскупают её буквально за считанные минуты. Рыбу везут сюда со всей Японии, также множество торговцев едут сюда на закупку и перепродают рыбу. Здесь Вы можете попробовать рыбу, придать ей особый вкус путём добавления специй и разделать по Вашему предпочтению.

СЕРВІС

Що ми знаємо про сервіс? Про його рівні і яким він власне повинен бути? Японія - одна з найбільш вишуканих країн що стосується сервісу. Будучи гостем цієї чудової країни, у Вас ніколи не виникне відчуття, що Ви занадто вимогливі, а навпаки будь-які Ваші прохання будуть виконані максимально точно і з доброзичливим настроєм. Проводжаючи свого гостя, японець завжди буде стояти на місці поки той не зникне з поля зору.

Говорячи про цікаві фішки, які властиві саме Японії - це упаковка. Так Так! Саме то «як виглядає Ваш товар після покупки» має величезне значення. Японці роблять упаковку з різних матеріалів і видів дизайну. Говорячи ще про сервіс, то варто згадати про відсутність крадіжок в готелях. В Японії найвищий показник повернень зниклих речей і ГРОШЕЙ! Ви можете собі таке уявити? Якщо японець знайшов гроші, то він обов'язково їх віднесе в поліцію, вони розшукають втратившого гроші і повернуть всю суму. Такий менталітет звичайно стоїть в основі філософії країни, яка піклується про своїх клієнтів і з кожним роком збільшує потік туристів. Щоб зрозуміти рівень якості кухні в Японії, слід згадати випадок про одне з кращих кухарів країни. Коли його найняли на роботу керуючий закладу сказав такі слова: «Кого ти любиш найбільше?». Відповідь: «Свою дочку!». Керуючий посміхнувся і сказав: «Готуй для гостей нашого закладу також смачно як ти готуєш для своєї дочки!». Японія - це не та країна, де все просякнуте комерцією і жорстокої конкурентної боротьбою. Поряд з сучасними високотехнологічними нововведеннями вона шанує традиції і давні статути.

"Можу сказати, що кланятися в природі японця. Навіть в метро коли люди прощаються, то розкланюються один з одним. Що стосується високого рівня безпеки, то тут не обійшлося без сучасних систем ідентифікації особистості у всіх куточках Японії. Кожен мешканець знає про високий рівень кваліфікації поліцейських, систем стеження і моментальному реагуванні на події. Я бачив бігаючих поліцейських при терміновому виклику. Сам став учасником повчального розмови з поліцією на тему занадто довгою селфі-палки. Вони настільки бережуть атмосферу, що навіть самому не хочеться її руйнувати."

 

СЕРВИС

Что мы знаем о сервисе? О его уровне и каким он собственно должен быть? Япония – одна из самых изысканных стран что касается сервиса. Будучи гостем этой замечательной страны, у Вас никогда не возникнет ощущение, что Вы слишком требовательны, а наоборот любые Ваши просьбы будут выполнены максимально точно и с доброжелательным настроем. Провожая своего гостя, японец всегда будет стоять на месте пока тот не скроется из виду.

Говоря о интересных фишках, которые свойственны именно Японии – это упаковка. Да – да! Именно то «как выглядит Ваш товар после покупки» имеет огромное значение. Японцы делают упаковку из разных материалов и видов дизайна. Говоря еще о сервисе, то стоит упомянуть об отсутствие кражей в гостиницах. В Японии самый высокий показатель возвратов пропавших вещей и ДЕНЕГ! Вы можете себе такое представить? Если японец нашел деньги, то он обязательно их вернёт в полицию, они разыщут потерявшего деньги и вернут всю сумму. Такой менталитет конечно стоит в основе философии страны, которая заботится о своих клиентах и с каждым годом увеличивает поток туристов. Чтобы понять уровень качества кухни в Японии, следует вспомнить случай об одном из лучших поваров страны. Когда его наняли на работу управляющий заведения произнёс следующие слова: «Кого ты любишь больше всех?». Ответ: «Свою дочь!». Управляющий улыбнулся и сказал: «Готовь для гостей нашего заведения также вкусно как ты готовишь для своей дочки!». Япония – это не та страна, где всё пропитано коммерцией и жестокой конкурентной борьбой. Наряду с современными высокотехнологичными новшествами она чтит традиции и древние уставы. 

"Могу сказать, что раскланиваться в природе японца. Даже в метро когда люди прощаются, то раскланиваются друг с другом. Что касается высокого уровня безопасности, то здесь не обошлось без современных систем идентификации личности во всех уголках Японии. Каждый житель знает о высоком уровне квалификации полицейских, систем слежения и моментальном реагировании на происшествия. Я видел бегающих полицейских при срочном вызове. Сам стал участником нравоучительного разговора с полицией на тему слишком длинной селфи-палки. Они настолько берегут атмосферу, что даже самому не хочется её разрушать."

ПРО КЛІМАТ ТА КРАЇНУ

Таємнича і самобутня Японія складається з 4 островів. Японське літо - дуже спекотне, всі чекають коли вона пройде і настане осінь - сезон червоного листя. Цвітіння японського яскраво-червоного клена притягує мисливців за кленовим листям, які Ви можете зустріти при оглядових турах по країні. Цвітіння Сакури - символ Японії, багато в чому Сакуру порівнюють з життям людини: чудова краса і миттєва смертність квітки - порівнянна з життям людини.

Потрапити в Японію - це зробити неймовірний тур!

 

О КЛИМАТЕ И СТРАНЕ

Таинственная и самобытная Япония состоит из 4 островов. Японское лето – очень жаркое, все ждут когда она пройдёт и наступит осень - сезон красных листьев. Цветение японского ярко-красного клёна притягивает охотников за кленовыми листьями, которые Вы можете встретить при обзорных турах по стране. Цветение Сакуры – символ Японии, во многом Сакуру сравнивают с жизнью человека: восхитительная красота и мгновенная смертность цветка – сравнима с жизнью человека.

Попасть в Японию – это совершить невероятный тур!

ОКІНАВА

Це пляжна столиця Японії. Окінава - це провінція і самі південні з японських островів регіони складаються зі 150 островів. Тут можна зустріти як великі міста в дусі Наха, так і рибальські селища. Окінава - це нетиповий японський регіон. Тут панують власні закони і звичаї. Це єдине місце в країні, де ніколи не йде сніг. Окінавці вірять в те, що зовнішнє середовище проживання набагато важливіше генетичного компонента. Тутешні жителі - прихильники здорового способу життя. Вони рано встають і займаються спортом. На головному острові Окінава немає дорогих машин, тому як тут прояв рівності живе в гармонії з тутешніми поглядами на життя. Що стосується кухні острова, то різні водорості і соєвий сир - найпоширеніші продукти на тутешньому столі. Свинина і морепродукти також входять в раціон харчування.

Окінава вважається батьківщиною відомого бойового мистецтва - карате.

Якщо ми говоримо про Окінаві як про пляжний напрямку, то варто відзначити характерну особливість - наявність відливів і припливів. Американська село - одне з місць, куди можна прибути з метою пляжного відпочинку. Вона названа так тому що тут розташовується військова база США + побудована в традиційному стилі Америки.

Пляжі острова піщані і мають бухти для дайвінгу та снорклінга.

 

Пляжі:

Пляж Емеральд входить до складу парку і готовий приймати досить багато туристів. Він не схожий за своєю формою на стандартні океанічні пляжі і в цьому вся сила справжньої японської екзотики.

Для тих хто бажає вирушити на справжній океанічний і тропічний рай, то до Ваших послуг острів Акадзіма, що в 40 км від Наха (Окінава). Тут дуже тихо і безлюдно. Це справжня відокремлена життя в тропіках. Для активностей можна відправитися на Окінаву за допомогою порома, а основний час проводити на Акадзіма.

Острів Міякодзіма і пляж Маехама бич - вважаються одними з найкрасивіших в Японії.

Мабуть пляж Ахарія також можна вписати в список найкрасивіших пляжів. В Японії у Вас є можливість пересуватися по островам і вдосталь надивитися на всі красиві пляжі.

Щоб якось виділитися серед своїх пляжів-сусідів Сунаяма створив природну арку з коралів. Він славиться чистою і теплою водою бірюзового кольору. Для всіх, хто любить безлюдні і цікаві місця рекомендується.

Далі можна звернути увагу на острів Арагусуку, якій всього 2,5 км в довжину. Інтерес відпочинку на такому невеликому острові - це тісне сусідство з відкритим Тихим океаном.

З особливостей і нюансів відпочинку в водах Тихого океану є наявність медуз. Слід уважно вибирати час відпочинку.

 

ОКИНАВА 

Это пляжная столица Японии. Окинава — это провинция и самые южные из японских островов регионы состоящие из 150 островов. Здесь можно встретить как большие города в духе Наха, так и рыбацкие посёлки. Окинава — это нетипичный японский регион. Здесь главенствуют собственные законы и обычаи. Это единственное место в стране, где никогда не идёт снег. Окинавцы верят в то что внешняя среда обитания намного важнее генетического компонента. Здешние жители — приверженцы здорового образа жизни. Они рано встают и занимаются спортом. На главном острове Окинава нет дорогих машин так как здесь проявление равенства живёт в гармонии со здешними взглядами на жизнь. Что касается кухни острова, то различные водоросли и соевый творог — самые распространённые продукты на здешнем столе. Свинина и морепродукты также входят в рацион питания.

Окинава считается родиной известного боевого искусства — каратэ.

Если мы говорим об Окинаве как о пляжном направлении, то стоит отметить характерную особенность — наличие отливов и приливов. Американская деревня — одно из мест, куда можно прибыть с целью пляжного отдыха. Она названа так потому что здесь располагается военная база США + построена в традиционном стиле Америки.

Пляжи острова песчаные и имеют бухты для дайвинга и снорклинга. 

Пляжи:

  • Пляж Эмеральд входит в состав парка и готов принимать достаточно много туристов. Он не похож по своей форме на стандартные океанические пляжи и в этом вся сила настоящей японской экзотики.
  • Для тех кто желает отправиться на настоящий океанический и тропический рай, то к Вашим услугам остров Акадзима, что в 40 км от Наха (Окинава). Здесь очень тихо и безлюдно. Это настоящая уединённая жизнь в тропиках. Для активностей можно отправиться на Окинаву с помощью парома, а основное время проводить на Акадзима.
  • Остров Миякодзима и пляж Маэхама бич — считаются одними из самых красивых в Японии.
  • Пожалуй пляж Ахарен также можно вписать в список самых красивых пляжей. В Японии у Вас есть возможность передвигаться по островам и вдоволь насмотреться на все красивые пляжи.
  • Чтобы как-то выделиться среди своих пляжей-соседей Сунаяма создал природную арку из кораллов. Он славится чистой и теплой водой бирюзового цвета. Для всех, кто любит безлюдные и интересные места рекомендуется.
  • Далее можно обратить внимание на остров Арагусуку, которой всего 2,5 км в длину. Интерес отдыха на таком небольшом острове — это тесное соседство с открытым Тихим океаном.

Из особенностей и нюансов отдыха в водах Тихого океана является наличие медуз. Следует внимательно выбирать время отдыха.

Якусіма

Для фанатів пригод в дусі Робінзона підійде острів Яку. Він розташований в 70 км від головного острова Японії - Хонсю. З цікавого на цьому острові буде дерева, вік яких сягає понад 700 років і красиві пейзажі.

 

ЯКУСИМА

Для фанатов приключений в духе Робинзона подойдёт остров Яку. Он расположен в 70 км от главного острова Японии — Хонсю. Из интересного на этом острове будет деревья, возраст которых достигает более 700 лет и красивейшие пейзажи.

ХРАМ Тодайдзі

Японія багата на храми і монастирі. Їх кількість налічується тисячами. Найголовніший і шанований в Японії храм - Тодайдзи! Храм розташований в місті Нара. Це найстаріша і найбільша споруда з дерева. Ми не будемо вважати новомодні дерев'яні хмарочоси. У них немає тієї сили культури і історії. Храм почав будується в 743 році і не раз було спалене дотла, але його вигляд так і не змінився.

 

ХРАМ ТОДАЙДЗИ

Япония богата на храмы и монастыри. Их количество насчитывается тысячами. Самый главный и самый почитаемый в стране восходящего солнца храм - Тодайдзи! Храм расположен в городе Нара. Это старейшее и самое большое сооружение из дерева. Мы не будем считать новомодные деревянные небоскрёбы. В них нет той силы культуры и истории. Храм начал строится в 743 году и не раз сгорал дотла, но его облик так и не изменился.

МЕМОРІАЛ СВІТУ

Це дивне і моторошне місце, яке нагадає нам про події, які відбулися в Японії в 1945 році коли США скинули на Хіросіму і Нагасакі ядерні бомби. Ця будівля вціліла і стала живим прикладом того, що не варто використовувати атомну зброю.

 

МЕМОРИАЛ МИРА

Это странное и жутковатое место, которое напомнит нам о событиях, которые произошли в Японии в 1945 году когда США сбросили на Хиросиму и Нагасаки ядерные бомбы. Это здание уцелело и стало живым примером тому что не стоит использовать атомное оружие.

Лучшие конкуренты: 

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!