м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Купить тур в Южную Корею

НОВА ЗЕМЛЯ ДЛЯ НОВИХ ВІДКРИТТІВ

НОВАЯ ЗЕМЛЯ ДЛЯ НОВЫХ ОТКРЫТИЙ

 

Сеул - столиця і головне місто Кореї. Найгарніший і сучасне місто Сеул з перших секунд закохує, він є прямим конкурентом таких міст як Нью-Йорк, Токіо і Гуанчжоу. Інноваційні і передові технології повсюдно впроваджуються для розвитку міста. Головною визначною пам'яткою міста є президентська резиденція Чхонваде.

 

Сеул – столица и главный город Кореи. Красивейший и современный город Сеул с первых секунд влюбляет, он является прямым конкурентом таких городов как Нью-Йорк, Токио и Гуанчжоу. Инновационные и передовые технологии повсеместно внедряются для развития города. Главной достопримечательностью города является президентская резиденция Чхонвадэ.

Що стосується архітектурних творів сучасного мистецтва, то Сеул вражає не тільки якістю будівель, але і втіленням, здавалося б, неможливих і часом химерних ескізів в красиві ансамбль скла і бетону. Для повноцінного вивчення міста і його пам'яток у туристів йде як мінімум 3-4 дні. Для тих, хто бажає побути в місті довше, то варто запастися грошима так як Сеул входить в різні топи найдорожчих міст світу для туризму.

 

Что касается архитектурных произведений современного искусства, то Сеул поражает не только качеством строений, но и воплощением, казалось бы, невозможных и порой причудливых эскизов в красивейшие ансамбль стекла и бетона. Для полноценного изучения города и его достопримечательностей у туристов уходит как минимум 3-4 дня. Для тех, кто желает побыть в городе подольше, то стоит запастись деньгами так как Сеул входит в различные топы самых дорогих городов мира для туризма.

Що стосується безпеки, то Південна Корея є однією з найбезпечніших країн для туризму так що можете сміливо відправлятися в цю країну так як відсоток кишенькових злодіїв мізерно малий.

Для того щоб відчути справжній колорит країни можна відвідати фольклорне село Намсанголь, розташована недалеко від Сеула. Відвідування відомого парку розваг Еверленд доставить гостям величезну радість, сім'ї з усього світу порівнюють даний парк атракціонів з Паризьким Діснеєм.

Для любителів полоскотати нерви можна відправитися в демілітаризовану зону, яка розташована на кордоні між північною і південною Кореєю. Буферна зона подарує безліч емоцій. Якщо Ви давно мріяли побачити щось в дусі Чорнобиля, то Вам прямо дорога в цю місцевість: занедбані, недобудовані та старі будівлі.

 

Что касается безопасности, то Южная Корея является одной из самых безопасных стран для туризма так что можете смело отправляться в данную страну так как процент карманников ничтожно мал.

Для того чтобы ощутить настоящий колорит страны можно посетить фольклорную деревню Намсанголь, расположенная недалеко от Сеула. Посещение известного парка развлечений Эверленд доставит гостям огромную радость, семьи со всего света сравнивают данный парк аттракционов с Парижским Диснеем.

Для любителей пощекотать нервы можно отправиться в Демилитаризованную зону, которая расположена на границе между северной и южной Кореей. Буферная зона подарит множество эмоций. Если Вы давно мечтали увидеть что-то в духе Чернобыля, то Вам прямиком дорога в эту местность: заброшенные, недостроенные и старые здания.

Пусан

Материкова частина Кореї - місто Пусан. Славиться відмінним пляжним відпочинком. Найчистіші і білі пляжі Пусана входять в топи кращих пляжних курортів світу. Що стосується самого міста, то він є другими за величиною в Південній Кореї. Безліч комфортабельних пляжів можуть дати фору Таїланду, Балі і Шрі-Ланці.

 

ПУСАН

Материковая часть Кореи – город Пусан. Славится отличным пляжным отдыхом. Чистейшие и белые пляжи Пусана входят в топы лучших пляжных курортов мира. Что касается самого города, то он является вторыми по величине в Южной Корее. Множество комфортабельных пляжей могут дать фору Таиланду, Бали и Шри-Ланке.

 

Чеджу

«Перлина Кореї» або «Корейські Гаваї» - саме так називають тут даний курорт за м'який субтропічний клімат. Хто відпочиває в Чеджу? Прийнято вважати, що Південна Корея - це далека для нашого туриста країна, але американські, європейські та азіатські туристи вже давним давно облюбували цей райський куточок. З Сеула час польоту займе всього 1 годину. Відпочинок на острові відмінно комбінується з екскурсіями по материковій частині Південної Кореї.

 

ЧЕДЖУ

«Жемчужина Кореи» или «Корейские Гавайи» - именно так называют здесь данный курорт за мягкий субтропический климат. Кто отдыхает в Чеджу? Принято считать, что Южная Корея – это далёкая для нашего туриста страна, но американские, европейские и азиатские туристы уже давным давно облюбовали данный райский уголок. Из Сеула время полёта займёт всего 1 час. Отдых на острове отлично комбинируется с экскурсиями по материковой части Южной Кореи.

ЙОНПХЕН

Гірськолижний курорт YOнпхён вважається дуже розвиненим, але за складністю йому складно конкурувати з трасами Андорри чи Італії через відсутність чорних трас.

 

ЁНПХЁН

Горнолыжный курорт Ёнпхён считается очень развитым, но по сложности ему сложно конкурировать с трассами Андорры или Италии из-за отсутствия чёрных трасс.

ПРИРОДА

Найчистіші монастирі і пагоди, різні заповідні зони.

 

ПРИРОДА

Чистейшие монастыри и пагоды, различные заповедные зоны.

ШОПІНГ

Що стосується шопінгу, то Південна Корея є світовим виробником електроніки. Приїхавши сюди, Ви зможете обзавестися останніми моделями оригінального Samsung. Але не технікою єдиною, головною особливістю Південної Кореї є величезний вибір морепродуктів.

 

ШОПИНГ

Что касается шопинга, то Южная Корея является мировым производителем электроники. Приехав сюда, Вы сможете обзавестись последними моделями оригинального Samsung. Но не техникой единой, главной особенностью Южной Кореи является огромный выбор морепродуктов.

МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ

Що стосується медичного туризму, то Південна Корея займає одну з лідируючих позицій за якістю обладнання і професіоналізму лікарів.

Перейти в розділ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ.

 

МЕДИЦИНСКИЙ ТУРИЗМ

Что касается медицинского туризма, то Южная Корея занимает одну из лидирующих позиций по качеству оборудования и профессионализму врачей. 

Перейти в раздел МЕДИЦИНСКИЙ ТУРИЗМ.

Лучшие конкуренты:

 

Альтернативы: 

Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!