м. Харків, вул. Полтавський шлях, 42

mail@yorktravel.com.ua
Поиск

пн-пт: з 10.00 до 19.00
сб: з 11.00 до 15.00
+38(095)05-85-444
+38(098)05-85-444
+38(066)333-40-48 viber
Країни

Танзанія (о. Занзибар)

СПРАВЖНЯ НЕДОТОРКАНА АФРИКА!

НАСТОЯЩАЯ НЕТРОНУТАЯ АФРИКА! 

 

У 1964 році була утворена Танзанія в результаті злиття Танганьїка і Занзібар. Ось таким нехитрим способом було придумано назву цієї країни. Танзанія - це дуже цікаве туристичне напрямок, це гідні конкурент Азіатським країнам, що приваблює туристів своїм колоритом. Танзанія бере за живе дивовижною природною красою, дикістю і неизведанностью.

 

В 1964 году была образована Танзания в результате слияния ТАНганьика и ЗАНзибара. Вот таким нехитрым способом было придумано название этой страны. Танзания – это очень интересное туристическое направление, это достойны конкурент Азиатским странам, привлекающим туристов своим колоритом. Танзания берёт за живое умопомрачительной природной красотой, дикостью и неизведанностью.

 

САМОБУТНЯ ЗОНА

Складався віками устрій життя і до цього дня зберігся на східній частині острова Занзібар. Колоритні жителі прикривають листом свої геніталії, що часто можна було бачити у фільмах про Африку. Побувавши на материковій частині Танзанії Ви побачите сотні колоритних сіл, куди не проникла комерція, технології і зберігся простий рівень життя. Ці люди, для яких світить сонця 365 днів в році звикли зовсім по-іншому бачити світ і виглядають місцеві жителі зовсім не так як жителі інших країн.

 

САМОБЫТНЫЙ РАЙОН

Складывавшийся веками уклад жизни и по сей день сохранился на восточной части острова Занзибар. Колоритные жители прикрывают листом свои гениталии, что часто можно было видеть в фильмах про Африку. Побывав на материковой части Танзании Вы увидите сотни колоритных деревушек, куда не проникла коммерция, технологии и сохранился простой уровень жизни. Эти люди, для которых светит солнца 365 дней в году привыкли совершенно по-другому видеть мир и выглядят местные жители совершенно не так как жители других стран.

 

САФАРІ в Танзанії

Танзанія сповнена диких тварин, що мешкають в національних заповідниках вселяють масштабів. Приїхавши на сафарі в місцеві парки, Ви не на секунду не мали сумніву в тому, що це дійсно дика природа, а не якийсь там штучний зоопарк. Парк Мікумі, Серенгеті, Нгоронгоро і Тарангире - найвідоміші національні парки Танзанії, в яких живуть: леви, буйволи, слони, зебри, жирафи, леопарди, гієни, оленебики, фламінго, бегемоти, сотні і тисячі птахів. Під час сафарі Вас буде супроводжувати кваліфікований гід, який знає кожен куточок заповідника і покаже де мешкають прайду левів, як проходить велика міграція тварин з липня по жовтень з Танзанії в Кенії. Тварини кочують у пошуках нових пасовищ. Це дуже захоплююче і в той же час криваве видовище, в якому хижаки атакують антилоп і зебр. Досвідчені гіди знають «як і де правильно зупинитися» щоб показати Вам найцікавіше і захоплююче. На окрему увагу заслуговує ночівля на території заповідника. Такого неба як в АФРИЦІ немає ніде в світі!

 

САФАРИ В ТАНЗАНИИ

Танзания полна диких животных, обитающих в национальных заповедниках внушающих масштабов. Приехав на сафари в местные парки, Вы не на секунду не усомнитесь в том, что это действительно дикая природа, а не какой-нибудь искусственный зоопарк. Парк Микуми, Серенгети, Нгоронгоро и Тарангире – самые известные национальные парки Танзании, в которых живут: львы, буйволы, слоны, зебры, жирафы, леопарды, гиены, оленебыки, фламинго, бегемоты, сотни и тысячи птиц. Во время сафари Вас будет сопровождать квалифицированный гид, который знает каждый уголок заповедника и покажет где обитают прайды львов, как проходит великая миграция животных с июля по октябрь из Танзании в Кению. Животные кочуют в поисках новых пастбищ. Это очень захватывающее и в то же время кровавое зрелище, в котором хищники атакуют антилоп и зебр. Опытные гиды знают «как и где правильно остановиться» чтобы показать Вам самое интересное и захватывающее. Отдельное внимание заслуживает ночёвка на территории заповедника. Такого неба как в АФРИКЕ нет нигде в мире!

 

ПЛЯЖІ

Пляжний відпочинок Танзанії сконцентрований на острові Занзібар. Отже про плажа: Пляж Бубубу - дикий західний пляж, Кендва - північний пляж з пологим входом і белейшім піском, Нунгві - найкращий пляж на Занзібарі з дивовижною природою, Ківенгва - відмінний північний пляж, придатні для катання на дошці і райського відпочинку, Уроа - східний пляж з водоростями і колоритний дивовижної життям тутешніх жителів, Чфака - східний пляж з раковинами, куди приходять подивитися і зробити фотографії, Пінгу - східний пляж, на якому розташований ресторан-острів, найвідоміший на Занзібарі, Бведжу - чистий пля ж на сході острова з відмінними кафешками та місцевими алкогольними напоями, готелями і водою, Падж - східний пляж для кайтсерфінга, стабільний вітер і невеликі хвилі, Кізімказі - пляж на Півдні Занзібару з хорошою піщаної смугою, океан галасливий і хвилястий.

 

ПЛЯЖИ

Пляжный отдых Танзании сконцентрирован на острове Занзибар. Итак о плажах: Пляж Бубубу – дикий западный пляж, Кендва – северный пляж с пологим входом и белейшим песком, Нунгви – самый лучший пляж на Занзибаре с удивительной природой, Кивенгва – отличный северный пляж, пригодные для катания на доске и райскому отдыху, Уроа – восточный пляж с водорослями и колоритнейшей диковинной жизнью здешних жителей, Чфака – восточный пляж с раковинами, куда приходят посмотреть и сделать фотографии, Пингу – восточный пляж, на котором расположен ресторан–остров, самый известный на Занзибаре, Бведжу – чистый пляж на востоке острова с отличными кафешками и местными алкогольными напитками, отелями и водой, Падже – восточный пляж для кайтсёрфинга, стабильный ветер и небольшие волны, Кизимкази – пляж на Юге Занзибара с хорошей песчаной полосой, океан шумный и волнистый.

 

ВІДПОЧИНОК В СТИЛІ ДИСКАВЕРИ

Для любителів відомого телеканалу є що робити в Танзанії. Відчути себе справжнім телеведучим, вбравшись в блідо-бежеві шорти, сорочку, з фотоапаратом на перевагу можна підкорювати дику Африку. Тут Ви зустрінете саме те, що багато разів захоплювало дух при перегляді телевізора. Отже, у Вас є прекрасна можливість купити тур в Танзанії і відправитися на тутешньому повітряному таксі - літаку на материкову частину. Краси тутешніх ландшафтів просто вражають. Стоячи на краю скелі перед вашими ногами буде величезна прірва, рідкісні види рослин, який можна зустріти тільки в Танзанії. Африка в цілому - це інша планета. Тут все по-іншому. На екваторі тисячі років стоїть рівна температура і формує тутешню флору і фауну, екосистему, в корені відрізняється від звичної нам.

 

ОТДЫХ В СТИЛЕ ДИСКАВЕРИ

Для любителей известного телеканала есть что делать в Танзании. Почувствовать себя настоящим телеведущим, нарядившись в бледно-бежевые шорты, рубашку, с фотоаппаратом на перевес можно покорять дикую Африку. Здесь Вы встретите именно то, что много раз захватывало дух при просмотре телевизора. Итак, у Вас есть прекрасная возможность купить тур в Танзанию и отправиться на здешнем воздушном такси  - самолёте на материковую часть. Красоты здешних ландшафтов просто поражают. Стоя на краю скалы перед вашими ногами будет огромная пропасть, редкие виды растений, который можно встретить только в Танзании. Африка в целом – это другая планета. Здесь всё по-другому. На экваторе тысячи лет стоит ровная температура и формирует здешнюю флору и фауну, экосистему, в корне отличающуюся от привычной нам. 

 

РАЙСЬКЕ МІСЦЕ

Тропічний рай - Занзібар відноситься до списку дивовижних островів, які крім прекрасних пляжів славляться різноманітністю екзотичних фруктів і морепродуктів. Індійський океан - справжній «супермаркет», в якому мешкає безліч видів риб і морських гадів. Танзанійці знають толк в приготуванні страв з морепродуктів. Кращі готелі Занзібару пропонують широкий асортимент страв. Головний козир - Лобстер! Про нього всі чули, всім він подобається і готується у всіх закладах пристойного рівня.

 

РАЙСКОЕ МЕСТО

Тропический рай – Занзибар относится к списку диковинных островов, которые помимо прекрасных пляжей славятся разнообразием экзотических фруктов и морепродуктов. Индийский океан – настоящий «супермаркет», в котором обитает множество видов рыб и морских гадов. Танзанийцы знают толк в приготовлении блюд из морепродуктов. Лучшие отели Занзибара предлагают широкий ассортимент блюд. Главный козырь – Лобстер! О нём все наслышаны, всем он нравится и готовится во всех заведениях приличного уровня.

 

КІЛІМАНЖАРО!

Кіліманджаро !!! Напевно одна з найвідоміших гір у всьому світі. Ви могли ні разу її навіть не бачити на фотографіях, і навряд чи хтось взагалі відрізнить цю гору від будь-якої іншої, але сама назва КІЛІМАНДЖАРО аж захоплює дух! Здійснити нелегкий шлях на гору можна за кількома маршрутами: простий, середній і просунутий рівень. Для новачків в гірському туризмі пропонуються максимально нескладні місця з пологим заходом. Що стосується просунутих скелелазів, то гора КІЛІМАНДЖАРО заввишки 5890 метрів задовольнить самого підготовленого туриста. На вершині гори лежить сніг - єдиний в Африці.

 

ВОСХОЖДЕНИЕ НА КИЛИМАНЖАРО!

Килиманджаро!!! Наверно одна из самых известных гор во всём мире. Вы могли ни разу её даже не видеть на фотографиях, и вряд ли кто-то вообще отличит эту гору от какой-нибудь другой, но само название КИЛИМАНДЖАРО аж захватывает дух! Совершить нелёгкий путь на гору можно по нескольким маршрутам: простой, средний и продвинутый уровень. Для новичков в горном туризме предлагаются максимально несложные места с пологим заходом. Что касается продвинутых скалолазов, то гора КИЛИМАНДЖАРО высотою 5890 метров удовлетворит самого подготовленного туриста. На вершине горы лежит снег – единственный в Африке.

 

УЩЕЛИНА ОЛДУВАЙ

Місце, де знайшли безліч доісторичних останків. Це величезна ущелина в 250 кв. км. зберігає в собі таємниці минулого, тут знаходили останки первісних людей, їх знаряддя праці, рештки древніх тварин. Це унікальне місце на нашій планеті, в яке варто поїхати, відчути енергетику і дух Африки, зрозуміти наскільки значимо спадщина, яке ми залишаємо після себе. Адже стародавні люди можливо, ніколи й не думали про те, що їх так пильно вивчатимуть наші вчені, знаходячи все нові і нові місця для розкопок.

 

УЩЕЛЬЕ ОЛДУВАЙ

Место, где нашли множество доисторических останков. Это огромная расщелина в 250 кв. км. хранит в себе тайны прошлого, здесь находили останки первобытных людей, их орудия труда, останки древних животных. Это уникальное место на нашей планете, в которое стоит поехать, почувствовать энергетику и дух Африки, понять насколько значимо наследие, которое мы оставляем после себя. Ведь древние люди возможно, никогда и не думали о том, что их столь пристально будут изучать наши учёные, находя всё новые и новые места для раскопок.

 

ОСТРІВ ПРИЗОН

Зовсім недалеко від Занзібару Ви можете зустріти одне дивовижне місце - Острів прізонние або острів Черепах. Тут черепах можна фотографувати, чіпати, дивитися, гуляти разом з Сейшельськими величезними черепахами. Острів прізонние що в перекладі означає Тюрма названий так зовсім не випадково так як колись давно сюди відправлялися найжорстокіші злочинці.

 

ОСТРОВ ПРИЗОН

Совсем недалеко от Занзибара Вы можете встретить одно удивительное место – Остров Призон или остров Черепах. Здесь черепах можно фотографировать, трогать, смотреть, гулять вместе с Сейшельскими громадными черепахами. Остров Призон что в переводе означает Тюрьма назван так совершенно неслучайно так как когда-то давно сюда отправлялись самые жестокие преступники.

 

ЕКСКУРСІЇ ДНЯ

Дайвінг на острові Мнемба прославлений на всю Африку. Найкрасивіший кораловий риф знаходиться саме тут, серед звичайних мешканців тут можна зустріти китових акул і морських черепах.

Ви можете проплисти серед мангрових лагун на човні, поплавати з дельфінами.

На Занзібарі народився Фреді Меркурі. Цей легендарний співак - корінний занзібарець. Перебуваючи на острові Занзібар кожен турист неодмінно відвідує музей Меркурі щоб доторкнутися до легенди.

 

ЭКСКУРСИИ ДНЯ

Дайвинг на острове МНЕМБА прославлен на всю Африку. Самый красивый коралловый риф находится именно здесь, среди обычных обитателей здесь можно встретить китовых акул и морских черепах.

Вы можете проплыть среди мангровых лагун на лодке, поплавать с дельфинами.

На Занзибаре родился Фреди Меркури. Этот легендарный певец – коренной Занзибарец. Находясь на острове Занзибар каждый турист непременно посещает музей Меркури чтобы прикоснуться к легенде.

 

ВЕСІЛЬНІ ЦЕРЕМОНІЇ

Для тих, хто можна сказати, втомився від звичайних пляжних країн таких як Таїланд, Мальдіви, Балі, де прийнято відзначати весілля ласкаво просимо на Занзібар! Тут можна знайти відмінні рішення для проведення церемонії. Пляжі і природа одні з найкрасивіших і до речі, весілля на Занзібарі - досить доступна і її цілком можна собі дозволити.

 

СВАДЕБНЫЕ ЦЕРЕМОНИИ

Для тех, кто можно сказать, устал от обычных пляжных стран таких как Таиланд, Мальдивы, Бали, где принято отмечать свадьбу добро пожаловать на Занзибар! Здесь можно найти отличные решения для проведения церемонии. Пляжи и природа одни из самых красивых и кстати, свадьба на Занзибаре – достаточно доступная и её вполне можно себе позволить. 

Лучшие конкуренты:  

Альтернативы:  

 
Азия:

Карибский Бассейн:

Африка:

 

Восток:

 

Европа:

 

Другие страны:

Каталог предложений:

Турпакети з перельотом
Турпакети з перельотом
Емірати! Тури в світ люксу
Емірати! Тури в світ люксу
Знижки! Акції!
Знижки! Акції!
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Літо! Раннє бронювання! Раннее бронирование
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Авіаквитки Online (Авиабилеты Online)
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Відпочинок з дітьми! Кращі готелі для дітей
Тури Єропою
Тури Єропою
Туреччина! Без візи
Туреччина! Без візи
Незвідані країни
Незвідані країни
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Індонезія (о. Балі)! Без візи
Тури в Америку!
Тури в Америку!
Таїланд! Без візи
Таїланд! Без візи
Клуб туристів York Travel
Клуб туристів York Travel
Гірськолижні курорти Андорри
Гірськолижні курорти Андорри
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !!! ГАРЯЧІ ТУРИ !!!
Єгипет! без візи
Єгипет! без візи
Подорож на круїзному лайнері
Подорож на круїзному лайнері
Ізраїль! Без візи
Ізраїль! Без візи
Весільні церемонії
Весільні церемонії
Домінікана! Без візи
Домінікана! Без візи
Комбіновані тури
Комбіновані тури
Індія (ГОА)
Індія (ГОА)
Отдых для самых взыскательных туристов
Отдых для самых взыскательных туристов
В'єтнам
В
Соціальний проект Save our Planet
Соціальний проект Save our Planet
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Танзанія (Занзібар) і Кенія
Візова підтримка
Візова підтримка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Від бюджетних до хороших 5 зірок!
Мальдивы! Без визы
Мальдивы! Без визы
Отдых для взрослых! 18+
Отдых для взрослых! 18+
Підпишись на розсилку!

Підпишись на розсилку!